Şimdi Ara

Siberian Strike

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu güzel oyunun tanıtım videosu size neyle karşı karşıya olduğunuzu gösterecek.

• Sonunda bunun da iphone/ipod için olanı çıkıyor. Mükemmel haber.
  • Çıktı zaten :)
  • İFighter oyununa benziyor.
  • Arkadaşlar biriniz şu derdime çare bulsun lütfen ipa dosyasını itunes a atıyorum iphone da applications kısmında oyunun adı çıkıyor yanındaki kutuda tik te var.Sync ediyorum ama oyun sanki itunes da yokmuş gibi onu esgeçiyor iphone a atmıyor 4-5 oyunda aynı sorun var nedendir acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

Arkadaşlar biriniz şu derdime çare bulsun lütfen ipa dosyasını itunes a atıyorum iphone da applications kısmında oyunun adı çıkıyor yanındaki kutuda tik te var.Sync ediyorum ama oyun sanki itunes da yokmuş gibi onu esgeçiyor iphone a atmıyor 4-5 oyunda aynı sorun var nedendir acaba

Bu işlemi yapmışmıydınız?
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=30120592
  • Linkdeki işlemi yapmadım.Fakat iphone da 50-60 uygulama var cracklı olarak sadece 4-5 uygulamada problem çıkartıyor.Sebebi başka birşeyden sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: painkiller004

Çıktı zaten :)

Sürekli takip ediyordum iphone oyunlarını ama bunu atlamışım heralde.
    İndireyim hemen.
  • Son zamanlarda oynadığım en iyi oyun diyebilirim.
    Eskiden PC de buna benzer Raptor diye uçak oyunu vardı, eskilere gittim bir anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 27 Mayıs 2009; 1:34:01 >
  • Bide ben oynayabilsem şu oyunu
  • Sağlam oyun...
  • oo seevdiyim oyunlardir bu tarz oyunlar hemen indirmem lazim cidden bu habere sevindim
  • Ben bitirdim bile. Oyunun ciddi bir alt yapıya sahip olduğu karakterlerden, çizimlerden filan görebiliyorsunuz buda oyuna çok hoş bir hava katıyor.

Tam bir arcade oyunu olduğundan Siberian Strike da öldüğünüzde Continue ekranının giderek küçülmesi bile harika yapılmış tam jeton atıp oynadığım günler aklıma geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.