Şimdi Ara

numara tasıma suresi kac gun (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
62.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plusnettr

quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

quote:

12/09/2012 de Bimcell (Avea) hattımı Vodafone ye taşıdım.. Şu anda hala Avea da bakalım kaç gün sürecek işlemi Mecidiyeköy VodafoneBayiisinden yaptım.. Gördüğüm kadariyla Avea taşıma işlemini uzatıyor ayrılık zor olsa gerek

işlemi vodafone da uzatmış olabilir. Başvuruları bazen geç giriyorlar sisteme

Ayın 14ü oldu sanırım araya hafta sonu da girecek şu anda eski hatta herhangi bir mesaj gelmedi bu gün bayiye bir sorarım. Bu işlem gerçekleşmezse bize haber veriyorlar mı? Keşke işlem durumu sorgulama sayfası gibi birşey olsa.

haftasonu etkilemez. taşıma işlemleri haftasonunda bayramlarda tatillerde vs durmaz. yani toplam 6 gün sürer. 12/09/2012'de başvurduysanız bugün ya da yarın mesajınız gelir. gelmezse başvuru yaptığınız yere sorun mutlaka

• quote:

quote:

quote:

quote:

12/09/2012 de Bimcell (Avea) hattımı Vodafone ye taşıdım.. Şu anda hala Avea da bakalım kaç gün sürecek işlemi Mecidiyeköy VodafoneBayiisinden yaptım.. Gördüğüm kadariyla Avea taşıma işlemini uzatıyor ayrılık zor olsa gerek

işlemi vodafone da uzatmış olabilir. Başvuruları bazen geç giriyorlar sisteme

Ayın 14ü oldu sanırım araya hafta sonu da girecek şu anda eski hatta herhangi bir mesaj gelmedi bu gün bayiye bir sorarım. Bu işlem gerçekleşmezse bize haber veriyorlar mı? Keşke işlem durumu sorgulama sayfası gibi birşey olsa.

haftasonu etkilemez. taşıma işlemleri haftasonunda bayramlarda tatillerde vs durmaz. yani toplam 6 gün sürer. 12/09/2012'de başvurduysanız bugün ya da yarın mesajınız gelir. gelmezse başvuru yaptığınız yere sorun mutlaka

Bilgi için tessekkurler bekleyelim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafodan hattımı avea yapmak için 13.02.2013 tarihinde avea bayisine gidip gerekli işlemleri yaptım.6 Gün için açılır dediler bugün 10.gün oldu ve hala bekliyorum sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: najahh

Vodafodan hattımı avea yapmak için 13.02.2013 tarihinde avea bayisine gidip gerekli işlemleri yaptım.6 Gün için açılır dediler bugün 10.gün oldu ve hala bekliyorum sebebi ne olabilir ?

Bence arayin yasal sure 6 gun

• bugün 5. gün halen mesaj gelmedi aynı gün arkadaşımla başvuru yaptık o bugün geçti ancak bana bilgi gelmedi nereden sorgulayabiliriz bilen varmı acaba
    turkcell den avea ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tukenmis__

bugün 5. gün halen mesaj gelmedi aynı gün arkadaşımla başvuru yaptık o bugün geçti ancak bana bilgi gelmedi nereden sorgulayabiliriz bilen varmı acaba
    turkcell den avea ya

Musteri hizmetlerini arayin belki olmamistir benim bayi yapamamisti bosuna 1 hafta bekledim sonra 1 hafta daha bekledim

• cuma günü turkcellden avea geçişi yaptım 3ile 6 gün arasında geçiş olur dediler dur bakalım bekleyelim..
  • 5 günde taşınır
  • 05.02.2014 Tarihinde turkcell'den aveaya geçiş yapmak için başvurdum bekliyorum bakalım :) cumartesi günü normal iş günü olarak mı sayılıyor misal cumartesi günü de taşıma gerçekleşebilir mi
  • 3unde turkcellden aveaya gecis icin basvurdum. 5inde mesaj geldi 7sinde gececeksiniz diye.

• banada masaj geldi 10.02.2014 00:24 tarihinde numara taşıma işlemi gerçekleşecektir diye. numaram şuan avea oldu ama hattan servis alamıyorum. yani telefon çekmiyor. belki evde çekmiyor dedim dışarıdı çıktım iş yerine gittim hala çekim yok. neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh mania

banada masaj geldi 10.02.2014 00:24 tarihinde numara taşıma işlemi gerçekleşecektir diye. numaram şuan avea oldu ama hattan servis alamıyorum. yani telefon çekmiyor. belki evde çekmiyor dedim dışarıdı çıktım iş yerine gittim hala çekim yok. neden acaba ?

Sim karti cikarip tekrar Takin duzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Orijinalden alıntı: dh mania

banada masaj geldi 10.02.2014 00:24 tarihinde numara taşıma işlemi gerçekleşecektir diye. numaram şuan avea oldu ama hattan servis alamıyorum. yani telefon çekmiyor. belki evde çekmiyor dedim dışarıdı çıktım iş yerine gittim hala çekim yok. neden acaba ?

Sim karti cikarip tekrar Takin duzelecektir

Denedim ama olmadı

• peki numara için başvuruda bulununca o hat kapanıyor mu diğer hatta geçme süresinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulayarslan

peki numara için başvuruda bulununca o hat kapanıyor mu diğer hatta geçme süresinde

Hayır kapanmıyor. Zaten taşıma yapılacağı zaman size uyarı mesajı geliyor şu tarih ve saatte taşınacak diye.

• vodafone faturalı hattım var, tarife geereği her fatura 75 tl olarak geliyor. Avea ya gecmek istiyorum, ay dönmeden aveaya gecebilirmiyim? aksi halde kullanmadıgım vodafone hattın fatura bedelini ödeyeceğim.
  • Ben Ankara’nın Polatlı ilçesinden taşıdım hattımı Vodofone dim Turkcell’den de Türk telekoma geçme talebinde bulundum geçtiğimiz Çarşamba başvurmuştum ama daha geçmedi Perşembe işleme geçer dediler Perşembe de açılır dediler ana bayiye gittim Pazartesi açılır dediler bünün doğru olanı nedir

• Birde şöyle bir şey eklemek istiyorum aynı gün deyil hafta hafta

• Sadece TT gec taşıyo,sistemini hızlandır,sana gelen insanları niye bekletiyorsun..hemen taşı işte..

gbt sorgulaması yapıyor sanki :)

Turkcell 2 gün içinde

Vodafone 3 gün içinde taşınmış oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahsinkaan__ T kullanıcısına yanıt
    Türk telekomun kendi bayisinden mi taşıdınız bu kadar uzun sürmemesi lazım en azından olumsuz mesaj gelir hattınıza
    bugün gidip tekrar başvuru yapın kendi bayisinden diğeri işleme alındıysa son başvuru iptal olur zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.