SAÇ DÖKÜLMESİ YAŞAYANLAR SAÇI OLMYANLAR İÇİN MİNOXİDİL %5 FDA ONAYLI!!!
56 Cevap82739 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

70 Mesaj
Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
21 Şubat 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
18 Ağustos 2009; 0:20:16 

ABD GIDA VE İLAÇ DAİRESİ ( FDA) TARAFINDAN
RESMEN ONAYLANMIŞ SAÇ
ÇIKARAN TEK LOSYON MİNOXİDİLDİR.
MİNOXİDİL LOSYON İLE ARTIK DÖKÜLEN SAÇLARIN TEKRAR ÇIKMASINI SAĞLAYABİLİR VE YEPYENİ VE GÜR SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
ŞUAN SAÇ DÖKÜLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK DÜNYADA EN ÇOK TERCİH EDİLEN LOSYONLARDAN BİRİSİ MİNOXİDİLDİR.
BAYANLAR İÇİN AYRICA % 2 LİK OLARAK ÜRETİLMİŞ ÖZEL MİNOXİDİL İLACIDA MEVCUTTUR.
5% Minoxidil Topical Solution (Erkekler için)
2% Minoxidil Topical Solution (Bayanlar için)
MİNOXİDİL NASIL KULLANILMALIDIR:

SABAH KULLANIMI: UYGULANMADAN ÖNCE SAÇ DERİNİZİN KURU OLMASINA DİKKAT EDİNİZ. BUNDA DOLAYI SAÇINIZI YIKADIKTAN SONRA HAVLU YA DA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ İLE İYİCE
1.MİNOXİDİL`İ SAÇA KURULAYINIZ.

2.KUTU İLE BİRLİKTE GELEN TÜPÜ(APPLİCATOR) 1M ÇİZGİSİNE KADAR DOLDURUNUZ.

3.SOLÜSYONU DERİYE UYGULAYINIZ, SAÇA DEĞİL. BUNU YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKAT EDİNİZ:
A. MİNOXİDİL`İ KULLANACAĞINIZ BÖLGEDEKİ SAÇLARI ELİNİZLE TOPLAYARAK 1,5 CM ARALIKLARLA AYIRIN.
B. BİR ELİNİZLE SAÇLARI YUKARIDA TUTARAK DİĞER ELİNİZLE MİNOXİDİL`İ SAÇ DERİSİNE UYGULAYIN.
C. SOLÜSYONU DERİYE TAM OLARAK UYGULAMAK İÇİN PARMAK UÇLARIYLA SIVIYI OVAL HAREKETLERLE DERİYE İYİCE YEDİRİN. BU HER ZAMAN İÇİN GEREKLİ DEĞİLDİR. EĞER DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE TÜPÜ KULLANDIYSANIZ ELİNİZLE OVALAMAYA GEREK YOKTUR.

4.MİNOXİDİL`NİN DERİ TARAFINDAN ABSORBE EDİLMESİ İÇİN 15 İLE 20 DAKİKA ARASINDA BEKLEYİN. BU BEKLEME SÜRESİNDEN SONRA SAÇINIZ İÇİN JÖLE GİBİ DİĞER SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.
AKŞAM KULLANIMI:

1.YUKARIDAKİ MADDELERDEN 1 DEN 3 E KADAR OLANI AYNEN YAPIN. UYGUN ÖLÇÜDE, YANİ 1 ML KULLANMAYA DİKKAT EDİN.

2.MİNOXİDİL`DEN EN İYİ VERİMİ ALMAK İÇİN SAÇA UYGULANAN SOLÜSYONUN TAMAMEN KURUMASI GEREKLİDİR. AKŞAM KULLANIMINDAN SONRA SIVI KURUMADAN HEMEN YATILMASI DURUMUNDA SOLÜSYONUN YASTIĞA BULAŞIP BURADAN DA YÜZE TEMASI DURUMUNDA İSTENMEYEN RAHATSIZLIKLAR İLE KARŞILAŞIRSINIZ. UYUMADAN ÖNCE SIVININ TAMAMEN KURUMASI İÇİN BEKLEYİNİZ.

EN İYİ VERİMİ NASIL ALIRSINIZ?

1.SABAH VE AKSAM OLMAK ÜZERE GÜNDE İKİ KEZ HER GÜN MİNOXİDİL`İ KULLANIN VE HER SEFERİNDE SADECE 1 ML KULLANIN. MİKTARINDAN FAZLA YA DA GÜNDE 2 DEFADAN FAZLA KULLANMAK MİNOXİDİL KULLANIMININ VERİMİNİ DEĞİŞTİRMEYECEKTİR HATTA ALACAĞINIZ VERİMİ AZALTACAKTIR.

2.SAÇ DERİNİZİ TEMİZ TUTMAK İÇİN SAÇINIZI HER GÜN YIKAYIN.

3.UZUN DİŞLİ TARAKLAR KULLANIN. KISA DİŞLİ YA DA YUVARLAK SAÇ FIRÇALARI SAÇIN ÇABUK KIRILMASINA SEBEP OLUR.

4.MİNOXİDİL KULLANIMINDAN SONRA MUTLAKA ELİNİZİ BOL SABUNLU SUYLA YIKAYIN.

5.MİNOXİDİL KULLANDIKTAN SONRA 4 SAAT İÇİNDE SAÇLARINIZI YIKAMAYIN.

6.HER GÜN KULLANIN. EĞER BİR GÜN UNUTURSANIZ YA DA UYGULAYAMAZSANIZ ERTESİ GÜN YİNE 2 DEFA UYGULAYINIZ. UNUTARAK GEÇİRDİĞİNİZ GÜN İÇİNDE 2 DEFA DAHA FAZLA UYGULAMAK ALINACAK VERİMİ DÜŞÜRÜR.

7.MİNOXİDİL`İ KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ İLK 2 HAFTA İÇİNDE EĞER NORMALİNDEN DAHA FAZLA BİR SAÇ DÖKÜLMESİ GÖRÜRSENİZ TELAŞLANMAYIN. BU SAÇ HÜCRELERİNİN YENİLENMESİ İLE OLUŞAN NORMAL BİR DURUMDUR.
MİNOXİDİLİ KULLANDIĞINIZ TAKDİRDE İLK AYDA DÖKÜLMENİN TAMAMEN DURDUĞUNU SONRAKİ AYLARDA SAÇLARINIZDA GİTDİDE BİR GÜÇLENME OLDUĞUNU VE SAÇLARINIZIN TEKRAR ÇIKTIĞINI BELİRGİN OLARAK GÖRECEKSİNİZ.
EĞER SAÇINIZ İRSİ NEDENLERLE DÖKÜLMÜŞ İSE SAMPUANI KULLANDIĞINIZ SÜRECE SAÇINIZDA SAÇ ÇIKMAYA VE SAÇI KORUMAYA DEVAM EDERSİNİZ.
STRES VEYA BAŞKA NEDENLERDEN DOLAYI DÖKÜLDÜYSE LOSYONIN ETKİSİ ÇOK DAHA KALICI OLACAKTIR. BİR DAHA KAYBETMEMEK ÜZERE SAÇLARINIZI GERİ KAZANIRSINIZ. VE TEKRAR DAHA SONRA İHTİYAÇ GÖRDÜĞÜNÜZDE SAMPUANI KULLANABİLİRSİNİZ.

ETKİLİ SONUÇ ALMAK İÇİN EN AZ DÖRT AY KULLANMAK GEREKİR.

ALIM VE DİĞER SORULARNIZ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ

TÜRKİYENİN HERYERİNE PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME İMKANI

MİNOXİDİL 6 LOSYON 2 ŞAMPUAN 6 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 99 TL

MİNOXİDİL 4 LOSYON 1 ŞAMPUAN 4 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 65 TL

MİNOXİDİL 1 LOSYON 1 ŞAMPUAN 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 30 TL

MİNOXİDİL 1 LOSYON 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 15 TL

MİNOXİDİL 1 ŞAMPUAN 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 15 TL

4+1 ve 6+2 li setler hariç BÜTÜN GÖNDERİLERE +6TL PTT KARGO BEDELİ EKLENİR...

arakminoxidilsatis@hotmail.com

local://upfiles/699378/76F5D20ECD0942C2A0715B629FCE6207.jpg
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer1905 -- 18 Ağustos 2009; 18:22:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • SATILIK SIFIR SANSA FUZE 4 GB KARGOSUZ 120 TL...
  • İNDİRİM!!! ZİPPO SPECTRUM LOGOLU+ÇAKMAK TAŞI+KARGO 45 TL TEK ADET.!!!
  • ARAK %5 MİNOXİDİL SAÇ ÇIKARAN LOSYON YENİDEN SATIŞLAR BAŞLADI...

• _____________________________

sorunsuz alışverişlerim
    Bilgin, d_darko, 01ADANALI, güney tan, IcePath, megaturk, finallyfree

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

34 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    5 Mart 2009;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    15 Mayıs 2009; 9:01:06 

Bu ürünlerin orjinalliği garanti olsa kesin alırdım. yılan yağı nı bile sahte yapıyorlar.Ben her ay 50 lira veriyorum minoxidile.

85 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Kasım 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    15 Mayıs 2009; 10:46:46 

minoxidil genelde genetık tip kellikte kullanılan bir ilaçtır, yeni saç çıkarmaz, normal siklusunda incelip dökülmesi gereken saçı tekrar kalınlaştırıp saçrengını koyulaştırarak etkı eder, ve kullanıldığı surece işe yarar ve hastaların bir çoğu bundan yarar gorur.

hegoatANKARA: wd 120gb(buluşup alışveriş yapıldı)
    montand : psp (once pspyi yolladı,ardından havale yapıldı)
    akınlansınn: fujifilm s6500fd fotograf makınesı

70 Mesaj

Katılım Zamanı:
    21 Şubat 2009;
    Durum:
    Forumda değil

22 Mayıs 2009; 2:45:20 

ürünler kesinlikle orjianldir.bu konuda tereddütünüz olmasın.sanırm minoxil forte %5 kullnıyorsunuz.biraz pahalı bir ürün ama yinede siz bilirsniz.iyi geceler.

sorunsuz alışverişlerim

206 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Aralık 2006;
    Durum:
    Forumda değil

23 Mayıs 2009; 20:45:00 

valla bende doktora gittim minoxil forte % 5 kullanım mı dedım kullan dedı kendısı 3 senedir kulanıyomus kac senedır var bu ilac ?

Referanslarım ==>
    altunok74==Cowon D2 4GB aldım....
    frequen z==OCZ nVidia Sli 2*2 4gb Ram Sattım
    bukelemuns=Apple ipod Nano 8gb sattım...

70 Mesaj

Katılım Zamanı:
    21 Şubat 2009;
    Durum:
    Forumda değil

24 Mayıs 2009; 0:12:56 

minoxil forte %5 yeni çıktı sayılır bu ürün suriyeden geliyor 2-3 senedir var.daha yeni yeni biliniyor.minoxidil frte ile farkı yok sadece fiyat farkı var denebilir minoxil forte %5 tek aylık kullnım 55 tl eczanelerde.

sorunsuz alışverişlerim

364 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    19 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil
    15 Haziran 2009; 11:09:39 

Omer 1905 arkadaştan alıp da kullanan ve ürünün orijinal olduğunu teyit edecek kimse var mı?

502 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
    21 Haziran 2007;
    Durum:
    Forumda değil

8 Temmuz 2009; 23:33:41 

quote:

Orjinalden alıntı: musicalite

valla bende doktora gittim minoxil forte % 5 kullanım mı dedım kullan dedı kendısı 3 senedir kulanıyomus kac senedır var bu ilac ?

demedinmi 3 sene kullanıyosun hala bi faydasını göremedinmi diye

154 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
    8 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

22 Temmuz 2009; 3:38:35 

minoxil ile minoxidili karıştırmayın arkadaşlar,benim bildigim sadece MİNOXİL fda tarafından onaylanmış.haberiniz ola...

kötü referans : Turkish Psycho,chatrhymer
    Çoçuk ruhlu insanlar lütfen mesaj atmasın,Ben nasıl davranıyorsam karşı taraftanda onu beklerim .Hayırlı satışlar..

70 Mesaj

Katılım Zamanı:
    21 Şubat 2009;
    Durum:
    Forumda değil

23 Temmuz 2009; 18:43:58 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

minoxil ile minoxidili karıştırmayın arkadaşlar,benim bildigim sadece MİNOXİL fda tarafından onaylanmış.haberiniz ola...

minoxil değil minoxidil fda onaylı zaten minoxil de de minoxidil var ismi minoxil ondan farklı bir madde anlaşılıyor.biraz tekerleme gibi oldu ama durum bundan ibaret.:)

sorunsuz alışverişlerim

15 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Mart 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    25 Temmuz 2009; 14:17:22 

omer1905 satıs yaptıgınız ürünlerin sahteleride mevcut sizinki orjinalmi bize nasıl bir garanti verebilirsiniz??

167 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    3 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    13 Ağustos 2009; 14:22:56 

evet ben de bundan edinmek istiyorum şu altı aylık olan kürden ama endişelerim var tabi nasıl garanti vereceksiniz,para neyse bir de kafamızdaki birkaç telden olmayalım :)

70 Mesaj

Katılım Zamanı:
    21 Şubat 2009;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2009; 0:22:52 

ürünler kesinlikle orjinal o konuda herhangi bir şüpheniz olmasın zaten 2.aydan itibaren kullanım sürecinde olumlu etilerden anlarsınız.en güzel olu budur.

sorunsuz alışverişlerim

1782 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı:
    24 Ekim 2001;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2009; 1:00:11 

FDA in onay verdiği ancak bizim çöp diye tabir ettiğimiz onlarca kalitesiz ürünü ABD ye sattık. Onay almak zor değil.

Ancak bu ürünü alıp kullanan arkadaşlar varsa en iyi referansı onlar verecektir. İyi satışlar.

680 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    8 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil
    18 Ağustos 2009; 19:44:56 

bü ürün yaklaşık 5-10 tl civarı...sahibinden.com da dolu var..geneli irandan gelıyor sanırım....

REFERANSLAR: bahadır_bado, tuncay, kibaroğlu5 kehribar, overclocking, quantino,

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    24 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Eylül 2009; 8:36:00 

Kullanan var mı forumda bu ürünü ?
    Alıcılar için en iyi referans kullananlar olabilir ...

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    2 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    18 Eylül 2009; 22:34:33 

var... hazıran ayında aldım ama dun gece ıtıbarıyle basladım tamamen doktor tavsıyesı ıle aldım doktor tavsıyesı %100 ama MİNOXİL kullanıyorun FDA onaylı olan MİNOXİL aama kullandıgınız surece etkılı ırsı olan varsa kullansın yoksa bıtekısel vıtamınler falanda ii gelebılır bizde herkes kell 3 yıldır dokuluoo anlayacagınız 3 ay bıtkısel tedavı biotin falan içtim halada içiyorum valla ırsi ise kesin dokuluoo ama gecıktırmek bızım elımızde bunun durduracagına ınanıyorum yada yenıden cıkaracagına ama kımyasal sonucta saglık baska bıseye benzemez yoksa gıden sac olsun TARAKLA TARAYIN KAN DOLŞIMI HIZLANIRR dokulme yenı baslyanlar 20 yasındakılere soyluyom ben 26 yasındayım hala saclarım var ama ampulun ısıgı kafam yansımaya basladı yanı 1.5 yıl tamamen acılcak evigen ve bepanthene sampuana karıstırıp uygulayabılırsınız abım yaklasık 7 yıl vichy kullandı ıse yaradı hala sacları var 44 yasında tabı kendısıne yetcek kadar var bı de fazla takmayın cok farklı seylerı kullanmayın en onemlısı STRESS YOK...

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    10 Nisan 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2010; 7:43:48 

arkadaşlar ben bu ürünü 2 aydır kullanıyorum saçlarım baya seyrekleşti kullanmaya başladım ve şu an memnunum yanlız kesinlikle 2 ayda kendini gösteriyor biraz sabır göstermeniz lazım ben bittinmi tekrar alıcam yanlız ben pahalı almışım formdaki arkadaşa gerçekten uygun ama insan teredütte kalıyor acaba diye bir soru işareti kalıyor sizede kesinlikle tavsiye ederim ama sabah akşam süreceksin saçların çıkmasını istiyorsan ihmale gelmez

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    10 Nisan 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2010; 7:59:48 

arkadaşlar birde şu yanlışı yapmayın sakın formdaki arkadaş demişki kan dolaşımını sağlamk için tarayın yeterli demiş kesinlikle saçlara fazla tarak sürmeyin saçları zayıflatıyor ve döküyor elinizle düzeltin yeter benden tavsiye çünkü ben bu hataya düştüm ve bir çok şampuan vesaire denedim ama minoxidil haricinde etki görmedim

23 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Temmuz 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2010; 9:01:09 

bende dnc-l aldım ancak tam olarak kullanımını bilmiyom sanırım. yandan dökülme olan bölgelere uyguluyom. bunun kullanımı ile ilgili bir video veya resimli bir anlatım yok mudur acaba?

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    11 Mayıs 2010; 13:44:35 

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

bende dnc-l aldım ancak tam olarak kullanımını bilmiyom sanırım. yandan dökülme olan bölgelere uyguluyom. bunun kullanımı ile ilgili bir video veya resimli bir anlatım yok mudur acaba?

Dnc-l ileri kellikler için çıkartılmış bir üründür.Şakaklarda ve dökülme olan bölgelere spreyi varsa spreyi ile damlalığı varsa damlalığı ile deriye yedirerek kullanabilirsiniz.

23 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Temmuz 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    11 Mayıs 2010; 15:58:23 

quote:

Orijinalden alıntı: minoxidilonlinesatis
    Dnc-l ileri kellikler için çıkartılmış bir üründür.Şakaklarda ve dökülme olan bölgelere spreyi varsa spreyi ile damlalığı varsa damlalığı ile deriye yedirerek kullanabilirsiniz.

ben şakaklar için kullanıyorum. tahmini olarak ne kadar bir sürede sonuç beklenmeli. bir aydır kullanıyorum.

Uzaklaştırılmış
    11 Mayıs 2010; 21:02:17 

1 ay çok kısa bir süre.

Şakaklar özellikle en zor sonuç alınan bir bölgedir.Bu sebebden 4-6 ay arasında bir sonuç beklenmeli.

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Haziran 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    19 Haziran 2010; 14:25:25 

quote:

Orijinalden alıntı: minoxidilonlinesatis

1 ay çok kısa bir süre.

Şakaklar özellikle en zor sonuç alınan bir bölgedir.Bu sebebden 4-6 ay arasında bir sonuç beklenmeli.

abi selam ben erdi sizden sakal ve saçım için minoxidil almıştım.3.aydayım saç dökülmem durdu.Saçlarımda aşırı derece de minik saçlar oluştu bunlar ne zaman saç teli haline gelir ??

Sakal içinde çok memnunum orada sorunum yok.Sakallarım cıktı şimdi gayet kalınlar.Ama şu minik saçlarıda bir saç teli haline getirebilirsem kalınlaştırabilirsem çok iyi olacak.Sence ne zaman olur abi ?

Uzaklaştırılmış
    10 Temmuz 2010; 17:07:20 

Merhaba,

O saçların tam kalınlaşıp saç teli haline gelmesi 4-6 ay arasında olmaya başlıyor..

O saçların tam kalınlaşıp saç teli haline gelebilmesi için biotin de içebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoxidilonlinesatis -- 10 Temmuz 2010; 17:08:28 >

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Temmuz 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    17 Temmuz 2010; 10:03:17 

Selam ben minoxil forte kullanıyorum bunu minoxil rogaine den frkı varmı acaba ben bunun 3. tüpünü kullanıyorum şu an açıkçası pek bi etkisini göremedim ön kısımlar baya açılmaya başladı 23 yaşındayım o yüzden dökülmeyi 30 yaşına kadar uzatmaya çalışıyorum ayrıca bununla beraber dermalute şampuan kullanıyorum bunu hakkında bilgin varmı? TEŞEKKÜRLER...

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Mayıs 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    22 Temmuz 2010; 9:50:55 

ben 18 yaşındayım minoxil forte%5 herkese tavsiye ederim 2 aydır kullanıyorum ve 3 aydayım sadece şakaklarda çok az dökülme vardı 1. ay saçlarım kullandığımda dökülmüştü sonradan 3 e vurdurdum hiç dökülmüyor tabi uzayınca bakacaz şuanda şakalarda tüyler çıktı ve kararmaya başladı 1 buçuk ay ketoral şampuan kullandım 15 gündür de sebamed anti air loss şampuanı kullanıyorum ve 2 aydır da çinko alıyordum çok memnunum doktor tavsiyesine göre aldım eczaneden alıyorum ve 52 liraya çünkü ben başka yerlerde satan yerlere fazla güvenmiyorum...herkes inş saç için şifasını bulurr..

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Ağustos 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    18 Ağustos 2010; 21:36:04 

ben 1 aydır minoxil %2 kullanıyorum ve saçlarımda hiç olmadıgı kadar dökülme oldu acaba devam etsem faydasını görürmüyüm yoksa kullanımı kesmeli miyim ilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

450 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
    18 Ağustos 2004;
    Durum:
    Forumda değil

4 Eylül 2010; 4:00:06 

Sakalda etkilimidr gerçekten? detaylı bilgi alabilirmiyim?

Teşekkürler..

Alışveriş yaptıklarım...

Speed-Step :: Ziw®o :: dossts :: yildiz802 :: halflife :: ergin :: sezerkan :: GeNcA :: gaslan :: fbfurkyfb :: gokere :: ozbilen :: musk :: ziccho :: mngb :: quikcem :: silhouettes :: Duna :: racaerme :: eccocee :: mona_lisa87 :: electrogod :: MegaTherioN :: pozzecco 07 :: Lucho86 :: firatfirat :: talha24 :: cemarslan98 :: nexus7 :: foreverfatih :: Ipodkolik :: Mixenon :: prondir :: |ExCaLiBuR| :: ParacelciuS :: DaRkFoX :: **SE_mania** :: Borga-x :: OnuR :: hardmantr :: israfilk :: tyu :: fatih_altun :: mohimerto :: ZANOZAN :: Something :: thorpedo :: melihdemirag

Uzaklaştırılmış
    14 Eylül 2010; 15:28:32 

Minoxil Forte ile ilgili bilgiyi eczanelerden alabilirsiniz..Ancak minoxidile başladığınızda ilk zamanlar dökülmelerin olması normal bir durum..Bu her minoxidil markası için geçerlidir..

Uzaklaştırılmış
    14 Eylül 2010; 15:31:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Sakalda etkilimidr gerçekten? detaylı bilgi alabilirmiyim?

Teşekkürler..

Merhaba,

Sakalda etkisi gerçektende çok iyi..

Saç dökülmesinde bünyeye göre sonuçlar farklılık gösterebiliyor..Ancak sakal için alan kişilerden olumsuz hiçbir geri bildirim olmadı..Herkes bir şekilde memnun kalıyor..

R10.net üzerindede satış yapıyoruz oradada sakal için alan baya bir kişi oldu...Bu sitedende bizden sakal için alıp kullananlar oldu ve hep memnun kaldılar..

Sakalda ince sarı tüyleriniz bile olsa onları kalınlaştırıp daha sonra koyulaştırıp sakal haline getirerek etki ediyor..

247 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2007;
    Durum:
    Forumda değil

22 Eylül 2010; 2:39:38 

Sakal için kullanıp da sonuç alanların fotoları yok mu hiç internette araştırdım baya ama bu ürünle ilgili foto bulamadım.Benim de sakal sorunum var.Cevap bekliyorum acil.

Uzaklaştırılmış
    22 Eylül 2010; 2:42:28 

amma kel varmış forumda:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

374 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
    12 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

22 Eylül 2010; 15:48:56 

iyi günler kullanmamış, bilgilendirme isteyen arkadaşlara yardımda bulunayım. Bende minoxidil pak darou yu kullanmıştım. Ben sakal için kullandım saç içinde aynı sonuçları vereceğine inanıyorum çünkü bu konuda birçok kişiyi kurtaran onaylı bir ürün. Ben ürünü minoxidilonlinesatis adlı kullanıcıdan 3-5 ay önce kapıda ödeme ile almıştım çok iyi ve güvenilir biri, bir sıkıntı olcağına inanmıyorum. Minoxidilin etkilerinden bahsedeyim; ürünü alıp kullandım sakal bölümünde net hatırlamıyorum ama 2 hafta içerisinde tüy olmayan bölgelerde tüyler çıktı. Bunlarda jilet vurarak veya ürünü kullanmaya devam ederek zaten sakal şekline dönüşecek. Bende belirginleşti bile ( kullanımı kestim devam etsem tam anlamıyla çıkardı muhtemelen ). Sakal konusunda tedirgin arkadaşlar var saç çıkardığına göre sakalda çıkarır sertleştirir :)

Bir kullanan olarak bana ürünü soracak olursanız bence kullanın faydasını görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Germ -- 22 Eylül 2010; 15:53:44 >

Referans : MODDA , pphammer ( w810i Satıldı ) , salom ( çanta satıldı ) , geforcemx ( 2*2 gb ram satıldı ) , ODM Saat Satıldı , Asus 19" Wide Screen Monitor Satıldı , Adidas Çanta Satıldı

Uzaklaştırılmış
    22 Eylül 2010; 15:55:50 

Arkadaşlar sonuçlu resim için ve sormak istedikleriniz için web sitemiz üzerinden yada msn&mail aracılığıyla iletişime geçebilir sorabilirsiniz.

247 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2007;
    Durum:
    Forumda değil

25 Eylül 2010; 2:04:21 

Arkadaşlar sakal için nasıl kullanıldığını söyleceyecek bir arkadaş var mı?yardım ederseniz sevnirim.

Uzaklaştırılmış
    30 Eylül 2010; 19:13:02 

quote:

Orijinalden alıntı: captain89

Arkadaşlar sakal için nasıl kullanıldığını söyleceyecek bir arkadaş var mı?yardım ederseniz sevnirim.

Merhaba, ürünü aldığınızda belirtmiştim kullanım şeklini..Anlamadığınız veya sormak istediğiniz birşey olursa iletişime geçiniz.

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Şubat 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    23 Kasım 2010; 18:23:51 

quote:

Orijinalden alıntı: captain89

Ben kullandım , çok etkili

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    22 Eylül 2010;
    Durum:
    Forumda değil

15 Şubat 2011; 22:14:23 

bende saç için kullandım minoxidil pakdarau iran minoxidili yani gerçekten çok etkili saçlarımın dipleri gözüküyordu yani nerdeyse keldim 8 ay oldu hala kullanıyorum şuanda saçlarımın dibi gözükmüyor askere giden bir arkadaş vardı kısa dönem yaptı geldiğinde bana dediki saç mı ektirdin diye sakal içinde aynı sonucu veriyor ben ürünü www.minoxidilsatis.org sitesinden kapıda ödeme ile aldım gerçekten güvenilir ve orjinal tavsiye ederim kullanmak isteyen arkadaşlara

1794 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı:
    11 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

24 Nisan 2011; 23:17:00 

uzun vadede, sürekli kullanımda işe yarıyor. bırakınca yalan oluyor.
    demekki kellik ilacı çıktı en sonunda

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    1 Nisan 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    4 Mayıs 2011; 9:03:37 

minoxsil mi ? minoxsidil mi ? acil cevap :(((

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    1 Nisan 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    4 Mayıs 2011; 9:05:41 

minoxil mi ? minoxsidil mi ?

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    4 Mayıs 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    4 Mayıs 2011; 22:58:59 

Benden önce ne yazıldı bilmiyorum. 15 gün oldu kullanalı. benim sorunum şakaklarımın açık olması onu dışında saçlarım gür. hızlı etki etti diye düşünüyorum. sarı tüyler siyahlaştı. öyle sanıyorum ki 2 aya kadar daha bir etkisi görünür olacak. ayrıca kaygılarınız varsa ürün hakkında, emin olun ki ne denirse densin içiniz rahat olmayacak. ben başladığımda ya olmazsa diyordum. ama kullanmadan nasıl bilebilirsiniz ki etkili olup olmayacağını...

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    2 Şubat 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    27 Ağustos 2011; 1:12:31 

ürünler üzerinde hologram var mı?

22 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Ağustos 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    8 Eylül 2011; 0:58:27 

kullanım şeklini çözemedim ben beyler yardım lütfen.. direk kellik olan bölgeye mi sıkyıoruz yoksa bi beze sıkıp onumu sürüyorz 5 kez sıkın diyor direk kafaya sıkınca akıyor vs vs

5 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Ağustos 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    23 Eylül 2011; 23:18:11 

selam arkadaşlar bir hafta önce saç ektirdim ve doktorum var olan kendi saçlarımı güçlendirmesi için minoxil %5 önerdi. sizce direk %5 ile mi başlayalım yoksa önce %2 ile bayanlarınkiyle başlayıp sonra %5 emi çevirelim. bilen varsa yanıtlarsa sevinirim. birde bu ürün araştırdıgımda degişik ambalajlara sahip acaba hangi,si gerçek bir resim atarmısınız şu gerçegi diye... mesela bu var sanırım gerçegi bu birde bu var yada bu :D ?? hangisi saçları korumada yada çıkarmada yardımcı oluyor bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafadarr -- 23 Eylül 2011; 23:22:56 >

3 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    12 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    16 Ekim 2011; 0:03:13 

ben 20 yaşındayım arkadaşlar başladım 2 hafta bitti minoxile ...ama baya bir saçımı döktü önler çok az açıktı şimdi çoğaldı dewam edeyimmi dersiniz? kullanan ve bu sorınu yaşayan biri varsa lütfen cevap atsın...iyi akşamlar :)

Uzaklaştırılmış
    9 Kasım 2011; 15:42:45 

bu kişiden alıp memnun kalan varmı

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    11 Temmuz 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    26 Kasım 2011; 22:43:36 

Arkadaşlar benim ırsi dökülmem var zamanla tyavaş yavaş tepede açılmalar oldu minoxidilmi minoxil mi kullanmalıyım destek hatta msnsini ekledim hala kabul etmediler yorumların hepsini okudum kesin almaya karar verdim sakallarımla ilgili aslında sorun yok ama çene üstü az bide top sakal bölümü harici yanlar seyrek sakallarımda minoxidil %5 aklıma yattı gibi o daha iyi sanırım kullanmadan önce nasılsa 1.5 2 ayda sonuç alıyor isek saçlarımızı sıfıra vurdurup kullanmaya başlayabilirmiyiz acaba ?

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    11 Temmuz 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    6 Aralık 2011; 13:29:11 

arkadaşlar ben dün minoxil % 5 forteye başladım ama üzerinden kesinlikle tc sağlık bakalığı falanda yazmıyor ruhsat sahibi yok londra falan filan ruhsat no falan işde tamam belki orjinaldirde bu fortede yazmıyormu tc sağlık bakanlığı diye bi cevap verirseniz sevinirim ????

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    29 Ocak 2012;
    Durum:
    Forumda değil
    29 Ocak 2012; 14:28:02 

Arkadaşlar sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Dün itibari ile minoxil %5 e başladım. minoxil sürüldükten yarım saat sonrasında jole vb ürünler kullanılabilir deniliyor. acaba ben gece minoxili sürdükten bi yarım saat sonrasında bitkisel ürünler kullanabilir miyim ? Mesela 6 7 diş sarımsağı ezip sıvısını ve de küçük parçalarını başıma sürüp sarıp uyumak gibi. Herhangi bir sıkıntı olur mu sizce. Bence doğal bir sıkıntı olmaması gerek ama tam olarak emin de olamıyorum.. Yardım bekliyorum

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    7 Aralık 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    8 Şubat 2012; 11:21:20 

quote:

Orijinalden alıntı: b_u_r_a_k___

minoxil mi ? minoxsidil mi ?

minoxil ile minoxsidil ayrı ürünler mi?

bunlardan hangisi tansiyon ilaçlarında etken maddedir?

2 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ekim 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    23 Ağustos 2012; 1:11:33