Şimdi Ara

Marshall lastikleri nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
100.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,marshall performans lastiği almayı düşünüyorum.Özellikle kullananların düşüncelerini öğrenmek isterim.yağmurda vb problem çıkarır mı?Kullanım ömrü ne kadardır? vs vsŞimdiden teşekkürler.

• Biz kış lastiğini kullanmıştık..
    Gayet güzeldi.
    Bir kış sonra arabayı satmıştık, ömrünü bilemeyeceğim ama marka lastiklerden ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail64

Biz kış lastiğini kullanmıştık..
    Gayet güzeldi.
    Bir kış sonra arabayı satmıştık, ömrünü bilemeyeceğim ama marka lastiklerden ucuz
    boya değilmiydi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: egunns

boya değilmiydi bu

Alıntıları Göster
    marshal tek l ile kış lastiği var harika kumhodan iidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

marshal tek l ile kış lastiği var harika kumhodan iidir.

Alıntıları Göster
    Anfisi var gayet güzel ama lastiğini bilmiyorum
  • Marshall marka neler var mı deseydim yoksa[:)
    Fiyatı gayet makul ama kalitesini merak ediyorum doğal olarak.Cevap verenlere teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: panisher

Marshall marka neler var mı deseydim yoksa[:)
    Fiyatı gayet makul ama kalitesini merak ediyorum doğal olarak.Cevap verenlere teşekkürler
    Pahalı Dünyaca ünlü rakipleri karşısında ucuz fiyatıyla piyasada çokça satılan ve tutulan bir markadır..

Benimde kullanmışlığım olan bu lastikler fiyatına göre performansı fazla diyebilirim..Tabi bu konuda ne beklediğinde önemli;)Çok ekstrem araba kullanmıyorsan işini görecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

Pahalı Dünyaca ünlü rakipleri karşısında ucuz fiyatıyla piyasada çokça satılan ve tutulan bir markadır..

Benimde kullanmışlığım olan bu lastikler fiyatına göre performansı fazla diyebilirim..Tabi bu konuda ne beklediğinde önemli;)Çok ekstrem araba kullanmıyorsan işini görecektir..

Alıntıları Göster
    Bir tanıdığım yakın zamanda Opel Asta aracına bir takım Marshall performans lastiği aldı. Şuna kadar bir sorun yaşamadı ve memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 13 Mayıs 2009; 0:08:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

Bir tanıdığım yakın zamanda Opel Asta aracına bir takım Marshall performans lastiği aldı. Şuna kadar bir sorun yaşamadı ve memnun.

Alıntıları Göster
    Başlığı hortlatıyorum ama bir uyarıda bulunmak istedim. Ben de gecen hafta vakumlu lastigini aldım (yalnız arkalara onlerde michelin alpin pilot var) 205.45.17 ebadında. Kesinlikle yanakları olmaması gerektigi kadar yumusak bu ebad icin. Arabanın arkasının duz yolda bile dengesi bozuluyor. frende arkayı savuruyor vs. Bu yuzden aldıgım gibi geri iade etmis bulunuyorum lastikleri. Eger ince yanaklı alacaksanız bu markanın vakumlulularını uzak durmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Başlığı hortlatıyorum ama bir uyarıda bulunmak istedim. Ben de gecen hafta vakumlu lastigini aldım (yalnız arkalara onlerde michelin alpin pilot var) 205.45.17 ebadında. Kesinlikle yanakları olmaması gerektigi kadar yumusak bu ebad icin. Arabanın arkasının duz yolda bile dengesi bozuluyor. frende arkayı savuruyor vs. Bu yuzden aldıgım gibi geri iade etmis bulunuyorum lastikleri. Eger ince yanaklı alacaksanız bu markanın vakumlulularını uzak durmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    bende geniş taban hız lastiği var bu markanın marshall matrac modeli pek memnun değilim çok çabuk patinaj eğilimi gösteriyor yol tutuşu çok iyi değil
  • Arkadaşlar,
    Adı geçen marşhall kış lastigini 2 kış sezonu kullandım uludag yolu dahil çok memnunum,yalnız yakıt biraz fazla yakıyor,selamlar
  • daha neler duyucaz bakalım
  • 4 Yıllık hort
  • Bahsi gecen marka boyada iyidir ama lastikte bilmiyorum
  • Benim aracımda 225/40/18 ebatlarında yazlık olarak var. Gayet memnunum. 4 ay oldu herhangi bir şikayetim yok. Yaklaşık olarak 10.000 km yaptım. 3 defa uzun yola gittim. Daha önce kullandığım Petlas Velox Sportlardan iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Benim aracımda 225/40/18 ebatlarında yazlık olarak var. Gayet memnunum. 4 ay oldu herhangi bir şikayetim yok. Yaklaşık olarak 10.000 km yaptım. 3 defa uzun yola gittim. Daha önce kullandığım Petlas Velox Sportlardan iyi olduğunu söyleyebilirim.
    Amerikanın Marshall yardımı ile 1950 lerde gönderiği lastikler değil mi bu. Raf ömrü bile çoktan geçmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 23 Kasım 2014; 2:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Amerikanın Marshall yardımı ile 1950 lerde gönderiği lastikler değil mi bu. Raf ömrü bile çoktan geçmiştir.

Alıntıları Göster
    Geniş tabanlı 18 inç janta takmıştık.. yağmurda bile mükemmeldi..
  • Kışlık lastikleri nasıldır acaba? Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa iyi olur
  • iğrenç bir lastik. 1 sene kullandım taş gibi sertleşti. O kadar aşırı yol gürültüsü yaratıyordu ki arabamdan soğuttu beni. Yeni bir takım michelin aldım kafam dinlendi resmen.
  • Bilinen markalardan şaşmamak lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.