Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH | equ*

2000 li yıllara ait bi film bi oyun oynuyolar pıyonlar ılerleyıp bı yerde durduklarında kendılerı durdukları yere gıdıyorlar(yanı oyunun ıcıne) we oyunu kapatmak ıcın bıtırmek gerekıo ısmını bı turlu hatırlayamadm yardımcı olursanız sewınırım yoksa kafayı yıyecem.. :))

Alıntıları Göster
    buldumm..... jumanji...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

Bir film vardi sehirli bir veleti adam olsun diye kirsal kesimde yasayan buyuk babasinin yanina yolluyorlardi ve buyuk babasi kovboydu.

Barda aci yeme yarisi yapiyorlardi karsi taraf ikiz cikiyordu biri dayanamayinca aciya wc de kardesi ipe degisiyorlardi ve buyuk baba olumcul hastaydi ve atla gezilerinden birinde oluyordu falan hatirlayan var mi?dedemle ikimiz bu filmi cok sevmistik ve ariyoruz ne zamandir

bu film olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0327137/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

Bir film vardi sehirli bir veleti adam olsun diye kirsal kesimde yasayan buyuk babasinin yanina yolluyorlardi ve buyuk babasi kovboydu.

Barda aci yeme yarisi yapiyorlardi karsi taraf ikiz cikiyordu biri dayanamayinca aciya wc de kardesi ipe degisiyorlardi ve buyuk baba olumcul hastaydi ve atla gezilerinden birinde oluyordu falan hatirlayan var mi?dedemle ikimiz bu filmi cok sevmistik ve ariyoruz ne zamandir

bu film olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0327137/

Malesef hocam daha western ve ciddi bir filmdi. Sonunda torun dedenin hatirina sehire at ile giriyordu ve deniz kenarinda abd bayragi acip saygi durusunda bulunuyordu.

Dede yilan isiriindan oluyordu bu arada
  • selamlar.. ben bu filmi iki kez izlememe ragmen ismini unuttum bi kadin var cocukken babasiyla telsiz gorsumesi yapan sonra babasi oluyor bu kiz buyuyor abd nin uydularindan yildizlari dinliyor sonra bir makine yapiliyor onu patlatiyorlar ancak bi zengin yedegini baska yerde yapmis kiz buna binip isik hiziyla 1 saniye yolculuk ediyor babasini goruyor ancak einstein in prensibine dayanan isik hizinda bir saniye uzayda 15dk oldugu icin kimse kizin gittigine inanmiyor.. kamera goruntuleini devlet sakliyor.. bu filmin adi nedir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

selamlar.. ben bu filmi iki kez izlememe ragmen ismini unuttum bi kadin var cocukken babasiyla telsiz gorsumesi yapan sonra babasi oluyor bu kiz buyuyor abd nin uydularindan yildizlari dinliyor sonra bir makine yapiliyor onu patlatiyorlar ancak bi zengin yedegini baska yerde yapmis kiz buna binip isik hiziyla 1 saniye yolculuk ediyor babasini goruyor ancak einstein in prensibine dayanan isik hizinda bir saniye uzayda 15dk oldugu icin kimse kizin gittigine inanmiyor.. kamera goruntuleini devlet sakliyor.. bu filmin adi nedir..

Contact

http://www.imdb.com/title/tt0118884/
  • quote:

Orijinalden alıntı: taken21

bir uzaylı filmi vardı uzaylılar paso kola içerdi adını hatırlayabilen varmı acaba?

Fakülte kola değil su içiyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Bu resimdeki adamın filmini arıyorum beyaz suratlı olan adamın, kafasına burada batırılmayan şey kalmamamış orijinalinde sadece akapuntur iğneleri gibi bi şey vardı neydi bu filmin adı,

Hellraiser. 8 tane filmi vardı en son.

Ekleme: Cevap verilmiş zaten. Görünce direk atlamışım.

Ben de şunu merak ettim. Bir filmden alındığını düşünüyorum.

/>
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bu resimdeki adamın filmini arıyorum beyaz suratlı olan adamın, kafasına burada batırılmayan şey kalmamamış orijinalinde sadece akapuntur iğneleri gibi bi şey vardı neydi bu filmin adı,

Hellraiser. 8 tane filmi vardı en son.

Ekleme: Cevap verilmiş zaten. Görünce direk atlamışım.

/>

Alıntıları Göster
    Bir film vardı adam ıssız bir adada mahsur kalıyordu yanlış hatırlamıyorsam havadan top düşüyordu. Adam topa yüz çizip onunla arkadaşlık felan yapıyordu. Var mı hatırlayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Bir film vardı adam ıssız bir adada mahsur kalıyordu yanlış hatırlamıyorsam havadan top düşüyordu. Adam topa yüz çizip onunla arkadaşlık felan yapıyordu. Var mı hatırlayan ?

Cast Away
    http://www.imdb.com/title/tt0162222/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson
    quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Cast Away
    http://www.imdb.com/title/tt0162222/

Çok sağol hocam Tom Hanks usta oynuyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nafiz_33187

Arkadaşlar bir film var ama baya eski :) Belki hatırlayan olur :)
    Bir genç çocuk var 20 yaşlarında Bilgisayar üzerinden sanal bir ortam var ve bir gözlük gibi birşeyi takıp bilgisayardan o ortama giriyor kendi yarattığı karakteriyle orda sanal ortamda geziyor böyle bir filmdi tam hatırlamıyorum birde o sanal ortamda bir kızla tanışıyordu 2 de bir onla konuşuyorlardı sanal ortamda bir bar dı sanırım orda masada oturuyorlardı :) Herneyse hatırlayan olursa ve yazarsa süper olur çok teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar 1 bu birde aklıma gelen bir film var

Filmde zamanda yolculuk yapabiliyorlardı ve zamanda yolculuk yapıp turistleri gezdiriyorlardı sanırım 9 lu 10 lu grupla zamanda yolculuk yapıyorlardı ve bir zamanda yolculuk sırasında adam bir KELEBEK i eziyordu ve tüm tarih değişiyordu sanırım doğal felekatlermi ne oluyordu tam hatırlamıyorum belki bilen vardır
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir film var ama baya eski :) Belki hatırlayan olur :)
    Bir genç çocuk var 20 yaşlarında Bilgisayar üzerinden sanal bir ortam var ve bir gözlük gibi birşeyi takıp bilgisayardan o ortama giriyor kendi yarattığı karakteriyle orda sanal ortamda geziyor böyle bir filmdi tam hatırlamıyorum birde o sanal ortamda bir kızla tanışıyordu 2 de bir onla konuşuyorlardı sanal ortamda bir bar dı sanırım orda masada oturuyorlardı :) Herneyse hatırlayan olursa ve yazarsa süper olur çok teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar 1 bu birde aklıma gelen bir film var

Filmde zamanda yolculuk yapabiliyorlardı ve zamanda yolculuk yapıp turistleri gezdiriyorlardı sanırım 9 lu 10 lu grupla zamanda yolculuk yapıyorlardı ve bir zamanda yolculuk sırasında adam bir KELEBEK i eziyordu ve tüm tarih değişiyordu sanırım doğal felekatlermi ne oluyordu tam hatırlamıyorum belki bilen vardır

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar birkaç yıl evvel sanırım fox tv de izlemiştim gece 12 de başladı sabaha karşı sanırım tam hatırlamıyorum ama 4 gibi bitti sanırım baya bir uzundu ismi kabil yada babil (izledim değil)gibi bir ismi vardı ama 2006 yılında çekilen (babel)b abil filmi değil şöyle size biraz bahsedeyim ingiltere yada fransada islami bir örgütlenme felan oluyor filistin için sanırım adam topluyorlardı yada ırak için tam hatırlamıyorum baya bir çatışmalı ve kanlı bir filmdi (yabancı askerlerden kaçarken çatışıyorlar/saklanıyorlar) aradım ama bulamadım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

(kişilerin isimlerinden film imdb den bulunamadı)

sanırım bu adamlar dan biri oynuyordu : (Saïd Taghmaoui )

(Cliff Curtis )

http://resim.donanimhaber.com/m_45853768/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45853768
  • yıllar önce izlediğim bir film çok aradım bulamadım aklımda kalanlar şunlar :

Bir kız vardı sarışın erkek arkadaşı kız ölünce beynine bir çip takıyordu, kız ilk başlarda geri dönmüş gibi oldu ama sonra mimi mimi diye sayıklayarak insanları öldürmeye başladı.

birde aşağıdaki film ise onu arıyorum...

quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

http://www.facebook.com/video/video.php?v=171725739526982&oid=288856378818&comments

buradaki video bir film yada diziden mi bilmiyorum konuşma dikkatimi çekti acaba film yada dizi ise bilen var mı?
  • quote:

Biyerde izledim galiba bunu bilen var mı ismini???
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

finalinde de o yaratığı bir adaya taşıyorlardı bir kaç helikopterle değilmi ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar size bir filmi sormak istiyorum.Filmin adı **** çağrı ya da arama gibi birşeydi.(Uzakdoğu filmi)Şimdi kadının birini kaçırıyorlar ardından çocuğunuda kaçırmak için yola çıkıyorlar kadın tutulduğu yerde imkan bularak rastlege bir telefon çeviriyor,adamın tekine ulaşıyor,adama kızını kaçıracaklarını şaka yapmadığını yardım etmesini istiyor.Adam ilk başta inanmıyor sonra ikna oluyor.Kızı okuldan almaya giderken müdür çocuğu vermiyor,bu da kızı kaçırıyor.sonra adamlardan kaçırmak için uğraşlar veriyor.Film Paylaş:
    çok hoşuma gitmişti ama adını unuttum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Arkadaşlar size bir filmi sormak istiyorum.Filmin adı **** çağrı ya da arama gibi birşeydi.(Uzakdoğu filmi)Şimdi kadının birini kaçırıyorlar ardından çocuğunuda kaçırmak için yola çıkıyorlar kadın tutulduğu yerde imkan bularak rastlege bir telefon çeviriyor,adamın tekine ulaşıyor,adama kızını kaçıracaklarını şaka yapmadığını yardım etmesini istiyor.Adam ilk başta inanmıyor sonra ikna oluyor.Kızı okuldan almaya giderken müdür çocuğu vermiyor,bu da kızı kaçırıyor.sonra adamlardan kaçırmak için uğraşlar veriyor.Film Paylaş:

Dediğin filmin konusu Cellular a ait bildiğim kadarıyla ama uzakdoğu filmi değil, belki bir uzakdoğu filminin remake i falandır.

http://www.imdb.com/title/tt0337921/

Bir bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Dediğin filmin konusu Cellular a ait bildiğim kadarıyla ama uzakdoğu filmi değil, belki bir uzakdoğu filminin remake i falandır.

http://www.imdb.com/title/tt0337921/

Bir bak istersen.

Alıntıları Göster
    Sağol büyük ihtimalle çakması ama film çok güzeldi.O film lazım bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiZLi PeNCeRe

quote:

Biyerde izledim galiba bunu bilen var mı ismini???

the people under the stairs ---- merdiven altındakiler

çok güzel bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

quote:

Orijinalden alıntı: Requie|m|

Bi film vardı uzaylılar yer yüzüne godzilla gibi bi yaratık yolluyolardı sonra insanlar bunla savaşırken bu yaratık bi insanı yiyodu sanırım sonra onu yediği için iyi oluyodu uzaylılar 1 tane daha yolluyolardı bu sefer bunların 2'si kapışıyolardı.Eski bi filmdi sanırım adını bilen var mı ?

Tehlikeli Tür olabilirmi? zamanında cine5te gece yarısı izlemiştim tüm çıplaklığıyla.

Alıntıları Göster
    Filmde tura çıkan bir grup insan teknenin merdivenini güvertede unutmasıyla denizde mahsur kalıyorlardı. tvde filan çok verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALLE

Filmde tura çıkan bir grup insan teknenin merdivenini güvertede unutmasıyla denizde mahsur kalıyorlardı. tvde filan çok verildi.

Open Water 2: Adrift olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.