- x
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
8913 Cevap476413 Görüntüleme279 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     70 [72] 74 75 76 77 78 79      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

143 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:31:05 

Arkadaşlar ormanda çukur gibi biyerde kendilerine yer altında değişik biyer oluşturmuşlardı ancak parti yaparken bir arkadaşları 5 kişiyi oraya kapatıyordu , sonra bunları serbest bırakıyordu sanırsam ancak ölenler felan oluyordu bilen varmı ?

759 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:33:37 

quote:

Orijinalden alıntı: OpposingForce

Beyler bayanlar bir 9gagda gezerken bir afiş gördüm;

0

Hemen geçmişe gittim kafamda çok eskiden izlediğim bir film vardı. Sanırım karete ya da kungfu filmi gibi birşeydi. Ayrıntı veremeyeceğim çünkü hayal meyal hatırlıyorum. yaklaşık 15 yıl önce filan izledim sanırım :D Herneyse filmdeki karakterler birbirlerinin kafasına bir şerit yapıştırıyorlardı. verdiğim fotoğraftaki gibi alınlarının ortasına şerit yapıştırıyorlardı ve dövüş filmiydi sanırım :D anlatamadım ya neyse belki bilen çıkar kolay gelsin

şeritlerin üzerinde japonca ya da çince yazılar yazıyordu. aynen koyduğm resimdeki gibi hatta rengi bile aynı sanırım

578 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:55:24 

quote:

Orijinalden alıntı: obili

Kardeşim çok çok teşekkür ederim. Hiç umudum yoktu çünkü hiçbir şey hatırlamıyordum :D toprağın bol olsun çok sağol

759 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:00:16 

quote:

Orijinalden alıntı: XaeDoS

Beyler konusu orta çağda geçiyordu tvde izlemiştim , Bir kız var bu kız savaşlara felan katılıyor sanırsam ingiltere için savaşıyor işte savaşları kazanıyor seviliyor ancak bir süre sonra kaybetmeye başlıyor ve içine şeytan girmiş denilerek idam edilmeye götürülüyor ancak sonunu hatırlamıyorum tvde uzun zaman oldu ancak bu kızın savaşta kaçamaması gözümün önüne geliyor kale kapısını kapatıyorlardı işte nedense o sahne kalmış birde kız bakiremi diyerek bir rahibe gelip filmin başında bakıyordu sanırsam bu filmi hatırlayan olursa sevinirim

Muhtemelen budur.

759 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:02:36 

quote:

Kardeşim çok çok teşekkür ederim. Hiç umudum yoktu çünkü hiçbir şey hatırlamıyordum :D toprağın bol olsun çok sağol

Öldüm mü len ...

Hiç gülesim yoktu

12484 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:12:57 

quote:

Orijinalden alıntı: obili

Öldüm mü len ...

Hiç gülesim yoktu

Yarıldım.

2165 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:23:44 

amerikada zenci ve zeki birinin hikayesini anlatan bir film vardı, lisede kaykaycılarla takılıyordu ileridede bi markette falan çalışıyordu
2 aydır arıyorum kimse bilemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

“ If its hostile - you kill it. „
—Hunter

|Green Day|Rammstein|Coldplay|Awolnation|Rolling Stones|

18 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:06:59 

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Atam izindeyiz, biz de Fenerbahçeliyiz. Yıkılmayan son kale en büyük Fenerbahçe

759 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:53:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Berkin67

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bahsettiğin film YAMAKASİ 1 ve 2 nin bir karışımı gibi

473 Mesaj
3 Ocak 2013; 0:50:46 

Arkadaşlar bende bir film arıyorum hatırladıklarım şunlardı. Çinli bir çocuk vardı bisikleti vardı. İçine kapanık biri. Alman bir kızla arkadaşlık kuruyordu. Sanırım Almanya'da geçiyordu film. Cnbc-e vermişti bu filmi. Çinli çocuk yabancı dil sorunu vardı sanırım kızla tam iletişim kuramıyordu var mı bu filmi hatırlayan

5 Mesaj
3 Ocak 2013; 1:37:42 

Merhaba! Böyle bir hizmeti verdiğiniz için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim yıllardır bulamadığım 4 film var Yardımcı olacak herkese şimdiden sonsuz teşekkürler:

1. Film: 2002-2003 gibi TRT'de "Yeni Hayatlar" adıyla Cumartesi gecesi ve pazar öğleden sonra tekrarı yayınlandı. Türü dramdı. Filmin konusu; Eviyle ve çocuklarıyla pek ilgilenmeyen sadece pazar günleri kiliseye giden, üç çocuğuyla sürekli kavga eden, alkolik ve dul bir anne. Ev işlerini ve küçüklerin bakımını büyük kız yapıyordu. Yıllar sonra aynı mahalleye taşınıp kendisini bulan liseden sevgilisiyle karşılaşıyor. Ona kendisini hamile bırakıp ortadan kaybolduğunu, ailesine ve çevresine durumunu izah edemediğini ve okulu bırakarak onu bu haliyle kabul eden bir adamla evlendiğini söylüyordu. Evleri sahile yakındı ve kadının o adamdan olan çocuğu yine o adamın çocuğuyla arkadaşlık edip aşık oluyordu. Yıllardır bir daha rastlamadım TRT'ye mail attım cevap gelmedi.

2. Film: Yine aynı dönemde TRT Western kuşağında "Kızıl nehir aşıkları" adıyla yayınlanmıştı.

3. Film: Tv8' de en az üç kez izledim İngiliz yedek hava üssünde bir kazada ölen arkadaşının evini ziyaret eden genç subayın zamanla arkadaşının karısıyla başlayan gizli ilişkisini konu alıyordu. Çalılklar arasında bir patikadan
sahile iniyorlardı. Bazen üs bölgesinden izinsiz geliyor ve bir seferinde de kulağını arı sokuyordu. Arkadaşının anne babası da eşiyle yaşıyordu. Durumu farkedip gelinlerine kızıyorlardı oğullarının hatırasına ihanet ettiği için.

4. Film: 3. Filme çok yakın orta yaşlı bir subay tel örgü dışındaki evinde fahişelik yapan kadına gidiyor. Kadın leğende elde çamaşır yıkayarak odun keserek tavuk yemleyerek yetim çocuklarına bakmaya çalışıyor. Subayın fikri tamamen değişiyor ve uzun çabalar sonucu yine cephede ölmüş bir asker eşi olan ve çaresizlikten vücudunu satan bu kadınla evlenmeyi başarıyor, tabi üs bölgesinde de alay konusu oluyordu..

759 Mesaj
3 Ocak 2013; 1:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Enva

Merhaba! Böyle bir hizmeti verdiğiniz için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim yıllardır bulamadığım 4 film var Yardımcı olacak herkese şimdiden sonsuz teşekkürler:

1. Film: 2002-2003 gibi TRT'de "Yeni Hayatlar" adıyla Cumartesi gecesi ve pazar öğleden sonra tekrarı yayınlandı. Türü dramdı. Filmin konusu; Eviyle ve çocuklarıyla pek ilgilenmeyen sadece pazar günleri kiliseye giden, üç çocuğuyla sürekli kavga eden, alkolik ve dul bir anne. Ev işlerini ve küçüklerin bakımını büyük kız yapıyordu. Yıllar sonra aynı mahalleye taşınıp kendisini bulan liseden sevgilisiyle karşılaşıyor. Ona kendisini hamile bırakıp ortadan kaybolduğunu, ailesine ve çevresine durumunu izah edemediğini ve okulu bırakarak onu bu haliyle kabul eden bir adamla evlendiğini söylüyordu. Evleri sahile yakındı ve kadının o adamdan olan çocuğu yine o adamın çocuğuyla arkadaşlık edip aşık oluyordu. Yıllardır bir daha rastlamadım TRT'ye mail attım cevap gelmedi.

2. Film: Yine aynı dönemde TRT Western kuşağında "Kızıl nehir aşıkları" adıyla yayınlanmıştı.

3. Film: Tv8' de en az üç kez izledim İngiliz yedek hava üssünde bir kazada ölen arkadaşının evini ziyaret eden genç subayın zamanla arkadaşının karısıyla başlayan gizli ilişkisini konu alıyordu. Çalılklar arasında bir patikadan
sahile iniyorlardı. Bazen üs bölgesinden izinsiz geliyor ve bir seferinde de kulağını arı sokuyordu. Arkadaşının anne babası da eşiyle yaşıyordu. Durumu farkedip gelinlerine kızıyorlardı oğullarının hatırasına ihanet ettiği için.

4. Film: 3. Filme çok yakın orta yaşlı bir subay tel örgü dışındaki evinde fahişelik yapan kadına gidiyor. Kadın leğende elde çamaşır yıkayarak odun keserek tavuk yemleyerek yetim çocuklarına bakmaya çalışıyor. Subayın fikri tamamen değişiyor ve uzun çabalar sonucu yine cephede ölmüş bir asker eşi olan ve çaresizlikten vücudunu satan bu kadınla evlenmeyi başarıyor, tabi üs bölgesinde de alay konusu oluyordu..

2 numara bu olabilir.

5 Mesaj
3 Ocak 2013; 2:05:02 

Teşekkürler dostum muhtemelen bu gibi. TRT'nin denetimleri ile çevirilerine ve kendilerine özgü kurumsal türkçelerine alışamadım gitti valla...)))

759 Mesaj
3 Ocak 2013; 11:39:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Enva

Hafızana hayran oldum kardeş. Yılına ve yayınlandığı ismi bile hatırlıyorsun. Bulmamak olmazdı
Bu da 1. filmin...
Nereden buldun dersen ;

http://www.milliyet.com...03/02/26/tv/tvfilm.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 3 Ocak 2013; 11:41:40 >

6 Mesaj
3 Ocak 2013; 20:42:18 

merhaba arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp yardımcı olan herkese teşekkürler bende 5-6 sene evvel digitürk movies kanallarında bir film syretmiştim bir adam sevgilisi tatile çıkınca onun yerine bir gazetede köşe yazarlığı yapıyor güzin abla misali ve epeycede popüler oluyordu yazdığı yazılar. bir enteresan sahneside kıçına boya hortumu sokulup duvardaki tuvale doğru hıkk ınarak çıkan şekle anlam wermeye çalışmaları felan ismini hatırlayamıyorum.. şimdiden teşekkür ediyorum..

2 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:28:55 

Arkadaşlar kolay gelsin herkese. Ben gecen sene bi film izlemiştim uzakdogu filmi. film baya uzundu karısının kardeşi sanırım kral gibi bişeydi adamın heryerini kırıp denize atıyordu sonra orman gibi bi yerde yıllarca kendini eğitip sadece kendinin görebildiği biriyle dövüşüyordu karısı adamın delirdiğini düşünüyordu sonuna doğru adamın karısı ölmüştü çocuğuyla beş parasız avare avare geziyorlardı adam sürekli şarap içiyordu en sonunda da bi dövüş müsabakasında bitiyordu film adam da ölüyordu sanırım. Kaç gündür arıyorum hatırlayan yada bilen var mı acaba ? Bu filmi tek ben mi izledim ya yok mu hiç hatırlayan lütfen bilen varsa yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sah7ee -- 5 Ocak 2013; 22:34:37 >

1 Mesaj
5 Ocak 2013; 0:42:10 

arkadaşlar kolay gelsin bende bir film soracağım bileniniz vardır umarım

film eski bir film diye hatırlıyorum libya tunus gibi bir yerde geçiyor.

adam hapse atılıyor. adamın kim olduğunu anlamak ve bilgi almak için sırayla koğuşuna tutuklu kılığında ajanlar gönderiliyor.

en sonunda koğusuna birisi geliyor ve iş birliği yapmak istdiğini söylüyor ve eğer bizimle bir olursan seni ve ülkeni kalkındırırız diyor ama adam kabul etmiyor .

hatırlayabildiğim bukadar ve çoğu hayal meyal hatırladıklarım. politik biyografi tarzı bir filmdi galiba

BULABİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

13 Mesaj
5 Ocak 2013; 3:22:59 

Merhaba, 90'lardan kalma bir filmin adını hatırlayamadım. 5-6 çocuk var. Hepsinin babası asker.Bir yerde esir düşüyorlardı.Çocuklarda babalarını kurtarmaya gidiyorlardı.Sonunda bir uçağa biniyorlar.Amerikaya giderken 2 Amerikan uçağı yaklaşıyor.Kendilerinin Amerikalı olduğunu ispatlamak için uçağın üstünden kapağı açıp en küçük çocuğun üzerindeki amerikan bayrağı baskılı tshirtü gösteriyorlar.Hatırlayıp ismini bildiren olursa çok sevinirim.Teşekkürler.

6 Mesaj
5 Ocak 2013; 8:39:18 

Belki 15 yıl kadar önce seyrettiğim bir filmde tek başına yaşamaya çalışan ve oradan oraya savrulan bir kadın; onu korumak için gölge gibi takip eden bir adam vardı.

Adam ,iyi niyetli takibi(aşık olduğu içindi herhalde)sırasında onu rahat izlemek için kötü koşullarda yaşıyor ve ilginçtir hayali bir kız çocuğu ile sürekli konuşuyordu.

Kadın biraz da hayatta kalabilmek için dolandırıcılık yapıyordu galiba...
Tamamını hatırladığım finalinde ise kadını takip eden devlet görevlileri karlı bir günde kasaba cafesinde kadına ulaşıyorlar,iyi adam sayesinde kadın oradan kaçabiliyor(hatta kadının karavanında son diyaloglar oluyor)ama güvensizliği filmi beklenmedik bir finalle bitiriyordu.

Baş rollerinde Angelina Jolie ve Kiefer Sutherland'ın oynadığını zannediyordum ama değilmiş,tip olarak benzedikleri için öyle kalmış aklımda herhalde....
Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi gönderiyorum...

759 Mesaj
5 Ocak 2013; 10:46:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Royal

Merhaba, 90'lardan kalma bir filmin adını hatırlayamadım. 5-6 çocuk var. Hepsinin babası asker.Bir yerde esir düşüyorlardı.Çocuklarda babalarını kurtarmaya gidiyorlardı.Sonunda bir uçağa biniyorlar.Amerikaya giderken 2 Amerikan uçağı yaklaşıyor.Kendilerinin Amerikalı olduğunu ispatlamak için uçağın üstünden kapağı açıp en küçük çocuğun üzerindeki amerikan bayrağı baskılı tshirtü gösteriyorlar.Hatırlayıp ismini bildiren olursa çok sevinirim.Teşekkürler.

2 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:35:50 

quote:

Orijinalden alıntı: sah7ee

Arkadaşlar kolay gelsin herkese. Ben gecen sene bi film izlemiştim uzakdogu filmi. film baya uzundu karısının kardeşi sanırım kral gibi bişeydi adamın heryerini kırıp denize atıyordu sonra orman gibi bi yerde yıllarca kendini eğitip sadece kendinin görebildiği biriyle dövüşüyordu karısı adamın delirdiğini düşünüyordu sonuna doğru adamın karısı ölmüştü çocuğuyla beş parasız avare avare geziyorlardı adam sürekli şarap içiyordu en sonunda da bi dövüş müsabakasında bitiyordu film adam da ölüyordu sanırım. Kaç gündür arıyorum hatırlayan yada bilen var mı acaba ? Bu filmi tek ben mi izledim ya yok mu hiç hatırlayan lütfen bilen varsa yazsın

Cvp bekliyorum GÜNCEL

5 Mesaj
6 Ocak 2013; 3:36:55 

Bu mesajı nasıl silebilirim?

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enva -- 6 Ocak 2013; 4:13:02 >

5 Mesaj
6 Ocak 2013; 3:41:15 

quote:

Orijinalden alıntı: sammu

2-3 sene önce televizyonda şöyle bir film izlemiştim lütfen yardımcı olunuz.ismini öğrenmek istiyorum.
konu şöyle filmde genç birisi var evli ve çocukları var.söz verme meselesi var.topal bir adam var.para-mafya ilişkisi var.filmin bir kısmı lunapark gibi bir yerde geçiyor.sonunda genç ölüyor.duygusal acıklı bir fılm. filmin ismini öğrenmek istiyorum.

Filmin Etiketleri: Azap Yolu
Filmin Diğer Adı: Road to Perdition
Filmin IMDB Puanı: 7.8/10
Filmin Sinemalar Puanı: 8.9/10
Filmin HDFilmsitesi Puanı: 8.5/10
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2002 – ABD
Gösterim Tarihi: 8 Kasım 2002
Filmin Yönetmeni: Sam Mendes
Filmin Senaristi: Max Allan Collins, Richard Piers Rayner
Başrol Oyuncuları: Tom Hanks, Tyler Hoechlin ve Rob Maxey
Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç
Film Süresi: 117 Dk
Filmin Özeti: 1930′lu yıllarda ki büyük ekonomik bunalım insanları farklı arayışlara itmiştir. Bu arayışların en başındada çete kurma gibi kanun dışı yollar gelmekteydi. İrlanda Çetesi için adam öldüren Michael Sullivan’ın (Tom Hanks) oğlu ve karısı öldürülür. Micheal diğer oğluyla beraber intikam almak için mücadele verecektir..

Önceki yıllarda VCD olarak izlemiştim. 2-3 yıl evvel TV'de oynarken de görmüştüm zaplarken..))

local://upfiles/1452826/16DC9DFE00724803BF3A1F611B823D78.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enva -- 6 Ocak 2013; 4:11:22 >

124 Mesaj
6 Ocak 2013; 13:29:37 

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

http://www.imdb.com/title/tt0235235/

çok çok teşekkür ederim.dediğim film buydu.düşündüğüm gibi tv filmiymiş.

276 Mesaj
6 Ocak 2013; 16:35:55 

Çok uzun zaman önce bir film izlemiştim lunapark gibi biryerde aksiyon sahneleri vardı, sonra yuvarlak bir alanda bir kaplan ve sanırım baş rol oyuncusu karşı karşıya geliyolar yerlerdede şuanda mayın gibi birşey olduğunu düşündüğüm haç gibi şeyler vardı hiç ayrıntı veremiyorum çok uzun zaman olduğu için ama merak ediyorum neydi diye.

142 Mesaj
6 Ocak 2013; 17:39:06 

Arkadaşlar bir kaç yıl önce bir film izlemiştim.Konusunu tam hatırlayamadım ama hatırladığım kadarıyla şöyleydi; bir çocuk vardı çocuğa bir saat hediye ediyorlardı saatin içinde bir yazılım yüklüydü ve bu yazılım çocuğun istediklerini yapıyordu. Çok saçma bir konu oldu ama böyle bir film hatırlayan varmı.Film amerikan pastası tarzında gençlik filmiydi.hatta satteki hologram kızdı.Ve gerçek hayata geçiyordu.Bir sahnesindede çocuk abisinin kız arkadaşına abisiymiş gibi görünüyordu.

759 Mesaj
6 Ocak 2013; 18:23:33 

quote:

Orijinalden alıntı: SHamuL

Çok uzun zaman önce bir film izlemiştim lunapark gibi biryerde aksiyon sahneleri vardı, sonra yuvarlak bir alanda bir kaplan ve sanırım baş rol oyuncusu karşı karşıya geliyolar yerlerdede şuanda mayın gibi birşey olduğunu düşündüğüm haç gibi şeyler vardı hiç ayrıntı veremiyorum çok uzun zaman olduğu için ama merak ediyorum neydi diye.

113 Mesaj
6 Ocak 2013; 18:34:10 

quote:

Orijinalden alıntı: cellat_erdem

merhaba arkadaşlar; baya zaman önce izlediğim bir film var. Hatırlarsanız büyük sürpriz olur, nitekim çok tanınan bir film olduğunu zannetmiyorum.
Adamın biri kişisel gelişim eğitmeni fakat bildiğimiz kişisel gelişim eğitmenlerinden değil. Mesela herkese görevler veriyor. Mesela birgün birilerini bulup dövmelerini istiyor, birgün birşeyler çalmalarını, birgün kendilerine kötü davranan birisine kafa tutmalarını istiyor. Güneş gözlüğü kullanmalarını istiyor çünkü gizemli görünürsünüz diyor. Hatta filmin sonunda öğrencilerinden biri bir ünlüymüş gibi davranıp bir kadını tavlıyor ve o kadın ile evleniyor. Kusura bakmayın anlatım tarzım için ama film hakkında fazla birşey hatırlamıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz. İyi günler..

güncel

4 Mesaj
6 Ocak 2013; 23:04:15 

benim filmde K.O.K evi gibi bişeydi gençlerin evi sonra bir tanesi kovuluyodu ordan kız kılığına girip ezik kızların evine gidiyodu ordakilerden birine aşık oluyodu kız bunu lezbiyen sanıp oda çocuga aşık oluyodu filan daha hatrlasam zaten filmi bulcamda :D amerikan gençlik filmi işte 90 ların sonunda izlemiştim sanırım ya da 2000 lerin başıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squallnoxco -- 6 Ocak 2013; 23:04:33 >

3 Mesaj
7 Ocak 2013; 16:25:36 

arkadaşlar bende bir film vardı adını unuttum yardımcı olursanız sevinirim öğrenci çok güzel bir kız vardır bu kız arabasını hasara uğratır tamir edecek parası yoktur kendi halinde bir zenci ona 1 ay sevgili rolu oynaması karşılığı arabasını tamir eder ve bir aşk hikayesi başlar

3 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:03:57 

lütfen banada yardımcı olun öğrenci çok güzel bir kız ve aynı okulda okuyan bir zenci genç kız arabasını çarpar ve tamir edecek parası yoktur zenci gencin sevgilisi yoktur ve o kkıza 1 ay sevgili rolu oynaması şartı ile arabasını tamir edeceğini söyler ve arkadas olurlar okulun güzel kızı ile çıkan bu zenciye bütün kızların ilgi odağı olur bir ay bitince birbirlerine aşık olmuşlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

142 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:21:56 

quote:

Orijinalden alıntı: muzoman

Arkadaşlar bir kaç yıl önce bir film izlemiştim.Konusunu tam hatırlayamadım ama hatırladığım kadarıyla şöyleydi; bir çocuk vardı çocuğa bir saat hediye ediyorlardı saatin içinde bir yazılım yüklüydü ve bu yazılım çocuğun istediklerini yapıyordu. Çok saçma bir konu oldu ama böyle bir film hatırlayan varmı.Film amerikan pastası tarzında gençlik filmiydi.hatta satteki hologram kızdı.Ve gerçek hayata geçiyordu.Bir sahnesindede çocuk abisinin kız arkadaşına abisiymiş gibi görünüyordu.

arkadaşlar hatırlamaya çalışın cıne 5 te izlemiştim.Yazılım insların düşüncelerini etkiliyordu mesela :karşıdaki kızlar var onların aklına siz bu çocuğa aşıksınız diyordu.Onlarda aşık oluyordu.Gibi şeyler.Sonlara doğru programdaki kız çocuğa aşık alıyordu.

6 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:04:16 

quote:

Orijinalden alıntı: prizdirek

merhaba arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp yardımcı olan herkese teşekkürler bende 5-6 sene evvel digitürk movies kanallarında bir film syretmiştim bir adam sevgilisi tatile çıkınca onun yerine bir gazetede köşe yazarlığı yapıyor güzin abla misali ve epeycede popüler oluyordu yazdığı yazılar. bir enteresan sahneside kıçına boya hortumu sokulup duvardaki tuvale doğru hıkk ınarak çıkan şekle anlam wermeye çalışmaları felan ismini hatırlayamıyorum.. şimdiden teşekkür ediyorum..

(güncel) arkadaşlar bu filmi hatırlayan yokmu...

2414 Mesaj
7 Ocak 2013; 23:36:00 

quote:

Orijinalden alıntı: helloween

Arkadaşlar mrb. yaklaşık 6 yıldır aradığım bir film var. Ve bu filmi yerli yabancı hiç bir forumda hiçkimse bulamadı. Filmden aklımda kalanları yazmak istiyorum. İnşallah bana yardımcı olabilirsiniz.

Filmden hatırladıklarım.

- Öncelikle Film Romantik Komedi filmiydi. Fakat tam olarak Komedi filmi sayılmazdı.. ve Film bir B-Movie tabir ettiğimiz TV filmi gibi bir filmdi..
- Film'de ki ana karakter olan 25 30'lu yaşlarındaki genç, bir rock bar tarzı bir mekanda kendi grubuyla slow-rock tarzı müzik yapıyordu.
- Filmin son kısımlarına gelindiğinde rock müzik yapması için aldığı bir teklife yetişmesi gerekirken sevdiği kızın kalbini de geri kazanması da gerekiyordu. Filmin son kısmı hep bir koşuşturma içinde geçti. Sokakta koşuyordu resmen son sürat..
- Film Amerika, İngiltere veya irlanda'da geçiyordu. Ve ana karakter olan çocuk büyük ihtimal İrlanda'lıydı..
- Film küçük bir kasabada geçiyor.
- Filmin ortalarında üstü açık arabasını biryere parkediyor ve nereye parkettiğini unutuyor. filmin sonunda denk geliyor ve onu buluyor.
Filmin konusuna gelince;

Bir kafeterya'da çalışan kız arkadaşı olan rock grubu solisti adamımız, bir partide alkollüyken kız arkadaşını aldatır. ve bu kız arkadaşının kulağına gider. Kız arkadaşı onun yüzünü bile görmek istemiyor ve onunla konuşmayı reddediyor. Çocuk kızla barışmak için tekrar kızın çalıştığı kafeterya'ya bir gün gidiyor ve ordaki kızlar, kız arkadaşının bir erkekle randevusu olduğunu çocuğa söylüyorlar. Ardından aynı gün bir rock müzik kontratı imzalaması veya bar'da yaptığı müziği dinlemeye gelecek olan bir produktor felan var galiba onunla buluşması gerekirken bir koşuşturma içinde hem kız arkadaşını arıyor hemde bu buluşmayı kaçırmamak istiyor. Herneyse akşam vaktinde kız arkadaşını akşama kadar aradıktan sonra kızı bir erkekle bir kafede otururken görüyor. Ve yanlarına gidip kızı zorda olsa dakikalarca konuşarak ikna ediyor. Ve mutlu son...

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım filmi izleyen bir kişi vardır bu forumda..

güncel..

1070 Mesaj
8 Ocak 2013; 2:13:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

benim aradığm bir dizi var. bir bölümünü bir kaç sene önce izlemiştim, halen arıyorum.

baş roldaki karakter zamanında amerika savaşında kızılderelilere esir düşmüş, orada şamanlar buna bir büyü yapıyor ve arkadaşımız ölümsüz oluyor. bugüne kadar defalarca evlenmiş ve defalarca karıları yaşlanıp ecelinden ölmüş. odasında times meydanının tüm yapım aşamalarının resimleri var.

bir de aynı dizi mi emin değilim bir dizide olayları çözmek için geçmişe gidiliyor, gelecekten gelen arkadaş dijital fotoğraf makinesini orada unutuyor ve firmalar henüz icad edilmemiş bu olağanüstü cihazı ele geçirmek için birbirlerine düşünüyorlar.

kinguin üzerinden istediğiniz her oyun komisyonsuz alınır.

759 Mesaj
8 Ocak 2013; 3:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

Ölümsüzlükten bahsedilen bu olabilir. Diğeri muhtemelen farklı bir dizidir veya film ...

1 Mesaj
8 Ocak 2013; 3:21:03 

2 gündür hatırlayamadım filmn ismini böyle bilim kurgu-anime tarzında arabalar fln havada uçuyor yerdeki trafiğin aynısı havada var genç bir kız başrol öyle hatrlıyorum kız küvetten çıkıyor sonrasına kırmızı balık gibi bir yaratık takip ediyor kanad d de 2-3 sefer gösterime girdi .yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkurler .

13 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:52:46 

Bir film vardı. Tuhaf yaratıklar vardı.Sonunda kötü ve acımasız bir kadın bir kadınla bir adamı sırt sırta birbirine bağlamış kırbaçlıyordu.Etraflarında büyük çivi gibi şeyler vardı ve adam kendini feda edip çivilerin üzerine düştü.Bir insan yaratık karışımı birşey vardı kolu kopuyordu ama canı acımamış gibi gülüyordu.Film türkçe izlemiştim.Kadın kırbaşlarken yapışık aşıklar deyip kahkaha atıyordu.Bu arada film 80-90 arası yıllara aitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Royal -- 8 Ocak 2013; 18:00:47 >

13 Mesaj
8 Ocak 2013; 13:20:20 

Teşekkürler

3097 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:14:48 

Arkadaşlar karların olduğu yerde geçen bir film. Bir grub arkadaş ve 5-6 köpek vardı. Birşey oluyordu ve köpekler yalnız kalıyordu karların içinde. Bazıları ölüyordu hatta.

Yaklaşık 4 -6 sene önce izlediğim bir filmdi ve çok güzeldi. Şimdiden teşekkürler.

••• █▬█ •••
•
•
R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI • Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci • 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM • ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA • 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART • 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK

6331 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:18:44 

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Arkadaşlar karların olduğu yerde geçen bir film. Bir grub arkadaş ve 5-6 köpek vardı. Birşey oluyordu ve köpekler yalnız kalıyordu karların içinde. Bazıları ölüyordu hatta.

Yaklaşık 4 -6 sene önce izlediğim bir filmdi ve çok güzeldi. Şimdiden teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0397313/

çok izleyen bilir..

3097 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:37:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

http://www.imdb.com/title/tt0397313/

Çok teşekkürler hocam :)

••• █▬█ •••
•
•
R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI • Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci • 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM • ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA • 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART • 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 1 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
8 Ocak 2013; 19:33:25 

Sene 95-96 olması lazım star'da yayınlanmıştı ozaman filmin ismi Gölgeler Hakimi'ydi güneşe çıkamayan sadece gölgelerde yaşayan kötü bir ruh insanları katlediyordu bir kaç sahnesini hayal meyal hatırlıyorum mesela bir adam karısı öldüğü için elektrik direğini keserek kafasına düşürüp intahar ediyordu ayrıca filmin finalinde çok büyük klise gibi biryerde perdeleri indirip ruhu yok ediyorlardı heryerde aradım bulamadım yardım edin.

759 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:25:28 

quote:

Orijinalden alıntı: dersolad

Sene 95-96 olması lazım star'da yayınlanmıştı ozaman filmin ismi Gölgeler Hakimi'ydi güneşe çıkamayan sadece gölgelerde yaşayan kötü bir ruh insanları katlediyordu bir kaç sahnesini hayal meyal hatırlıyorum mesela bir adam karısı öldüğü için elektrik direğini keserek kafasına düşürüp intahar ediyordu ayrıca filmin finalinde çok büyük klise gibi biryerde perdeleri indirip ruhu yok ediyorlardı heryerde aradım bulamadım yardım edin.

95-96 diyorsun ama 98 de tv de yayınlanmış. Başka filmse bilemem.

http://webarsiv.hurriye...tr/1998/03/11/32321.asp

2 Mesaj
9 Ocak 2013; 1:00:00 

Arkadaşlar eskilerde bir flim izlemiştim türk yapımı bir flim adamı ortağı öldürüyordu karısı filan hastanede vuran adamda yaralı organ nakli gerekiyordu ölen adam katiline (ortağına) organı bağışlanıyordu ölen adamın karısı organ naklini onaylamıştı nakil yapılırken katile yapıldığını öğreniyordu ve iptal edilmesi için uğraşıyordu çok değişik bir konulu güzel bir flimdi eğer bulursanız sevinirim şimdiden emeğenize sağlık ...

11 Mesaj
9 Ocak 2013; 14:39:29 

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandır ismini aradığım bir film var. 90'lı yıllarda Cine5'te izlemiştim. Yabancı bir adamın kızlarıyla yaşayan bir adamın evine gelmesi ve kızlarla olan münasebetini anlatıyordu. Konusu çok güzel bir filmdi. Biraz erotizm içeriyordu ama kırmızı nonka fln deildi. Filmde en akıldakalıcı sahnelerden birini yazarsam belki hatırlayabilirsiniz. bir sahnede kızlardan biri asker kıyafetiyle, kadın kılığındaki adamı taciz ediyordu küçük bir kulübede. Biraz düşük ihtimal ama şansımı bir de burada denemek istedim. İnşallah hatırlayan birisi çıkacaktır.

3 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:40:35 

Merhaba arkadaşlar adını hatırlayamadığım bir film var konusu şöyle,

Bir adam araba ile köprüde kaza geçiriyor ve nehirde sürüklenerek hafızasını kaybetmiş bir şekilde küçük bir kasabada uyanıyor kasabadaki yaşlı bir çift askerde kaybolan oğulları sanıp onu eve alıyor hatta adı prestige di sanırım öle bir sinema açıyor ve işletiyorlar askere gitmeden önceki sevgilisi ile de tekrar yakınlık kurmaya çalısıyor ama kız onun yabancı biri olduğunu anlıyor deniz fenerinin üzerinde öpüşüyorlar ve kız ona aşık oluyor.

Hatırlayabildiklerim bukadar filmin adını bilen varsa yazarsa sevinirim.

6331 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:51:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ersingolpinar

Merhaba arkadaşlar adını hatırlayamadığım bir film var konusu şöyle,

Bir adam araba ile köprüde kaza geçiriyor ve nehirde sürüklenerek hafızasını kaybetmiş bir şekilde küçük bir kasabada uyanıyor kasabadaki yaşlı bir çift askerde kaybolan oğulları sanıp onu eve alıyor hatta adı prestige di sanırım öle bir sinema açıyor ve işletiyorlar askere gitmeden önceki sevgilisi ile de tekrar yakınlık kurmaya çalısıyor ama kız onun yabancı biri olduğunu anlıyor deniz fenerinin üzerinde öpüşüyorlar ve kız ona aşık oluyor.

Hatırlayabildiklerim bukadar filmin adını bilen varsa yazarsa sevinirim.

http://www.imdb.com/title/tt0268995/

çok izleyen bilir..

6 Mesaj
9 Ocak 2013; 22:11:43 

quote:

Orijinalden alıntı: prizdirek

(güncel) arkadaşlar bu filmi hatırlayan yokmu...

:))

3 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:28:26 

çok teşekkürler thomas anderson...

3 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:41:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

http://www.imdb.com/title/tt0268995/

çok teşekkürler hızlı yanıtın ve beni düşünmekten kurtardığın için...

81 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:56:45 

benimde bir tane film var. 2004-2005 yıllarında filan digitürkte izlemiştim ama geçen sene de filmi digitürkte verirlerken görmüştüm. Filmin adı maymun kral olması lazım hatta film 2 parttan oluşuyor. Ben sadece ilk partı izlemiştim o yüzden onu hatırladığım kadar anlatacağım. Bir tane amerikalı adam var ve bu bir şekilde uzak doğuda bir yere gidiyor. Burda bunu maymun kral diye bir adam eğitiyor dövüşmeyi filan öğretiyor. Maymun kralın tipi saç sakal birbirine karışık ama bayağı iyi dövüşen bir adam. Bu amerikalı hatta ordaki kızlardan birine filan aşık oluyordu. Sadece bu kadar hatırlıyorum part 2 yi izlemediğim için sonunu filan bilmiyorum.

91 Mesaj
10 Ocak 2013; 11:41:32 

bende bundan bi 10 yıl önce bi film izledim ve neredeyse sadece sonunu hatırlıyorum ewde yaşayanlar küçüklükten itibaren insanları bodrumda tutsak ediyolar en sonunda bu tutsak edilen 5-10 kişi moron gibi dışarı cıkıyolardı ne yapacaklarını bilmeden ve filmde burda bitiyordu :D

10 Mesaj
10 Ocak 2013; 19:13:56 

babam yaklaşık 20-25 sene önce bir film izlemiş. bir baba ve oğul sandalla denize açılıyormuş. baba denizin dibinde yüzerken amerikalılar nükleer bomba denemesi yapıyormuş. baba denizin içinde olduğu için etkilenmemiş ama çocuk dışarıda olduğu için kanser olmuş.

böyle bir film izleyeniniz var mı acaba? ben çok aradım ama bulamadım. nükleer bombadan yola çıktım ama işe yaramadı.

1 Mesaj
10 Ocak 2013; 23:23:09 

beyler 3 gündür yana yakına arıyorum hiç bir yerde bulamadım. Yanlış hatırlamıyorsam filmi almanca olarak izledim , türkçe alt yazı ile.
bir kaç salak arkaş vardı filmde ve sürekli küfür ediyorlardı. Sarışın olduklarını hatırlıyorum filmin sonunda hükümet bunları sülahlandırıp zombilerin olduğu bir bolgeye gönderiyor. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama yardımcı olursanız cok sevinirim

37 Mesaj
11 Ocak 2013; 1:04:33 

Arkadaşlar bu bölümü kim aklına getirip yaptıysa ona teşekkür etmek istiyorum... Benim iki film var bulamadıgım...

1. si biraz zor 95 96 yıllarında gecenın bi vakti atvde izlediğim düşük bütçeli amerikan filmlerinden. Konusu: Amerikanın bir yerlerinde çete savasları yaşanıyor. kahramalarımız da çete fakat 2 yada üç kişiler bi yerden bir yere gitmek istiyorlar. bu arada o çete savaslarının ortasına düşüyorlar. Aslında savaşla falan işleri yok. ama bunlara saldıranları dövüyorlar falan... böyle silahlı tüfekli savaşlar degil de beyzbol sopas zincir balta vs kullanıyorlar dövüşürken. bide hatırladıgım esas oğlan zenci çıplak vücudun üzerine deri yelek giyiyorlar yeleklerin arkasındada çetelerin arması var yada olabilir...

2. film ise daha yeni bir zamanda izledim. genç bir erkek bi alışveriş magazasında gece temizlik görevlisi olarak çalışıyor. Aynı zamanda magazada kleptoman zengin bir kız var kız bişeyler çalmış korkudan çıkamamış. mağaza kapanınca karşılaşıyorlar. kızla çocuk sınıf arkadaşı. Çocuk ezik kızda bi okadar afet sabaha kadar muhabbet ediyorlar. vs vs Ayrıntı olarak ilk okulda dans etmişler kızın sacı cocugun saatine sıkışmış çocugu oradan hatırlıyor... ilginc eglenceli bir filmdi ismini bulursam bi daha izlemek isterim..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.