Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim aradığm bir dizi var. bir bölümünü bir kaç sene önce izlemiştim, halen arıyorum.

baş roldaki karakter zamanında amerika savaşında kızılderelilere esir düşmüş, orada şamanlar buna bir büyü yapıyor ve arkadaşımız ölümsüz oluyor. bugüne kadar defalarca evlenmiş ve defalarca karıları yaşlanıp ecelinden ölmüş. odasında times meydanının tüm yapım aşamalarının resimleri var.

bir de aynı dizi mi emin değilim bir dizide olayları çözmek için geçmişe gidiliyor, gelecekten gelen arkadaş dijital fotoğraf makinesini orada unutuyor ve firmalar henüz icad edilmemiş bu olağanüstü cihazı ele geçirmek için birbirlerine düşünüyorlar.
  • Benim aradığım film ise bi arkadaşımda izlediğim film konusu: 14 yaşında bir çocuk var annesi hasta ve iyileşmesi için mucize gerekiyor buda tanrıyı gördüğü sanıyor orda tanrı ona yarışa katıl diyor oda katılmak için için çalışıyordu çocuk öğretmenlerine father diyordu :D ve rahibe adayı bir kızı seviyordu. katılmak istediği koşu boston koşusu olabilir

teşekkürler şimdiden
  • Bayanlar baylar sizlere hatırlamadığım ve sormak istediğim bir film var gece geç saatlerde izlemiştim henüz 13, 14 yaşlarında sanırım tam hatırlamıyorum film baya bir bilinç altıma kazınmış ama ismini bilmiyorum filmi hatırladığım kadarıyla kaba taslak anlatmaya çalışıcağım

Konusu: Filmde bir adam bir de kadın oynuyor başlarda filin konusu biraz değişik bebekken tek bir kamera ile çekiliyor çocuk büyüyüp 20 li yaşlara girince tuvalet banyo salon koridor aklınıza gelemiyecek yerlerde bile kameralar var adam bir dizi çekiminde ama haberi yok yapay bir mahalle yapay bir hayatı var gök yüzü bile yapay böyle bir yabancı filmdi ama konusu bu kadar aklımda kalıyor bu adam dışardan yani gerçek hayattan yapay dünyasına gelen kadına aşık oluyordu galiba kadında dayanamayıp bu hayatın sahte olduğunu falan söylüyordu tekneyle acılmaktan korkuyordu adam çünkü korkutmuşlardı çocukluğunda filmin sonunda tekneyle açılıp en son güneş olan yere çarpıyor ve kapı olduğunu farkedip gerçek dünyaya geçiyordu böyle karışık ama güzel bir yapıt yönetmenin ellerinden öperim
  • Arkadaşlar mrb. yaklaşık 6 yıldır aradığım bir film var. Ve bu filmi yerli yabancı hiç bir forumda hiçkimse bulamadı. Filmden aklımda kalanları yazmak istiyorum. İnşallah bana yardımcı olabilirsiniz.

Filmden hatırladıklarım.

- Öncelikle Film Romantik Komedi filmiydi. Fakat tam olarak Komedi filmi sayılmazdı.. ve Film bir B-Movie tabir ettiğimiz TV filmi gibi bir filmdi..
    - Film'de ki ana karakter olan 25 30'lu yaşlarındaki genç, bir rock bar tarzı bir mekanda kendi grubuyla slow-rock tarzı müzik yapıyordu.
    - Filmin son kısımlarına gelindiğinde rock müzik yapması için aldığı bir teklife yetişmesi gerekirken sevdiği kızın kalbini de geri kazanması da gerekiyordu. Filmin son kısmı hep bir koşuşturma içinde geçti. Sokakta koşuyordu resmen son sürat..
    - Film Amerika, İngiltere veya irlanda'da geçiyordu. Ve ana karakter olan çocuk büyük ihtimal İrlanda'lıydı..
    - Film küçük bir kasabada geçiyor.
    - Filmin ortalarında üstü açık arabasını biryere parkediyor ve nereye parkettiğini unutuyor. filmin sonunda denk geliyor ve onu buluyor.
    Filmin konusuna gelince;

Bir kafeterya'da çalışan kız arkadaşı olan rock grubu solisti adamımız, bir partide alkollüyken kız arkadaşını aldatır. ve bu kız arkadaşının kulağına gider. Kız arkadaşı onun yüzünü bile görmek istemiyor ve onunla konuşmayı reddediyor. Çocuk kızla barışmak için tekrar kızın çalıştığı kafeterya'ya bir gün gidiyor ve ordaki kızlar, kız arkadaşının bir erkekle randevusu olduğunu çocuğa söylüyorlar. Ardından aynı gün bir rock müzik kontratı imzalaması veya bar'da yaptığı müziği dinlemeye gelecek olan bir produktor felan var galiba onunla buluşması gerekirken bir koşuşturma içinde hem kız arkadaşını arıyor hemde bu buluşmayı kaçırmamak istiyor. Herneyse akşam vaktinde kız arkadaşını akşama kadar aradıktan sonra kızı bir erkekle bir kafede otururken görüyor. Ve yanlarına gidip kızı zorda olsa dakikalarca konuşarak ikna ediyor. Ve mutlu son...

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım filmi izleyen bir kişi vardır bu forumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OwnWar

Bayanlar baylar sizlere hatırlamadığım ve sormak istediğim bir film var gece geç saatlerde izlemiştim henüz 13, 14 yaşlarında sanırım tam hatırlamıyorum film baya bir bilinç altıma kazınmış ama ismini bilmiyorum filmi hatırladığım kadarıyla kaba taslak anlatmaya çalışıcağım

Konusu: Filmde bir adam bir de kadın oynuyor başlarda filin konusu biraz değişik bebekken tek bir kamera ile çekiliyor çocuk büyüyüp 20 li yaşlara girince tuvalet banyo salon koridor aklınıza gelemiyecek yerlerde bile kameralar var adam bir dizi çekiminde ama haberi yok yapay bir mahalle yapay bir hayatı var gök yüzü bile yapay böyle bir yabancı filmdi ama konusu bu kadar aklımda kalıyor bu adam dışardan yani gerçek hayattan yapay dünyasına gelen kadına aşık oluyordu galiba kadında dayanamayıp bu hayatın sahte olduğunu falan söylüyordu tekneyle acılmaktan korkuyordu adam çünkü korkutmuşlardı çocukluğunda filmin sonunda tekneyle açılıp en son güneş olan yere çarpıyor ve kapı olduğunu farkedip gerçek dünyaya geçiyordu böyle karışık ama güzel bir yapıt yönetmenin ellerinden öperim

• http://www.youtube.com/watch?v=4u1B4iWGdt8

arkadaşlar videodaki filmi arıyorum bilen varya yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler...
  • Çok eski izlediğim hatta babam korkarsın diye izleyemediğim bir film. yıllardır arıyorum ama bulamıyorum.

Adam öldürdüğü kişilerden bir parça alıp bunları birbirine dikip yeni bir insan yaratıyordu. hatırladığım bir sahnesinde ise Klozete oturmuş başı kesilmiş bir adam ve bunu bulan dedektifler.Filmin adını diriliş diye hatırlıyorum ama bulamıyorum o isimle.Yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cananiras

Çok eski izlediğim hatta babam korkarsın diye izleyemediğim bir film. yıllardır arıyorum ama bulamıyorum.

Adam öldürdüğü kişilerden bir parça alıp bunları birbirine dikip yeni bir insan yaratıyordu. hatırladığım bir sahnesinde ise Klozete oturmuş başı kesilmiş bir adam ve bunu bulan dedektifler.Filmin adını diriliş diye hatırlıyorum ama bulamıyorum o isimle.Yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Muhtemelen bu film.
  • arkadaşlar geçen hafta sinema planet kanalında bir film izledim. Bir bayan piyanist hamile kalıyo bebeği doğduktan sonra onu bırakıyor. Çocuk her gün köpeğiyle sokaklarda dolaşıyor.Çocuğun da piano çalma yeteneği var. Bir gün kaza geçiriyor ve onu bulan kişi aslında annesi. Onu eve götürüyor bakıyor iyileştiriyor ve annesi oldugunu sonradan fark ediyor. Çocuğun babası yurt dışında çalısıyor ve gemiyle geliyor. Çocuk o kadınla babasını karsılamaya gıdıyo ve babası o kadının annesi olduğunu böylüyor. Bu filmin adını hatırlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 2-3 sene önce televizyonda şöyle bir film izlemiştim lütfen yardımcı olunuz.ismini öğrenmek istiyorum.
    konu şöyle filmde genç birisi var evli ve çocukları var.söz verme meselesi var.topal bir adam var.para-mafya ilişkisi var.filmin bir kısmı lunapark gibi bir yerde geçiyor.sonunda genç ölüyor.duygusal acıklı bir fılm. filmin ismini öğrenmek istiyorum.
  • Amerika yapımı bir film vardı çok önceden izlemiştim insan beynine usb takılıyordu tank vb bi araç kullanabilmek için adını bilen varmı ?
  • merhaba arkadaşlar benim de bulmak istediğim bir filmim var 90 larda izlemiştim sanırım yaşım ozamnlar pek büyük olmadığından hoşuma gitmişti
    film;
    amerikan gençlik film tarzında
    bir ev vardı zengin geçler sürekli parti filan partiye gelen bi kız ordan kovuluyodu karşıda da ezik kızların evi vardı o eve dildo filan atıyolardı öyle bişey işte :D
    yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden
  • Bundan 9-10 yıl önce izlediğim bir film var bi uzay gemisinde uzaylılar mürettebatın içinde ürüyorlardı ayrıca robot bi kadın vardı hatta bu kadın robotları eğiten gelişmiş robot başka bir kadında uzaylılarla ilişki yaşıyabiliyordu bi adamda geminin nereye gittiğini anlamak zemini dinliyordu bölük pörçük anlattığım için üzgünüm zaten yarım yamalak izlemek zorunda kalmıştım şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kankalar benim de hatırlayamadığım var bi iki tane...

1.Bi tane psikopat bi adam vardı çocukluk yıllarını zor geçirmiş babası hep dövmüş falan.Kendini sırt derisinden kancalara asıp bi şeyler yapıyodu.Hatta bunu sonra bi makineye bağlayıp bilinçaltına giriyolardı.Bi de hatırladığım bi yerin alt katında bi kadını hücrede tutyodu camekan bi şeydi.Yavaş yavaş içini suyla dolduruyordu.Su tamamen dolunca kadın bi boru bulmuştu bu boru da dışarıya bağlıydı ona ağzını dayayarak nefes alıyordu.

2.Bi aile var ya yazlık eve gidiyolar ya da yeni bi yere taşınmışlardı.Hava yağmurluydu başta arabayla gidiyorlardı sanki.Ev eskiden başkalarının oturduğu bi evdi.Hatta bi kız ölmüş orada.Ev de denizin dibinde uçurum kenarında.Hatta kız suya muya giriyo.Annesinden nefret ediyo falan.Alt katta cam mam çarpıyodu rüzgardan.Sonra çok iyi hatırlıyorum kızın kazağı duvarın içine gömülüydü onu buluyolardı anne-baba falan.En sonunda da annesi loş bi yerde kızının şeytan girmiş haliyle bi de birisi daha geliyodu merdivenleri TAK! TUK! diye çıkıyodu ; onunla baş başa kalıyo gayet sıçanzi bi şekilde öyle bitiyordu.

3.10 kişiden az bi grup genç yer altında geziniyorlar.Artık dağcılar mı tırmanıcılar mı bilmem.Kameraları var yanlarında.Ama sonradan görmeyen ama en ufak bir çıtırtıyı bile çok iyi duyan GOLLUM a benzer yaratıklar geliyodu.Bunlar da ellerinde kamerayla çekiyodu fln...

Şimdiden çok saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksauron -- 30 Aralık 2012; 2:07:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksauron

Kankalar benim de hatırlayamadığım var bi iki tane...

1.Bi tane psikopat bi adam vardı çocukluk yıllarını zor geçirmiş babası hep dövmüş falan.Kendini sırt derisinden kancalara asıp bi şeyler yapıyodu.Hatta bunu sonra bi makineye bağlayıp bilinçaltına giriyolardı.Bi de hatırladığım bi yerin alt katında bi kadını hücrede tutyodu camekan bi şeydi.Yavaş yavaş içini suyla dolduruyordu.Su tamamen dolunca kadın bi boru bulmuştu bu boru da dışarıya bağlıydı ona ağzını dayayarak nefes alıyordu.

2.Bi aile var ya yazlık eve gidiyolar ya da yeni bi yere taşınmışlardı.Hava yağmurluydu başta arabayla gidiyorlardı sanki.Ev eskiden başkalarının oturduğu bi evdi.Hatta bi kız ölmüş orada.Ev de denizin dibinde uçurum kenarında.Hatta kız suya muya giriyo.Annesinden nefret ediyo falan.Alt katta cam mam çarpıyodu rüzgardan.Sonra çok iyi hatırlıyorum kızın kazağı duvarın içine gömülüydü onu buluyolardı anne-baba falan.En sonunda da annesi loş bi yerde kızının şeytan girmiş haliyle bi de birisi daha geliyodu merdivenleri TAK! TUK! diye çıkıyodu ; onunla baş başa kalıyo gayet sıçanzi bi şekilde öyle bitiyordu.

3.10 kişiden az bi grup genç yer altında geziniyorlar.Artık dağcılar mı tırmanıcılar mı bilmem.Kameraları var yanlarında.Ama sonradan görmeyen ama en ufak bir çıtırtıyı bile çok iyi duyan GOLLUM a benzer yaratıklar geliyodu.Bunlar da ellerinde kamerayla çekiyodu fln...

Şimdiden çok saolun

1. film muhtemelen budur.

Diğerleri hakkında bilgim yok maalesef.

Bir de şu var , su tankındaki kadın sahnesini sanki CSI gibi bir diziden hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 30 Aralık 2012; 3:15:37 >
  • benim filmi bilen yokmu üst rütbeli kullanıcılarımız :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: squallnoxco

benim filmi bilen yokmu üst rütbeli kullanıcılarımız :))

"Üst rütbeli kullanıcılar " sınıfına girmesem de şöyle bir cevap vereyim ... Belirttiğin öğeler o kadar klişe ki bir tarafından tutup arayacak nokta yok maalesef. Ancak izleyip aklında kalan biri olacak ki öyle bulasın ve yine maalesef bir çok film isteği aynı tarzda.

İyi şanslar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 30 Aralık 2012; 12:09:53 >
  • lütfen yardımcı olunuz.filmin adını öğrenmek istiyorum.
    filmde genç birisi var evli ve çocukları var.söz verme meselesi var.topal bir adam var.para-mafya ilişkisi var.filmin bir kısmı lunapark gibi bir yerde geçiyor. asansör sahnesi var.filmin ismini öğrenmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

benim aradığm bir dizi var. bir bölümünü bir kaç sene önce izlemiştim, halen arıyorum.

baş roldaki karakter zamanında amerika savaşında kızılderelilere esir düşmüş, orada şamanlar buna bir büyü yapıyor ve arkadaşımız ölümsüz oluyor. bugüne kadar defalarca evlenmiş ve defalarca karıları yaşlanıp ecelinden ölmüş. odasında times meydanının tüm yapım aşamalarının resimleri var.

bir de aynı dizi mi emin değilim bir dizide olayları çözmek için geçmişe gidiliyor, gelecekten gelen arkadaş dijital fotoğraf makinesini orada unutuyor ve firmalar henüz icad edilmemiş bu olağanüstü cihazı ele geçirmek için birbirlerine düşünüyorlar.

• bir film vardı; kız metro çıkışında yada alt geçit çıkışında duvardaki tozu kullanarak yüzünü boyayıp kılık değiştiriyordu. ajan filmi gibi bol aksiyonlu bir filmdi. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.