- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
9160 Cevap504143 Görüntüleme296 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     67 [69] 71 72 73 74 75 76      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

851 Mesaj
5 Aralık 2012; 3:31:21 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: MatR0CK

Lütfen yardımcı olun bi bulamadım gitti şu filmi.Konusu kızılderili bi herif kabile şefinin oğlunu bulmak için şehremi ne iniyor.Oğlununda golf sahası vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızılderili herif heladan çeşme diye su içiyordu.Uçaktan domuz atıyorlardı aşağıda bi zencinin kafasının üstüne düşüyordu.Herifin kafası domuza giriyordu.2-3 sahnesini anca hatırlıyorum filmin ama bir türlü bulamadım

Senin filmde muhtemelen bu.

2 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:38:16 

ben bundan 6-7 yıl önce bir film seyrettim. birazını ve adını bulamıyorum... hapiste olan siyahi erkek bir sevgilisi var ve sevgilisi 10-12 yaşlarında şişman bir çocuğa bakıyordu... ismini bulabilirseniz sevinirim..

49 Mesaj
5 Aralık 2012; 18:38:29 

Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

851 Mesaj
5 Aralık 2012; 19:06:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Bad_Wolf

Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

2 Mesaj
6 Aralık 2012; 4:46:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

1. film Soldier Boyz olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0114489/

2. film ise Scary Movie'de sanki öyle bir kısım vardı ama biri beyaz biri siyahiydi sanırım.

Soldier boyz doğru. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
6 Aralık 2012; 19:03:02 

BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK

1 Mesaj
7 Aralık 2012; 1:38:31 

arkadaşlar 90 lı yıllarda izlemiştim bole kanal d falan yayınlamıştı olay şöyleki cadılar bayramında bir ev var evde bir sihirbaz vede panter var küçük bir çocuk bu sihirbazdan etkileniyor hatta bir sahnede panterle karşı karşıya gelip çekyatın altında kalıyor falan 3 tanede hırsız eve girmeye çalışıyor eve girdikten sonra yaşadıkları olaylar falan korkyorlar falan çocukluk filmi :)

saane

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 0:35:16 

Merhaba arkadaşlar
ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

1 Mesaj
8 Aralık 2012; 1:04:04 

bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 1:10:04 

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

851 Mesaj
8 Aralık 2012; 5:12:00 

quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar
ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
Child's Play 2 (1990)
Child's Play 3 (1991)
Bride of Chucky (1998)
Seed of Chucky (2004)

851 Mesaj
8 Aralık 2012; 5:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: eskes

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 13:32:41 

quote:

Orijinalden alıntı: obili

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 13:33:55 

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 13:36:33 

quote:

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
Child's Play 2 (1990)
Child's Play 3 (1991)
Bride of Chucky (1998)
Seed of Chucky (2004)

3164 Mesaj
8 Aralık 2012; 14:14:35 

quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Aralık 2012; 14:17:54 >

3164 Mesaj
8 Aralık 2012; 14:16:58 

quote:

Orijinalden alıntı: cioranrr

bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

Arcade (1993)

9 Mesaj
8 Aralık 2012; 16:18:56 

Arkadaşlar film aklıma geldi kaç sene önce izledim onu bile bilmiyorum

Bir film var periyle ilgiliydi minik periler vardı evde dolaşıyorlarda bahçede ip açıp birinin göğsüne bıçak batırıyorlardı ev falan yanıyordu bunları hatırlyıroum sadece yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

5 Mesaj
8 Aralık 2012; 19:46:57 

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

cevabın için teşekkürler haklısın görüntü kirliliği oldu fakat silemedim yanlış yerden alıntı yapmışım yoksa bende biliyorum 3 defa yazmama gerek olmadığnı

533 Mesaj
8 Aralık 2012; 22:59:54 

Arkadaşlar bu videoda dakika 2:27 den itibaren bir film yada diziden kesit veriliyor, ismini bilen varsa lütfen söylesin kafayı yedimm...

Ayrıca bir film daha vardı, gökyüzünde piramitler vs. filmin afişi böyleydi gezdim gezdim bulamadım...
Amerika da sanırım, gökyüzünde yollar falan yapmışlar, bir kız adamlardan kaçıyordu süper teknolojili bir arabayla..

Aklınıza gelen bütün filmleri yazabilirsiniz...

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Edit:Bu konuyu yanlışlıkla 2 kere açtım...

Edit 2 : Filmin adı, daha doğrusu videodaki dizinin adı ''V'' (ziyaretçiler)

Edit 3: 2. Filmin adı ''İmmortel''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 10 Aralık 2012; 2:35:23 >

Teknik bilgiler Kung Fu'nun başlangıcıdır, önemli olan felsefesini özümseyebilmektir...-*-*-

2 Mesaj
9 Aralık 2012; 4:08:33 

BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK
TIMARHANE(2012) Film i ne benziyor

5 Mesaj
9 Aralık 2012; 18:28:41 

ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi . Bilim kurgu türüydu galiba ..
Tsk...

851 Mesaj
9 Aralık 2012; 18:35:44 

quote:

Orijinalden alıntı: buhara4149

ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi . Bilim kurgu türüydu galiba ..
Tsk...

2 Mesaj
9 Aralık 2012; 18:36:31 

Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.
umarım hatırlarsınız bu filmi:(((((

5 Mesaj
9 Aralık 2012; 19:07:59 

quote:

Obili kardeşim çok teşekkür ediyorum .. çoktan arıyordum . Sağol ..

486 Mesaj
9 Aralık 2012; 22:43:46 

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam ve kızı öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:22:02 >

iPad Air - iPhone 5 - Ps3 - Chevrolet Captiva 2011

533 Mesaj
10 Aralık 2012; 2:26:55 

quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)

Teknik bilgiler Kung Fu'nun başlangıcıdır, önemli olan felsefesini özümseyebilmektir...-*-*-

3164 Mesaj
10 Aralık 2012; 2:30:37 

quote:

Orijinalden alıntı: aliye_

Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.
umarım hatırlarsınız bu filmi:(((((

486 Mesaj
10 Aralık 2012; 2:48:03 

quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)

bu değil bunu biliyorum benim aradığım film plajda felan geçiyor tatil beldesinde

851 Mesaj
10 Aralık 2012; 3:18:33 

quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.

486 Mesaj
10 Aralık 2012; 3:49:47 

quote:

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.

buda deil yardımın için tşk galiba bulamıcam

486 Mesaj
10 Aralık 2012; 4:46:59 

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olduğunu görünce bir adam ve kızı bunları öldürmek için uğraşıyor çok sayıda köpek balığı vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

GÜNCELL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:48:04 >

19 Mesaj
10 Aralık 2012; 17:54:17 

Kardeş bahsettiğin bu olmalı http://www.imdb.com/title/tt0452625/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin67 -- 10 Aralık 2012; 17:54:59 >

Atam izindeyiz, biz de Fenerbahçeliyiz. Yıkılmayan son kale en büyük Fenerbahçe

19 Mesaj
10 Aralık 2012; 18:15:25 

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

19 Mesaj
10 Aralık 2012; 18:17:14 

Bir film daha hatırladım da; adam ünlü ileride ünlü olacak şarkıcının sesini duydu mu nöbet geçirip bayılıyordu, sonra o sanatçıları çok ünlü ve çok zengin yapıyordu ancak ünlü yaptığı herkes ölüyordu, bir gün kızının sesine bayılmıştı ancak onun ölmesini istemediği için parmaklarını dişli çöplüğe sıkıştırıyordu (kızım şu alyansımı alır mısın deyip). Yanlış hatırlamıyorsam kız piyano çalıyordu heralde

3164 Mesaj
10 Aralık 2012; 18:38:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Berkin67

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2.film "Clubhouse detectives in big trouble" (2002)

247 Mesaj
10 Aralık 2012; 19:44:47 

Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67421596/mpage_1/f_/key_//tm.htm

2 Mesaj
10 Aralık 2012; 21:03:57 

quote:

çoooookkk teşekkür ederim aradığım buydu işte:))

947 Mesaj
10 Aralık 2012; 21:28:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

25 ağustostan bu yana cevap yazan olmadı. Ama umudunu kaybetme

Mesajım konuda 4.ayına giriyor. ve hala cevap yok lütfen bir yardım

ZEİTGEİST - FİGHT CLUB - 3 İDİOTS - İNTO THE WİLD - GREEN STREET HOLİGANS - YES MAN - DAY OF THE WACKO - GOOD WİLL HUNTİNG - TAARE ZAMEEN PAR - WANTED - DEAD POETS SOCİETY - THEY LİVE

851 Mesaj
10 Aralık 2012; 22:09:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?

arnold ın oynadığını bile hatırlıyorken bulamaman ...

247 Mesaj
10 Aralık 2012; 22:29:52 

hocam aslına bakarsam salaklığıma denk geldi. adamın oynadıgını biliyoken bulmak çok kolay tabi. fakat inan mesajı gönderdikten sonra dank etti

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67421596/mpage_1/f_/key_//tm.htm

2 Mesaj
10 Aralık 2012; 23:54:25 

yıllar önce izlemiştim japon mafya filmiydi bir kadın vardı mafyanın başıydı erkek gibi giyiniyordu ona bir adam aşık olmuştu çok saftı bu adam ama kadın daha sonra aşık olmuştu adama evlenmişlerdi filmin sonunda kadını tekmeledikleri için bebeğini düşürmüştü o saf kocası bunu duyunca deliye dönmüştü sonra o da mafya olmuştu

2 Mesaj
11 Aralık 2012; 0:12:41 

bu mafya kadın önce öylesine evleniyordu adamla sonra ailesi baskı yapıyordu sanırım çocuk yap diye asansörde bile zorluyordu adamı sevişelim diye :) önce sırf çocuk olsun diye sevişirken sonra adama aşık olmuştu

10 Mesaj
11 Aralık 2012; 2:44:00 

merhaba bir kaç filmde ben sorayım

film lisede geçiyodu bi çocuk vardı futbol veya basketbol oynuyodu tam hatırlayamıyorum başka bi spor dalıda olabilir. sanırım kızları aşağı görüyodu dalga falan geçiyodu ve nedenini hatırlayamıyorum ama bi sabah kız olarak uyanıyodu ve kız olmanın nasıl bişe oldugunu başına gelen olaylarla anlıyodu komedi filmiydi bende tam hatırlayamıyorum umarım anlatabilmişimdir. :D

birde 7-8yıl önce show tv de izlemiştim sanırım, bi dinozor vardı veya öyle bişe tuzlu suya karşı dayanıksızdı hatta filmin sonunda arkadaşını kurtarmak için denize giriyordu ve küçük bi dinozor figürüne dönüşüyordu.

birde bursada yerli bi kanalda izlemiştim çok eski bi filmdi sanırım zenci bi adam bi çocuga hikaye anlatıyodu karakterler cizgi film karakteriydi tavşan falan vardı zifte basıyodu ve hareket edemiyodu tavşanı kovalayan bişe vardı yakalamak üzereyken bi şekilde ziftten kurtuluyodu. filmden aklımda kalan tek sahne bu zor ama belki izleyen biri vardır.

şimdiden teşekkürler

McLovin

308 Mesaj
11 Aralık 2012; 2:53:00 

Fi tarihinde dizi yahut seri film olması muhtemel bir yapımı arıyorum, trt yahut dönemin özel tvlerinden biride olabilir türkçe yayımlanmıştı.(15-20 yıl evvel gibi bir tarih net hatırlayamıyorum)

Filim'de bazen siyah beyaza dönen sahneler "Variller,Metalik akıllı küreler portakal ebatlarında uçabiliyor ve takip edebilyorlar, Kötü karekterimiz uzun boylu bir zat, uzaylı istilası benzeri teması var idi, karşı taraf ise bir grup gençten oluşuyordu, kısıtlı imkanlarla baş etmeye çalışıyorlardı", teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmgnd -- 11 Aralık 2012; 2:57:24 >

308 Mesaj
11 Aralık 2012; 19:22:51 

quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

Fi tarihinde dizi yahut seri film olması muhtemel bir yapımı arıyorum, trt yahut dönemin özel tvlerinden biride olabilir türkçe yayımlanmıştı.(15-20 yıl evvel gibi bir tarih net hatırlayamıyorum)

Filim'de bazen siyah beyaza dönen sahneler "Variller,Metalik akıllı küreler portakal ebatlarında uçabiliyor ve takip edebilyorlar, Kötü karekterimiz uzun boylu bir zat, uzaylı istilası benzeri teması var idi, karşı taraf ise bir grup gençten oluşuyordu, kısıtlı imkanlarla baş etmeye çalışıyorlardı", teşekkürler.

EVREKAA EVREKAA

PHANTASM serisi 1 saat aradım falla sonunda gol

http://ia.media-imdb.co...DU5ODg5._V1._SY317_.jpg

19 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:35:24 

quote:

Orijinalden alıntı: McMuffin

merhaba bir kaç filmde ben sorayım

film lisede geçiyodu bi çocuk vardı futbol veya basketbol oynuyodu tam hatırlayamıyorum başka bi spor dalıda olabilir. sanırım kızları aşağı görüyodu dalga falan geçiyodu ve nedenini hatırlayamıyorum ama bi sabah kız olarak uyanıyodu ve kız olmanın nasıl bişe oldugunu başına gelen olaylarla anlıyodu komedi filmiydi bende tam hatırlayamıyorum umarım anlatabilmişimdir. :D

birde 7-8yıl önce show tv de izlemiştim sanırım, bi dinozor vardı veya öyle bişe tuzlu suya karşı dayanıksızdı hatta filmin sonunda arkadaşını kurtarmak için denize giriyordu ve küçük bi dinozor figürüne dönüşüyordu.

birde bursada yerli bi kanalda izlemiştim çok eski bi filmdi sanırım zenci bi adam bi çocuga hikaye anlatıyodu karakterler cizgi film karakteriydi tavşan falan vardı zifte basıyodu ve hareket edemiyodu tavşanı kovalayan bişe vardı yakalamak üzereyken bi şekilde ziftten kurtuluyodu. filmden aklımda kalan tek sahne bu zor ama belki izleyen biri vardır.

şimdiden teşekkürler

Kardeş birinci filmin türkçesi Kız Erkek Meselesi olsa gerek

19 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:41:17 

quote:

2.film "Clubhouse detectives in big trouble" (2002)

Teşekkür ederim :)

2 Mesaj
11 Aralık 2012; 21:11:50 

hep izlemek stedigim ama adını hatırlayamadıgım bi film var konusu: filmin başında bi kadın suikastçi arabası havaya uçurularak öldürülüyor. Onun yerini alacak birini yetiştirmek için küçük kızları kaçırıp egitiyorlar egitimden sonrada bu kızları birbirleriyle ölümüne dövüştürüyarlar. Sonunda üç kız kalıyor.... yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesaja 1 cevap geldi.
E_D_90 bu mesajı paylaştı

255 Mesaj
11 Aralık 2012; 21:18:36 

quote:

Orijinalden alıntı: emraha25

hep izlemek stedigim ama adını hatırlayamadıgım bi film var konusu: filmin başında bi kadın suikastçi arabası havaya uçurularak öldürülüyor. Onun yerini alacak birini yetiştirmek için küçük kızları kaçırıp egitiyorlar egitimden sonrada bu kızları birbirleriyle ölümüne dövüştürüyarlar. Sonunda üç kız kalıyor.... yardımcı olursanız sevinirim.

2 Mesaj
11 Aralık 2012; 21:25:47 

film 2009 öncesi bi film

1 Mesaj
11 Aralık 2012; 22:44:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Son zamanlarda bir film vardı, bu film neydi, adı neydi gibi konular açılmaya başladı.Bu konuda adını hatırlamadığınız filmleri yazabilirsiniz.

Her şey düzenli bir forum için.

Ekleme:
Konunun temeli spoiler olduğu için bu konuda spoiler butonu kullanılmamaktadır. İzlemediği filmler hakkında bilgi öğrenen arkadaşlar buna dikkat etsinler :)

Ya bi film vardi...

Bi genc cocuk vardi bi dovus antronurunun yaninda calisiodu. Bu bi kizi seviyodu kizla beraber bi partiye gidiyodu partinin sahibi sarisin zengin cocukla kavga edio dayak yiyo zaten o antronorun yanina o zaman gidiyo bide bunun siyah dodge changer a benzeyen bi arabasi var he bide bu antronor cocugun disarda birileriyle kavga etmesini istemiyodu ama cocugun kavga ettigini anliyo sonra hoca atiyo salondan onu falan sonra affediyo geri aliyo falan bilen varsa ismini yazsin lutfen

10 Mesaj
12 Aralık 2012; 0:35:23