Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10-13 yıl önce izlemiştim böyle askerler falan vardı görev yapıyorlardı bi canavar onları öldürüyordu ormanda görünmüyordu en son iki kişi kalıyordu canavarın bunları görmemesi için kendilerini çamura batırıyorlardı bunlar çamurlu olunca canavar bunları göremiyordu falan bu kadarını hatırlıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa21633

10-13 yıl önce izlemiştim böyle askerler falan vardı görev yapıyorlardı bi canavar onları öldürüyordu ormanda görünmüyordu en son iki kişi kalıyordu canavarın bunları görmemesi için kendilerini çamura batırıyorlardı bunlar çamurlu olunca canavar bunları göremiyordu falan bu kadarını hatırlıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

bu olabilir ama benim hatırladığım kadarıyla bir kişi kalıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa21633

10-13 yıl önce izlemiştim böyle askerler falan vardı görev yapıyorlardı bi canavar onları öldürüyordu ormanda görünmüyordu en son iki kişi kalıyordu canavarın bunları görmemesi için kendilerini çamura batırıyorlardı bunlar çamurlu olunca canavar bunları göremiyordu falan bu kadarını hatırlıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

bu olabilir ama benim hatırladığım kadarıyla bir kişi kalıyordu

arkadaşın anlatmasıyla benimde kafamda direkman bu film canlandı demek ki baya zihinlere kazınmış bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukanki

Cok tessekur ederim ama bu degil , yani daha net aciklayayim filmin sadece ilk sahnesi kucuk kiz bi ev ciziyodu o evde iki yasli insan yasiyodu o kucuk kiz o resmi karaladikca o evin uzerine tas dusuyodu sonra bir aile mi arkadaslar mi bilmioyorum ama bir eve giriyolar o evde acayip seyler oluyo boyle bi filmi

2.ise 3 kiz bir eve gidiyolar o evde hayaletler oldugu soylenirmis galiba sonra o ucu bir eve girdiklerinde bir kiz dolap gibi bir yere giriyo sonra diger ikisi cep telefonu ile onu cekemeye istiyolar ama sonra bisey oluyo ve evden cikip gidiyolar

3.Film bir arkadasin evinde geciyo o evde parti veriyolar sonra o eve birisi geliyo galiba hepsini oldurmeye calisiyo boyle bi filmidi.

dostum senin anlattıklarından benim anladığım bu mini dizi olan rose red konağıhttp://www.imdb.com/title/tt0259153/?licb=0.921120909973979 yani bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelofiori

quote:

Cok tessekur ederim ama bu degil , yani daha net aciklayayim filmin sadece ilk sahnesi kucuk kiz bi ev ciziyodu o evde iki yasli insan yasiyodu o kucuk kiz o resmi karaladikca o evin uzerine tas dusuyodu sonra bir aile mi arkadaslar mi bilmioyorum ama bir eve giriyolar o evde acayip seyler oluyo boyle bi filmi

2.ise 3 kiz bir eve gidiyolar o evde hayaletler oldugu soylenirmis galiba sonra o ucu bir eve girdiklerinde bir kiz dolap gibi bir yere giriyo sonra diger ikisi cep telefonu ile onu cekemeye istiyolar ama sonra bisey oluyo ve evden cikip gidiyolar

3.Film bir arkadasin evinde geciyo o evde parti veriyolar sonra o eve birisi geliyo galiba hepsini oldurmeye calisiyo boyle bi filmidi.

dostum senin anlattıklarından benim anladığım bu mini dizi olan rose red konağıhttp://www.imdb.com/title/tt0259153/?licb=0.921120909973979 yani bu.

tabi 1. film için yazdım bunu muhtemelen budur aradığın film. benimde arşivimin en değerli parçalarındandır.
  • hani bir film vardı böyle acayip bir şehir vardı.. işte o şehir devamlı gece falan uzaylılar bu insanalrın komple uyutuyor ve zamanı durduruyordu sonra hepsine yeni anılar enjekte ediyorlardı.. ama adamın biri uyanıyordu bu enjekteyi yaparlarken ama kimse inanmıyordu buna hatırlıyor musunuz.. insan ruhu var mı diye uzaylılar deney yapıyordu help....
  • Merhaba çok zaman oldu izleyeli ama çok güzel gençlik komedi filmiydi film bir okulda geçiyor okul müdürnü çıldırtıyolar müdür okula akıllı bir bilgisayar getiriyor bilene şeker bilmeyene tokmakla vurarak sınav yapıyordu hatta bir yazılı sınavda herkes farklı kopya çekme teknikleri deniyordu en güzeli bir zencinin babası dışarda tamtam çalarak kopya veriyordu hatırlayabildiklerim bunlar saygıyla. bulana şimdiden tşk ederim .
  • quote:

quote:

quote:

tabi 1. film için yazdım bunu muhtemelen budur aradığın film. benimde arşivimin en değerli parçalarındandır.

Evet , cok tessekur ederim , evet bu filmdi cok sevindim , tessekur ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet , cok tessekur ederim , evet bu filmdi cok sevindim , tessekur ederim.

Rica ederim bir filmide benim bilip soylemem beni de mutlu etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb arkadaşlar bi türlü aklıma gelmeyen bi film var sadece 1 karasi aklımda oda adamın anlına bi kağıt yapışınca durduğu zenci zayıf bi adamdı (burayı bile tam hatırlamıyorum duruyormu dövüşüyormu) bu filmi hatırlayan varmı acaba bana ismini verebilirmi :) 1 haftadan beri bir türlü aklıma gelmedi :) şimdiden tşk ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6al2ez -- 7 Temmuz 2012; 23:14:29 >
  • ya çok eskilerden bir film vardı ismini hatırlayamıyorum bir polisle ilgili polisi hapishanede yakıyolar sonra o polis o kişilerden intikam alıyor herkesi ölduruyor bulamadım ismini yardım edermisiniz:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yprkmrtt

ya çok eskilerden bir film vardı ismini hatırlayamıyorum bir polisle ilgili polisi hapishanede yakıyolar sonra o polis o kişilerden intikam alıyor herkesi ölduruyor bulamadım ismini yardım edermisiniz:(

slm aradığın filmin adı manyak polis seri halinde 1-2-3 4 de olabilir ama güzel bir film Orjinal adı Maniac Cop

http://www.imdb.com/title/tt0095583/ iyi seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6al2ez

mrb arkadaşlar bi türlü aklıma gelmeyen bi film var sadece 1 karasi aklımda oda adamın anlına bi kağıt yapışınca durduğu zenci zayıf bi adamdı (burayı bile tam hatırlamıyorum duruyormu dövüşüyormu) bu filmi hatırlayan varmı acaba bana ismini verebilirmi :) 1 haftadan beri bir türlü aklıma gelmedi :) şimdiden tşk ederim :)

90'lı yıllarda neredeyse hergün verirlerdi
    http://www.sinemalar.com/film/20505/tanrilar-cildirmis-olmali-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Temmuz 2012; 0:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: 6al2ez

mrb arkadaşlar bi türlü aklıma gelmeyen bi film var sadece 1 karasi aklımda oda adamın anlına bi kağıt yapışınca durduğu zenci zayıf bi adamdı (burayı bile tam hatırlamıyorum duruyormu dövüşüyormu) bu filmi hatırlayan varmı acaba bana ismini verebilirmi :) 1 haftadan beri bir türlü aklıma gelmedi :) şimdiden tşk ederim :)

90'lı yıllarda neredeyse hergün verirlerdi
    http://www.sinemalar.com/film/20505/tanrilar-cildirmis-olmali-3

çok tşk ederim :)) sonunda buldum :)
  • selamlar Arkadaşlar 2000 li yıllarda starda bir film izlemiştim en sonda yanılmıyorsam 2003 haziran ayıydı gece 12 den sonra oynuyordu hafif erotik bir filmdi film bir sahilde geciyordu esmer bir kız vardı sahilde film çekiyordu bir sahnesinde vapurdan mı düşüyordu bişey mi çarpıyıordu hafif ayagı sekiyordu ordaki bi çocukta gidip bacagına buz sürüyordu starda yayınlanan işmi sahilde aşk diye geçiyordu ama şimdi öyle arıyorum bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • Evet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Sironline

Daha önce sormuştum , bir cevap alamadım.
    Belki gözden kaçıranlar vardır...

Filmde bir grup genç var. Başını kaçırdığım için tahminimce birileri ölüyor bu gruptan diye düşünüyorum.
    Sıra sıra ölüyorlar galiba... Ve biri de katili arıyor.
    Kızlardan biri sürekli sete gidiyor; oyuncu. Katili arayan da sete gidip o kızı uyarıyor. Sıra sende diyor, bir erkekten şüpheleniyor. .
    Sonra araba (hatta minibüs tarzı bişey, karavan da olabilir) kovalamacası başlıyor. minibüsü bir kadın kullanıyor ve katil diye bu minibüsün peşine düşüyor..
    Kovalamaca bi evde bitiyor.

Ve bu andan itibaren filmi izlerken isyan etmeye başlıyorum.

Katili arayan kız bi sandalyede bağlanmış, sırayla öldü sandığı tüm arkadaşları etrafında, ellerinde silahlar, katilin sen olduğunu biliyorduk filan diyorlar. :S
    Hepimiz başka bi katil bizi öldürmüş gibi yaparak seni şaşırttık ve köşeye kıstırdık filan diyorlar :S
    Oyuncu olan kızın setinden makyaj malzemeleri filan kullanmışlar vs..

İsyanım ılımlılaşmaya başlarken bir şok daha yaşıyorum..
    Bağlı kız daha agzını acamadan elinde silah olan arkadaşlarından biri (ya da kardeşi akrabası gibi bişey) kızı korkutmaya çalışırken silahı ateş alıyor. Ve bağlı halde duran kız ölüyor.

Grup birbirine giriyor bu silahı kim doldurdu bunun boş olması gerekiyordu filan diye...

Fakat son planda silahı ateş alan çocugu arabasında haince gülümserken görüyoruz... Bi miras olayı gibi sanki..

Başını izleyemediğim bu acayip virajlı filmi, izlemek istiyorum...
    Hatırlayan var mı?

Film sinema setinde mi geçiyordu?

Evet! Buldunuz mu?
  • quote:

Rose Red Konağıhttp://www.sinemalar.com/film/1341/rose-red-konagi

Budur arkadaşım 2 küsür saatlik bir film.
  • Evet 2 filmden birini buldum ilk filmi en cok istedigimi bulamiyorum , kimse yok mu bilen?Yukarda'da anlatmistim iste:
    CINE5'te izlemistin galiba 2007-2008 yillarinday'di bboyle gencler evlerinde parti veriyolar , sonra o evde bi adam gelio hespsini oldurmeye basliyo , i kiz kacip basina vuruyo , sonrasini hatirmaliyorum ama yine kalkiyodu.
  • 1- adam eski karısına nafaka vermemek için ona yeni bir eş arıyor, yeniden evlensinde nafaka vermeyeyim diye, ama bu sırada karısıyla birbirlerine tekrar aşık oluyorlar

2- gelecekde balina nesli tükendiği için geçmişe gelip bir balinayı geleceğe götürmeye çalışıyorlar, hastanede bir sahnede kanser olan bi kadına bir hap veriyolar kadın hemen iyileşiyor

3- dört beş kişilik bir çete var para ile tutup iş yaptırıyosun, bunlar uzakdoğulu patronlarından habersiz patronlarının arkadaşının uzakdoğulu kızını kaçırıyorlar fidye için ama daha sonra anlıyorlar patronun arkadaşının kızı olduğunu, işin ilginç yanı kaçıranları bulmaları için bu elamaları görevlendiriyor patronları :)
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.