- x
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
9038 Cevap489881 Görüntüleme287 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     48 [50] 52 53 54 55 56 57      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

331 Mesaj
30 Haziran 2012; 15:34:49 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

sanırım cnbce de ustalara saygı kuşağında izlemiştim kara film türüne ithafen çekilmiş bir filmdi sanırım.film tamamen siyah beyazdı ama kurgusu itibariyle bu şekilde olduğundan eminim yani eski klasik filmlerden değildi.Konusuna gelince hatırladıklarım tam bir muamma.İkinci dünya savaşında geçtiğinden eminim bir ana karakter vardı erkek o amerilakımdı birinden resimmi alıp satıyordu hatırlamıyorum ama onun başına kötü bişeyler geliyordu filmin sonunda galiba yardımcı olursanız sevinirim.

şimdi sen gidiyorsunya,diş fırçanla klozeti temizleyeceğim.

30 Mesaj
30 Haziran 2012; 18:14:56 

ARKADAŞLAR BU SEFER FİLM SORMAYACAĞIM SADECE TAVSİYE EDECEĞİNİZ grup gençlik filmleri var mı ?* hani bir grup genç pikniğe gidiyor başlarına bişeyler geliyor böyle bişi işte illa ki izlemişsinizdir bu tarz filmler arıyorum önere bileceğiniz filmler var mı ???

Aydınlığı Hakedenler Karanlıkda Yürüyenlerdir...

414 Mesaj
30 Haziran 2012; 20:08:12 

Merhabalar!
Gençler Allah rızası için yardım edin de el birliğiyle bulalım bu filmi
Bundan 10 yıl öncesiydi izlediğim an. Stardaydı. Fantastik bir film bu.Bir adam vardı bu adam yazardı bir kitap yazıyordu,eşi vardı. Filmde bir şeyler olup bu dünyadan başka bir dünyaya gidiyordu,bizim dünyamıza geri dönmeye çalışıyordu. Gittiği ülkede maymun insanlar vardı,maymuna benzeyen insanlar. Maymunlar Cehennemi değil bu film,maymun kral mıydı neydi
Filmde konfüçyüs vardı,o bilgelik yapıp yol gösteriyordu azcık da dalga geçiyordu.
Bu film seri halindeydi,yani bir hafta arayla 2.sini yayınlamışlardı.
Adam elinde sopayla maymunlarla savaşıyordu tek hatırladığım bunlar sadece offf yardım lütfen

*İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi *İpad 4 32 gb Wifi Cell * Erkek :)

12 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:07:46 

lederland, Brezilya ormanlarında çekilen ''turistas'' isimli filmi önerebilirim. Güzel filmdir.

3131 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:33:17 

quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Merhabalar!
Gençler Allah rızası için yardım edin de el birliğiyle bulalım bu filmi
Bundan 10 yıl öncesiydi izlediğim an. Stardaydı. Fantastik bir film bu.Bir adam vardı bu adam yazardı bir kitap yazıyordu,eşi vardı. Filmde bir şeyler olup bu dünyadan başka bir dünyaya gidiyordu,bizim dünyamıza geri dönmeye çalışıyordu. Gittiği ülkede maymun insanlar vardı,maymuna benzeyen insanlar. Maymunlar Cehennemi değil bu film,maymun kral mıydı neydi
Filmde konfüçyüs vardı,o bilgelik yapıp yol gösteriyordu azcık da dalga geçiyordu.
Bu film seri halindeydi,yani bir hafta arayla 2.sini yayınlamışlardı.
Adam elinde sopayla maymunlarla savaşıyordu tek hatırladığım bunlar sadece offf yardım lütfen

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Temmuz 2012; 16:04:07 >

414 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:34:37 

Beyler bir de cnbc-e de yayınlanan bir korku dizisi vardı geceleri,mystro horror muydu neydi,bilen var mı?

414 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:36:30 

'' X kare '' adamın karaköküsün!!!
Allah razı olsun,vallahi 2 3 senedir arıyordum ve forumu okuyordum 3 saattir,herkese cevap vermişsin hemen hemen.
Baba büyüksün,eyvallah!!!
en sonunda bulundu

4 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:52:32 

kesinlikle o ve gayet liam n. oynuyor. çok teşekkr ederim. bu arada muhteşem bi sinema arşivin var beyninin içinde tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VandeRa -- 30 Haziran 2012; 21:56:03 >

11 Mesaj
30 Haziran 2012; 23:03:59 

banada bi cevap veririseniz çok seviirim

Arkadaşlar 8-9 yıl önce trt de bir film izlemiştim komedi tarzı bi filmdi galiba bişey çalmaya çalışıyolardı köpek olabilir yada yaşlı bi kadından mücevher gibi bişey yada yaşlı bi kadını korumaya çalışıyorlardı yada daha farklı bişeyler tam hatırlamıyorum mazur görün..filmde hatırladığım sahne şu;bunlar bi adamın yanına geliyorlardı galiba onu çağırmaya oda camdan bunlara bazuka(roketatar)çıkarıyordu bir daha buraya gelirseniz roketatarı atarım felan diye komik bi filmdi yardımcı olursanız sevinirm teşekkürler..

KALEM ÇEVİRMEK BİR SANATTIR!!
PEN SPINNING!

31 Mesaj
1 Temmuz 2012; 0:53:15 

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Ormanda geçen filmi bu muydu? http://www.imdb.com/title/tt0118912/
Bu da gemide geçeni http://www.imdb.com/title/tt0119261/

çok teşekkür ederim çok makbule geçti gerçekten çok saol

canım sıkılıyor ve aşığım

4 Mesaj
1 Temmuz 2012; 13:36:09 

Merhaba. Ben yeni üyeyim ve bana acil olarak yardımcı olursanız sevinirim. 90'lı yıllarda ortaokul zamanında izlediğim bir filmi ne zamandır arıyorum lakin ismini bulamadım. Konusu şöyleydi; Kötü arkadaş çevresi yüzünden hapise atılan genç hapisten çıkar ve anne ile abisinin yanına gider. Abisi onun eski bataklığına dönmesin ve eski arkadaşıyla takılmasın diye çok çaba sarfeder. Abisi koşucudur ve ünv. bursu almak için yarışa girecektir. Abisi kardeşini de onunla koşması için ikna eder ve beraber antremanlara başlarlar. Bu arada çocuğun başını eskiden belaya sokan adam tekrar çocuğun hayatına girmeye çalışmaktadır. Lütfen bu filmi bilenler bana yardım etsin...

2592 Mesaj
1 Temmuz 2012; 19:47:51 

ya eskıden pazar sabahı sınemalarında trt1 de bı fılm vardı. bıraz korkunctu yada cocuk klasıklerı bolumunde ızlemıs olabılırım. bı adam vardı bugidi buu bugidii buuu dıyıp buyuler kotulukler yapıyordu. o fılmın ısmı neydı ya.
2- bır de bı fılm vardı kız 3 kez ısmını soyleyınce baska bı boyuttan yadan mezardan mı ne cıkan bır bocek vardı fılmın ısmını hatırlamıyorum ama kız 3 kere BETER BÖCEK BETER BÖCEK BETER BÖCEK dıyordu. deyınce cıkıp gelıyordu neydı bu fılmın ısmı ya

68 Mesaj
1 Temmuz 2012; 20:16:07 

quote:

Orijinalden alıntı: wakara

ya eskıden pazar sabahı sınemalarında trt1 de bı fılm vardı. bıraz korkunctu yada cocuk klasıklerı bolumunde ızlemıs olabılırım. bı adam vardı bugidi buu bugidii buuu dıyıp buyuler kotulukler yapıyordu. o fılmın ısmı neydı ya.
2- bır de bı fılm vardı kız 3 kez ısmını soyleyınce baska bı boyuttan yadan mezardan mı ne cıkan bır bocek vardı fılmın ısmını hatırlamıyorum ama kız 3 kere BETER BÖCEK BETER BÖCEK BETER BÖCEK dıyordu. deyınce cıkıp gelıyordu neydı bu fılmın ısmı ya

2. film : Beetle Juice
http://www.isminiunuttu...-eski-bir-film-ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi www.isminiunuttum.com -- 1 Temmuz 2012; 20:19:03 >

Aklınıza gelmeyen, ismini hatırlayamadığınız film müzik film dizi ve dahası herşey için biz burdayız!

6 Mesaj
1 Temmuz 2012; 20:21:52 

Arkadaşlar geçen şehirler arası otobüste izliyordum yarım kaldı film adınıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :D Bi adam vardı karısını aldatıyor sonra adamı evden atıyolar adamda genç sakatlanmış bi futbolcunun yanında kalıyor bi süre çocuğa yardım ediyor falan çocukta adamın eve dönmesine yardımcı oluyor :D böyle bişeydi :D hatırlayan olursa yardımcı olsun şimdiden teşekkürler :D

3131 Mesaj
1 Temmuz 2012; 21:01:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ElifNurrr

Merhaba. Ben yeni üyeyim ve bana acil olarak yardımcı olursanız sevinirim. 90'lı yıllarda ortaokul zamanında izlediğim bir filmi ne zamandır arıyorum lakin ismini bulamadım. Konusu şöyleydi; Kötü arkadaş çevresi yüzünden hapise atılan genç hapisten çıkar ve anne ile abisinin yanına gider. Abisi onun eski bataklığına dönmesin ve eski arkadaşıyla takılmasın diye çok çaba sarfeder. Abisi koşucudur ve ünv. bursu almak için yarışa girecektir. Abisi kardeşini de onunla koşması için ikna eder ve beraber antremanlara başlarlar. Bu arada çocuğun başını eskiden belaya sokan adam tekrar çocuğun hayatına girmeye çalışmaktadır. Lütfen bu filmi bilenler bana yardım etsin...

http://www.sinemalar.co...96/artik-cocuk-degiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Temmuz 2012; 15:43:38 >

4 Mesaj
1 Temmuz 2012; 21:51:20 

bir tane daha.bu çekik gözlü amcalarımızın filmi.filmi tam hatırlamıyorum ama akılda kalan kısım şu.bir kız ve bir adam dövüşüyorlar.adam kızın gözlerini kör ediyor dövüş sırasında ama kız sesleri dinleyerek devam ediyor.en son dövüştüğü adamı iki parmağını sırtına geçirip öldürüyor sonra kendi yere yığılıyor.filmde öldü sanıyoruz gbi ama bir de kızın sevdiği bir çocuk var en son çocuk kızı görür gbi oluyor öyle bitiyor.
bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VandeRa -- 1 Temmuz 2012; 21:54:11 >

12 Mesaj
2 Temmuz 2012; 18:23:05 

Alkolü fazla kaçıran gözlüklü bi adam, akşam vakti şehir içi taşımacılığı yapan bir otobüse biniyor ve şoföre direktif vererek söyleneni yap diyor. Araçtan birisi polise haber verince tüm polisler operasyona başlıyorlar ve otobüsü durduruyorlar. İçeride eli silahlı adama teslim ol çağrısından sonra yavaş yavaş adam otobüsten iniyor ve elini cebine atarak ''ben polisim, bakın ben polisim diyor'' rozetini göstererek. Onu tutukluyorlar ve cezaevine atıyorlar.
Bir polis memuru onu uyandırdığında, sanırım altıma işedim diyor. Hakkında karar verecek olan üst amirleri onun siciline bakıp bir değerlendirme yapıyorlar. Onun evvelki iyi işlerini değerlendirip sarhoş olup kaçırdığı otobüsün yolcularını ve işlediği suçu örtpas edeceklerini, hakkında kimsenin şikayetçi olmayacağını söyleyip ona cinayet masası dedektifliğinden alındığını, gece vardiyasında çalışacağını söylüyorlar.
Adam evinde zaman zaman alkol kullanıyor. Aynı iş yerinde çalışan bir de eski dostu bir kadın buna yardım ediyor başı sıkıştığında. Bu kadının da o iş yerinden başka bir cinayet masası görevlisiyle ilişkisini iş yerinde görüyor, yakalıyor. Sonra kadın yanına gidip, sadece zevk olsun diye takılıyorum bunu bilmeni istedim diyor, adam da bunu sormadım bile beni ilgilendirmez deyip umursamaz davranıyor.
Bir gece evinin telefonu çalıyor ve bir cinayetle ilgili olay yerine gelmesi isteniyor. Adam alkolden sızmış bir halde toparlanıp olay yerine gidiyor ve vahşice işlenmiş bir cinayetle karşılaşıyor. Bu olayı araştırmaya koyulduğu ilk bir kaç gün içinde, dostu olan kadının zevkine takıldığı o adam, artık sen bu davalara bakmıyorsun bu benim işim diyerek kavgaya tutuşuyorlar ve bu kavga basına sızdırılarak yarınki gazetelere haber oluyor. O anda ayrılan kavgadan sonra adama alkol testi yapmak isteyen amirleri, bu görevi dostu olan kadına veriyor, adam alkollü ama kadın yinede alkol almamış gibi gösterterek onun alkolsüz olduğunu,sorun olmadığnı söylüyor. Gazeteye çıkan iki polisin cinayet mahallindeki kavga haberinden sonra amirleri, adama olay çıkartmaması için son kez ikaz ediyorlar.
Bu esnada, bu olaylardan bağımsız başka bir gelişme oluyor. Gazete haberinden sonra genç,hamile bir kız bu haberi gazeteden okuyunca kavga eden o polisle görüşmek için işyerine gidiyor ve onunla görüşmek istediğini söylüyor. Onu evine kadar takip ediyor ve konuşmak istediğini söylüyor, adam ilgilenmiyor ama sonra sokakta arkasını dönüp onunla kaldığı ev/otel konuşuyor. Genç kadının hikayesi şöyle;
Küçük yaşta babası öldürülmüş, annesine tecavüz edilerek öldürülmüştür. Bu katil şimdi 68 yaşında, iri yarı ve şartlı tahliyeden faydalanması için kendini dine adamış, hapishanede iyi halini korumaya çalışan biri gibi gözüken, uzun saçlı biridir. Kadın avukatıyla görüşerek hapis cezasının ömür boyu olması gerektiğini, bunu hakettiğini söylese de, katil juriyi ikna ederek serbest bırakılıyor. Hatta serbest kalmasından bir süre önce bir gece aynı hücrede kaldığı bir mahkumu da ranzasına asıyor ve iz bırakmıyor. Soruşturmada bunun intihar vakası olduğunu düşünüyorlar ve bu yönde karar çıkıyor. Katilin bu oalyla ilgili de bir sözü oluyor: 'Her ağlayan,morali bozuk olan intihar edecek olsaydı, hapishanelerde bu kadar suçlu olmazdı'' diyor. Kendini asacağını,intihar edeceğini anlamadın mı ? diye sorulan soruya katilin verdiği cevap bu oluyor.
Genç kıza yardımcı olmaya çalışan sarhoş polis başrolümüz, genç kadını anlattıklarıyla küçüklüğüne götürüyor, ailesinin katili bu adamın cinayetini çözenin kendisi olduğunu söylerek, cinayeti nasıl caince işlediğini vurgulayarak açıkça genç kadına anlatıyor, kadın, polise teşekkür ediyor açık sözlü olarak yardımcı olduğu için ve güvenebileceğim senden başka kimse yok hayatımda diyor.. Genç kadın katil tam hapisten çıkacağı günlerde ona bir de mektup göndermişti. Ailemi katlettin, yıllardır bu olayın acısıyla yaşattın beni diye bir yazı yazıyor. O an katil, bu mektubu düşünüyor ve hapisten çıktığında genç kadını yolda arabasında izliyor ve onun evini buluyor, bir akşam vakti evine giriyor ve kadının fotoğrafını dart atmış bi şekilde bırakarak onu tehdit ediyor.
Başroldeki gözlüklü polisimiz, bu genç kadının olayından ayrı bir dizi cinayetle daha karşı karşıya geliyor ve tüm cinayetleri soruşturmaya, cinayete kurban gidenlerin aileleriyle görüşmeye devam ediyor. Ortak bir noktayı keşfediyor, cinayete kurban gidenlerin hepsi kadın, tecavüz edilen kadınlar, hepsinin de bakımını üstlendiği köpekleri var. Maktüllerin yakın tanıdıkları olmalı ve evlerine kolayca girebilmenin yolu da köpekleri tanıyan birinin olması.. Evine cinayet yerlerinde boşta sahipsiz kalan köpekleri kedileri evine alıp besliyor.. Bir gün daha önce kavgaya tutuştuğu diğer polis, 2 kişiyle daha birlikte adamın evine gidip tehdit ediyorlar ve kedisini alıp duvara fırlatıp onu da hırpalıyorlar. Bakmaması gereken bir davanın dosyalarını istedikleri için oluyor bu. Elini ayağını bu davadan çekmesi için bir tehdit.
Kediyi veterinere götürüp tedavi ettiriyor, o anda duvarda bir kartpostal görüyor, hayvan,köpek bakımevi. Şehirden uzak garip bir yer ve oraya gidip hayvan barınağındaki biriyle konuşup bilgi alıyor. O esnada orada çalışan serseri bir genç çocukla konuştuğu görevlinin bir diyaloğu geçiyor ve başrol polisimiz ipuçlarını yakalayarak katilin bu genç serseri çocuk olduğuna karar veriyor. Durumu eskiden beri tanıdığı akranı bir arkadaşına bildiriyor ve onu ikna ederek ikisi tüfeklerini alıp orayı basmaya gidiyorlar. Katil bunlara saldırıyor ve köpeklerden biri polis arkadaşına saldırıyor arkadaşı ölüyor, bu arada zorda kaldığı için kendini müdafa etmek zorunda kalınca genç katili tüfekle vurmak zorunda kalıyor. Olay hakkında amirleri adama herşeyi berbat ettiğini, kanıtları olmadığı halde suç işlediğini, ayrıca öldürülen genç katilin babasının da devlet adamı olduğunu öğrendiklerinde, başrolümüzü cezaevine atıyorlar bir süre.
Adam cezaevinden çıktığında kaldığı otel/ev'e gittiğinde kirasının ödenmiş olduğunu öğreniyor. Son olaydan sonra morg'a gitmek için işyetindeki kadın dostundan yardım istiyor ve kadın yine adama yardım ediyor fakat kadının zevkine ilişki kurduğu,kavga ettiği o adam ve arkadaşları yine onları orada görüyorlar ve araştırma yapmalarını engelleyerek onu orada bir kez daha dövüyorlar. Bu polislerin de bazı cinayetlerin örtpas edilmesinde, cinayet yerlerindeki özel mücevher,saat gibi değerli eşyaların çalınıp dışarıdaki başka insanlara pazarlık yoluyla satışlarını daha öncesinde polis otoparkında yakalamıştı beyaz kedisini okşarken..
Ailesi katledilen genç ve hamile kadın da, başrol polisimize yakınlaşmak istiyor, hatta onunla bir kez öpüşüyorlar. Bu genç kadın bir barda çalışıyordu hamile kalmadan önce, orada bir erkek arkadaşı vardı, çocuk ondan zaten. Evli değillerdi. Polisin amacı sadece yardım etmek. Bu kötü talihler, olaylar, adamı iyilik yapmaktan alıkoymuyor ve daha önce de ziyaretine gittiği yatalak karısının yanına, yatağına gidip onu son kez öpüp öldürüyor. Sonra da kendi çenesinin altına kurşunu sıkıp yatağa yığılıyor. Karısının yanına varmadan önce de, yapması genç kadının ve ailesinin korkulu rüyası katilin evine gidip onun masasında genç kadının fotoğrafını görüyor, katil kafayı genç kadına takmış belli ki diyor izleyici.. Tek kelime bile etmezlerken, silahını çıkartıp kafasına bir el ateş ediyor.. Sonradan işyerindeki kadın dostu, başrolümüzün evinde ona yazılmış mektubu okuyor.. Yolun sonuna geldim gibi dram içerikli yazılar ve kadın, o gün genç kadının yanına, doğum yapan hastaneye ziyarete gidiyor ve intihar eden başrol polisimizin kurtardığı hayatların gülümseyişleri beyaz karelerde son buluyor.

Arkadaşlar, bir önceki sayfada da konuyu anlatmıştım, gözlüklü, alkolik bir polis başrolümüz.. Tipini de filmi de herşeyi hatırlıyorum ama bu başrol kim diye baktığımda, hem zaman zaman hustin doffman'a, hem robert de niro'ya hem de al pacinoya benzetiyorum, yada başka biri de olabilir.. Bazı filmlerde dikkat ediyorum, zaten çoğu aktör birbirine benziyor. Bunun nedeni de çoğunun yahudi olması ve yakın akraba olması. Sağ yanaklarındaki ben bile bunu kanıtlıyor neredeyse.

Filmi izleyen, hikayemi sabır gösterip okuyan ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum.

193 Mesaj
2 Temmuz 2012; 18:39:46 

quote:

Orijinalden alıntı: wakara

dostum filmin isminin Türkçe çevirisi beter böcek zaten bunu google da taratsaydın zaten resimler ve filmin orjinal ismini bulurdun.

3131 Mesaj
2 Temmuz 2012; 21:01:14 

quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

'' X kare '' adamın karaköküsün!!!
Allah razı olsun,vallahi 2 3 senedir arıyordum ve forumu okuyordum 3 saattir,herkese cevap vermişsin hemen hemen.
Baba büyüksün,eyvallah!!!
en sonunda bulundu

sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 2 Temmuz 2012; 22:31:20 >

12 Mesaj
3 Temmuz 2012; 1:06:41 

MR 73 filmin adı. Nihayet bir yerde bir melek yardımcı oldu.
Arkadaşlar filmi izlemenizi öneririm.. Bayağı bir emek harcadım ama nihayetinde filmi buldum..

4 Mesaj
3 Temmuz 2012; 17:40:39 

Teşekkür ederim fakat film bu değildi. Filmin karakterleri beyazdı. Küçük kardeş uzun saçlı sarışın, abisi de kısa saçlı kumraldı...

4 Mesaj
3 Temmuz 2012; 17:44:20 

quote:

http://www.sinemalar.co...96/artik-cocuk-degiller

Teşekkür ederim fakat film bu değildi. Filmin karakterleri beyazdı. Küçük kardeş uzun saçlı sarışın, abisi de kısa saçlı kumraldı...

3131 Mesaj
3 Temmuz 2012; 18:21:23 

quote:

http://www.imdb.com/title/tt0101268/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Temmuz 2012; 22:36:50 >

4 Mesaj
3 Temmuz 2012; 19:07:30 

arkadaşlar selamlar

Bir kaç yıl önce bir film izlemiştim filmde bir kadın vardı ve hamileydi yanılmıyorsam ama sürekli yaşamak için insan kanı içmek zorundaydı kadın ve bir adama aşık olmuştu hatta filmin sonunda meyve suyu şişesinde pipet yardımı ile doğumdan sonra kan içiyordu adamı öldürme iç güdüsüne rağmen aşkına yenik düşerek öldürmemiş ve sırrını onunla paylaşmıştı kadın.

Filmin adını hatırlayan var ise lütfen paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler...

30 Mesaj
3 Temmuz 2012; 19:47:40 

Üstadlar film bir gemide geçiyor gemide bir robot oradaki insanları öldürmeye çalışıyor virüs gibi birşey neydi bu film ???

Aydınlığı Hakedenler Karanlıkda Yürüyenlerdir...

1 Mesaj
3 Temmuz 2012; 20:45:45 

ya arkadaşlar 1 yıldır bu filmi arıyorum ama hala bulamadım. izlediğim günü daha dün gibi hatırlıyorum ama filmi bi türlü çıkartamadım filmi anlatıyorum lütfen yardım edin :)
filmde şaşkın bi tane genç bi adam var bu yanlışlıkla polislerden kaçarken bi araba kaçırıyo arabanın içindeki kadın da şans eseri amerikanın başkanının yada savunma bakanı olması lazım önemli bi adamın kızı ve tüm ordu bu arabanın peşine düşüyo. arabadayken bunlar birbirine aşık oluyolar ilişkiye giriyolar direksiyonun başında. hiç durmadan film arabada geçiyo zaten sonra kız babasyıla konuşuyo ve adamı kurtarıyo. adama ceza vermiyorlar.

6370 Mesaj
3 Temmuz 2012; 20:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: lederland

Üstadlar film bir gemide geçiyor gemide bir robot oradaki insanları öldürmeye çalışıyor virüs gibi birşey neydi bu film ???

http://www.imdb.com/title/tt0120458/

çok izleyen bilir..

3131 Mesaj
3 Temmuz 2012; 20:56:31 

quote:

Orijinalden alıntı: efkan09

ya arkadaşlar 1 yıldır bu filmi arıyorum ama hala bulamadım. izlediğim günü daha dün gibi hatırlıyorum ama filmi bi türlü çıkartamadım filmi anlatıyorum lütfen yardım edin :)
filmde şaşkın bi tane genç bi adam var bu yanlışlıkla polislerden kaçarken bi araba kaçırıyo arabanın içindeki kadın da şans eseri amerikanın başkanının yada savunma bakanı olması lazım önemli bi adamın kızı ve tüm ordu bu arabanın peşine düşüyo. arabadayken bunlar birbirine aşık oluyolar ilişkiye giriyolar direksiyonun başında. hiç durmadan film arabada geçiyo zaten sonra kız babasyıla konuşuyo ve adamı kurtarıyo. adama ceza vermiyorlar.

http://www.imdb.com/title/tt0109402/

4 Mesaj
3 Temmuz 2012; 22:29:45 

Ya arkadaşlar bu kadının sanırım bir hastalığı vardı o yüzden insanları öldürüyordu yada vampirdi hatırlayamıyorum ancak yaşamak için insan öldürüp kanını içmesi gerekiyordu ve hamileydi hatta filmin son kısmında doğum yapıyor kadın aşık olup öldüremediği adamda ona sırrını öğrendiği yani vampir olduğunu öğrendiği için 1 şişe meyve suyu şişesinde kan götürüyordu, çocukta sanırım bu adamdandı.

499 Mesaj
4 Temmuz 2012; 1:15:11 

arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNGİLİZCE) 1. SINIF

Agents of S.H.I.E.L.D. - Arrow - Chicago Fire - Chicago PD - Da Vinci's Demons - Dexter - Elementary - Extant - Flash - Game Of Thrones - Gotham - House MD - How I Met Your Mother - Leverage - Lie To Me - Orphan Black - Person Of Interest - Prison Break - Sherlock - Supernatural - The Leftovers - The Walking Dead - Under The Dome

1 Mesaj
4 Temmuz 2012; 13:21:01 

Arkadaşlar aklımda bir film var izleyeli de çok olmadı bir kaç ay önce atv de izlemiştim.
-Bir kaç rus bilim adamı sondaj açıyorlar ve dünyanın 7 kat altında garip seslerin olduğunu farkediyorlar ve bu bilim adamları kayboluyor. Özel bir güvenlik şirketi de nelerin olduğunu araştırmak için bölgeye bir adam gönderiyordu.
Hatırlayanınız varsa yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare77 -- 4 Temmuz 2012; 13:22:19 >

7 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:42:35 

Yorumunuz denetim için bekliyor.

Arkadaslar ben 2 film ariyorum ama i turlu hic bi yerde bulamiyorum , belki siz bilirsiniz:
1.Arkadaslar aralarinda birisinin evinde parti veriyolar , ama sonra galiba telefon caliyo ve bi haber geliyo arkadaslari olmus diye sonra bi erkek ve kiz bi odada yalnizken kiz galiba bi yere gisiyodi ve bi adam gelip erkegi olduruyodu , kiz kosmaya basliyodu bi yere saklaniyodu ve o adamin basina vuruyodu oyle bi korku filmi.

2.Aslanli bi filmi ilk sahnesinde galiba bi adam ve bir kaplanla basliyodu kapali bi yerde sonra pek hatirlamiyorum ama arkadaslar bi yere gidiyodu galiba o o yerde onlari bio sey oldutuyo du bi sahne vra bi kiz dolaba saklaniyodu ve o sey onu bulup olduruyodu boyle bi filmi iste ,
galba bi aslan bi adam kovaliyodu ve onu magara gibi kucuk bi yerde yakaliyodu ama okadar kucuktu ki adam girebildi aslan giremedi penceleriyle onu yakalamaya calisiyodu sonra adam galiba tirmandi bi yere ve kurtuldu.

4 Mesaj
4 Temmuz 2012; 18:10:45 

quote:

http://www.imdb.com/title/tt0101268/

X kare, çok teşekkür ederim. Film buydu işte. Küçükken izlediğim için Brad Pitt'i bile hatırlayamıyormuşum. Tekrar sağol emeğin için...

3131 Mesaj
4 Temmuz 2012; 18:22:42 

quote:

X kare, çok teşekkür ederim. Film buydu işte. Küçükken izlediğim için Brad Pitt'i bile hatırlayamıyormuşum. Tekrar sağol emeğin için...

İlk aklım boyz n the hood filmine gitti önceden söyleseydin keşke oyuncular beyazdı diye

2767 Mesaj
4 Temmuz 2012; 19:01:02 

quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Arkadaşlar dün 20.00-22.00 arasında Universal Channel'da kısa film izlemeye çalıştım.
İzlemeye çalıştım diyorum, çünkü uyuya kalmışım.
Filmde 2 erkek çocuk, 1 tane de kız var. Filmin başında 2 erkek çocuk arabanın içindeler. Karşı arabadaki kıza kur yapıyorlar.
Büyümüşte küçülmüş tarzında bir konuşmaları vardı. Hatta diğer çocuk kızın yanına gidiyor, diğer arkadaşının gay olduğunu söylüyordu.
Bu nasıl film felan demeyin, aklımda kalanlar bunlar
Acayip kafayı taktım yardımcı olursanız sevinirim. Kanalın dünkü yayın akışına baktım, kısa film akışda yok.

Bir bilen yok mu?
Arkadaşlar kısa film olmayabilir, aklımda kısa film diye kalmış. Filmde aklımda kalanlar yukarıdaki gibi cevaplanan mesajlara bakarken konuyu gördüm. Yine aklıma takıldı.

927 Mesaj
4 Temmuz 2012; 19:12:30 

merhabalar.

arkadaşım bir film arıyor ama, dizi de olabilir dedi.yazdığını aynen kopyalıyorum:

"geçen sene televizyonda zap yaparken cnbce (belki e2 de olabilir) de bi film gördüm dizi de olabilir bilmiyorum on dakika falan izledim sonra reklam girdi tv yi kapattım. ertesi günü yayın akışı olsun yayınlanan bütün diziler filmler olsun taradım taradım bulamadım. şimdi siz değerli kardeşlerime o on dakkalık kısmı anlatıym. bi tane otuzlu yaşlarda çok güzel orta boylarda zayıf bi kadın var. federaller kadına geliyo işbirliği mi yapmaya çalışıyolar napıyolar anlamadım öyle boş boş konuştular. odada bi de çocuk vardı o kadının cocugu mu bilmiyorum. federal cocuga cıkarıp para verdi kendine pizza ısmarla diye sepetledi cocugu. sonra federallerle işbirliği yaptı bu kadın böyle bi kitap mı ne var herkes peşinde onu kovalıyolar adamları falan arıyolar derken reklam girdi.. bi senedir arıyorum bulamadım."

LIVE FOR EVERYTHING, DIE FOR NOTHING

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

499 Mesaj
5 Temmuz 2012; 0:51:31 

quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

Gerçekten kafayı taktım bu filme lütfen yardımcı olun ...
Bir de şöyle bir ayıntı geldi aklıma. Sanırım kek / turta / pasta (herneyse) yiyen kişi ölüyor ve ağzı yüzü yamuluyordu (çarpılmış gibi :))...

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNGİLİZCE) 1. SINIF

Agents of S.H.I.E.L.D. - Arrow - Chicago Fire - Chicago PD - Da Vinci's Demons - Dexter - Elementary - Extant - Flash - Game Of Thrones - Gotham - House MD - How I Met Your Mother - Leverage - Lie To Me - Orphan Black - Person Of Interest - Prison Break - Sherlock - Supernatural - The Leftovers - The Walking Dead - Under The Dome

16 Mesaj
5 Temmuz 2012; 1:35:46 

Daha önce sormuştum , bir cevap alamadım.
Belki gözden kaçıranlar vardır...

Filmde bir grup genç var. Başını kaçırdığım için tahminimce birileri ölüyor bu gruptan diye düşünüyorum.
Sıra sıra ölüyorlar galiba... Ve biri de katili arıyor.
Kızlardan biri sürekli sete gidiyor; oyuncu. Katili arayan da sete gidip o kızı uyarıyor. Sıra sende diyor, bir erkekten şüpheleniyor. .
Sonra araba (hatta minibüs tarzı bişey, karavan da olabilir) kovalamacası başlıyor. minibüsü bir kadın kullanıyor ve katil diye bu minibüsün peşine düşüyor..
Kovalamaca bi evde bitiyor.

Ve bu andan itibaren filmi izlerken isyan etmeye başlıyorum.

Katili arayan kız bi sandalyede bağlanmış, sırayla öldü sandığı tüm arkadaşları etrafında, ellerinde silahlar, katilin sen olduğunu biliyorduk filan diyorlar. :S
Hepimiz başka bi katil bizi öldürmüş gibi yaparak seni şaşırttık ve köşeye kıstırdık filan diyorlar :S
Oyuncu olan kızın setinden makyaj malzemeleri filan kullanmışlar vs..

İsyanım ılımlılaşmaya başlarken bir şok daha yaşıyorum..
Bağlı kız daha agzını acamadan elinde silah olan arkadaşlarından biri (ya da kardeşi akrabası gibi bişey) kızı korkutmaya çalışırken silahı ateş alıyor. Ve bağlı halde duran kız ölüyor.

Grup birbirine giriyor bu silahı kim doldurdu bunun boş olması gerekiyordu filan diye...

Fakat son planda silahı ateş alan çocugu arabasında haince gülümserken görüyoruz... Bi miras olayı gibi sanki..

Başını izleyemediğim bu acayip virajlı filmi, izlemek istiyorum...
Hatırlayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sironline -- 5 Temmuz 2012; 1:49:39 >

6 Mesaj
5 Temmuz 2012; 2:47:52 

Arkadaşlar eski bi film heralde kısaca şöyle anlatıyım:

-bi tane robot vardı hizmetçi gibi sonra bu robotu deri kaplıyolardı falan sonra bu insan oluyodu böyle bi filmdi bir türlü bulamadım şimdiden teşşekürler :D

7 Mesaj
5 Temmuz 2012; 9:37:31 

Arkadaslar bence sormustum ama cevaplayan olmadi yeniden soyliyim 2 film ariyorum
1.ci film:
Arkadaslar aralarinda bi evde parti veriyolardi sonra bi adam onlari tek tek olduruyodu , bi kiz ve bi erkek bi odada yalnizken galiba o adam gelip erkegi olduruyodu kiz kaciyodu ve bii yere saklaniyodu , sonra kiz tahta ile adamin kafasina vurup onu bayiltiyodu galiba parti verirken telefon geliyodu galiba ama ne telefonu bilmiyorum , CINE5'te vermistiler Cehennem gibi birseydi ama yaniloypurm galiba,

2.ci film ise:
Aslanli bi filmdi galiba pek hatirlamiyorum ama galiba aslan miydi yoksa mi katil miydi yine bi grup arkadasi oluruyodu galiba sonra bi kiz hatirliyorum dolaba saklaniyodu galba ama sonra o kizi bulup bi sey olduruyodu , bi sahnesi daha var ama o filmden mi bilmiyorum bi buyuk alsna bi adam kovaliyodu adam boyle taslarin arasina girip orada korunmaya calisiyodu.

30 Mesaj
5 Temmuz 2012; 12:17:29 

herkese meraba birisinin ricasi ustune sizlere soruyorum ben bulamadim.
-2 sene önce falan bi' film izlemiştim. Hatun gece otostop yapıyordu (veya otostop yapan adamı almamıştı) sonra başına belayı aldı, Amerikanın çölünde şerif içeri attı falan, kaçtı............
-Polisleri, şerifi de harcadı ardından. O adamı vurmaya falan gitmişti bir kaç kez karşı karşıya da geldiler sonra o adam polis otosunun içinde kaldı hatun da aracı patlatıp kendisini de yakmıştı......
-Kendisi de aracın içinde yanmıştı galiba otoyolda, amerikan çöllerinde geçiyordu film. En son swat arabası patlamıştı ama hatun da kendini feda etti mi hatırlamıyorum. O filmin adı neydi?

6370 Mesaj
5 Temmuz 2012; 12:27:11 

quote:

Orijinalden alıntı: enestatli

herkese meraba birisinin ricasi ustune sizlere soruyorum ben bulamadim.
-2 sene önce falan bi' film izlemiştim. Hatun gece otostop yapıyordu (veya otostop yapan adamı almamıştı) sonra başına belayı aldı, Amerikanın çölünde şerif içeri attı falan, kaçtı............
-Polisleri, şerifi de harcadı ardından. O adamı vurmaya falan gitmişti bir kaç kez karşı karşıya da geldiler sonra o adam polis otosunun içinde kaldı hatun da aracı patlatıp kendisini de yakmıştı......
-Kendisi de aracın içinde yanmıştı galiba otoyolda, amerikan çöllerinde geçiyordu film. En son swat arabası patlamıştı ama hatun da kendini feda etti mi hatırlamıyorum. O filmin adı neydi?

http://www.imdb.com/title/tt0455960/

çok izleyen bilir..

7 Mesaj
5 Temmuz 2012; 13:48:43 

Arkadaslar bilen izleyen yokmu yukaridaki iki filmi?

4 Mesaj
5 Temmuz 2012; 14:45:53 

eski bir izlediğim film çok güzeldi umarım doğru hatırlıyorumdur
galiba jackie chan ın filmiydi
bunları bi oda kafes ona benzer bişeye kapatıyorlar ve bir oyun oynatıyorlar
odanın 2 tarafı beton diğer sağ sol ve üstü cam ile kaplı dışarıda da seyirciler var
içeride bunlara bir bildiğimiz beysbol topu veriyorlar ve bi koluna bişey takıyorlar topu fırlata bilmesi için
adamın sağ bileğine bağlıyorlar bu topu fırlata bilmesi için gereken aleti tıpkı sanki bir muzun bir yerini soymuşsunuz onun büyüğünü alıp kolunuza takmışsınız tıpkı muzdaki gibi sarı renkte uzun ve topu bunun sayesinde fırlatıyor
o adam buna bu adam o na o şekilde fırlatıyorlar galiba yine hatırladğım kadarıyla gol gibi bişey var adam top yukarlara biraz yükseğe gidince duvara basıyor ve oradan sıçrayıp topu karşıdakine atıyor

bu filmin adını bulabilirseniz çok güzel olur

293 Mesaj
5 Temmuz 2012; 17:17:07 

yahudi bi kız vardı çantasındaki kitapları falan yere döküyolardı işte aşağılıyolardı kızı sonra bi çocuk geliyodu falan işte bu okul otobüsünün el frenini çekiyordu gidiyordu öyle kıza kötülük yapanlar. neyse bunlar arkadaş oluyolardı falan oyun kutuları vardı bi tane silindir şeklinde sonra birlikte yaşamaya başlıyolardı öyle üniye kadar. bi ara kızı oyun olsun diye iç çamaşırlarını kıyafetinin üstüne giydirip de okula yolluyodu falan yıllarca oyun oynuyolardı öyle. neyse kız sonra bi futbolcuyla çıkıyodu. defalarca birbirlerinin düğününün içine ediyolardı. sonra da asfalt dökülüyodu üstlerine sanırım pardon çimento. ölüyolardı öyle. adı ne bunun rawr dellendim gene yardım eder misiniz

Beyazın kaderi kirlenmek,
Siyahın kaderi suçlanmak.
Peki ya Kırmızı?

30 Mesaj
5 Temmuz 2012; 17:56:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

http://www.imdb.com/title/tt0455960/

cok tesekkurler hocam

7 Mesaj
5 Temmuz 2012; 20:37:31 

Daha onceden 2 film sormustum ama cevaplayan olmadi , simdi yine baska 2.film sorucak insallah bunlari izlemissinizdir
1.Sadece 1 sahne hatirliyorum , 3 kiz okuldan cikiyodu birsi cok saf , iyi bi kizdi , 3'u bir eve giriyolar ve orada bi dolap gibi bi yere sokuyolar iyi kizi sonra orada sesler geliyo ve sonrasini hatirlamiyorum...

2.Ikinci film ise boyle bi kucuk kiz ile basliyo bi resim ciziyo ve o resimde bir ev ciziyo , sonra o cizdigi resimdeki ev gercekte var o evi cizdikce evin uzerine tas dusyo bu ilk sahnesiydi sonra bir evde bir aile mi hatirlamiyorum bir eve giriyolar sonra o evden cikamiyolar galiba kapilar kilitleniyo ve orada kaliyolar boyle bi seydi , insallah bunlar bulunur.

3 Mesaj
6 Temmuz 2012; 0:39:03 

Arkadaşlar merhaba..gecenlerde bir film izledim yarıda kaldı yerimlerine eklemiştim ama bulamadım bi türlü..neyse lafı uzatmayım.
Filmde adam gözlerini kapalı karanlık biyerde acıyo ne oldugunu anlamıyor sonra saniye sayıyo saniye bittiginde ışıklar acılıyo sonra bir telsiz buluyo diğer bir adama ulasıyo ikiside araba bagajına hapsedildiklerini öğreniyor.hatta adam askeriyeden biri cıkıyor cıkıyor.film ''toprak altında ''filmine cok benziyor lütfen yardım edinn...

6370 Mesaj
6 Temmuz 2012; 0:46:28 

quote:

Orijinalden alıntı: yucel_kara

Arkadaşlar merhaba..gecenlerde bir film izledim yarıda kaldı yerimlerine eklemiştim ama bulamadım bi türlü..neyse lafı uzatmayım.
Filmde adam gözlerini kapalı karanlık biyerde acıyo ne oldugunu anlamıyor sonra saniye sayıyo saniye bittiginde ışıklar acılıyo sonra bir telsiz buluyo diğer bir adama ulasıyo ikiside araba bagajına hapsedildiklerini öğreniyor.hatta adam askeriyeden biri cıkıyor cıkıyor.film ''toprak altında ''filmine cok benziyor lütfen yardım edinn...

sonu ile ters köşe yapan filmlerden

çok izleyen bilir..

3 Mesaj
6 Temmuz 2012; 0:53:18 

Kardeşim çok sağol emeğine sağlık aramadığım yer kalmamıştı emeğine sağlıkk....

3 Mesaj
6 Temmuz 2012; 0:54:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

sonu ile ters köşe yapan filmlerden

emeğine sağlık kardeşimm....

174 Mesaj
6 Temmuz 2012; 1:02:22 

Çocukken izleyip baya zaman etkisinde kaldığım bir filmdi. Filmde bir adaya gidiyor (kim niye gidiyor hatırlamıyorum) Adada bir patlama sonucu beton bir duvarı yıkıyorlar. Daha sonra uzaylı bunları tek tek öldürüyor. Parmağının ucuyla kulaklarından beynini çıkartıyor. Daha sonra öğreniyorlar ki bu uzaylı ailesiyle dünyaya gelmiş ama bilim adamları uzaylının ailesine kulaklarından beynini çıkararak deney yapmışlar bu uzaylının önünde. En son bu uzaylıyı beton duvarla yer altına gömmüşler.
Filmin adını yaratık 2 diye hatırlıyorum ama google'a yaratık 2 yazınca aliens filmi çıkıyor

WE HAVE SELÇUK ŞAHİN. THEY DON'T

6370 Mesaj
6 Temmuz 2012; 1:04:37 

quote:

Orijinalden alıntı: yucel_kara

Kardeşim çok sağol emeğine sağlık aramadığım yer kalmamıştı emeğine sağlıkk....

rica ederim.. lafi bile olmaz

çok izleyen bilir..

3131 Mesaj
6 Temmuz 2012; 1:23:16 

quote:

Orijinalden alıntı: dementor5454

Çocukken izleyip baya zaman etkisinde kaldığım bir filmdi. Filmde bir adaya gidiyor (kim niye gidiyor hatırlamıyorum) Adada bir patlama sonucu beton bir duvarı yıkıyorlar. Daha sonra uzaylı bunları tek tek öldürüyor. Parmağının ucuyla kulaklarından beynini çıkartıyor. Daha sonra öğreniyorlar ki bu uzaylı ailesiyle dünyaya gelmiş ama bilim adamları uzaylının ailesine kulaklarından beynini çıkararak deney yapmışlar bu uzaylının önünde. En son bu uzaylıyı beton duvarla yer altına gömmüşler.
Filmin adını yaratık 2 diye hatırlıyorum ama google'a yaratık 2 yazınca aliens filmi çıkıyor

http://www.imdb.com/title/tt0115006/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 6 Temmuz 2012; 1:43:14 >

3131 Mesaj
6 Temmuz 2012; 1:27:23 

quote:

Orijinalden alıntı: pukanki

Daha onceden 2 film sormustum ama cevaplayan olmadi , simdi yine baska 2.film sorucak insallah bunlari izlemissinizdir
1.Sadece 1 sahne hatirliyorum , 3 kiz okuldan cikiyodu birsi cok saf , iyi bi kizdi , 3'u bir eve giriyolar ve orada bi dolap gibi bi yere sokuyolar iyi kizi sonra orada sesler geliyo ve sonrasini hatirlamiyorum...

2.Ikinci film ise boyle bi kucuk kiz ile basliyo bi resim ciziyo ve o resimde bir ev ciziyo , sonra o cizdigi resimdeki ev gercekte var o evi cizdikce evin uzerine tas dusyo bu ilk sahnesiydi sonra bir evde bir aile mi hatirlamiyorum bir eve giriyolar sonra o evden cikamiyolar galiba kapilar kilitleniyo ve orada kaliyolar boyle bi seydi , insallah bunlar bulunur.

2. http://www.imdb.com/title/tt0098061/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 6 Temmuz 2012; 1:43:28 >

3131 Mesaj
6 Temmuz 2012; 1:34:35