Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: :Legendary:

quote:

Orijinalden alıntı: :Legendary:

arkadaşlar filmi 1-2 sene önce televizyonda görmüştüm. bir grup elemanı toplayıp bir odaya koyuyorlar, basit bir deney ve ya araştırma diye. Sora adamın biri bunlara bir görev veriyor ( yada süreydi hatırlamıyorum) sonra da gelip bir elemanı vuruyor. Herkes ne oldu kolayca para kazanacaktık havasında iken hem telaşlanıyorlar hemde olayın gerçek olup olmadığını düşünüyorlar. İşte tam burada kapatmıştım ve şimdi nedense aklıma takıldı bulup izlemem lazım

up

Duvarlar beyaz deyince aklıma geldi

teşekkürler hocam film buydu. The Exam da harikaymış sayenizde onu da öğrendim.
  • Arkadaşlar en fazla 4 sene olmştr izlediğim bir grup genç bir yere bi dag gibi bir yere çıkıyolardı sarmaşılar vardı öldürüyodu gençleri. kuyu vardı aşadada sarmaşıklar vardı Sonra çıkıcaklardı herelde köylüler beyaz tozmu ne dökmüşlerdi bunları hastalıklı sanıyolardı burdan geçemezsiniz diyolardı sonra erkek çocuk kızı yere bıraktı sağ tarafa dogu gitmeye başladı adamlar gencin izasında kalmaya çalışıyolardı kaçar diye sonra kız kalkıp kaç maya başladı ??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan ates

Arkadaşlar en fazla 4 sene olmştr izlediğim bir grup genç bir yere bi dag gibi bir yere çıkıyolardı sarmaşılar vardı öldürüyodu gençleri. kuyu vardı aşadada sarmaşıklar vardı Sonra çıkıcaklardı herelde köylüler beyaz tozmu ne dökmüşlerdi bunları hastalıklı sanıyolardı burdan geçemezsiniz diyolardı sonra erkek çocuk kızı yere bıraktı sağ tarafa dogu gitmeye başladı adamlar gencin izasında kalmaya çalışıyolardı kaçar diye sonra kız kalkıp kaç maya başladı ??????

• bill ve tedin maceraları senın dedıgın fılm
  • Bi film vardı :) Genç bir çocuk ve kız arkadaşı arabayla kaza yapıyorlar. Kız ölüyor, çocuk kurtuluyor fakat beyninde bir problem var. Olayları sıraya koyamıyor. Terapi grubu gibi bir yere gidiyor. Kör bir adamla yaşıyor. Sonra bu çocuğun çalıştığı yeri soymak için ççocuğu kullanıyorlar falan.. Eğer bulabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Merhaba arkadaşlar, bundan bi 5-7 sene evvel dsmart kanalında idi sanırım bir film vardı. Bir tamirci çocuğu ve bir arkadaşı vardı. Arkadaşı sakattı, tam olarak ayrıntılarını hatırlayamıyorum ama bakındıgımda iki arkadaş olabilir diye düşündüm ama net sonuçlar alamadım. Sizin fikirleriniz nedir?

Arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan ates

Arkadaşlar en fazla 4 sene olmştr izlediğim bir grup genç bir yere bi dag gibi bir yere çıkıyolardı sarmaşılar vardı öldürüyodu gençleri. kuyu vardı aşadada sarmaşıklar vardı Sonra çıkıcaklardı herelde köylüler beyaz tozmu ne dökmüşlerdi bunları hastalıklı sanıyolardı burdan geçemezsiniz diyolardı sonra erkek çocuk kızı yere bıraktı sağ tarafa dogu gitmeye başladı adamlar gencin izasında kalmaya çalışıyolardı kaçar diye sonra kız kalkıp kaç maya başladı ??????

Arkadaşım senin dediğin filmi ben de izledim. Emin olamadım ama bu olabilir mi? http://www.imdb.com/title/tt1109583/
  • arkadaşlar çok çok eskiden izlemiştim bu filmi hatırladığım kadarını anlatayım.6-7 genç bi lunaparka gidiyolardı bi akşam ve korku tüneline biniyolardı. tünelin içinde bi şekilde vagon bozuluyodu ve içerde kalıyolardı.lunapark kapanıyodu şeytan gibi bişye öldürüyodu tek tek onları.Hatta kızdı sanırım ailesinimi tanıdıklarını mı ne görüyo ertesi akşamdı sanırım bi pencere gibi yerde bağırıyo vuruyo falan ama duyuramıyo sesini en sonunda o kız kurtuluyodu sanırım hatırlayan var mı acaba izleyipte ?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, bundan bi 5-7 sene evvel dsmart kanalında idi sanırım bir film vardı. Bir tamirci çocuğu ve bir arkadaşı vardı. Arkadaşı sakattı, tam olarak ayrıntılarını hatırlayamıyorum ama bakındıgımda iki arkadaş olabilir diye düşündüm ama net sonuçlar alamadım. Sizin fikirleriniz nedir?

Arkadaşlar?

görmedin galiba
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

quote:

Merhaba arkadaşlar, bundan bi 5-7 sene evvel yeşilçam smart kanalında idi sanırım bir film vardı. Bir tamirci çocuğu ve bir arkadaşı vardı. Arkadaşı sakattı, tam olarak ayrıntılarını hatırlayamıyorum ama bakındıgımda iki arkadaş olabilir diye düşündüm ama net sonuçlar alamadım. Sizin fikirleriniz nedir?

harbi lan neydi o fimin adı ben küçükken de starda habire verilirdi, acıklı bi hikayeydi di mi? arkadaşı yürüyemiyodu ama zenginlerdi almanyadan gelmişlerdi falan
    ahan da buldum, evet iki arkadaş! şöyle buldum: önce filmde mahallenin cool abisi pozisyonunda çakısıyla dal yontan eleman tvde sıkça gördüğüm biriydi ama adını bilmiyodum önce adını buldum, engin hepileri imiş, sonra ekşiden adına yazılanları okurkene şu yorumu gördüm: bundan yıllaaaaar önce, star'da yayınlanan tek bölümlük bir tv dizisinde oynamıştı. tunca yönder'in yönetmenliğindeki iki arkadaş isimli diziydi o. son sahnede bilediği bıçak şeklindeki dal parçasıyla gaddar rolde oynayan adamı bıçaklıyordu. üzerinden çok uzun zaman geçmiş olmasına rağmen o görüntü hafızamda bütün netliğiyle öylece durur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quest84

arkadaşlar çok çok eskiden izlemiştim bu filmi hatırladığım kadarını anlatayım.6-7 genç bi lunaparka gidiyolardı bi akşam ve korku tüneline biniyolardı. tünelin içinde bi şekilde vagon bozuluyodu ve içerde kalıyolardı.lunapark kapanıyodu şeytan gibi bişye öldürüyodu tek tek onları.Hatta kızdı sanırım ailesinimi tanıdıklarını mı ne görüyo ertesi akşamdı sanırım bi pencere gibi yerde bağırıyo vuruyo falan ama duyuramıyo sesini en sonunda o kız kurtuluyodu sanırım hatırlayan var mı acaba izleyipte ?

http://www.imdb.com/title/tt0414982/
  • arkadaşlar bölümü yeni gördüm çocuklukdan kalan bi saçmalık var bilinç altıma girme . artık şizofrenlik derecesi (yardım edene acayip duam vardır :) )

arkadaşlar çocuklğm 1990-2000 arası bi film izlemiştim tvde galiba böyle iyi 5 veya sayısın bilmediğim bi grup iyi hayvan grubu vardı canvar da olablr ninja kaplumbağalar gibi fareye benziyorlardı . bunların biri işde zeynanın attığı şeyden atyodu birisi sopa kullanıyodu lütfen yorum yazmayın fazla girme şansım olmuyor alıntı veya özel mesajla bi fikriniz varsa söyleyin

delirmek üzreyim çok rahatlıyacam bunu öğrenirsem :)):) şimdide teşekkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quest84

arkadaşlar çok çok eskiden izlemiştim bu filmi hatırladığım kadarını anlatayım.6-7 genç bi lunaparka gidiyolardı bi akşam ve korku tüneline biniyolardı. tünelin içinde bi şekilde vagon bozuluyodu ve içerde kalıyolardı.lunapark kapanıyodu şeytan gibi bişye öldürüyodu tek tek onları.Hatta kızdı sanırım ailesinimi tanıdıklarını mı ne görüyo ertesi akşamdı sanırım bi pencere gibi yerde bağırıyo vuruyo falan ama duyuramıyo sesini en sonunda o kız kurtuluyodu sanırım hatırlayan var mı acaba izleyipte ?

http://www.imdb.com/title/tt0082427/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 16 Haziran 2012; 0:05:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

arkadaşlar bölümü yeni gördüm çocuklukdan kalan bi saçmalık var bilinç altıma girme . artık şizofrenlik derecesi (yardım edene acayip duam vardır :) )

arkadaşlar çocuklğm 1990-2000 arası bi film izlemiştim tvde galiba böyle iyi 5 veya sayısın bilmediğim bi grup iyi hayvan grubu vardı canvar da olablr ninja kaplumbağalar gibi fareye benziyorlardı . bunların biri işde zeynanın attığı şeyden atyodu birisi sopa kullanıyodu lütfen yorum yazmayın fazla girme şansım olmuyor alıntı veya özel mesajla bi fikriniz varsa söyleyin

Bu filmi soruyor olmalısın Kanal D'de çok kez verdiler

http://www.imdb.com/title/tt0120479/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 16 Haziran 2012; 13:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

quote:

Merhaba arkadaşlar, bundan bi 5-7 sene evvel yeşilçam smart kanalında idi sanırım bir film vardı. Bir tamirci çocuğu ve bir arkadaşı vardı. Arkadaşı sakattı, tam olarak ayrıntılarını hatırlayamıyorum ama bakındıgımda iki arkadaş olabilir diye düşündüm ama net sonuçlar alamadım. Sizin fikirleriniz nedir?

harbi lan neydi o fimin adı ben küçükken de starda habire verilirdi, acıklı bi hikayeydi di mi? arkadaşı yürüyemiyodu ama zenginlerdi almanyadan gelmişlerdi falan
    ahan da buldum, evet iki arkadaş! şöyle buldum: önce filmde mahallenin cool abisi pozisyonunda çakısıyla dal yontan eleman tvde sıkça gördüğüm biriydi ama adını bilmiyodum önce adını buldum, engin hepileri imiş, sonra ekşiden adına yazılanları okurkene şu yorumu gördüm: bundan yıllaaaaar önce, star'da yayınlanan tek bölümlük bir tv dizisinde oynamıştı. tunca yönder'in yönetmenliğindeki iki arkadaş isimli diziydi o. son sahnede bilediği bıçak şeklindeki dal parçasıyla gaddar rolde oynayan adamı bıçaklıyordu. üzerinden çok uzun zaman geçmiş olmasına rağmen o görüntü hafızamda bütün netliğiyle öylece durur..

Kusura bakmayın dikkatimden kaçmış yazınız :) dediğiniz üzere bir kaç sahne daha kafamda oluşunca bi tekrar bakayım dedim, daha önce girdiklerim geldi ama dikkatlice inceleyip okuyunca evet demekki düşündüğüm de doğruymuş dedim, şimdi en civcivli kısım, ben bunu nasıl izlerim :)) Bu arada teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 15 Haziran 2012; 23:42:49 >
  • arkadaşlar aklımda iki tane film bir tane de müzik klibi var

1. film: bi tane çocuk macintosh takma adıyla paralar kazanıp bişeyler yapıyodu. bilgisayardan ses ile telefon görüşmeleri falan yapıyodu eski bir film.

2.film: tam hatırlayamıyorum ama heralde gelecekten bi grup insan geliyodu hatta klavyeyi görüp ne eski teknoloji diyolardı bi de bu filmden sahne hastanede bi hastaya bi hap verip hastanın böbreği yeniden oluşuyodu.

3. klip: yabancı bir şarkıydı rep olabilir bi tane küçük cocuk basketbol oynuyodu aralarda da siyah bi adam rap söylüyodu galiba rap in arasında ince bir sesle söylenen bi şarkı kısmı vardı

yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgungor

arkadaşlar aklımda iki tane film bir tane de müzik klibi var

1. film: bi tane çocuk macintosh takma adıyla paralar kazanıp bişeyler yapıyodu. bilgisayardan ses ile telefon görüşmeleri falan yapıyodu eski bir film.

2.film: tam hatırlayamıyorum ama heralde gelecekten bi grup insan geliyodu hatta klavyeyi görüp ne eski teknoloji diyolardı bi de bu filmden sahne hastanede bi hastaya bi hap verip hastanın böbreği yeniden oluşuyodu.

3. klip: yabancı bir şarkıydı rep olabilir bi tane küçük cocuk basketbol oynuyodu aralarda da siyah bi adam rap söylüyodu galiba rap in arasında ince bir sesle söylenen bi şarkı kısmı vardı

ya bi film daha var yıldız çocuk diye gösterilmişti ama o adda başka film çıkıyor bi cocuk vardı süper zeka vücudunda hic kıl yoktu yıldırım falan çekiyodu özel gücleri vardı hatta bununla dalga geciyolardı falan falan
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgungor -- 16 Haziran 2012; 0:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

arkadaşlar bölümü yeni gördüm çocuklukdan kalan bi saçmalık var bilinç altıma girme . artık şizofrenlik derecesi (yardım edene acayip duam vardır :) )

Bu filmi soruyor olmalısın Kanal D'de çok kez verdiler

http://www.imdb.com/title/tt0120479/

aynen öyle kardeşim allah senden razı olsun tuttugun altın olsun :D:D:D çok sevindim la
    :D:D:D:
  • quote:

quote:

arkadaşlar aklımda iki tane film bir tane de müzik klibi var

ya bi film daha var yıldız çocuk diye gösterilmişti ama o adda başka film çıkıyor bi cocuk vardı süper zeka vücudunda hic kıl yoktu yıldırım falan çekiyodu özel gücleri vardı hatta bununla dalga geciyolardı falan falan

yine mi powder, bu konuda en çok sorulan film olma rekorunu elinde tutuyor ahah
  • yaklaşık olarak 8 sene önce gece 2 de izlediğim bir filimi arıyrum çünkü sonunu izleyememiştim film söyle birşey bir çocuk annesi ve babasıyla yaşıyor futbol meraklısı birçocuk ve bir maça gitmek için para topluyor ama hangi maç bilmiyrm .. çocuk babasından para çalıp saklıyor sürekli ve babasının bozuk fotoğraf makinasıyla mahalledeki insanları kandırıp fotoğraf çekiyormuş gibi yapıp para alıyor miletten ve en spnunda parayı topluyor ve maça gidiyor maç başlamadan stadın önünde oturuyor ve uyuya kalıyor çocuk uyandığında stada koşuyor ki ne görsün maç bitmiş herkes dağalmış ... evet buraya kadar izledim o zmnlar çocuk olduğum için annem izin vermemişti filmi bitirmeme ve tvyi kapatmıştı o günden beri arıyorum bulamadım belki siz bulursunuz bulursanz çok makbule geçer bulamazsnz aramaya devam ::)
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.