Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.998
Cevap
782
Favori
1.599.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adam elektrikçi olarak çalışmaktadır ve iş için bir villada çalışmaktadır bu sırada ev sahibinin telefon konuşması kulağına takılır paraya ihtiyacı olan bu genç ev sahibine gelen mektubu gizlice alır ve bilmediği bir adrese gider ve sonunda rus ruleti ile ayakta kalan ödülü kazanır. Arkadaşlar filmin adını bir türlü hatırlayamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: otoroz

Bir adam elektrikçi olarak çalışmaktadır ve iş için bir villada çalışmaktadır bu sırada ev sahibinin telefon konuşması kulağına takılır paraya ihtiyacı olan bu genç ev sahibine gelen mektubu gizlice alır ve bilmediği bir adrese gider ve sonunda rus ruleti ile ayakta kalan ödülü kazanır. Arkadaşlar filmin adını bir türlü hatırlayamadım :(

http://www.imdb.com/title/tt0798817/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Bir adam elektrikçi olarak çalışmaktadır ve iş için bir villada çalışmaktadır bu sırada ev sahibinin telefon konuşması kulağına takılır paraya ihtiyacı olan bu genç ev sahibine gelen mektubu gizlice alır ve bilmediği bir adrese gider ve sonunda rus ruleti ile ayakta kalan ödülü kazanır. Arkadaşlar filmin adını bir türlü hatırlayamadım :(

çok teşekkürler :)
  • quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler :)

rica ederim
  • bi film vardı ama adını unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerikFC -- 9 Şubat 2012; 22:58:19 >
  • bir film vardı müzikaldi heralde adam bir gruba katılıyorudu ilk başta sigarayla başlıyordu sonra işte ne bulsa kullanıyordu sonra yaşlanınca çocukları olduğunu ve hiçbiriyle ilgilenmediğini anlıyordu sonrada çocuklarıyla vakit geçirmeye başlıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerikFC

bi film vardı ama adını unuttum

• izleyeli 10 yıl kadar olmuştur. filmden tek bir sahne hatırlıyorum. genç bir grup arasında geçiyo. bunlar sanırım bir çeşit virüs kapıyodu ve içlerine bu virüsle bir tür yaratık yerleşiyodu. bunu anlamak içinde ellerinde küçük bitüpte bişey içiyolardı .içince yada koklayınca tam hatırlamıyorum virüsü kapanın yüzünde vücudunda derinin altında solucan gibi birşeyler gezmeye başlıyordu. bi kız vardı bu virüsü yayan. oda anlaşılmaması için o tüpün altını açıp içindekileri döküyodu böylece içmdiği yada koklamadıgı için anlaşılmıyodu. en sonunda şekil değiştirip canavar gibi birşeye dönüyodu. tek hatırladıgım bu sahne. izleyen yad abilen varsa yardımcı olsun. bayadır bu filmi arıyorum. simdiden tesekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkov_19

izleyeli 10 yıl kadar olmuştur. filmden tek bir sahne hatırlıyorum. genç bir grup arasında geçiyo. bunlar sanırım bir çeşit virüs kapıyodu ve içlerine bu virüsle bir tür yaratık yerleşiyodu. bunu anlamak içinde ellerinde küçük bitüpte bişey içiyolardı .içince yada koklayınca tam hatırlamıyorum virüsü kapanın yüzünde vücudunda derinin altında solucan gibi birşeyler gezmeye başlıyordu. bi kız vardı bu virüsü yayan. oda anlaşılmaması için o tüpün altını açıp içindekileri döküyodu böylece içmdiği yada koklamadıgı için anlaşılmıyodu. en sonunda şekil değiştirip canavar gibi birşeye dönüyodu. tek hatırladıgım bu sahne. izleyen yad abilen varsa yardımcı olsun. bayadır bu filmi arıyorum. simdiden tesekkürler.

The Faculty (1998)

• bu kesit hangi filmden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unreminical

bu kesit hangi filmden

http://www.imdb.com/title/tt1306980/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unreminical

bu kesit hangi filmden

http://www.imdb.com/title/tt1306980/

tesekkurler hocam
  • beyler eskilerden biraz sadece bir sahnesini hatırlıyorum.

bir adam sokakta koşuyordu arkasından yüzlerce gelinlerde koşuyordu.

böyle dizi evlilik konulu birşeydi teşekkürler.
  • Bir amerikan yapimi film vardi. bir teror saldirisi yapiliyor bombali. ardindan tum saglik ekipleri vs. gelmisken ayni noktada 2. bir bomba patlatiliyordu. bu filmi hatirl
    ayan varmi yada hangi aktorun oynadigini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

beyler eskilerden biraz sadece bir sahnesini hatırlıyorum.

The Bachelor 1999
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

beyler eskilerden biraz sadece bir sahnesini hatırlıyorum.

The Bachelor 1999

teşekkürler hocam.

tekrardan izliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Bir amerikan yapimi film vardi. bir teror saldirisi yapiliyor bombali. ardindan tum saglik ekipleri vs. gelmisken ayni noktada 2. bir bomba patlatiliyordu. bu filmi hatirl
    ayan varmi yada hangi aktorun oynadigini?

The Kingdom.
  • bir film vardı sanırım uzakdoğu.filmde sürekli kavga-dövüş sahneleri ve fillerle iletişime geçen bir adam vardı.ayrıca bir sahnesinde de havuzun içinde bir adamla bir timsah dövüşüyordu.filmin adını bir türlü hatırlayamadım yardımınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

bir film vardı sanırım uzakdoğu.filmde sürekli kavga-dövüş sahneleri ve fillerle iletişime geçen bir adam vardı.ayrıca bir sahnesinde de havuzun içinde bir adamla bir timsah dövüşüyordu.filmin adını bir türlü hatırlayamadım yardımınızı bekliyorum...

Ong-Bak 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

bir film vardı sanırım uzakdoğu.filmde sürekli kavga-dövüş sahneleri ve fillerle iletişime geçen bir adam vardı.ayrıca bir sahnesinde de havuzun içinde bir adamla bir timsah dövüşüyordu.filmin adını bir türlü hatırlayamadım yardımınızı bekliyorum...

Ong-Bak 2

eyvallah hocam,sağolasın.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.