Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • filmi izleyeli 1-2 sene oldu tv de kanal d de izledim filmde oynayan benim bildiğim bi ünlü yoktu hatırladığım kadarıyla bir kamp gibi bişeydi herkes ortaçağda gibi davranıyordu bi erkek kız la falan tanışıyordu kız erkekten baya kısaydı onu hatırlıyorum romantik komedi olması lazım bide sonunda tiyatroda romeo juliet oynuyorlardı yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar 1996-1997 yılları arasında sanırım Cine5 te verilmiş bir filmi arıyorum .

Filmin sanırım son bölümlerini izleyebilmiştim .Olay bir evde geciyordu, sanırım evin altında cehenneme açılan bir kapı vardı , bu kapı koruyucunun kanıyla mühürlenmişti heralde , cehennemden çıkan yaratıklar mühürlü yerden gecemiyordu.ne olduysa o mühür bozulmuş yaratıklar ( sanırım insan kılığındalardı) evi istila etmiş , evde bulunaların peşine düşmüştü.Koruyucunun elinin üstünde koruyucu oldugunu simgeleyen yıldızlar vardı sanırım.sonra o adam ( yada kadın) bir şekilde yaralanıyordu .koruyuculugu bir kıza mirsa bırakıyodu.kız ölen koruyucunun kanını bir şişeye dolduruyordu . zira o kan kapı pencere gibi yerleri mühürlüyodu ( bu kanın işe yaraması için sanırım kanın sahibi olan eski koruyucunun ölmesi gerekiyordu ).en son hatırladıgım sahne kızın elinin üstünde yıldız gibi işaretler beliriyo .. eski koruyucu ölüyor ,kız koruyucu oluyordu. Kız bir şekilde evden kurtuluyordu. son sahnede bir otobüse biniyordu , tam otobüs hareket edecekken kız kapıya bir damla kan damlatıyordu . sonra otobüs az bişey gittikten sonra yol kenarında birisi binmek icin dururuyodu otobüsü , tam binmeye yeltenirken binemiyordu ( otobüsün kapısı mühürlendiği için. filmde böyle bitiyordu.

Eğer bu filmi hatırlayanız varsa insanlık namına adını filan yazın :) size bol bol dua ederim .Teşekkürler.
  • @Thomas Anderson

İlk 250'ne Eklemen Gereken Bir Film Olduğunu Düşünüyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0443543/
  • cine 5 de oynayan bi film vardı kurtlar yada tilkiler vardı , kaç saattir ariyorum bulamadım :D:D ünlü bi aktör vardı başrolde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

cine 5 de oynayan bi film vardı kurtlar yada tilkiler vardı , kaç saattir ariyorum bulamadım :D:D ünlü bi aktör vardı başrolde

Bu olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0099348/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 14 Ocak 2012; 1:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

cine 5 de oynayan bi film vardı kurtlar yada tilkiler vardı , kaç saattir ariyorum bulamadım :D:D ünlü bi aktör vardı başrolde

Bu olabilir mi?

off tşk ederim kaç saattir ariyorum halen ekşi de bakıyordum tek tek msjlarda
    buydu ,tekrar sağolasın
  • flood sayılmasın , şu tarz metal arabaların geçtiği filmler ariyorum , isimleri aklıma gelmiyor ama genelde yabani ortamlarda 50-60 kişilik ailelerin yaşadığı ortamlarda geçen filmlerdi sanırsam , eskiden tvlerde yayınlanıyordu ,aşağıdaki resimlerden biri ateş krallığından diğeride death raceden,
    biraz daha yazmam gerekirse gerilim türü gibiydi dediğim filmler, mel gibson da oynuyor olabilir
    neyse kısaca şu tarz arabaların geçtiği filmler ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydcuu -- 14 Ocak 2012; 2:09:24 >
  • quote:

quote:

quote:

Bu olabilir mi?

buydu ,tekrar sağolasın

Ciddi misin? gırgır olsun diye yazmıştım kurtlar tilkiler deyince bu dahada komik oldu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu olabilir mi?

buydu ,tekrar sağolasın

Ciddi misin? gırgır olsun diye yazmıştım kurtlar tilkiler deyince bu dahada komik oldu

evet abartmıyorum 3 saatten fazladır ariyordum iyi geldi ama sağolasın
  • quote:

flood sayılmasın , şu tarz metal arabaların geçtiği filmler ariyorum , isimleri aklıma gelmiyor ama genelde yabani ortamlarda 50-60 kişilik ailelerin yaşadığı ortamlarda geçen filmlerdi sanırsam , eskiden tvlerde yayınlanıyordu ,aşağıdaki resimlerden biri ateş krallığından diğeride death raceden,
    biraz daha yazmam gerekirse gerilim türü gibiydi dediğim filmler, mel gibson da oynuyor olabilir

Mad Max 1-2 olabilir mi?
  • arkadaslar ben 82 liyim benim cocukluk zamanlarımdan trt de izlemeye cLışıpta korkudan cogu zaman izleyemediğim iki film var hayal meyal hatırlıyorum.birinde dedektif spencer diye biri var ve yanında uzaylı bi kaçak kız var dünya yorungesinde gemileri var bu kızın ırkından ,bi gun kucuk bi uzay gemsiyle oraya gidiyo kız ,arkadaslarını goruyo arkadaslar ikiye bolunmus elleri koları kopmuss zombi gibiler içlerinden bişeyler cıkıyo ince uzun uzantılar korkunc,sonra dunyayada o gemideki yaratık geciyor ve insanların içine giriyor onları zombi gibi bişey yapıto.mesela hatırlıdıgım bi sahne de dedektif spencer bi okula gidiyo,ogretmen arkası donuk tahtaya bişeyler yazıyo tebeirle ama oyle yazıyoki cok hızlı bişeklde içinde yaratık var,dedektif spencer kaçıyo falan yaratık peşinde yardırıyo yerlerden geliyo
  • Çok eski olmayan bi romantik komedi aslında biliyorum filmi ama ne oyuncularını hatırlıyorum nede adını. deli oldum.

Bir çift çatıkatı gibi bir yere taşınıyorlar alt komşuları ev sahibi olabilir yaşlı kadın. Adamı tamire filan çağırıyordu bu kadın. Filmin sonuna doğru bunların kat çöküyordu aşağıya diye hatırlıyorum. Sanki adam sandler oynuyordu diyicem ama yok o değildi galiba ama eminde değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Çok eski olmayan bi romantik komedi aslında biliyorum filmi ama ne oyuncularını hatırlıyorum nede adını. deli oldum.

Bir çift çatıkatı gibi bir yere taşınıyorlar alt komşuları ev sahibi olabilir yaşlı kadın. Adamı tamire filan çağırıyordu bu kadın. Filmin sonuna doğru bunların kat çöküyordu aşağıya diye hatırlıyorum. Sanki adam sandler oynuyordu diyicem ama yok o değildi galiba ama eminde değilim.

http://www.imdb.com/title/tt0266489/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Çok eski olmayan bi romantik komedi aslında biliyorum filmi ama ne oyuncularını hatırlıyorum nede adını. deli oldum.

http://www.imdb.com/title/tt0266489/

eyvallah. Ben stillerın tip hafif adam sandlerı andırmıyor değil filmde
  • BİR film vardı;
    kadın kendi köpeği ile ilişkiye girmiş ve bunu yıllar sonra evlenmek üzere olduğu sevgilisine anlatır. ayrılırlar bla bla bla diye devam eden saçma sapan bir film ama adını hatırlayamadım.
  • quote:

flood sayılmasın , şu tarz metal arabaların geçtiği filmler ariyorum , isimleri aklıma gelmiyor ama genelde yabani ortamlarda 50-60 kişilik ailelerin yaşadığı ortamlarda geçen filmlerdi sanırsam , eskiden tvlerde yayınlanıyordu ,aşağıdaki resimlerden biri ateş krallığından diğeride death raceden,

muhtemelen

http://www.imdb.com/title/tt0079501/

ya da bunun biri ikisi üçü falandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

filmden bir sahne aklımda kalmış tahta gibi birşeyi tırın altındaki demirlerin üstüne koyup sınırı geçiyordu çocuklar bi sahnede de çadır gibi birşeyin içinde türkçe konuşuyorlardı ama sanki türk yapımı değil cnbc-e de gösterilen bir filmdi bir kaç yerde sordum Welcome dediler o da buna benzer güzel bir filmmiş ama o değil izledim.bilen var mı bu filmi?

sanki göçmen çocukları anltan bi filmdi yada değildi ama tahta birşeyi tırın altına koyup sınırı geçmelerini kesin hatırlıyorum

suan cok buyuk bi hata yapiyor olabilirim ama slumdug millioner olmasin o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

filmden bir sahne aklımda kalmış tahta gibi birşeyi tırın altındaki demirlerin üstüne koyup sınırı geçiyordu çocuklar bi sahnede de çadır gibi birşeyin içinde türkçe konuşuyorlardı ama sanki türk yapımı değil cnbc-e de gösterilen bir filmdi bir kaç yerde sordum Welcome dediler o da buna benzer güzel bir filmmiş ama o değil izledim.bilen var mı bu filmi?

sanki göçmen çocukları anltan bi filmdi yada değildi ama tahta birşeyi tırın altına koyup sınırı geçmelerini kesin hatırlıyorum

malesef değil sanki avrupa sanat filmiydi ama tekrar söylüyorum Welcome değil
  • quote:

quote:

Ben yapmadım işte o hatayı.
  • quote:

http://www.imdb.com/title/tt0082694/
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.