Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim süpersin çok teşekkür ederim
  • Hatırlamadığım bir film serisi (filmlerin isimleri aynımı bilmiyorum), futbol ile alakalı bir film, ilk film çocukların küçüklüğüyle başlıyor, bunlar aynı mahallede oturan çocuklar, bir takım oluşturuyor ve orda oynadıkları sahayı elinden alan kendilerinden yapıca güçlü çocuklarla futbol oynuyorlar, yenip sahayı alıyorlar öyle bitiyor ilk film, sonraki filmlerde o yenen çocuklar başka yerlere gidiyor,her filmde bir düşman edinip yine futbol oynuyorlar,fantastik bir biçime giriyor film, motorla futbol oynamalar falan var, bir filminde arog daki arogan lar tarzı bi ekiple de futbol oynuyorlar(cadı-büyücü tarzı kişiler var karşılarında),bu filmler harry potter serisi gibi çocuklar büyüyene kadar devam ediyor, 3 yada 4 filmi olması lazım, bir de alman filmi olmalı, güzel bir film olduğu söylenemez ama umarım bilen vardır :)
  • Herkese iyi günler. bir film sormak istiyorum

Film kutuplarda geçiyor. yerel halktan bir adamın oğlu (Maksim Munzuk'a benzeyen biri) evleniyor. ve bir bebekleri oluyor. iglo denen buz evde yaşıyorlar. maksim Munzuk'a benzeyen adam yerel olmayan bir adamı vuruyor. ancak bunun suç olduğunu bilmiyor. ve yakalanmak üzereyken bir kuş olup uçuyor.
    filmin bu kadarını hatırlıyorum Bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
  • amerikan başkanını konu alıyor. amerikan başkanı miting alanında suıkasta ugruyor. amerikan başkanı vurulduktan sonra olayları geri sararak anlatiyor. ha bu arada vurulan gerçek başkan değil dubloru. gercek başkan otel odasinda mitingi izliyor o arada gerçek başkanın kaldiği otelede saldiri oluyor. filimi hatirliyom ama ismini hazirlaya mıyom
  • iletişimci2534 İ kullanıcısına yanıt
    Vantage Point
  • Benim de yanlış hatırlamıyorsam 90 lı yıllarda seyrettiğim bir film vardı. iki kardeş (erkek ve kız) şifreleri çözerek filmin sonunda büyük bir elmas buluyordu. bu serüvende bir adamla karşılaşıyorlardı. bu adam onlara filmin sonuna kadar yardım ediyordu. filmin sonunda ise adam, elması bulduklarında çocukların kendi çocukları olduğunu farkediyordu. elmas bir şelalenin arka kısmında bir kayanın üzerinde duruyordu. bu filmin adını unuttum tekrar seyretmek istiyorum. hatırlayan varsa yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilexx

quote:

Orijinalden alıntı: Alminaax

ya adını hatırlayamıyorum bi türlü eksi bi filmdi böyle adam doğduğundan beri bi şeyin içindeydi bütün hayatı kurmacaydı falan televizyon programı yapıyolardı hatta adamın hayatını erkekti başroldeki. yardımcı olursanız sevinirim

kardeşim bende bunu arıyordum ve buldum the truman show

Truman show

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hastahaneden cikip evine gelen bi adam vardı. Karısı ve çocuğu öldürülmüş. Herkes onu katil sanıyor. Komsusu bi bayan ona yardım ediyodu.en son katil ona yardım eden kadının kocası çıkıyordu.

• Bir film vardı adını unuttum filmin başında "benim adım .... ve ne yapacağımı bilmiyorum" sonunda ise "benim adım ..... artık ne yapacağımı biliyorum." tarzı bişeyler diyordu. 2 gündür arıyorum yardım edin artık.
  • grkndmrhan123 G kullanıcısına yanıt
    Wanted olabilir mi (Diyalog benziyor sanki)
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    daha cok yanlış hatırlamıyorsam hackerlarla ilgili bi filmdi ya da zamanda yolculuk olabilir. şu an 4 5 film birbirine girdi ayırt edemiyorum.
  • geçen ay..sinema tv 1001 korku-gerilim filmleri kuşağında eski bir film oynadı. sanırım 1970 lerde çekilmiş olabilir. kasabada geçiyor. karı-koca bir çift var. küçük çocukları var. kasabadaki tüm çocukların gözleri parlıyor ve bu sayede istedikleri herkese istediklerini yaptırabiliyorlar. ve insanların zihnini okuyabiliyorlar. çiftin cocuklarıda diğer çocukları gibi oluyor. gerilim türünde bir film...ismini bilen varsa sevinirim.
  • Son care burda ariyim dedim ssnsimi.
    Oyunculardqn biri aktor unlu biriydi die hatieliylm silvester bruce fln degil baskabiri. Neyse filmde insanlar sanal gerceklik yataklari gibi biseyelr vardi insanlar ona baglaniyorlardi ve sanal bi hayat yasiyorlar sanal ise gidiyorlardi yemek avm sex hersey sanaldi bi sure sonra bzm adam polisti bu arada bi unideydi sanirim olumler basliyordu haklenme sonucumuydu hatirlamiyorum insanlarin beynindeki cipler yaniyordu felan olaylar basliyordu izleyen vsrdir ins bu kadarinin yeterli olcagini dusunuyorum

• Kimsenin hatırlayacağını pek sanmıyorum ama sorayım.
    Dizi mi film mi hiç hatırlamıyorum.

Bir uçak vardı yolcular falan normal seyirde giderken birdenbire havada görünmez bir şeyin içinden geçiyorlardı. Yolcuların çoğu yok oluyordu sadece eşyaları kalmıştı geriye. Kalan kişiler uçağı indiriyorlardı. Daha sonra indikleri yerde oksijen bulunmuyordu bu yüzden içtikleri içecekler bozulmuştu vs. bir de uçağı tekrar kaldıramıyorlardı oksijen olmadığından. Sanırım bu kısımda bitmişti nedir bu biri bulur umarım.
  • qazz42 kullanıcısına yanıt
    Suretler (Surrogates)

Başroldeki ünlü aktör maalesef Bruce
  • ersankunery E kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/title/tt0112040/
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratguren

geçen ay..sinema tv 1001 korku-gerilim filmleri kuşağında eski bir film oynadı. sanırım 1970 lerde çekilmiş olabilir. kasabada geçiyor. karı-koca bir çift var. küçük çocukları var. kasabadaki tüm çocukların gözleri parlıyor ve bu sayede istedikleri herkese istediklerini yaptırabiliyorlar. ve insanların zihnini okuyabiliyorlar. çiftin cocuklarıda diğer çocukları gibi oluyor. gerilim türünde bir film...ismini bilen varsa sevinirim.

http://www.imdb.com/title/tt0114852/
  • ersankunery E kullanıcısına yanıt
    Film afislerine baktiydim emin olmak icin filmin adini gstirlayamadim demekki cok sagol arkadasin biri sanal grcekligi iyi bisey saniyirdu ona gostercem bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: free70

quote:

Orijinalden alıntı: muratguren

geçen ay..sinema tv 1001 korku-gerilim filmleri kuşağında eski bir film oynadı. sanırım 1970 lerde çekilmiş olabilir. kasabada geçiyor. karı-koca bir çift var. küçük çocukları var. kasabadaki tüm çocukların gözleri parlıyor ve bu sayede istedikleri herkese istediklerini yaptırabiliyorlar. ve insanların zihnini okuyabiliyorlar. çiftin cocuklarıda diğer çocukları gibi oluyor. gerilim türünde bir film...ismini bilen varsa sevinirim.

http://www.imdb.com/title/tt0114852/
    teşekkürler....
  • merhaba, aradığım film fbı konuluydu (ajan polisiye gibi) bi dedektif var çok iyi akıllı cesur vs birde eski dedektif suçlu tüm fbı bunun peşinde filmin en akılda kalıcı sahnesi sonu finalde yeni ya da eski ajanı terk edilmiş bi fabrika gibi yerin kapısının önünde lazerli silahlarla delik deşik ediyolar ve ölmeyen dedektif tam o sırada durun diye bağırıyordu.
    Not: filmin asıl konusu bu fbı (ya da onun gibi bi şey) dedektiflerini kandırıp onlardan faydalanıp öldürüyor.
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.