Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: topaz42
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar "Avanak Kuzenler" filmindeki intihar sahnesinde çalan müziğin adını bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba. 2 tane film var günlerdir düşündüğüm takıldı aklima. Birisi Bir adam bir eve giriyordu telefon bulmak için çöl gibi bir yere orada evin hanimi ile ilişkiye giriyordu sonra yanindaki kiz arkadaşi bunu öğreniyordu. Lakin oradan çikiş yoktu kaçarlarken filmin sonunda kaza yapip ölüyorlardi sanirim bir süt arabasinda.
    2. Film ise yine çölde adam bir katilden yada ona benzer birşeyden kaçiyorduy tam hatirlamiyorum. Çölde bir ev bulup oraya sığınıyordu ev bir rahip in evi idi orada eşi vardi buda eşi ile beraber oluyordu hatta birde siyah köpekleir vardi. Hatirladiklarim bunlar yardimci olursaniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar, Merhaba

Uzun zamandir kafama takilan bir film var. Filmi galiba tv2'de izlemiştim. Film Türk yapımı, bir kadin vardi ve enseste maruz kalmıştı, çocuğu dogmustu ve çocuğu reddediyordu.dagin başında bir kulubedeydiler. Bir adam ona yardimci olmaya çalışıyordu.

Bu filmi hatirlayan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jharden

düz uzun saçlı sarışın bir hatun var ve geriye doğru taranmış saçlı adam almaya geliyordu kızı üstü açık bir arabayla , hatırladığım sahne bu epey oldu izleyeli sanki chip dergisinin kapağında görmüştüm en son

dostlar yardımcı olacak var mı çok hora geçecek bu yardım, 2000li yıllarda izlediğimi tahmin ediyorum , başrol oyuncuları hakkında en ufak bilgim yok maalesef , hatun kumral da olabilir pek iyi hatırlamıyorum ama çıtırdı, film afişlerine de bakıyorum ama çıkmadı henüz
  • kadın ve adam evleniyorlardı kadının ailesi variyetli sonra adamın kadına olan ilgisi azalıyordu yavaş yavaş öğrencisi ile görüyor kadın bu yüzden kendini ölü gösteriyordu mahalleden arkadaş ediniyor kanını yere döküyor düzensiz siliyor kafasına vurulmuş gibi göstermek için tokmak benzeri bir şey kullanıyor sonra kaçıyordu. tüm şüpheler adamın üstüne geliyordu kadını soyuyorlar sonra kadın zengin arkadaşından yardım istemek zorunda kalıyor adam bunu hala seviyor sonra kocası televizyona çıkıp konuşma yapıyor kadına hitap ediyor kadın bu sefer zengini suçlu çıkarıp kocasının yanına gidiyor. bu filmin adı neydi özet geçtim umarım anlaşılırdır.
  • arkadaşlar merhaba;
    benim 2 adet film adına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.
    1. film: korku filmiydi herhalde 10-15 sene önce izlemiştim. filmde bir kasaba var adam kasabadan bir türlü kurtulamıyordu. sürekli aynı kasabaya geri dönüyordu. sanırım karıştırmıyorsam adam korku romanı yazarıydı.

2. film: adam karısıyla avrupaya (paris olabilir) bir konferansa gidiyor. bu sırada karısı kayboluyor fakat polislerin iligisizliği ve sürekli odasına gelen notlar kadının kaçırıldığı şüphesini akıllara getiriyor. bu kadarını hatırlayabiliyorum ve birde sanırım baş rol liam neeson richard geer gibi bir aktördü.

yardımcı olursanız sevinirim.
  • Beyler bende bir filmin adini ogrenmek istiyorum filmin sadece son sahnesini izleyebilmistim

Adam asansore koşarak yetişti asansöre bindi içeride bir de kız vardı. Kız bugün gelmeyeceksin sandım geciktin dedi ve adamın ismini söyledi.
    Kız asansörden indi adam hala asansördeydi ve yavaş yavaş yere oturdu.Ölüyordu

Yardımlarınızı bekliyorum beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: cozmutaf

arkadaşlar merhaba;
    benim 2 adet film adına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.
    1. film: korku filmiydi herhalde 10-15 sene önce izlemiştim. filmde bir kasaba var adam kasabadan bir türlü kurtulamıyordu. sürekli aynı kasabaya geri dönüyordu. sanırım karıştırmıyorsam adam korku romanı yazarıydı.

2. film: adam karısıyla avrupaya (paris olabilir) bir konferansa gidiyor. bu sırada karısı kayboluyor fakat polislerin iligisizliği ve sürekli odasına gelen notlar kadının kaçırıldığı şüphesini akıllara getiriyor. bu kadarını hatırlayabiliyorum ve birde sanırım baş rol liam neeson richard geer gibi bir aktördü.

yardımcı olursanız sevinirim.

1.In The Mouth Madness
  • live need love L kullanıcısına yanıt
    Gone Girl (2014)
  • cozmutaf C kullanıcısına yanıt
    Unknown (2011)
  • Beyler kaç haftadır hatırlayamadığım bi film var
    Tek sahne aklımda
    Zaman makinası vardı ve kolu kırılıyordu devamlı ileri gidiyordu
    İçindeki adam sanırım baygındı, makina ileri gittikçe buzul çağı oluyordu yeni dünya düzeni kuruluyordu insanlar uçurum kenarlarına yaptıkları evlerde yaşıyordu filan
    Bi el atın şuna kafayı yemek üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISEE -- 1 Ekim 2015; 21:22:08 >
  • ya adını hatırlayamıyorum bi türlü eksi bi filmdi böyle adam doğduğundan beri bi şeyin içindeydi bütün hayatı kurmacaydı falan televizyon programı yapıyolardı hatta adamın hayatını erkekti başroldeki. yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar bir çin filmi vardı. Adam elinde büyük teknolojik(sistemli) bir kuyuyla geziyordu. Kutunun içi çeşit çeşit kılıçlar, halat vs doludu. Akıllı kutu gibi bişey. Adam sürgün ediliyor kimliğini gizliyordu. Bi yerde sonuna denk geldim. Birden aklıma düştü bulamıyorum.

• Cumleten S.aleykum kardesim adini hatirlamadigim fakat yillar once otobuste izledigim bi film vardi komedi zenci bi adam vardi golf oynayan uzun sacli deliye benzer beyaz bi adam vardi bide filin kicindan gold topunu felan cikartiyor komikti baya eskiden otobusteki kucuk ekranli tvlerde surekli oynatirlardi bulabilirseniz cok sevinirim

• Bir adamın sanal bir dünyada yaşadığı sahte iş arkadaşları v.s olduğu bir film vardı. en son güneşe doğru baktığında orada bir kapı olduğunu farkedip oraya doğru yüzüp kapıdan çıkmıştı filmi hatırlayamadım bulursanız çok sevinirim. eşi sürekli onu kameralarla izliyordu vs çok kısa ama bulursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smilexx -- 2 Ekim 2015; 1:45:43 >
  • Alminaax A kullanıcısına yanıt
    kardeşim valla bende aynı filmi arıyorum yokmu bilen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alminaax

ya adını hatırlayamıyorum bi türlü eksi bi filmdi böyle adam doğduğundan beri bi şeyin içindeydi bütün hayatı kurmacaydı falan televizyon programı yapıyolardı hatta adamın hayatını erkekti başroldeki. yardımcı olursanız sevinirim

kardeşim bende bunu arıyordum ve buldum the truman show
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISEE

Beyler kaç haftadır hatırlayamadığım bi film var
    Tek sahne aklımda
    Zaman makinası vardı ve kolu kırılıyordu devamlı ileri gidiyordu
    İçindeki adam sanırım baygındı, makina ileri gittikçe buzul çağı oluyordu yeni dünya düzeni kuruluyordu insanlar uçurum kenarlarına yaptıkları evlerde yaşıyordu filan
    Bi el atın şuna kafayı yemek üzereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: neden7777

Cumleten S.aleykum kardesim adini hatirlamadigim fakat yillar once otobuste izledigim bi film vardi komedi zenci bi adam vardi golf oynayan uzun sacli deliye benzer beyaz bi adam vardi bide filin kicindan gold topunu felan cikartiyor komikti baya eskiden otobusteki kucuk ekranli tvlerde surekli oynatirlardi bulabilirseniz cok sevinirim

A.s. Belki budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhaydarkara

Arkadaşlar bir çin filmi vardı. Adam elinde büyük teknolojik(sistemli) bir kuyuyla geziyordu. Kutunun içi çeşit çeşit kılıçlar, halat vs doludu. Akıllı kutu gibi bişey. Adam sürgün ediliyor kimliğini gizliyordu. Bi yerde sonuna denk geldim. Birden aklıma düştü bulamıyorum.

Bu olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.