Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (550. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar yine aklıma bir film geldi ancak filmin ismini tutturamadım bir türlü . bir genç lise öğrencisi vardı filmde , bu genç her gittiği okulda kavga yaptıgından üvey babası dövüyordu . sonra son olarak mezun olması için özel bir okula gönderdiler . gittiği okulda bizim askeriyedeki gibi devrecilik sistemi vardı . okulu üst sınıflar yönetiyordu . öğretmenler hiç bir şeye karışmıyorlardı . oda arkadasının okuldan ayrılmasına sebeb oluyorlardı okuldakıler ve üst sınıflar anlaşamadıkları kişileri kavgaya davet edip dövüyorlardı . kavgaya gitmezsende okul boyunca sıçan diye hitap ediyorlardı . okuldaki yemek servisi yapan kızlada sevgili olmuştu . en sonunda okuldaki bütün üst sınıfların hakkından geliyordu . ve okula müfettişleri çağğırıyordu . film en az 2000 2003 arası olması lazım . yenide izlemiştim ancak aklıma gelmedi .

bulabilirsen çok memmun olurum . şimdiden teşekkürler.
  • İki üç sene önce izledigim bi film bi genç vardı 20 li yaşlarda birde sevgilisi vardi sevgilisi dondurmacıydı erkek insanların göremedigi bir yaratigi gorebiliyordu ama yaratiklarin bundan haberi yok sonra farkediliyor bi eve gizlice giriyor yaratiklar bi avm de bomba patlaticak oluyor sevgilisi de orda oluyor cocuk engellemeye çalışıyor felan hatırladiklarim bunlar bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert081 -- 15 Ağustos 2015; 15:24:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahar

merhabalar yine aklıma bir film geldi ancak filmin ismini tutturamadım bir türlü . bir genç lise öğrencisi vardı filmde , bu genç her gittiği okulda kavga yaptıgından üvey babası dövüyordu . sonra son olarak mezun olması için özel bir okula gönderdiler . gittiği okulda bizim askeriyedeki gibi devrecilik sistemi vardı . okulu üst sınıflar yönetiyordu . öğretmenler hiç bir şeye karışmıyorlardı . oda arkadasının okuldan ayrılmasına sebeb oluyorlardı okuldakıler ve üst sınıflar anlaşamadıkları kişileri kavgaya davet edip dövüyorlardı . kavgaya gitmezsende okul boyunca sıçan diye hitap ediyorlardı . okuldaki yemek servisi yapan kızlada sevgili olmuştu . en sonunda okuldaki bütün üst sınıfların hakkından geliyordu . ve okula müfettişleri çağğırıyordu . film en az 2000 2003 arası olması lazım . yenide izlemiştim ancak aklıma gelmedi .

bulabilirsen çok memmun olurum . şimdiden teşekkürler.

ONDSKAN

http://www.imdb.com/title/tt0338309/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert081

İki üç sene önce izledigim bi film bi genç vardı 20 li yaşlarda birde sevgilisi vardi sevgilisi dondurmacıydı erkek insanların göremedigi bir yaratigi gorebiliyordu ama yaratiklarin bundan haberi yok sonra farkediliyor bi eve gizlice giriyor yaratiklar bi avm de bomba patlaticak oluyor sevgilisi de orda oluyor cocuk engellemeye çalışıyor felan hatırladiklarim bunlar bilen varmı ?

Yokmu bilen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wawrzyniak

quote:

quote:

Arkadaşlar son birkaç yıldır fellik fellik aradığım 2 film var. Bu filmlerle ilgili hatırladıklarım biraz kısıtlı ve sadece filmlerdeki 1-2 sahneyi hatırlıyorum ve eğer bu filmleri izlemiş olan ve ismini bulmama yardımcı olan biri varsa kendisine gerçekten müteşekkir olacağım. 1. filmi bir otobüsün koltuk arkası tvsinde izlemiştim. Filmin çıkış tarihi 2000 - 2012 yılları arasında olması lazım. 2. filmi ise 2009 yılının haziran ya da temmuz ayında cnbc-e’de sabaha karşı izlemiştim ama bu filmin çıkış tarihini tahmin edemeyeceğim.

1. film şu: Arkadaşını bulmaya çalışan bir genç bir kız vardı. Bu kızın arkadaşı sanırım psikolojik sorunlar yaşayan bir kızdı ve onu arayan arkadaşı ise kış ayında ve Sibirya tarzında yerlerde bu arkadaşını bulmaya çalışıyor ve en sonunda aradığı arkadaşını öldüren adamı buluyor tesadüfen. Kız deliye dönüyor. Arkadaşını öldüren o adamı öldürüyor ve polis de adamın katilini bulmaya çalışıyor ama bir olay oluyor ve katil olan kız bir şekilde izini kaybettiriyor. Filmin sonunda kız bir yerlerde yürürken mutlu bir şekildeki son hali kameraya yansıyor ve galiba kız sarışındı ve gözüne siyah far çekmişti. Bu filmle ilgili hatırladıklarım bunlar.

2. film ise şu: Bu filmle ilgili bir sahne hatırlıyorum sadece onu söyleyeceğim: Yahudi bir adam var ve bu adam hafifmeşrep mi desem erkeklerle düşüp kalkan mı desem neyse işte bir kadınla yasak ilişki yaşıyor ve o kadınla evlenmeyi bile düşünüyor. Ama ailesi onunla aynı fikirde değil ve ailesi oğullarını sürekli takip ediyor ve tartışıyorlar. Bir keresinde ailesi, oğlunun ve kadının oturduğu apartmanın önünde bir arabanın içinde onları izliyor ve kadın ve erkeğin davranışlarını takip ediyorlardı. Sanırım filmde Yahudilerin ailevi konularda ne kadar tutucu olabileceğini anlatan bir sahneydi. Keşke bir şeyler daha hatırlayabilsem film hakkında. Bu filmle de ilgili hatırladıklarım bunlar. Filmi, sabaha karşı izlediğim için ve artık gözlerim kapanırcasına izlediğimden filmle ilgili pek fazla şey kalmadı aklımda.

İlginiz için şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar bahsettiğim filmleri hatırlayan yok mu ? Muhakkak seyretmişsinizdir. Hafızanızı biraz zorlayın lütfen.

Bana da yardımcı olabilecek yok mu a dostlar? Bahsettiğim 2. filmin hatırlanması zor olabilir ama aklımda sadece bunlar kalmış ve bu filmleri bulmak ve tekrardan izlemek için sabırsızlanıyorum...

Üşenmeden okursanız belki aradığım filmler aklınıza gelebilir arkadaşlar. Uzun zamandır bu filmleri hatırlamaya çalışıyorum. Bu benim için çok önemli. Bana da yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wawrzyniak -- 15 Ağustos 2015; 17:00:38 >
  • quote:

quote:

İki üç sene önce izledigim bi film bi genç vardı 20 li yaşlarda birde sevgilisi vardi sevgilisi dondurmacıydı erkek insanların göremedigi bir yaratigi gorebiliyordu ama yaratiklarin bundan haberi yok sonra farkediliyor bi eve gizlice giriyor yaratiklar bi avm de bomba patlaticak oluyor sevgilisi de orda oluyor cocuk engellemeye çalışıyor felan hatırladiklarim bunlar bilen varmı ?

Yokmu bilen ?

http://www.imdb.com/title/tt1767354/

odd thomas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solar

quote:

quote:

Yokmu bilen ?

http://www.imdb.com/title/tt1767354/

odd thomas

Aynen buydu işte allah razı olsun çok sagol sonunda buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert081 -- 15 Ağustos 2015; 17:47:42 >
  • Fimde hayali büyük bir havayolunda hostes olmak olan bir karakter vardı. Sınava giriyordu, en yakın arkadaşı sınav kağıtlarını değiştirip, kendisi kazandı. O karakter ucuz havayolu firmalarından birinde çalışmaya başladı. bu filmin adını arıyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo18

Fimde hayali büyük bir havayolunda hostes olmak olan bir karakter vardı. Sınava giriyordu, en yakın arkadaşı sınav kağıtlarını değiştirip, kendisi kazandı. O karakter ucuz havayolu firmalarından birinde çalışmaya başladı. bu filmin adını arıyorum. Teşekkürler.

View from the Top

http://www.imdb.com/title/tt0264150/
  • Arkadaşlar Benimd Aradığım Bir Film Var İnternette Ne kadar Ardıysam Bulamadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim Filmin konusu soyleydi;

Bir Grup Genç Bilgisayar Oyunlarını İçine Girip Gerçekmiş Gibi Eğleniyorlardı İçlerinden Biri Hackerdi Sonra Bu Hacker Olan Çocugu FBI sorgulama için alıyor ve çocukta FBI bilgisayarından thundered diye bir sisteme girerek ABD devletinin fırtınayı yöneten sistemine giriş yapıp fırtınayı başlatıyorduydu ki sistemle ilgili bir değişiklik mi yapıyordu tam hatırlamıyorum cine5 te verilmişti çoçugun saçları uzun sarışın bişeydi. bulabilirseniz çok memnun olacam 2000 li yıllarda oynamıştı ama hangi yıldı tam olarak bilemekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

quote:

Orijinalden alıntı: apollo18

Fimde hayali büyük bir havayolunda hostes olmak olan bir karakter vardı. Sınava giriyordu, en yakın arkadaşı sınav kağıtlarını değiştirip, kendisi kazandı. O karakter ucuz havayolu firmalarından birinde çalışmaya başladı. bu filmin adını arıyorum. Teşekkürler.

View from the Top

http://www.imdb.com/title/tt0264150/

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07ONUR

İkincisi de yine zaman yolculuğu temalı. Ama o filmle ilgili tek bir sahne hatırlıyorum. Karakterimizin kolunda bir kod var, kimlik gibi birşey, gelecekten gelmiş. Bir kadınla temas kuruyor. Ona niye geldiğini anlatıyor vs. hiçbirşey hatırlamıyorum neredeyse. Kafede otururken kadının ayağını tutup zaman yolculuğunu açıkladığını hatırlıyorum o kadar. Kafayı yemek üzereyim.

Happy Accidents

http://www.imdb.com/title/tt0208196/?ref_=nv_sr_1
  • arkadaşalr romantik komedi bir film izlmiştim 2000 li yıllarda 2005 2006 olabilir hatta kanal d show tv gibi kanallarda fazlaca yayınlanan bir filmdi oğlan araba yarışcısıydı kızda yarış pistinde çalısıyodu ama araba yarışcısı olmak istiyodu hatta bir sahnede kızın oğlana kafa tutup yaıştıklarını haılıyorum sonunda kız midesi bulanmıs kusuyodu uamarım bilem vardır valla kafayı yiycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbosat

Arkadaşlar Benimd Aradığım Bir Film Var İnternette Ne kadar Ardıysam Bulamadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim Filmin konusu soyleydi;

Bir Grup Genç Bilgisayar Oyunlarını İçine Girip Gerçekmiş Gibi Eğleniyorlardı İçlerinden Biri Hackerdi Sonra Bu Hacker Olan Çocugu FBI sorgulama için alıyor ve çocukta FBI bilgisayarından thundered diye bir sisteme girerek ABD devletinin fırtınayı yöneten sistemine giriş yapıp fırtınayı başlatıyorduydu ki sistemle ilgili bir değişiklik mi yapıyordu tam hatırlamıyorum cine5 te verilmişti çoçugun saçları uzun sarışın bişeydi. bulabilirseniz çok memnun olacam 2000 li yıllarda oynamıştı ama hangi yıldı tam olarak bilemekteyim

Büyük ihtimalle aradığınız film Storm Watch:http://www.imdb.com/title/tt0311866/
  • Arkadaslar filmde genç bi uçurum kenarında bole kırmızı yada mor gibi bi koltukta oturuyordu sonra kız gelio gidio yanına sonrasında çocuğu orda Yıldırım carpiyodu lütfen yardimmm

• Bilen yok mu arkadaşlar yardım
  • arkadaşlar çok eskiden bir fragman izlemiştim.yaşlı bir adam su dolu küvetten çıkıp yaşlı bir kadınla konuşuyordu.sonra çok uzun boylu bir dev bir adamla yürüyordu.bir tane adamda bir evin önünde i love you diye bağırıyordu.adı neydi o filmin?
  • bir film vardı filmde bluez tarzı müzik yapan bi adam vardı grubunu toplamaya calısıordu galiba su eski chevrolet polis arabalarından felan vardı filmde bu adam hatta bi bölümünde zenci kilisesine gidip orda müzik yapıordu peder felan herkez baya bi neşeliydi trtde cok fazla cıktı bu film adını bilen varmıdır? filmin konusu tam gelmior aklıma cok eski bi film tahminimce 1990-2000 arası bi yapım yılı
    ADAM ZENCİ DEİLDİ BEYAZD güneş gözlüğü takıyordu hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmaz32 -- 18 Ağustos 2015; 20:31:30 >
  • ylmaz32 Y kullanıcısına yanıt
    buldum the blues brothers
  • jaws0535 J kullanıcısına yanıt
    Akşam bir film izliyordum. filimde aradığım filmin oyuncusunu hatırladım. oyuncu üzerinden idmb yi karıştırdım ve sonunda Bingo.

http://www.imdb.com/title/tt0096985/plotsummary?ref_=tt_ov_pl

buldum. nihayet.
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.