Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (547. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.009
Cevap
782
Favori
1.602.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: allametürkrap

Öncelikle herkese iyi akşamlar yaklaşık 9-10 sene önce tv de izlediğim bir film vardı başrolünde (öncelikle asla emin değilim) Nicholas Cage oynuyordu ve bu şahıs bir polis memuruydu.Sonra bu adamı istemli olarak uyutuyorlardı yani belli bir süreliğine örneğin 20 yıl sonra tekrar uyanacak ve yine yirmi yıl önceki görüntüsünde olacak bu işlem gerçekleştikten sonra (adam uyandıktan sonra) polis merkezine gidip eski yakın arkadaşı siyahi polisin adam yaşlanmış haliyle falan karşılaşıyordu vs vs hatırladımlarım bu kadar Ben Nicholas Cage diye hatırlıyorum lakin yanılma payım yüksek çok aradım ama bulamadım bir yardımcı olursanız

Aile Babası anlattıklarından biraz farklı ama bir yerde yakalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse 10 yıl önce izlediğim kore filmi olması yüksek ihtimal bir filmi arıyorum ama bulamadım. İçeriği ikiz kız kardeşlerin bir kişiye aşık olması ve üçlü arasında geçen olaylar. Sonu kızın birisi ve sevdiği çocuğa birden kılıç saplanıyordu ve kız kırmızı gül yapraklarına dönüşüyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 1.bu film bi ara kanald yayınlandı uzak doğu yapımı bir film iki tane bilim adamı var bunlar yakın arkadaşlar bunlardan birisi nişanlısı ile evlenirken düğünlerini teröristler basıyor sevgilisi öldürüyorlar bilim adamıda intikam için arkadaşıyla beraber simülasyon eğitim alarak polis yada asker oluyorlar dövüş silah sonra sevgilisi öldürülen bilim adamı kontrolden çıkıyor
    2.çok küçükken seyretmiştim bir çocuk vardı bisiklet sürerken çocuga araba çarpıyor ve çocuk sigortadan zengin oluyordu çocuğa göz kulak olması için bayan polis eşlik ediyordu ama çocuk onun polis olduğunu bilmiyordu
    3.çocuğun biri kendini robot sanıyordu abisi ile yola çıkıyorlar ve çocuk filmde meğer android robotmuş
  • benimde var böyle arayıp da bulamadığım 2005 yılında falan izlemiştim filmi . konusu da şöyleydi ; komedi filmi olarak , Afrika da bir kabilenin kralı ölür ve kralın oğlunun eskiden şehirliler tarafından kaçırıldığı öğrenilir ve kabilenin büyücüsü kralın varisini bulmak şehre gider ve orada çok komik olaylar yaşar . yaşadığı olaylar içinde en komik olanda klozeti kuyu sanıp klozetten su içmesidir . ve filmde çok net hatırlıyorum golf oynanıyordu . ama en sonunda kralın varisi kabileye dönmeyip büyücüyü kabilenin kralı ilan ediyordu . çok aradım filmi imdb ye beyaz perdeye falan da baktım bulamadım yardımcı olursan minnettar olurum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutsahar -- 31 Temmuz 2015; 11:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahar

benimde var böyle arayıp da bulamadığım 2005 yılında falan izlemiştim filmi . konusu da şöyleydi ; komedi filmi olarak , Afrika da bir kabilenin kralı ölür ve kralın oğlunun eskiden şehirliler tarafından kaçırıldığı öğrenilir ve kabilenin büyücüsü kralın varisini bulmak şehre gider ve orada çok komik olaylar yaşar . yaşadığı olaylar içinde en komik olanda klozeti kuyu sanıp klozetten su içmesidir . ve filmde çok net hatırlıyorum golf oynanıyordu . ama en sonunda kralın varisi kabileye dönmeyip büyücüyü kabilenin kralı ilan ediyordu . çok aradım filmi imdb ye beyaz perdeye falan da baktım bulamadım yardımcı olursan minnettar olurum .

Bay Sakar
  • 30 yaş üstü için yazıyorum... nette boş boş dolanırken aklıma geldi bulursam tekrar izleyim dedim ama google-youtube falan bulamadım. asansör konulu, mistik-gerilim tarzı, arada kalmış bir film yani popüler değil. tahminen 80 ya da 90 lı yılların yapımı olmalı çünkü 90 ın ortalarında TRT de seyretmiştim. film anlatmayı hiç beceremem ama klavyem döndüğünce ve hatırlayabildiklerimden bir iki bişeyler karalayım. konusu da çok karmaşık olduğu için anlatımı kolay değil. beyin yakan bir konusu var.

asansör en dip kata geldiğinde ve hatırlayamadığım bazı bileşenler bir araya geldiğinde kabinin içindeki adam asansörün aynasının arkasına geçiyor. aynadaki sureti ise bu tarafa geçiyor. aynanın arkası karanlık ve sonsuz bir hiçlik. aynadan bu tarafa geçen suret ölümsüz(galiba). asansörde çalışan görevli yaşlı adam da bu şekil bir olayla bu tarafa geçmiş ve bu tarafta 70-80 yıldır aynı şekilde yaşıyor ve asansörün bu gizemini bir tek o adam biliyor. aynadan bu tarafa geçen adamın birinin sureti bir cinayet işlemek için teşebbüste bulunuyor. olaylar yaşanıyor ve adam tekrar bir şekilde aynanın öbür tarafına geçip sonsuza kadar orada kalıyor, gerçeği ise tekrar bu tarafa geçip film bitiyordu.

anlatmayı beceremedim biliyorum ama filmi bilen seyreden varsa olayı kapmıştır.
  • hypersoarTR kullanıcısına yanıt
    çok çok teşekkür ederim . iki gündür arıyordum bulmamıştım . saol
  • 1.bu film bi ara kanald yayınlandı uzak doğu yapımı bir film iki tane bilim adamı var bunlar yakın arkadaşlar bunlardan birisi nişanlısı ile evlenirken düğünlerini teröristler basıyor sevgilisi öldürüyorlar bilim adamıda intikam için arkadaşıyla beraber simülasyon eğitim alarak polis yada asker oluyorlar dövüş silah sonra sevgilisi öldürülen bilim adamı kontrolden çıkıyor
    2.çok küçükken seyretmiştim bir çocuk vardı Bisiklet sürerken çocuga araba çarpıyor ve çocuk sigortadan zengin oluyordu çocuğa göz kulak olması için bayan polis eşlik ediyordu ama çocuk onun polis olduğunu bilmiyordu
    3.çocuğun biri kendini robot sanıyordu abisi ile yola çıkıyorlar ve çocuk filmde meğer android robotmuş
    Paylaş
  • selam arkadaşlar ilk 6 sayfayı kontrol ettim ama yazıyım dedım artık, çocuk bir an evvel büyük olmak için dilek tutuyo bi gecede dilegü gerçekleşiyo, bi kızla tanısyo ve bu kısımla hatıradıgım tek sey domuz kumbarası vardı bunu alışveriş merkezi icinde yere atıp odemeyi oyle yapması Tom Hank İn oynadıgı Big degil şimdiden diyim tesekkur ederim simdiden
  • Merhaba arkadaşlar. Benim aradığım film uzak doğu filmlerinden. 2005 2010 aralarında olduğunu tahmin ediyorum. Kore ya da çin yapımı olabilir. Filmde ikiz kız kardeşler vardı ikisi de bir erkeğe aşık oluyor ama erkek büyük kızı seviyor. Küçük kız erkeğe oyun oynuyor aldatıyor. Büyük kız kardeşinin ruhunu bir taşa hapsediyor ve erkekle görüşmüyordu. Sonunda büyük kız önemli birisi mi neci hatırlamıyorum ama birileri kıza saldırırken kıza kılıç fırlatıyorlar ve erkek önüne geçiyor kılıç ikisine birden saplanıyor. Kız ölürken kırmızı güller oluşuyordu. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...
  • Ya hatırlayamadığım bir film var.Akıl hastanesinde çalışan bir doktorun kızı kaçırılıyor.Fidyeciler elmas istiyorlar.Bu elmaslarda adamın hastası olan bir kızda.Hastası olan kızın babası yıllar önce metroda öldürülmüş.Hatta kız elmasları babasının tabutuna ayısının içine bırakmış.Hatta tabut numarısını aynaya yazdığı için zor bulmuşlardı falan.Eğer hatırlayan varsa çok sevnirimmmm
  • hypersoarTR kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ..iyi çalışmalar..
  • Bu filmi 2006-2010 yılları arasında izledim film bir apartmanın en üst katında bir partide başlıyor ve parti devam ederken elektrikler kesiliyor ve herkes terasa çıkıp şehir merkezine bakıyor bu sırada şehir merkezinden bir patlama sesi geliyor ve godzilla gibi bir yaratık beliriyor ve filmi partiyi filme alan adamın kamerasindan izliyoruz ve de yaratıcı görüp kaçmak isteyen insanlar şehri köprü yoluyla terk etmek istiyorlar ve tam o sırada yaratık köprüye saldırıp bu partideki kişilerden birisinin abisinide öldürüyor ve bunlar metro kaçıyor metroda bu yaratıgin üzerinde düşen parçalarda ayrı köpek tarzı yaratık oluyor ve metrodakilere saldırıyor. Hatırlayabildigim bunlar arkadaşlar yardimci olun lütfen.

• Bu filmi 2006-2010 yılları arasında izledim film bir apartmanın en üst katında bir partide başlıyor ve parti devam ederken elektrikler kesiliyor ve herkes terasa çıkıp şehir merkezine bakıyor bu sırada şehir merkezinden bir patlama sesi geliyor ve godzilla gibi bir yaratık beliriyor ve filmi partiyi filme alan adamın kamerasindan izliyoruz ve de yaratıcı görüp kaçmak isteyen insanlar şehri köprü yoluyla terk etmek istiyorlar ve tam o sırada yaratık köprüye saldırıp bu partideki kişilerden birisinin abisinide öldürüyor ve bunlar metro kaçıyor metroda bu yaratıgin üzerinde düşen parçalarda ayrı köpek tarzı yaratık oluyor ve metrodakilere saldırıyor. Hatırlayabildigim bunlar arkadaşlar yardimci olun lütfen.

• arkadaşlar bır ara facede bır vıdeo gezıyordu ucagın ıcındeki herkez bır kısının tanıgı cıkıyordu o ısme hakaret edıp ne kadar salak bırısı oldugunu soyluyorlardı o sırada ucagın ıcerısınde herkez tedırgın olup ucagın pilotuna ulaşmaya calısıyordu ama kapı acılmıyordu bu videoun fılm olup olmadıgını ogrenmek ıstedım arkadaş sorduda :) :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 851devo -- 1 Ağustos 2015; 19:47:55 >
  • maksef M kullanıcısına yanıt
    Malesef. Aradığım uzak doğu filmi. Kore ya da çin olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar. Benim aradığım film uzak doğu filmlerinden. 2005 2010 aralarında olduğunu tahmin ediyorum. Kore ya da çin yapımı olabilir. Filmde ikiz kız kardeşler vardı ikisi de bir erkeğe aşık oluyor ama erkek büyük kızı seviyor. Küçük kız erkeğe oyun oynuyor aldatıyor. Büyük kız kardeşinin ruhunu bir taşa hapsediyor ve erkekle görüşmüyordu. Sonunda büyük kız önemli birisi mi neci hatırlamıyorum ama birileri kıza saldırırken kıza kılıç fırlatıyorlar ve erkek önüne geçiyor kılıç ikisine birden saplanıyor. Kız ölürken kırmızı güller oluşuyordu. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut2697

Bu filmi 2006-2010 yılları arasında izledim film bir apartmanın en üst katında bir partide başlıyor ve parti devam ederken elektrikler kesiliyor ve herkes terasa çıkıp şehir merkezine bakıyor bu sırada şehir merkezinden bir patlama sesi geliyor ve godzilla gibi bir yaratık beliriyor ve filmi partiyi filme alan adamın kamerasindan izliyoruz ve de yaratıcı görüp kaçmak isteyen insanlar şehri köprü yoluyla terk etmek istiyorlar ve tam o sırada yaratık köprüye saldırıp bu partideki kişilerden birisinin abisinide öldürüyor ve bunlar metro kaçıyor metroda bu yaratıgin üzerinde düşen parçalarda ayrı köpek tarzı yaratık oluyor ve metrodakilere saldırıyor. Hatırlayabildigim bunlar arkadaşlar yardimci olun lütfen.

filmin adı canavar

• 80'li yıllarda TRT'de gündüz verilen ve elektrik kesildiği için devamını göremediğim bir filmi bulmak istiyorum. Filmin ilk 10-15 dakikasını izleyebilediğim ve aradan epey zaman geçtiği için hatırlayabildiklerim az malesef.

Filmin türü bilimkurgu. Mağara gibi bir yerdeki yarıktan bir adam aşağı düşüyor, epey uzun bir düşüşten sonra ölmeden (!) dibe ulaşıyor, kalkıyor ve etraf yine mağara formuna yakın, yeşil ışıklandırmaların da olduğu garip, tuhaf bir dünyada buluyor kendini. Adeta gizli bir şehir veya gizli bir dünya gibi bir yer burası. Gerisini göremedim malesef.

A Sınıfı bir ünlü film değildi. Yapım yılı 70'ler olabilir (buna da çok emin değilim).
  • lutfen yardim edin ne zamandir dusunuyorum. bir film vardi cocuklar arsada beyzbol oynuyorlardi. arsanin karsisinda bir ev ve canavar diye tabir ettikleri kopek vardi. cocuklardan biri firlamanin tekiydi karnaval gibi bir yere gidiyorlardi eglenmek icin cocuklardan biri kizin operken kizin sakizini calmisti agzindan. hatta kahraman diye hatirladiklari bir cocuk vardi. kahraman diye tabir ettikleri cocuklardan birinin ayaginda yara izi vardi. cocuklardan biri uzay araclari ile ilgileniyordu.
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.