Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.009
Cevap
782
Favori
1.602.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aklımda ismini bulaadığım yıllardır iki film vardı diğeri çözdün rastlantıyla kaderrrr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meisida

13 sins
    japon ve amerikan versiyonları var.japon versiyonu çok iğrenç.amerikan versiyonu daha güzel.

eyvallah hocam :)
  • Arkadaşlar filmin adını bir türlü hatırlayamadım olay şöyle ;
    Bir okulda saf bir çocuk var ve bütün arkadaşları 10'u sürekli aşağılıyorlar ve dalga geçiyorlar oda bunlara karşı herhangi bir şey yapamıyor

Sonra aradan yıllar geçiyor hepsi büyüyor 2-3 tane kız arkadaş bir kaç ta erkek hala arkadaşlar sonra bu Saf çocuk intikam almak için onların adreslerini bir bir buluyor ve yüzüne bebek maskesi gibi bir şey takıp tek tek öldürüyor hatta Kızın birini bir partide labirent gibi bi yerde kaybolurken Peşine Düşüyor ve elindeki okla kıza fırlatıp ölüyor ve öldürdükten sonra burnundan maskenin üstünden kan akıyor
    En sonunda bir kız kalıyordu evin içinde maskeli onu öldürmeye çalışırken falan kaçışmadan sonra onun erkek Arkadaşı onu koruyor falan kıza sarılıyor sonra o çocuğun burnundan kan geliyor ve Anlaşılıyor ki o maskeli Kızın sevgilisiymiş öyle bitiyor
    Kanal 1 de (şimdi bloomberg HT) göstermişlerdi
    Türü de : Korku - Gerilim olması Lazım
    Bir türlü bulamadım yok mu bunu izleyen ?? 😓😓😢😢
  • quote:

Orijinalden alıntı: dosturu

Arkadaşlar filmin adını bir türlü hatırlayamadım olay şöyle ;
    Bir okulda saf bir çocuk var ve bütün arkadaşları 10'u sürekli aşağılıyorlar ve dalga geçiyorlar oda bunlara karşı herhangi bir şey yapamıyor

Sonra aradan yıllar geçiyor hepsi büyüyor 2-3 tane kız arkadaş bir kaç ta erkek hala arkadaşlar sonra bu Saf çocuk intikam almak için onların adreslerini bir bir buluyor ve yüzüne bebek maskesi gibi bir şey takıp tek tek öldürüyor hatta Kızın birini bir partide labirent gibi bi yerde kaybolurken Peşine Düşüyor ve elindeki okla kıza fırlatıp ölüyor ve öldürdükten sonra burnundan maskenin üstünden kan akıyor
    En sonunda bir kız kalıyordu evin içinde maskeli onu öldürmeye çalışırken falan kaçışmadan sonra onun erkek Arkadaşı onu koruyor falan kıza sarılıyor sonra o çocuğun burnundan kan geliyor ve Anlaşılıyor ki o maskeli Kızın sevgilisiymiş öyle bitiyor
    Kanal 1 de (şimdi bloomberg HT) göstermişlerdi
    Türü de : Korku - Gerilim olması Lazım
    Bir türlü bulamadım yok mu bunu izleyen ?? 😓😓😢😢

Valentine(2001)
  • Kardeşim Allah Razı Olsun çok Sağol mükemmel bir filmdi şimdi hemen tekrar izleyeceğim sayende ! 😊😊😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Time

@Moribito,Thinner sanırım

Alıntıları Göster
    bir genç adam vardı kanser olduğunu ve bir kaç ay sonra öleceğini öğrenmişti . ömrü kısa olduğu için bir motor almış ve o motorla dünyayı gezmeye çalışıyordu yol nereye giderse oraya gidiyordu umursamıyordu bir yıl önce izlemiştim hatırlayamıyorum bilen varsa lütfen yardım etsin
  • karoline K kullanıcısına yanıt
    muhtemelen budur One Week

http://www.imdb.com/title/tt1104806/
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

quote:

Orijinalden alıntı: Fataflex

Kanal D de yayınlanmıştı yeni bir film değil muhtemelen 2000-2010 arası bir yapımdır . 2 gencin aşk hikayesi anlatılıyodu . Ödüllü bir filmdi sanırım . Filmde hatırladığım tek sahne kız evi terk edip çocukla birlikte onun pikabında yatıp sabahlıyolardı . Çocuk tamircide çalışıyodu sanırım . Sinek kaydı traşlı bir elemandı alnı dardı hafif uzun saçlı ispanyollara benziyo biraz . Filmin adında aşk kelimesi geçiyodu sanırım . Merak ettim de bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

kız annesini başka bir adamla basıyordu ve bunlar karavanda yaşıyordu. öyle olunca gaz gibi bişeyi patlatıyordu ve annesini öldürüyordu.

eğer buysa film tabi: "The Burning Plain" aşk ateşi olarak türkçe ismi

Alıntıları Göster
    Merhaba iyi Günler. ismini hatirlayamadigim film konusu:.
    Evli Bir cift ve zenginler kiz mankenlik yapiyor. Birgün bebek sahibi olmak istiyorlar ve sperm bankasindan uygun bir aday buluyorlar ve kadin hamile kalir. ve bu spermi veren kiside bilgilerinde ismi haric herseyini yalan yazmistir. sonra bu kizin kocasi kizi aldatinca , kiz bu sperm bagiscisini bulmaya calisir. bu sekilde baslayan bir romantik film idi. bu tarz benzer bir kac film var ama ismini hatirlayamadim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Beyler bir de cnbc-e de yayınlanan bir korku dizisi vardı geceleri,mystro horror muydu neydi,bilen var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam Urban Legend olması gerekir.

peki kardeş benimde bir sorum olcaktı bende yıllardır bir yabancı film arıyorum konusu bir hapiashanede kötü gençler birisine işkence ediyodu o işkence edilen gençde daha bu acıyı çekmemek için bileklerini kesti ve öldü öldükten sonra bu gencin babası işkenceyi yapanlardan intikam almak ister hapishane görevlileri bu suçluları ve içinde bulunduğu suçsuz filmin kahramanını ormana salı verir nedense bende bilmiyom ormanda çocugun babası köpeklerini salı verir falan yaşam mücadelesi inşallah aklına gelir kardeş acaba bu yabancı film neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: feritezgi

3. film soldier 1. film intacto 2yi bulamadım hala

Alıntıları Göster
    üniversitede okuyan bir kızı genç adam tavlar evlilermi bilmiyorum.ama bir haftasonu ormanda bir klübeye götürür balayı gibi ama kızı geri götürmeye nıyeti yoktur.adam psıkolojık sorunllu birisi.kız bunu anlayınca kızı bağlar. kız o yokken kaçmaya çalışır.adamda tüfek vardır.bir arbede sonunda kız adamı yaralar ve gölü geçip jeep le kaçamaya çalışır bu filmin adı neydi acaba teşekkürler....
  • Arkadaşlar bir film vardı uzun boylu zayıf bi adam sürekli zipliyordu sanki ayağına bişey yapışyordu oda zipliyordu mu dovuyordu sene 97 de izlemiştim ama bi türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf feis

Arkadaşlar bir film vardı uzun boylu zayıf bi adam sürekli zipliyordu sanki ayağına bişey yapışyordu oda zipliyordu mu dovuyordu sene 97 de izlemiştim ama bi türlü bulamadım
    yıllar önce izlediğim bir filmi çok araştırdım ama son çare buraya yazayım dedim.

Filmde bir ailede anne ölüyor ve yanlış hatırlamıyorsam 4 erkek çocukla babaları kalıyor. Devlet babadan çocukları zorla alıyor. Hatta baba çocukları kaçırırken yolda duddurup çocukların gözü önünde polis dövüyor. Sonra yıllar boyunca çocuklar yetimhanede hadım edilme ve tecavüz olmak üzere birçok işkence görüyorlar. Bu yıllarda babada çocuklarını alabilmek için gerekli olan şartlardan bir evi olması ve evlenmesi şartlarını yerine getirmeye çalışıyor. Yıllar geçtikten sonra sonunda baba çocukları alıyor fakat en büyük çocuk haricinde babasını tanıyan yok. çocukların bazıları piskopat bazılarıysa sakat kalmış.

Bu filmi hatırlayan çıkarsa mükemmel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sea_man1978

yıllar önce izlediğim bir filmi çok araştırdım ama son çare buraya yazayım dedim.

Filmde bir ailede anne ölüyor ve yanlış hatırlamıyorsam 4 erkek çocukla babaları kalıyor. Devlet babadan çocukları zorla alıyor. Hatta baba çocukları kaçırırken yolda duddurup çocukların gözü önünde polis dövüyor. Sonra yıllar boyunca çocuklar yetimhanede hadım edilme ve tecavüz olmak üzere birçok işkence görüyorlar. Bu yıllarda babada çocuklarını alabilmek için gerekli olan şartlardan bir evi olması ve evlenmesi şartlarını yerine getirmeye çalışıyor. Yıllar geçtikten sonra sonunda baba çocukları alıyor fakat en büyük çocuk haricinde babasını tanıyan yok. çocukların bazıları piskopat bazılarıysa sakat kalmış.

Bu filmi hatırlayan çıkarsa mükemmel olur.

http://m.youtube.com/watch?v=ZGJpOZpYHkw
  • quote:

Orijinalden alıntı: targettttt

üniversitede okuyan bir kızı genç adam tavlar evlilermi bilmiyorum.ama bir haftasonu ormanda bir klübeye götürür balayı gibi ama kızı geri götürmeye nıyeti yoktur.adam psıkolojık sorunllu birisi.kız bunu anlayınca kızı bağlar. kız o yokken kaçmaya çalışır.adamda tüfek vardır.bir arbede sonunda kız adamı yaralar ve gölü geçip jeep le kaçamaya çalışır bu filmin adı neydi acaba teşekkürler....

http://m.youtube.com/watch?v=bk-ACWLZ6Ew
  • forrest55 kullanıcısına yanıt
    mükemmelsin teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_q91

quote:

Orijinalden alıntı: firecore

Merhaba, ben bir film arıyorum ama adını tam olarak bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim, filmi TV de izlemiştim.

Filmin konusu bilimkurgu,

Gelecekte kurulmuş bir firma o zamanın insanlarını geçmişte yaşanan büyük olayları görmesi için turist olarak gönderiyor ve bu turistlerden birisi bu olaylar olurken bütün olayların fotoğraf karelerinde yer aldığı için bir dedektifin dikkatini çekiyor, bu adamı bulmak için uğraşıyor falan...

Filmin adı zaman turisti gibi birşeydi ingilizce olarak da arattım ama bulamadım, filmi bilen varsa bana adını yazarsa sevinirim.

Ayrıca izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ederim, film mükemmel.

İsmi The Time Shifters

Alıntıları Göster
    meraba çok eskiden bi film izlemiştim adam kadınları kandırıp birlikte oluyor ve daha sonra onları öldürüyordu öldürdüğü japon bir kadın hayata geri dönüyordu ve intikam alıyordu yanlış hatırlamıyorsam filmi bilen var mı ??
  • yusuf feis Y kullanıcısına yanıt
    sürekli zıplama dediğiniz için bu iki film geldi aklıma..

1997 dediğiniz için muhtemelen Flubber olması lazım,
    http://www.imdb.com/title/tt0119137

ama aynı film 1961 yılında The Absent-Minded Professor olarak da çekilmişti belki de odur..
    http://www.imdb.com/title/tt0054594/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

sürekli zıplama dediğiniz için bu iki film geldi aklıma..

1997 dediğiniz için muhtemelen Flubber olması lazım,
    http://www.imdb.com/title/tt0119137

ama aynı film 1961 yılında The Absent-Minded Professor olarak da çekilmişti belki de odur..
    http://www.imdb.com/title/tt0054594/
    bende şansımı deneyeyim ama hiç ümidim yok.
    bir yolculukta izlemiştim yarısını, bir animasyon filmiydi.

kurşun askerli ve sürekli bir kaçış/macera vardı. genelde animasyon izlemem ama beğenmiştim. arıyorum ama bulamıyorum şimdi.
  • yusuf feis Y kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=qNK0FKyLbrQ (bir kesit)

Tanrılar Çıldırmış olmalı İMDB :http://www.imdb.com/title/tt0080801/
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: Pakitoo

arkadaşlar ismini hatırlayamadığım film bayağı bir eski belki başrolunde bruce wills yada mel gibson olabilir emin değilim.
    Adamın karısını kaçırıyorlardı ve bu adam karısını kurtarmak için kaçıran ekiplerden birinin Tır'ına binip tırın altında küçük bir bölümde yolculuk yapıyordu ve karısına ulaşıyordu.tek hatırladıgım kısmı burası eskiler mutlaka bu filmi izlemiştir ve adını bilir yardım lütfen :)

Belki bu olabilir.

Evet bu filmdi çok çok teşekkür ederim @obili :) harikasın
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.