Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esemerci1975

değerli arkadaşlar 2004 yada 2005 te izlediğim bir film vardı.uzay filmiydi sanırım tüm uzay filmlerini ve bilimkurgu filmlerini aradım ama bulamadım.filmin bir sahnesinde tren uçuyordu daha sonra uzaya gidip sorunu halletmeye çalışıyorlardı .filmin sonlarına doğru uzay aracındakiler geri dönemeyeceğiz diye dünyadaki sevdikleriyle vedalaşıyorlardı.4 5 kişilik ekipten 1 yada 2 kişi dönebiliyordu sanırım.inşallah hatırlayabilen bir kaç arkadaşım çıkar

maalesef deep impact değil ya
  • free70 F kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

4-5 gün olmuştur hiç kimseden cevap alamadım.

En kısa zamanda izlemeye başlayacağım.
  • İki tane adını bir türlü hatırlamadığım film

Birincisi
    Filmde 3 genç kız vardı sanırım liseliler idi. Birisi Arap, öteki ikisi Amerikandı. Amerikan olanlar biraz oynak kızlardı, babasının +18 kaset videolarını alıp izliyorlardı. En sonda Arap kız intihar ediyordu.

İkincisi

Bir tane karı ve koca, kocası motorcu idi. Bir yerlere gidiyorlardı. Bir yerde başka bir motorcu adamla tanışıyorlar. Zaman geçiyor bu motorcu adam öteki adamın karısını önce ayartıyor sonra bir yere kaçırıp öldürüyordu. En sonda da ölen kadının kocası kadının mezarına gidiyordu ve ağlıyordu. Sanki Texax lı poker li bir şey gibiydi adı ama tam hatırlamıyorum :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poker Run (2009) olabilir mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=Rrwsj5A0Nyc
  • arkadaşlar merhaba.. filmi tam olarak hatırlayamıyorum, bu komedi filmi, kore veya çin yapımı olabilir bilemiyorum.. 1997 1998 yılında izledim sanırım, yayın olarak Atv hatırlıyorum ... filmden şöyle bir sahne aklımda > bir gurup asker gece dinlenmek için molaveriyor, askerlerden biri uyumak için guruptan uzk bir yerde uyuya kalır, ve sabaha karşı kendi bölüğü oradan sessizce ayrılır ve hemen sonra başka düşman bölüğü orada dinlenmek için mola verir, uyuya kalan asker sabah kalkar, fakat uyku sersemliğiyle kendi bölüğünün orada olmadığını farkedemez ve düşman askerleriyle birlikte kahvaltı sırasına girer, düşman askerleri şaşkınlıkla elbisesini renklerinden durumu çakıyorlar tabi oda kaçıyor.. bir başka hatırımda kalan bölüm şu >> arkadaşlarıyla dere kenarına su içmek için gelirler, tam su içeceği sırada arkadaşı çorabını çıkarıp suya daldırıyor ve dere simsiyah akıyor... hatırladıklarım sadece bu kadar.. arkadaşlar bir türlü filmin adını hatırlayamıyorum, bu film benim için çok mühim, lütfen yardımcı olun..
  • merhaba arkadaşlar. ben daha yeni üye oldum, bu başlığı görünce direk üye olmalıyım diye düşünüdm ben 18 yaşındayım ama kendimi bildim bileli kitap ve filmler arasında büyüdüm. son 2-2,5 yıldır hatırlayamadığım çok önemli bir film var kısaca anlatıyım;

bir aile karavan tatiline gidiyor çocuklarıyla. ve tatile gelen çocuklarla orda oturan çocuklar (yerliler) çamur, sülük savaşı yapıyorlar. ama her gün ve her zaman, oyun dışında karşılaştıklarında birbirlerine hiç birşey yapmıyolar ama oyun içinde çamurlarla birbirlerini neredeyse öldürüyorlar. yerlilerin ve tatil çocuklarının liderleri var, ağaç evler ve yerin altına giden tünel gibi yerler yapıyorlar. yerlilerin lideri tatil çocuklarıyla konuşmalarını falan yasaklanıyo. yerli liderinin kız kardeşi var. tatil çocuklarının liderine aşık oluyo. bunlar ormanda karşılaşıyolar ve öpüşüyorlar. yerli nöbetçilerden birisi bunları görüyor ve liderlerine söylüyo...

sadece bu kadar hatırlıyorum. sanırım bazı çocuklar sülükler yüzünce hasta falan oluyodu?!.... lütfen yardım edermisiniz? benim için çok önemli bir film. aileme söylüyorum bi yerde karşına çıkar diyolar ama 2,5 yıldır karşıma çıkmadı ve delirmek üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuriyama -- 30 Mayıs 2015; 22:20:41 >
  • Merhabalar,

Tahminince soranlar olmuştur ama bulamadım. Sanırım 90larda tvlerde yayınlanan bir film vardı. Eve getirilen çöp kovası tipli bir robot, çocuklarla oyun oynuyor, top falan fırlatıyordu. Sonra değişik aşamalardan geçerek gelişmeye başlamış, beşinci aşamada top fırlattığı yerden, mutfaktan aldığı bıçağı fırlatmaya başlamıştı. Şehrin elektrik hattından güç almıştı, vs. Yanlış hatırlamıyorsam kabaca böyleydi film. Hatırlayan var mı? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi st_erdogan -- 31 Mayıs 2015; 21:36:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

O kadar çok şey izliyoruz ki bu sahnenin olduğu şey dizi miydi film miydi onu bile şu an hatırlamıyorum.

Suya cenaze bırakılıyor, arkadan birisinin ucunda ateş yanan okla cenazeyi yakması gerekiyor ama görev verilen kişi bunu beceremiyor, bi kaç kere falan deneyip yine beceremiyor sonra başkası tek seferde vuruyor.

Ben bunu nerede izledim, nerede gördüm hiç hatırlamıyorum, beynim durdu ve düşünmekten çıldırıcam

Game of thrones dizisinde oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 31 Mayıs 2015; 19:18:44 >
  • Ben çocukken 1976-1977 yılı arasında, sinemada uçak kazasında kurtulan bir çocukla ilgili bir film seyretmiştim.
    The Story of Juliane Koepcke filminden sahnelere goggle'dan baktım, ancak benim hatırladığım filmdeki karakter yaşça daha küçük bir çocuk, ayrıca aklımda nedense kırmızı renkli flamingo kuşları kalmış.

Benim tarifime uyan bir film hatırlıyor musunuz?
  • merhaba arkadaşlar size bir videoda gördüğüm kısa bir sahne üzerinden soracağım filmi. film hakkında bi şey bilmiyorum. gördüğüm sahnede bir supermarket arabası içinde giden bi sürü yumurta vardı. yaklayık 100 tane falan filmin adını bilen varmı bu sahne beni çok etkiledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

birde yine tv,de izlemiştim hayalet gemi filmiydi ama bildiğimiz Ghost Ship olanı değil başkaydı atv,de oynamıştı filmde kaptan yaşlı tanımış biriydi beyaz saçlı ve sakallıydı 8,10 sene önce seyretmiştim geminin içinde robotlara benzer yaratıklar vardı

https://www.youtube.com/watch?v=OEFf78HegJg

evet bu film teşekkürler
  • sabahın köründe aklıma takıldı ya.....
    filmde bir adam meslek olarak bilgisayar başında başka bir adamı yönlendiriyordu ilişkisi için....işte şunu söyle bunu söyle falan diyordu.Ayrıca çok eski bir film değildi sanırım çünkü gayet ileri bir teknoloji kullanıyodu adam,şak diye kadının fotolarında en sevdiği şeyleri falan söyleyip ordan prim yaptırıyordu bilen biri varsa söylerse sevinirim :D
  • Merhaba ben VHS zamanında video kaset formunda bir hint filmi izlemistim.filmin türkçe ismi yanılmıyorsam zehirli yilandi.hint ismini hatırlayamıyorum.filmib konusu bi ormanda 2 zehirli kobra yilani yaşıyor.bu kobralar günün belli saatlerinde insan oluyor ve karşılıklı yılan dansı yapıyor.yılan avcıları bu efsaneyi biliyor ve onları senelerce avlamaya calisyoar basaramiyorlar sonra bir gün bir avcı gurubu erkek olanı vurup ölduruyor.esi oradan avcıları kaçırıyor.2 side insan suretine bürunup veda konuşması yapiyo ve erkek olan yian insan seklinde ölüyor.eşide intikam amak içi yeni ediyor.daha sonra yian kızımız bunalima girip tanrısına yavariyo bi nevi açlık oruç bile tutuyor.tanrısı da bu duruma üzülüp eşini dünyaya insan olarak göndereceğini söylüyor.esi zengin bir adamın bebeği olarak dünya ya geliyor.aradan çok zaman geçiyor delikanlı oluyor.yılan kız hep onu takip ediyor.ama delikanlının önceki yaşamından haberi yoktur.yılan kızımız bi şekilde delikanlının kalbini çalıyor ve evleniyorlar.tek sorun kızımız aynaya baktığında ylan olarak görünüyor ve aynalardan kaçıyor.kızımızin kayinpederinin arkadaşları eşini vuran avcılar çıkıyor ve tek tek hepsini öldürüyor en son avcıyı öldürürken avcı kizin kayinpederine geininiz bir yılan diyor onu aynaya götürüp bakmasını söylüyor.kizin yılan olduğunu öğrenen kocası onu istemiyor ve daha sonra kısa bi ayrılık oluyor.delikanlı çok düşünüyor eskiden yılan olduğunu hatırlıyor ve tekrar kavusuyorlar.bilen varsa ismini söylemesini rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fedesnur F kullanıcısına yanıt
    Nagin (1976)
    https://www.youtube.com/watch?v=SKOf-AJ-zqc
  • musicman8 M kullanıcısına yanıt
    up
  • Bayağı Eski Bir Zamanda İzlemiştim Çokda Aklımda Kalmıştı Film Ama İsmini Hatırlamıyorum. Bir Çocuğun Bisikletine Zengin Bir Adam Çarpıyor ve Bisiklet Kullanılamaz Hale Geliyor Adamda Çocuğa Bir Çek Yazıp Veriyor Sonra Çocuk Bu Çekin Üstünde Oynama Yapıp Bankadan Çok Büyük Bir Para Alıyor ve Kendisine Büyük Bir Ev Yaptırıyor Sonra Gizli Bir Ajan Kadın Bu Çocuğu Takip Etmek İçin Ona Yanaşıyor Çocuk Bu Kadına Aşık Oluyor Falan.
  • Selam. Ben 1988 senesinde VHS videoda izlediğim bir filmi arıyorum.

Bankayı soyan hırsızlar gece bir evde geçirmek durumunda kalır. Evin bahçesindeki korkuluklar parayi yerlere saçak adamları kendine çeker ve öldürür. film bir gece sürer sadece. Para da uçaktan paraşütle atlayan adamdan bahçeye yayıldı diye hatırlıyorum.

Filmin video adı olum tarlası idi ama maalesef sanırım orjinal adı değil.

Gerçekten gerilimi yüksek bir filmdi.

• Merhaba ben bir filim soracagım filim bir eve geçiyor bir aile bu eve bazı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalıyor ve bu evin dişında cücelere benzer yaratıklar oluyor evi korumak için evin etrafına toz döküyoular cüceler sabah cıkamıyor bana bu filmin adını bula bilirmisiniz.
  • arkadaşlar selam benim anlatacağım film baya önce izledim çocukken falan 15 sene falan rahat olmuştur. Girişini tam hatırlamıyorum ama bir çocuk vardı. bir şeyler oluyordu başka çocuklardan kaçarken mi ne bi duvarın önünde duruken lağıma falan düşüyodu sonra başka biyerde uyanıyordu. farklı yaratıklar vardı burda çoçuğa dövüş teknikleri falan öğretiyorlardı sonra çocuk uyanıyodu yaşadığı yere dönüyordu falan hatırlayan varsa çok memnun olurum aklımda bayadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraysadiklar

arkadaşlar selam benim anlatacağım film baya önce izledim çocukken falan 15 sene falan rahat olmuştur. Girişini tam hatırlamıyorum ama bir çocuk vardı. bir şeyler oluyordu başka çocuklardan kaçarken mi ne bi duvarın önünde duruken lağıma falan düşüyodu sonra başka biyerde uyanıyordu. farklı yaratıklar vardı burda çoçuğa dövüş teknikleri falan öğretiyorlardı sonra çocuk uyanıyodu yaşadığı yere dönüyordu falan hatırlayan varsa çok memnun olurum aklımda bayadır.

https://m.youtube.com/watch?v=-4STNypFBh0

• 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.