Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar ilk filmi youtube'ta gezinirken buldum.

The Peanut Butter Solution, 1985 yapımı bir filmmiş.
  • sihirbaz_80 S kullanıcısına yanıt
    Flipped

• sano kullanıcısına yanıt
    Çook teşekkürler...
  • Arkadaslar bir film ariyorum film ile ilgili cok fazla detay da aklima gelmiyor.
    Zaten pek ümitli değilim ama yinede aklima geldiği kadar yazayim film 90'larin sonlarinda yada 2000'li yillarin ortalarinda cekilmisde olabilir.
    Digiturk kanllarinda izlediğimi düşünüyorum.

Aklima gelen Bir arastirma merkezi insanlarin olmadigi gizli bir bölge galiba bir yaratik yada bir cesit silah üzerinde testler yapıyorlar.
    Sonra o bölgeye bir kadin bir erkek ayri ayri gönderiliyorlar erkek olan galiba bekçilik için gönderildiğini kadnin da ne olduğunu hatirlamiyorum oda ya bir arastirmaci bilim kadini veya neyse iste
    Aslinda onlari oraya yem olarak göndermişler ama onlar bilmiyor yaratik veya silahli bir robot tarafından iste oldurulecekken kaçmak istiyorlar arabalar bozuluyor helikopter calismiyor filan
    Yani başkada aklima gelmiyor bazi detaylari yanlis da hatirliyabilirim.
  • free70 F kullanıcısına yanıt
    Nine Miles Down (2009)
    https://www.youtube.com/watch?v=nTkcX989XP0
  • Bi film yada dizi vardı çocuk gelecekte olanları filan görüyodu babası buna inanmayıp çocuk yurdunamı ne veriyodu hep kaçıyodu .
  • iyi akşamalar arkadaşlar benim sormak istediğim film özel görevler için üretilmiş 4 yada 5 robot asker biri kadın oluyor
    bir operasyonda suçlularla birlikte rehineleride bir helikopterde öldürdükten sonra görevden alınacaklarını öğreniyorlar ve isyan çıkarıp kaçıyorlar içlerinde biri onlara katılmıyor ve
    onları yakalamak isteyen bir polise yardım etmeye başlıyor
    filmi ismi terminal güç tü sanırım ama hiçbiryerde izine rastlayamadım yardımci olursanız çuk sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Nine Miles Down (2009)
    https://www.youtube.com/watch?v=nTkcX989XP0

Hocam ne diyeyim yine müthişsin her zamanki gibi zor filmleri buluyorsun..
    Ellerine beynine saglik cok teşekkür ederim aradigim film buydu.
  • bir kaç sene önce tv,de izlemiştim sapık bir otopark bekcisi yada güvenliği insanları öldürüyordu bir tane Rottweiler köpeğide vardı kaçanları yakalıyordu güzel bir gerilimdi başroldeki aktör esmer birisi oynuyordu hatta otoparka polis bile geliyor ama yanlış alarm oldu diye geri gönderiyordu bunun adını bilen varmı? film taş patlasın 5 senelik falandır eski bir film değildi amerikan filmi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

bir kaç sene önce tv,de izlemiştim sapık bir otopark bekcisi yada güvenliği insanları öldürüyordu bir tane Rottweiler köpeğide vardı kaçanları yakalıyordu güzel bir gerilimdi başroldeki aktör esmer birisi oynuyordu hatta otoparka polis bile geliyor ama yanlış alarm oldu diye geri gönderiyordu bunun adını bilen varmı? film taş patlasın 5 senelik falandır eski bir film değildi amerikan filmi olabilir

Boş Oda olabilir mi? Anlattıklarında tam uyuşmasa da andırıyor. Vanancy(2007)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pascal24 kullanıcısına yanıt
    P2 (2007) olabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=cYEgrQ8kdmw
  • çok eski film çocukluktan aklımda kalmış 15-20 yılllık vardır

konusu:çocugun biri tv vardı tv birgün sonraki olayları gösteriyordu at yarışı oynuyordu para kazanıyordu

aklımda tek kalan bu film belki güzel değildirde çocukken hep merek ermişimdir sonu ne oldu diye

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadibe1907

çok eski film çocukluktan aklımda kalmış 15-20 yılllık vardır

konusu:çocugun biri tv vardı tv birgün sonraki olayları gösteriyordu at yarışı oynuyordu para kazanıyordu

aklımda tek kalan bu film belki güzel değildirde çocukken hep merek ermişimdir sonu ne oldu diye

şimdiden teşekkürler

1984 yapımı ''BİLLİONS FOR BORİS'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak1993

quote:

Orijinalden alıntı: hadibe1907

çok eski film çocukluktan aklımda kalmış 15-20 yılllık vardır

şimdiden teşekkürler

1984 yapımı ''BİLLİONS FOR BORİS'

kardeşim allah razı olsun çok sağol hemen bulup izliyorum
  • Hemen anlatmak istiyorum bayadır aryıroum yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir sarışın kız ve bir kumral,esmer kız var çok yakin arkadaşlar ikisi de şarkıcı.
    Ülke ülke turne turne geziyorlar.
    Bir hat var çocuk istismar hattı,istismara uğrayan çocuklar arıyor kurtarıyorlar. Mesela bir adam çocuğunu cezalandırmak için diri diri mezara gömüyordu.
    Bir kız ve kardeşini üvey babası taciz ediyordu.
    Dayak yiyen bilmem ne bunlar hep bu hattı arıyordu kurtuluyorlardı.
    Bu sarışın kız ve arkadaşı da bayan ve yardımsever olduklarından toplumla çok mücadele ediyorlardı.
    Bunların yolu kesişiyordu fln.

Maalesef hatırladığım şeyler bu kadar eğer bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim arkadaşlar.
  • Merhaba ben bir filmi sormak istiyorum. Filmde bir adam kendinden biraz daha genç olan kız arkadaşını göl evine götürüyordu romantik bir tatil için yani öyle bir şeydi. Sonra kız adamın onu aldattığını öğreniyordu ve onları basıyordu. İkisine de işkence yapıyordu kız siyah saçlıydı diye hatırlıyorum. Bilen var mı acaba?
  • merhaba arkadaşlar. günlerdir bir filmi düşünüyorum.
    filmi iki sene önce sinema anadolu' da izledim. filmde dj bir baba figürü vardı, aile içinde problemler çıkıyordu ve bir trafik kazası sahnesi vardı. filmde bir de eski sevgilisi ya da eşi ile ilgili bir buluşma sahnesi vardı. aklımda kalanlar bu kadar, hatırlayan var mı acaba?
  • ÇOK ÖNEMLİ BİR MEVZU FORUMDAŞLARIM

2014-2015 sezonu şampiyonlar ligi grup maçlarının birinin olduğu gün ,saat 21.00 gibi kanaltürkte yayınlanan bir film vardı.
    ben izlemiyordum göz ucuyla bakıyodum,
    anthony hopkins'in gençliği vardı galiba,o değilse de bayağı ünlü birinin çok eski hali vardı,film 80-90 yapımıydı.

neydi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owaki

ÇOK ÖNEMLİ BİR MEVZU FORUMDAŞLARIM

2014-2015 sezonu şampiyonlar ligi grup maçlarının birinin olduğu gün ,saat 21.00 gibi kanaltürkte yayınlanan bir film vardı.
    ben izlemiyordum göz ucuyla bakıyodum,
    anthony hopkins'in gençliği vardı galiba,o değilse de bayağı ünlü birinin çok eski hali vardı,film 80-90 yapımıydı.

neydi o?

Bİ BULDURUN BEYA
  • Büyük eski bir evde yaşayan bir aile vardı. Evin duvarlarının içi boşluk yani kalındı,Ailenin küçük çocuğu duvarların içinden yürüyerek evde geziyordu. Biraz gerilim/korku türünde bir filmdi.

@Pori maalesef "The People Under the Stairs (1991)" bu değil
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.