Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film Amerika'da geçiyor. Küçük japon kız yaz tatilini uzaktaki bir teyzesinin yanında geçiriyor. Teyzesi salatalık yetiştiriyor ve iki tane erkek çocuğu var.
    Ayrıca çiftlikte kalan garip bir japon adam var ve bu adam madencilik yapıyor. Çocuklardan küçük olanı trenden düşüp kendini yaralayınca kadın çiftlği bırakıp çocuğun başında durmak zorunda kalıyor ve bankayada borçları var. Gizemli adam kaçak ve filmin sonunda kaldığı yerde çocuklara uçurtmalar bırakıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Evet Yıllar önce dergi cdlerinden izlediğim, Ateşli Torpido diye aklımda kalan kore yada çin flimi vardı , bunlar 2-3 tane bayanlı ve erkekden oluşan arkadaşlar, genelde hırsızlık vs yapıyorlar ve birileri bunları tutut para klişeleri çaldırıyor ve teslim aldıkdan sonra da bunları öldürmek istiyor ve bunlar da sahte klişeleri veriyor sanırım adamlara ve aksiyon ve macera dolu surukleyıcı bır flımdı, hatta aklımda kalan adam bınaya tırmanırken güneş doğuyor ve fotograf makınasını cıkartıp fotograf cekıyor sonra onları album yapıyor hobı olarak, flimin sonunda düşünen adam heykelinin yanında oturuyor ve flim güzel bir sonla bitiyordu, 1999 yıllarıydı sanırım ilk pclerin ve internet kafelerınyayıldıgı yıllardı hatırlayan olursa çoook makbule geçer :)
  • yenfiz kullanıcısına yanıt
    San tau dip ying (1997)

https://www.youtube.com/watch?v=cau4FjNwUeU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 24 Mart 2015; 19:33:50 >
  • 2008 temmuzda kanal d de izlediğim bi film vardı, yani ortasından bi kesit izlemiştim. Belki dünyanın en saçma filmi bile olabilir ama takıntı haline getirdiğim için bulmak istiyorum. Yıllardır öyle arada bi geliyo aklıma arıyorum bulamıyorum. Filmde asosyal bir kız vardı, okula gidiyodu kimse onunla konuşmuyodu. Arada bir geçmişi gösteriyodu okul arkadaşlarıyla parti gibi bi olay vardı ama orada bişeyler oluyodu ama onu göstermiyolardı. Zaten ondan sonra arkadaşları onla bidaha görüşmüyodu. O zamanlar sevgiliside varmış ama ayrılmışlardı çocuk kızın bi arkadaşıyla çıkıyodu ve kız bunları görüp yine geçmişi hatırlıyodu falan. Kız aile işindede asosyaldı anne babasıyla düzgün ilişki kuramıyodu. Sonra okulda bi resim dersi oluyodu hoca bunlarda bişey çizip kutuya atmalarınımı istiyodu ne öyle bişey. Kız ben resim çizemem diyodu hoca illa çüz deyince bi ağaç çiziyodu hoca onun analizini falan yapıyodu. Bide çatlak bi hoca vardı deli gibi saçı başı dağınık kız günden güne ona benziyodu. Tabi bu arada filmde kız anlatıcıydı sanki. Neyse işte bu kadar hatırladıklarım, bilen varsa çok mutlu olurum 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ek daha: filmin adını lanetli bebek diye hatırlıyorum ama var olan lanetli bebeklerden hiç biri ona benzemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cmeral

2008 temmuzda kanal d de izlediğim bi film vardı, yani ortasından bi kesit izlemiştim. Belki dünyanın en saçma filmi bile olabilir ama takıntı haline getirdiğim için bulmak istiyorum. Yıllardır öyle arada bi geliyo aklıma arıyorum bulamıyorum. Filmde asosyal bir kız vardı, okula gidiyodu kimse onunla konuşmuyodu. Arada bir geçmişi gösteriyodu okul arkadaşlarıyla parti gibi bi olay vardı ama orada bişeyler oluyodu ama onu göstermiyolardı. Zaten ondan sonra arkadaşları onla bidaha görüşmüyodu. O zamanlar sevgiliside varmış ama ayrılmışlardı çocuk kızın bi arkadaşıyla çıkıyodu ve kız bunları görüp yine geçmişi hatırlıyodu falan. Kız aile işindede asosyaldı anne babasıyla düzgün ilişki kuramıyodu. Sonra okulda bi resim dersi oluyodu hoca bunlarda bişey çizip kutuya atmalarınımı istiyodu ne öyle bişey. Kız ben resim çizemem diyodu hoca illa çüz deyince bi ağaç çiziyodu hoca onun analizini falan yapıyodu. Bide çatlak bi hoca vardı deli gibi saçı başı dağınık kız günden güne ona benziyodu. Tabi bu arada filmde kız anlatıcıydı sanki. Neyse işte bu kadar hatırladıklarım, bilen varsa çok mutlu olurum 😊

https://m.youtube.com/watch?v=uSCzahFXMrs

• quote:

Orijinalden alıntı: Pori

İlk film Hush (2008) olabilir, kız kayboluyor, arkadaşı tuvalette onu arıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=kXuUMDUIP5g

İkinci film Rest Stop (2006) olabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=ln3pKCshbb4

https://www.youtube.com/watch?v=1ECz35W9JZo

Ne diyeceğimi bilemiyorum cok cok teşekkür ederim harikasin.
    Evet iki filmide doğru bildin
  • Bir film vardı. Bir adam yolda yürürken binalarda yazan yazılar dikkatini çekiyordu. Adamda okuyunca bunların kendisine mesajlar olduğunu anlıyordu. birbiri ardına boardlarda, gökdelenlerde , metroda , yolda, cafelerde yani her yerde adam birini yaptıkça bir yenisi yazıyordu. Adamda hepsini yapıyordu yapmazsa ölecekti heralde ...Yardım edin kafayı yiyecem. İşaretler gibi bir şeydi yazdım bu filmden eser yok . Yardım lütfeeen.

• Çok teşekkür ederim, kristen stewart olacağı hiç aklıma gelmemişti, lanetli bebek nerden geldiyse aklıma 😄

• bir film vardı sanırım japon filmi.adamın bir domuz çiftliği vardı ve bir dişi domuza aşık oluyordu.sonra çiftleşip insan domuz karışımı şeyler doğuyordu.filmin sonunda adam cinnet geçirip hepsini öldürüyordu.

sanırım siyah beyazdı.ikinci dünya savaşından sonra çekilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: free70

Korku gerilim turu iki film ariyorum

Birinci film genç bir çift gece araba ile yolculuga cikiyorlar.
    Bir benzilikte kiz tuvalete gidecegini soyluyor sevgilisine
    Erkek kahve veya sandeviç yada masada oturmus kizi bekliyor fakat bayagi zaman geçiyor
    Kiz gelmiyor daha sonra tuvalete gidip kontrol ediyor kiz yok kizi birileri veya biri kaçriyor
    Cocuk telefon filan ediyor saga sola sonra bir mayon yada kamyoneti takip ediyor yoldan cikip
    Bir anbar veya depo gibi bir yerede kizi ariyor fazla detay yok ama umarim yardimci olursunuz.

Ikinci film ise yine bir cift tatil için yolculuk ediyor issiz bir yer dag veya orman gibi bir yerde
    Kiz arabada uyuyordu uyaninca erkek arkadasi yaninda yok ama baska bir yabanci araba gidip geliyor diye aklimda idi.
    Sonra eski kapali bir benziligin tuvaletine gidiyor kapisi kapaniyor cikamiyor
    Tuvateltin icinde baska bir kapi daha var oarda zannnedersem bir kiz daha var ama tutsak gibiiydi.
    Daha sonra bir polis geliyor motorsikletli bir polis kizi kurtarmaya calisirken piskopat
    Polisi ya bicakliyordu yada arabasi ile carpiyor polis cok feci bir sekilde yaralaniyordu
    hatta kiza bir seyler demek istiyordu olecegini bildigi icin karisi ile ilgili
    iste onu cok sevdigini falan filan.
    Bu filmler bende vardi ama hardisk bozulunca kayboldular.

The Hitcher (2007) - IMDb
    www.imdb.com/title/tt0455960

Dediğiniz film bumu ?
  • if-then-else kullanıcısına yanıt
    Vase de noces (1975)
  • quote:

Orijinalden alıntı: if-then-else

bir film vardı sanırım japon filmi.adamın bir domuz çiftliği vardı ve bir dişi domuza aşık oluyordu.sonra çiftleşip insan domuz karışımı şeyler doğuyordu.filmin sonunda adam cinnet geçirip hepsini öldürüyordu.

sanırım siyah beyazdı.ikinci dünya savaşından sonra çekilmişti.

Vase de noces (1975)
    https://www.youtube.com/watch?v=n4mhNeyML84

Pori cevap vermiş zaten:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezinsezin -- 25 Mart 2015; 14:31:12 >
  • Merhaba arkadaşlar umarım bulursunuz neyse konumuza gelelim;

Filmde insanlar yer altında bir hapishanede böyle hapishanededen kaçmaya çalışıyorlar hapishanede kavga oluyor yaklaşık 3 yıl önce izlemiştim çooooook makbule geçer bulursanız :)
  • edzkra E kullanıcısına yanıt
    Locked Down (2010) olabilir mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=yXFR2e8c9FY
  • Pori kullanıcısına yanıt
    yok değil ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: edzkra

Merhaba arkadaşlar umarım bulursunuz neyse konumuza gelelim;

Filmde insanlar yer altında bir hapishanede böyle hapishanededen kaçmaya çalışıyorlar hapishanede kavga oluyor yaklaşık 3 yıl önce izlemiştim çooooook makbule geçer bulursanız :)

Fortress (1992) olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0106950/?ref_=ttkw_kw_tt
  • Merhaba. Eskiden kanal 7'de (Yanılmıyorsam) bir dizi yayınlanırdı. İsmi yine yanılmıyorsam "Özgürlük Savaşçıları" idi. Ben bu ismi google da arattığımda farklı şeyler çıkıyor bulamıyorum aradığım diziyi. Biraz daha uğraşıp aramıştım fakat bu sefer karşıma inglizce bir isim çıktı. Arattım. Bu sefer de filmine denk geldim. Bana izlediğim dizi lazım. Lafı fazla uzatmadan diziyi anlatayım biraz. Dizide yanılmıyorsam 3 kardeş var. (2 de olabilir) Birinin adı Bulut diğerinin adı Rüzgâr ve öteki varsa eğer hatırlamıyorum. Bunlara birşey oluyor küçükken ve aileleri ölüyor sanırım. (Yanlış hatırlamıyorsam eğer tabi.) Sonra bunlar zalim birinin yanında büyümek zorunda kalıyor. Bunların hepsinin özel güçleri var. Mesela Bulut un gücü yumruğu. Bulut yumruğunu vurduğu zaman kimse dayanamıyor karşısında. Rüzgarın ki de Rüzgarla ilgili bir şeyler. Bir gün bulutun kolu kopuyor yada kesiliyor. Sonra Bulut kendisine yeni bir kol lazım olduğu için çok özel ve çok efsane bir savaşçının kolunu arıyor. Onun bir mağarada olduğunun bilgisini alıyor. Mağara tehlikeli. Çünkü orada çok ama çok tehlikeli bir yaratık yaşıyor. Ejderha gibi yanıyor. Ağzından ateş çıkıyor. Böyle kocaman büyük yanan bir aslan düşünün. Blut bir şekilde içeri girip p kolu almayı başarıyor. Sonra bunun özel gücü olan Bulut ymruğu daha da güçleniyor falan. Daha sonra bu kardeşler bu zalim adama karşı bileşiyor. Bir de kız vardı yanılmıyorsam. Sizden istediğim şu. Bu filmin Türkçe veya İngilizce ismi. Ancak ben bunu google da aratarak rahatça bu dizinin bölümlerini bulabilmeliyim. Çünkü az önce de söylediğim gibi ben dizinin ismini eğer doğru hatırlıyor isem ben arattığımda bir sonuç almadım. Bana İngilizce ismini yada orjinal ismini söyleyebilirseniz çok sevinirim. Zaten çok ta eski bir dizi değil. Bilen biliyordur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Takipte kalacağım. İyi forumlar.
  • sezinsezin S kullanıcısına yanıt
    Çoooooooooooooooooooooook teşekkür ederim <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaydin_tr

Merhaba. Eskiden kanal 7'de (Yanılmıyorsam) bir dizi yayınlanırdı. İsmi yine yanılmıyorsam "Özgürlük Savaşçıları" idi. Ben bu ismi google da arattığımda farklı şeyler çıkıyor bulamıyorum aradığım diziyi. Biraz daha uğraşıp aramıştım fakat bu sefer karşıma inglizce bir isim çıktı. Arattım. Bu sefer de filmine denk geldim. Bana izlediğim dizi lazım. Lafı fazla uzatmadan diziyi anlatayım biraz. Dizide yanılmıyorsam 3 kardeş var. (2 de olabilir) Birinin adı Bulut diğerinin adı Rüzgâr ve öteki varsa eğer hatırlamıyorum. Bunlara birşey oluyor küçükken ve aileleri ölüyor sanırım. (Yanlış hatırlamıyorsam eğer tabi.) Sonra bunlar zalim birinin yanında büyümek zorunda kalıyor. Bunların hepsinin özel güçleri var. Mesela Bulut un gücü yumruğu. Bulut yumruğunu vurduğu zaman kimse dayanamıyor karşısında. Rüzgarın ki de Rüzgarla ilgili bir şeyler. Bir gün bulutun kolu kopuyor yada kesiliyor. Sonra Bulut kendisine yeni bir kol lazım olduğu için çok özel ve çok efsane bir savaşçının kolunu arıyor. Onun bir mağarada olduğunun bilgisini alıyor. Mağara tehlikeli. Çünkü orada çok ama çok tehlikeli bir yaratık yaşıyor. Ejderha gibi yanıyor. Ağzından ateş çıkıyor. Böyle kocaman büyük yanan bir aslan düşünün. Blut bir şekilde içeri girip p kolu almayı başarıyor. Sonra bunun özel gücü olan Bulut ymruğu daha da güçleniyor falan. Daha sonra bu kardeşler bu zalim adama karşı bileşiyor. Bir de kız vardı yanılmıyorsam. Sizden istediğim şu. Bu filmin Türkçe veya İngilizce ismi. Ancak ben bunu google da aratarak rahatça bu dizinin bölümlerini bulabilmeliyim. Çünkü az önce de söylediğim gibi ben dizinin ismini eğer doğru hatırlıyor isem ben arattığımda bir sonuç almadım. Bana İngilizce ismini yada orjinal ismini söyleyebilirseniz çok sevinirim. Zaten çok ta eski bir dizi değil. Bilen biliyordur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Takipte kalacağım. İyi forumlar.

fırtına süvarileri-the storm riders
    Altyazılısı var,efsane film.Türkçe dublaj bulursan haberdar et

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.