Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.991
Cevap
780
Favori
1.594.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrbeen44

Beyler eskiden izlemiştim dedim bi daha izliyim ama ismini oyuncuları felan hatırlamadıgım için bulamadım filmde bi köpek başlıklı bastonlu bi adam vardı şeytan felan diyolardı bi kasabadaki bütün herkesi bi yere topladı ve birisinin cocugunu alıcaktı herkese beyaz taş verdi sadece 1 tanesi siyah taştı onu cekenin cocugunu alıyordu. Biraz kötü bir anlatım oldu ama neyse bilen varsa söyleyebilirmi cevaplarınızı bekliyorm.

http://www.imdb.com/title/tt0135659/

Storm of the Century (1999)

galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: free70

Daha oncede sormuştum malesef bulamamsitik sansimizi bir daha deniyelim.

Filmin konusu,

10 ile 18 yas arasi çocuklar okul tarafindan izcilik kampi için ormana gönderilirler.
    Cocuklar ormanda kamplarini kuararlar ve bir gun uyndiklarinda sidetli bir yağmur baslar daha sonra firtina ve sel olur sele lapilip kaybolan çocuklar ve o cocuklari kurtamarmak için helipkoterler de arama yapar.
    Konusu böyle

The Flood: Who Will Save Our Children? (1993)
    Bu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 25 Şubat 2015; 13:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga_89

tv de sonuna denk gelmistim. Tek hatirladigim sunlar.
    Bir grup yetiskin arkadas, bunlar kendi hayatlarinda masum ve uyumlu insanlar. Daha sonra bunlar organize olup suc isliyorlar. patronlarini dovuyorlar, ya da daha once yapamadiklari seyleri yapiyorlar kendj iyi hallerinden cikip kotu insan gibi oluyorlar ana hala iclerinde bir iyilik. en sonunda eleman patronunu olduruyordu
    Hatirlayana duaciyiz :) kotu turkce icin ozur dilerim. obil

Mesajın son kısmı bana mı hitap ediyor acaba

Film komedi gibi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 25 Şubat 2015; 13:20:32 >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    galiba bu tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: free70

Daha oncede sormuştum malesef bulamamsitik sansimizi bir daha deniyelim.

Filmin konusu,

10 ile 18 yas arasi çocuklar okul tarafindan izcilik kampi için ormana gönderilirler.
    Cocuklar ormanda kamplarini kuararlar ve bir gun uyndiklarinda sidetli bir yağmur baslar daha sonra firtina ve sel olur sele lapilip kaybolan çocuklar ve o cocuklari kurtamarmak için helipkoterler de arama yapar.
    Konusu böyle

The Flood: Who Will Save Our Children? (1993)
    Bu mudur?

Evet bu film :) ne kadar teşekkür etsem azdir cok sagol
  • quote:

quote:

Bir grup yetiskin arkadas, bunlar kendi hayatlarinda masum ve uyumlu insanlar. Daha sonra bunlar organize olup suc isliyorlar. patronlarini dovuyorlar, ya da daha once yapamadiklari seyleri yapiyorlar kendj iyi hallerinden cikip kotu insan gibi oluyorlar ana hala iclerinde bir iyilik. en sonunda eleman patronunu olduruyordu

Film komedi gibi mi?

Mobilim yazacaktım en son da telefon biraz arızalı :)A
    Komedi değildi hatırladığım kadarıyla.
  • bir filim vardı bir türlü adını hatırlayamadıgım hatırladığım büyük kazalarda gelecekten gelen bir adam var o kazaları izlemeye geliyorlar bir adam listeyi eline gecirip kazaları önlemeye calışıyor bu film adı neydi
  • quote:

quote:

quote:

Film komedi gibi mi?

Mobilim yazacaktım en son da telefon biraz arızalı :)A
    Komedi değildi hatırladığım kadarıyla.

Artık kimsenin Türkçesine karışmıyorum. "Noktalama işaretleriyle birlikte anlaşılır ifadeler kullanarak derdinizi anlatın , cevap almanız daha kolay olur " diye bişey yazdık ceza aldık
    Daha da kimsenin kullandığı dile karışmam. İsterse sanskritçe yazsın bana ne Anladığıma bakar anlamadığımı geçerim .

Filmine gelince Horrible Bosses olabilir mi , veya buna benzer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peyloride

Bir film vardı, çizgi film karakterlerinin gerçek hayata geldiği şişmanlıkla alakalı bi konuyu işliyordu sanırım. Eski bir film çocukken izlemiştim, 21 yaşındayım şu an.

Fat Albert olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanasci03

bir filim vardı bir türlü adını hatırlayamadıgım hatırladığım büyük kazalarda gelecekten gelen bir adam var o kazaları izlemeye geliyorlar bir adam listeyi eline gecirip kazaları önlemeye calışıyor bu film adı neydi

http://www.imdb.com/title/tt0204686/

The Time Shifters (1999) olabilir.
  • Bir film vardi cirkin bir erkegin guzel bi kiza olan aski ve olaylar falan filan
    Konu bu kadar hatirliyorum
    Film bu kiz beni asar degil ama ayni konuydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanasci03

bir filim vardı bir türlü adını hatırlayamadıgım hatırladığım büyük kazalarda gelecekten gelen bir adam var o kazaları izlemeye geliyorlar bir adam listeyi eline gecirip kazaları önlemeye calışıyor bu film adı neydi

http://www.imdb.com/title/tt0448011/?ref_=fn_al_tt_1
  • sezinsezin S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam buydu evet.
  • merhaba arkadaşlar bir film vardı bundan yaklasık belki 10 yıl oldu tv de izlemişdim polisiye bir filmdi bir kadın bir erkek vardı kadın kırmızı gülleri çok severdi adamda hep kırmızı gül verirdi sevgilisine sonra bir yerde yangınmı birsey oluyodu adam orada ölüyordu herhalde sevgilisi çok aglıyordu aradan biraz zaman geciyordu kadının baska bir sevgili oluyordu bu kez kadın beyaz güllü seviyordu sonra öldügünü sandıgı sevgilisi cıkıyor karsısına bukadar hatırlıyorum lütfen yardımcı olun çok lazım bu film bana teşekkürler
  • 4-5 yıl önce digitürkde seyretmiştim bir biyografi filmi bir kadın kocasının kazandığı
    para eve yetmiyor kadın da çalışmak istiyor ama kasabasında iş bulamıyor, yakın
    bir kasabada bir masaj salonunda iş buluyor ama orası bir genelevmiş, kadın yine de
    çalışıyor ve sonunda yakalanıyorlar ve birlikte olduğu insanları polise ihbar
    ediyor. Çok matrak bir film di tekrar izlemek istiyorum ama ismini bir türlü hatırlıyamadım
    hatırlayan varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meraklı22

4-5 yıl önce digitürkde seyretmiştim bir biyografi filmi bir kadın kocasının kazandığı
    para eve yetmiyor kadın da çalışmak istiyor ama kasabasında iş bulamıyor, yakın
    bir kasabada bir masaj salonunda iş buluyor ama orası bir genelevmiş, kadın yine de
    çalışıyor ve sonunda yakalanıyorlar ve birlikte olduğu insanları polise ihbar
    ediyor. Çok matrak bir film di tekrar izlemek istiyorum ama ismini bir türlü hatırlıyamadım
    hatırlayan varsa sevinirim

The Client List
    http://www.imdb.com/title/tt1625340/
  • Çok umudum yok ama yıllarca önce izlediğim bir filmi arıyorum. Digiturkte izledim.
    Filmle ilgili çok az şey hatırlıyorum. Garip kıyafetli bir adam vardı, film eski zamanlarda geçiyor olabilir çünkü eski tip arabalar vardı.
    Filmde bir takım küçük ve basit olayların birbirini etkileyip bu garip kıyafetli adamın bu olaylar sonucunda ölmesi anlatılıyordu. Adama araba çarpıyordu sanırım.
    Lunapark sahnesi ve küçük bir çocuk da vardı sanırım.
    Çok fazla ayrıntı veremedim ama belki hatırlayan birileri olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marty1905

Bir film vardi cirkin bir erkegin guzel bi kiza olan aski ve olaylar falan filan
    Konu bu kadar hatirliyorum
    Film bu kiz beni asar degil ama ayni konuydu

Üç film buldum ama bu tarz onlarca film vardır. Çok az da olsa ayrıntı verirsen daha iyi olur.

http://www.imdb.com/title/tt1032815/?ref_=kw_li_tt
    http://www.imdb.com/title/tt1835977/?ref_=fn_al_tt_1
    http://www.imdb.com/title/tt1135985/?ref_=tt_rec_tt
  • sezinsezin S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Nazi Almanyası döneminde casus listesini satranç şampiyonu
    12-13 yaşlarında bir çocuğa ezberletiyorlar ve bunu çocuk birine
    ulaştırmaya çalışıyor..Hatta annesi gözlerinin önünde öldürülüyor
    ve bir ss subayı ile korkunç bir kovalamaca başlıyor. Çocuk Bir
    Satranç dehası bu filmin ismini bilen varsa çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.