Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (463. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adanada

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Direk filmin konusuna giriyorum.Amerikan askerlerini talebaninin bulundugu bolgeye gonderiyorlar. Yok etmek amacli. Ama bi topluluk sadece ordu seklinde degil. Bunlarin basinda bir rehber var yön belirlemek amacli. Cihazlarla uydudan aldiklari bilgilerle hareket ediyorlar. Bir sure sonra baglantilari kopuyor ve cihazlari calismamaya basliyor. Sonra toplulukta dururlarken ilerdr beyaz bir ışık beliriyor ve ates aciyorlar. Ama karsidan bi tepki gelmiyor. Insan da gorunmuyor. Sonra komutanlari birini secip gönderiyor ne oldugunu anlamak icinn. Adam gidiyor ve kayboluyor bi anda. Daha sonra ışık kayboluyor. Hatirladigim bu kadar

The Objective (2008) ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvnctmr

Lütfen cevap atın dün attım yorumu hala bulan yok mu lütfen çok ihtiyacım var "Dünyadaki yetişkinlerin bi anda kayboldugu sanırım tahminen 16 yaşına gelenlerin ortadan kayboldugu bir gençlik filmi var ancak ismini bilmiyorum konusunu açacak olursak bir çocuk , bazı kötü çocukları emrine alıp ordu kuruyor dünyayı esir etmek için dileği yada bu işi gerçekleştiren diğer çocuk başrol oyuncusu olan da bir kızı seviyor ve bu kızın 16. yaş gününde ortadan kaybolmaması adına bundan kurtulmaya çalışıyor. Ayrıca filmin içinde sokakta kimse olmadıgı için rastgele araç kullanıp marketleri yağmalıyorlar sadece çocukların ve gençlerin olduğu bu filmin ismini bulabilir misiniz lütfen uzun zamandır arıyorum? Gerçekten uzun zamandır arıyorum beyler lütfen yardım edin bulamıyorum tek çarem burası..."

İsmini unuttum com Sitesi ne yazmanı tavsiye ederim film unuttum kategorisi altında yazarsan yardımcı olanlar çıkar belki kesinlikle dene meni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lütfen cevap atın dün attım yorumu hala bulan yok mu lütfen çok ihtiyacım var "Dünyadaki yetişkinlerin bi anda kayboldugu sanırım tahminen 16 yaşına gelenlerin ortadan kayboldugu bir gençlik filmi var ancak ismini bilmiyorum konusunu açacak olursak bir çocuk , bazı kötü çocukları emrine alıp ordu kuruyor dünyayı esir etmek için dileği yada bu işi gerçekleştiren diğer çocuk başrol oyuncusu olan da bir kızı seviyor ve bu kızın 16. yaş gününde ortadan kaybolmaması adına bundan kurtulmaya çalışıyor. Ayrıca filmin içinde sokakta kimse olmadıgı için rastgele araç kullanıp marketleri yağmalıyorlar sadece çocukların ve gençlerin olduğu bu filmin ismini bulabilir misiniz lütfen uzun zamandır arıyorum? Gerçekten uzun zamandır arıyorum beyler lütfen yardım edin bulamıyorum tek çarem burası..."

Divergent 2014 değil mi?
  • Beyzbol oynamayı sevev bir itfaiye'ci.2 Erkek çocuk babası ve bir gün yangına giderken.....tak 30 years later. Büyük çocuğu polis olmuştur ve evde bi ara babasının eski acil durum telsizini kurcalarken babasıyla konuşur evet evet konuşuyor.Yani zaman karmaşası var.İlk başlarda anlam veremiyor ve çocuk babasını inandırmak için küçüklüğünde
    babasıyla gittiği maçların skorunu ve bir kaç bilgi verir böylece inandırır babasını.Zaman içerisinde ki olmuş olayları değiştirir ve babası yanına gelir.....eee olm filmi anlattın bi ismini nasıl unutursun demeyin :))) takıntı oldu bulmam lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dürbünlü kalem

Beyzbol oynamayı sevev bir itfaiye'ci.2 Erkek çocuk babası ve bir gün yangına giderken.....tak 30 years later. Büyük çocuğu polis olmuştur ve evde bi ara babasının eski acil durum telsizini kurcalarken babasıyla konuşur evet evet konuşuyor.Yani zaman karmaşası var.İlk başlarda anlam veremiyor ve çocuk babasını inandırmak için küçüklüğünde
    babasıyla gittiği maçların skorunu ve bir kaç bilgi verir böylece inandırır babasını.Zaman içerisinde ki olmuş olayları değiştirir ve babası yanına gelir.....eee olm filmi anlattın bi ismini nasıl unutursun demeyin :))) takıntı oldu bulmam lazım..

• Bi ablayla bi erkek kardesle alakali filmdi. Annesiyle babasi bi trafik kazasindaydi aanirim vefat ediyolar. Bu yuzden cok uzak bi akrabalarina veriyolar cocuklari baska yakin akrabasi olmasigi icin. Adamin surekli kullandigi bi bastonu vardi sanirim. Bi de butun islerini cocuklara yaptiriyodu. Hatta bi ziyafet vercegi zaman da yemeklwri onlra yaptirmisti ama evde yemek yoktu cekmecelerden spagettiler bulmuslardi onlari yapip tukuruk kabini da süzgec olarak kullanmislardi. Sonra bi defter vardi sifreli. Yazim hatalari yapilmis sifreyi ordan cikariyolardi bi magaraya gidiyolardi sifreye gore. 10 yil onceki falan bi filmdi sanirim. Kucuklugumde cok izlerdim. Bulamadim aklima cok takildi.

• quote:

Açlık diye bi kitap vardi ayni bu tarz bi konuda ve sanirim filmi de cekilmisti. O olabilir.

• adamın plak şirketi vardı ve birçok şarkıcının ünlü olmasını sağlıyodu,özellikle zenci şarkıcılarla çalışıyodu,zenci bir şarkıcıylada aşk yaşıyodu ama evliydi.adam filmin sonuna doğru şirketi satmak zorunda kalıyodu.filmin adını hatırlayan yardımcı olsun
  • 2 film var hatırlayamadığım biri fransız yapımıydı galiba eve yeni taşınan 3 kişilik bir aile vardı.Sonrasında evi taşıyan nakliyeciler eve baskın falan yapıyordu.Filmde ailenin genç kızı sevgilisi ile buluşmadan önce ipod dan müzik dinliyodu evde.Evde baya büyüktü falan.

2.filmde de başrolde zenci suç çetesi vardı polis yaşlı adam falan dövüyolardı çok eski bir film değil en fazla 2006 yapımıdır.Bi polis vardı bebeği uyurken karısıyla yakınlaşıyodu falan bi sahnesinde bebek uyanıyodu suç çetesinin liderinin beyaz bi sevgilisi vardı arabada falan buluşuyolardı hatırladıklarım bunlar.
  • Eski bir film. Tekerlekli sandalyeli bi yazarı yaşlı bi kadın eve hapsediyor. Ama adamın isteklerini dışarıdan alıyor temin ediyor. Adam daktiloyla kitap yazıyor. Kadına daktilo kağıt felan sipariş veriyor. Hatta ilk getirdiği kağıdı beğenmiyor mürekkebi dağıtıyor diye felan. İsmi neydi filmin bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkonyali

Eski bir film. Tekerlekli sandalyeli bi yazarı yaşlı bi kadın eve hapsediyor. Ama adamın isteklerini dışarıdan alıyor temin ediyor. Adam daktiloyla kitap yazıyor. Kadına daktilo kağıt felan sipariş veriyor. Hatta ilk getirdiği kağıdı beğenmiyor mürekkebi dağıtıyor diye felan. İsmi neydi filmin bilen var mı?

Buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: GncTR_35

Baş rolümüz yanlış hatırlamıyorsam zenciydi. bi başkan tarzı bi amcamıza suikast düzenleniyor kalabalıkta ve tek kanıt şişko bi lavuğun çektiği video kaydıydı bi ton gerilim merilim oluordu bilen varsa ya şimdi söylesin yada sonsuza dek sussun -_-

Http://www.imdb.com/title/tt0443274

• yaklaşık 20-25 sene önce izlediğim bir filmdi belki daha da eski olabilir. hatırladığım kadarıyla buzul devrinde veya buzlarla kaplı bir yerde geçiyordu. uzaydan gelen iri kıyım uzun saçlı sakallı tipler dünyalıları kaçırıyorlar,
    gözlemlerine dayanarakta yiyecek olarak fare veriyorlardı. halbuki insanlar fareleri yiyecek bulamadıkları için yiyorlardı, filmden hatırlayabildiklerim bunlar. yardımcı olursanız sevinirim.
  • bir türlü ismini hatırlayamadığım bir film var. çok hoşuma gitmişti. tekrar izlemek istiyorum. bir kadın kocasıyla mutlu yaşarken yatla açılırlar.( yattan çok emin değilim) sabah uyandıklarında koca kaybolmuş olur ama yatta kan izleri vardır. kadın öldürmüş gibi bi algı oluşur. kadın hapse yollanırken koca, sevgilisiyle birlikte kaçar ve sigortadan yüklü miktarda para alır. kadında ya cezaevinden çözmeye çalışır ya da cezaevinden çıktıktan sonra bu durumu çözmeye çalışır. sonunda çözüyordu sanırım. bileniniz var mı acaba bu filmi?
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bu film gerçekten de. :) Al Pacinoymuş kaç kez imdb de gördüm indireyim dedim hep kaldı. Demek bu o filmmiş. Hemen izleyeceğim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOzoTis

bir türlü ismini hatırlayamadığım bir film var. çok hoşuma gitmişti. tekrar izlemek istiyorum. bir kadın kocasıyla mutlu yaşarken yatla açılırlar.( yattan çok emin değilim) sabah uyandıklarında koca kaybolmuş olur ama yatta kan izleri vardır. kadın öldürmüş gibi bi algı oluşur. kadın hapse yollanırken koca, sevgilisiyle birlikte kaçar ve sigortadan yüklü miktarda para alır. kadında ya cezaevinden çözmeye çalışır ya da cezaevinden çıktıktan sonra bu durumu çözmeye çalışır. sonunda çözüyordu sanırım. bileniniz var mı acaba bu filmi?

• obili O kullanıcısına yanıt
    boşuna dememişler ordinaryüs profesör diye. Allah tuttuğunu altın etsin. Allah ne muradın varsa versin. kaç gündür arıyorum. film sitelerinin ellinci altmışıncı sayfalarına bile baktım. bi türlü bulamadım. çok sağol.
  • Arkadaşlar bir film vardı adını unuttum ama geliba borton gibi bir şey idi.
    filmin konusu:
    bir tane fill papatya buluyor ve o papatyanın içinde bir dünya oluyor o içinde dünya olan papatya fiilin elinden kaypı binlerce papatya olan bir yere düşüyor. fiil onu binlerce papatya arasından onu zorlukla buluyor felan filan....
    yardım ederseniz sevinirim. buarada filmi TV de izlemiştim.
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim psikolojik dram tarzı bir film.Filmin başında zenci çete üyleri melez gibi bi kıza tecavüz ediyodu.Filmde 3-4 ana rol vardı evli bi polis-hayat kadınları ve zenci çete bunun etrafında gelişen bi filmdi.Amerikan yapımı galiba çok eski bir film de değildi en fazla 10 yıl olmuştur.Digiturk de izlemiştim.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 8 yıl önce digiturk de izlediğim galiba abd yapımı bir filmi hatırlayamıyorum.Psikolojik dram tarzıydı.3-4 ana rol üstünde yoğunlaşmıştı evli bir polis - zencilerden oluşan 4 kişilik çete ve hayat kadınları vardı.Filmin iğrenç bi başlangıcı vardı zenci çete melez bi kıza tecavüz edip bi de üzerine idrarlarını yapıyorlardı.Film eski değildi dediğim gibi en fazla 10 yıllık bir filmdir.Yardımcı olursaniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.