Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (460. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok açıklayıcı bir soru olmuş

Fakat ben yine de bir tahminde bulunayım. Lockout (2012)
  • yanlış hatırlamıyorsam ATV için çekilen sinema filmleri vardı bi ara. onlardan biri olması lazım.
    adını hatırlayamadığım bu filmde, yaşlı amcalarla evlenmek isteyen dolandırıcı yabancı uyruklu kadınlar var.

ya da konu bu olabilir ama film atv için çekilmemiş olabilir.

ya da atv yanlışlıkla aklımda kalmış da olabilir.

konusu bu olan filmi hatırlayan var mı acaba?
    saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Çok açıklayıcı bir soru olmuş

Fakat ben yine de bir tahminde bulunayım. Lockout (2012)

evet dogru şarkıyıda buldum süper sagolasın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

yanlış hatırlamıyorsam ATV için çekilen sinema filmleri vardı bi ara. onlardan biri olması lazım.
    adını hatırlayamadığım bu filmde, yaşlı amcalarla evlenmek isteyen dolandırıcı yabancı uyruklu kadınlar var.

ya da konu bu olabilir ama film atv için çekilmemiş olabilir.

ya da atv yanlışlıkla aklımda kalmış da olabilir.

konusu bu olan filmi hatırlayan var mı acaba?
    saygılar...

Dedelerimi Evlendirirken
  • Pori kullanıcısına yanıt
    teşekkürler... beynimde bi gevşeme oldu, kaç farklı şekilde arattıysam da google'da bulamamıştım...
  • Merhaba 90larin baslarinda izledigim bi cocuk filmi vardi..
    5-6 tane cocuk var. bi tanesi ozel gucleri olan bi kiz ve ellerini basina koyup gozlerini kapatinca zihin gucuyle bi seyler yapiyordu. Bi sahnede bunlari birileri kovaliyordu kacarken yol bitiyor bi tel orgunun onunde sikisiyorlar. el ele tutusup gozlerini kapattilar o kiz da ortalarindaydi ellerini parmaklari kapali sekilde basina goturup sadece parmak uclari alin kisminin kulaklara yakim kismina degecek sekilde yapti ve yukselip o tel orguyu astilar. Sonra peslerinden gelenler gordu ve el ele tusup aynisini denemeye calistilar ama tabi beceremeyip yere dustuler. Baska bi sahnede otobus veya minibus vardi koyu renkli kirmizi veya siyah sanirim. Tekerleri patlamis camlar kirilmis kaporta cizikler icinde. Bu onlara aitti ama nasil bu hale geldigini hatirlamiyorum. Sonra kiz yine ellerini basina koyup dusunce gucuyle arabayi ilk gunku haline getirdi. Sonra bi ucan daire sahnesi vardi. Orayi net hatirlamiyorum ama galiba ucan dairenin hizasina gelip daireden gelen isikla iceri giriyorlardi sanirim.

Hatirladiklarim bu kadar umarim adini bilen vardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonim666 -- 11 Aralık 2014; 16:27:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir film vardı filmde bir okulda suç işleyen çocukları kıyıya ayırıyorlardı onlar için bir öğretmen getirtiyorlardı o öğretmende çocuklara dans etmeyi öğretiyordu sonunda yarışmaya katılıyorlardı falan hatta bunlar kazanıyodu
    hepsi imkansız kişilere aşık oluyolardı falan hatta zenci bir çocuk vardı tam hatırlamıyorum ama kötü işler yapıyodu galiba hatta yarışmaya geç geliyoduda öğretmeni çıkarıp ceketini veriyodu çocukta öğretmenin çeketini giyiyodu kız tam ağlarken çocuk gelmicek diye düşünürken birden çocuk geliyodu dans ediyolardı yardımcı olursanız sevinirim
  • Allah aşkına bulun şu filmi yıllardır arıyorum. IMDBnin keywordleri time travel fiction listeleri herşeyi denedim. Yok ki yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkfalfkam

Allah aşkına bulun şu filmi yıllardır arıyorum. IMDBnin keywordleri time travel fiction listeleri herşeyi denedim. Yok ki yok.

aradığın filmide alıntı yaparak gösterirsen aramak zorunda kalmayız.Ayrıca aradım bulamadım hangi fdilmi soruyosun sen
  • Bir film aklıma geldi ancak çok şey hatırlamadığımı söyleyebilirim. Filmde çok meşhur bir doktor var, bir konuda baya iyi, derken bir gün bunun karısı öldürülüyor ve suç üzerine kalıyor. Bu adam bir şekilde kaçıyor ve bunu askerler falan kovalıyor ancak askerlerin başındaki adamın kızı çok hasta ve biliyor ki kızını yalnızca bu suçlanan doktor tedavi edebilecek bilgiye sahip, bu yüzden çaktırmadan ona yardım etmeye de çalışıyor. Olaylar böyle gelişirken en sonunda adamın karısını öldüren kişinin yanlış hatırlamıyorsam asistanı ya da arkadaşı olduğu ortaya çıkıyor sebebiyse adamın başarısını kıskanıp çekememesi. Sonunda tabi adamın masum olduğu ortaya çıkıyor ve doktor askerin kızını tedavi ediyor. Belki hatırlayanınız çıkar.

Filmi yaklaşık 10-12 sene önce televizyonda izledim diye hatırlıyorum. Hatta bir iki şey daha söyleyeyim, adam karısının hayalini sürekli karşısında görüyor kadın buna yardım ediyor. Doktor bir kere yakalanıyor ve helikopterle taşınırken helikopterden atlayıp bir göle düşüyor filmin bir sahnesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AysKhan -- 12 Aralık 2014; 22:54:37 >
  • Bir film vardi korsanlar onu kacirip kaptanlarina goturuyolardi kaptan onun gorunumunui degistiriyodu ve sakliyodu

andi neydi filmin

• Bir filmde adamın birini korsanlar kimliğini değiştirip başkası olarak tanıtıyolar ADI NEYDİ FİLMİN

• quote:

Orijinalden alıntı: AysKhan

Bir film aklıma geldi ancak çok şey hatırlamadığımı söyleyebilirim. Filmde çok meşhur bir doktor var, bir konuda baya iyi, derken bir gün bunun karısı öldürülüyor ve suç üzerine kalıyor. Bu adam bir şekilde kaçıyor ve bunu askerler falan kovalıyor ancak askerlerin başındaki adamın kızı çok hasta ve biliyor ki kızını yalnızca bu suçlanan doktor tedavi edebilecek bilgiye sahip, bu yüzden çaktırmadan ona yardım etmeye de çalışıyor. Olaylar böyle gelişirken en sonunda adamın karısını öldüren kişinin yanlış hatırlamıyorsam asistanı ya da arkadaşı olduğu ortaya çıkıyor sebebiyse adamın başarısını kıskanıp çekememesi. Sonunda tabi adamın masum olduğu ortaya çıkıyor ve doktor askerin kızını tedavi ediyor. Belki hatırlayanınız çıkar.

Filmi yaklaşık 10-12 sene önce televizyonda izledim diye hatırlıyorum. Hatta bir iki şey daha söyleyeyim, adam karısının hayalini sürekli karşısında görüyor kadın buna yardım ediyor. Doktor bir kere yakalanıyor ve helikopterle taşınırken helikopterden atlayıp bir göle düşüyor filmin bir sahnesinde.

http://www.imdb.com/title/tt0106977/
  • Uzun yıllar önce izlediğim, muhtemelen sonunu iyi bağlayamadıkları filmde (sonunu izleyememiştim), bir adada değişik yaşlarda bir grup erkek vardı. Ana karakterler yaşlı adam ve çocuktu galiba, yaşlı adama general diyorlardı. Başka bi yerden gemiyle bunların adasına saldırı olacaktı, bunlar hazırlık yapıyordu. Eğlenceli macera tarzında bir filmdi. Var mı hatırlayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbforce1

quote:

Orijinalden alıntı: AysKhan

Bir film aklıma geldi ancak çok şey hatırlamadığımı söyleyebilirim. Filmde çok meşhur bir doktor var, bir konuda baya iyi, derken bir gün bunun karısı öldürülüyor ve suç üzerine kalıyor. Bu adam bir şekilde kaçıyor ve bunu askerler falan kovalıyor ancak askerlerin başındaki adamın kızı çok hasta ve biliyor ki kızını yalnızca bu suçlanan doktor tedavi edebilecek bilgiye sahip, bu yüzden çaktırmadan ona yardım etmeye de çalışıyor. Olaylar böyle gelişirken en sonunda adamın karısını öldüren kişinin yanlış hatırlamıyorsam asistanı ya da arkadaşı olduğu ortaya çıkıyor sebebiyse adamın başarısını kıskanıp çekememesi. Sonunda tabi adamın masum olduğu ortaya çıkıyor ve doktor askerin kızını tedavi ediyor. Belki hatırlayanınız çıkar.

http://www.imdb.com/title/tt0106977/

Maalesef bu değil, ben de aradığımda karşıma ilk bu gelmişti. Bu biraz daha eski bir filme benziyor.
  • Beyler 2 arkadaş vardı şans eseri yaratık öldürüyorlardı düşerken eli çarpıyordu yaratık ölüyordu boğa adam öldürüp daşaklerinden kolye yapıyorlardı adını bilen varmı
  • aradığım filmi bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baynoname -- 14 Aralık 2014; 22:16:29 >
  • bir fransız filmiydi.
    filmin konusu:
    büyük bi mağza var giyim üzerine. bide satış danışmanları var satış yaparak daha çok para kazanıyolar. sonra bi yarışma oluyor mağzada bi zaman veriliyor o süre zarfı içinde en çok satış yapan müdür mü ne olacak. bide bi kadın var bu kadın çirkin o mağzada çok yetenekli bi satışcıda o kadınla sevgiliymiş gibi takılıyor ama sonra kadını terkediyor.
    filmin hatırladığım son kareside kadın zengin oluyodu büyük bi dükkanmı ne açıyodu.

filmi bulanlara şimdiden teşekkürler.
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Çok pardon siteye yeni girdiğim için bi hata olmuş. Buldum filmi teşekkürler. :D
  • Tam hatırlamasam da 2002 ya da 2003'te izlemiştim galiba filmi. Filmden hatırladıklarıma gelirsek bir uzaylı(galiba) bir adama ileride olacak kazaları ve o kazada kaç kişi öleceğini söylüyordu bir şekilde. Filmin sonunda da bu uzaylıyı (?) uzaktan bulanık bir şekilde görüyorduk. Kafası biraz ince ve uzuncaydı.
    Film hakkında pek bir şey hatırlamama rağmen aklıma takıldı bir anda Bilen birisi çıkar umarım.
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.