Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (451. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibolution

quote:

1980'li yıllarda veya 1990'lı yılların başında gittiğimiz bir misafirlikte küçük bir çocukken denk geldiğim bir filmin bir kaç sahnesi hala aklımda ve ismini hiçbir şekilde bulamıyorum.
    küçük yaşlarda ki iki çocuk hatırlıyorum, yokuş gibi bir yerde biri diğerini bıçaklıyor. küçücük serseri bir kaç çocuk var ve %90 ihtimal Türk filmi.
    adını hatırlayan olursa çok müteşekkir kalırım.

yok mu ismini bilen?

Yusuf ile Kenan olabilir

http://www.youtube.com/watch?v=7dFhuEBXkBc#t=1390
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

quote:

Orijinalden alıntı: leloostacy

Arkadaşlar çok uzun zamandır arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
    Bi film vardı bi kaç sene önce sinema tv'lerden birinde vardı. Filmin adını düşler tarlası hatırlıyorum ama başka bir film çıkıyor. Filmde hatırladığım kadarıyla bi kız ve babası vardı. Hafif gerilimdi. Kız barbi bebek kafalarını koparıp onları parmağına takıp konuşuyordu. Bi de çocukla annesi vardı galiba annesiydi. Öyle işte. Umarım bulunur.

Tideland (2005)
    http://www.youtube.com/watch?v=Zi-g_c3RUlA

Hay Allah razı olsun ya.
  • Merhaba arkadaşlar bundan 10 sene veya daha fazla zaman önce bir çocuk filmi izlemiştim filmde; kızılderililer külaha benzeyen büyülü bir eşyayı yağmur yağdırmak için kullanıyorlardı. Kovboylar gelip kızılderili reisinden rica ederek altın diliyorlardı ama o kadar çok para güç gibi kötü dilekler dilenmiş külahın rengi kırmızya dönmüş ve dilek dilenmez olmuş reis saklamış ve günümüzde 3-4 çocuk buluyor bu çocuklar ilk bulduğunda içlerinden şişman olan yemekle ilgili birşey diliyordu sonra kötü bir çocuk ele geçirip tank altın silah gibi şeyler dilemiş ve külah kırmızıya dönmüştü böyle bir film hatırlayan var mı aranızda kaç aydır arıyorum çocukluğumun filmidir.
  • adını hatırlıyorum fakat izleme linki bulamadım. güvertede overboard 1987 yılı filmi yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

1980'li yıllarda veya 1990'lı yılların başında gittiğimiz bir misafirlikte küçük bir çocukken denk geldiğim bir filmin bir kaç sahnesi hala aklımda ve ismini hiçbir şekilde bulamıyorum.
    küçük yaşlarda ki iki çocuk hatırlıyorum, yokuş gibi bir yerde biri diğerini bıçaklıyor. küçücük serseri bir kaç çocuk var ve %90 ihtimal Türk filmi.
    adını hatırlayan olursa çok müteşekkir kalırım.

yok mu ismini bilen?

Yusuf ile Kenan olabilir

http://www.youtube.com/watch?v=7dFhuEBXkBc#t=1390

çok çok teşekkürler
  • Bi film vardı sanırım 90'lı yıllara ait bir çocuk filmi, bi cocuk arkadaşlarıyla ormanlık bir yere gidiyor orada kötü çocuklar bunu kumpasa getirip bi tane borunun üstüne bırakıyodu sonra bu da borudan suya düşüp başka bi boyuta geçiyordu ordada maymun gibi yaratıklar vardı sanırsam ama değişik yaratıklar vardı yani eminim. sağolun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyo

Bi film vardı sanırım 90'lı yıllara ait bir çocuk filmi, bi cocuk arkadaşlarıyla ormanlık bir yere gidiyor orada kötü çocuklar bunu kumpasa getirip bi tane borunun üstüne bırakıyodu sonra bu da borudan suya düşüp başka bi boyuta geçiyordu ordada maymun gibi yaratıklar vardı sanırsam ama değişik yaratıklar vardı yani eminim. sağolun şimdiden

Warriors of Virtue
  • Bi adama dans yarışmasına gitmek için araba lazım oluyordu o da araba almak için abisinden para istiyordu abisi vermiyordu sonra bi ufak çocuk abisinin cüzdanını çalıp adama veriyordu arabayı alıyordu cocukla arkadaş oluyolardı cocuk arabanın bagajında yatıyordu felan dans yarışmasına katılıyolardı finalde büyük bi yarışma oluyordu delirecem bi bulamadım hint filmi gibi bişeydi sihay bi araba alıyordu adam ufak çocuk bagaja yerleşiyordu orada yatıyordu dans sahneleri felan vardı müzikli felan yardım edin delirecem cidden.
  • arkadaşlar bi film vardı şimdi bi karı koca tatile gidiyorlardı bi ormanda kamp kurmuşlardı bide sahilde vardı orda sahilde ölmüş deniz ayısı görmüşlerdi galiba ama sonra o deniz ayısı bir gece sonra uyandıklarında yanlarına kadar gelmişti tuhaf bir filmdi ve film hakkında tek hatırlayabildiğim bu
  • Arkadaşlar yıllar önce izlemiştim sanırım japon filmiydi ve adı Ju Ji Kiro gibi bir isimdi yada türevi birşeydi googlede okadar aradım ama google amca tamda ihtiyaç olduğu sırada "bunu mu demek istemiştiniz ?" diye sormadı ,filmden hatırladıklarıma gelirsek;

ufak bir çocuk annesini aramak için yola düşüyor ve çocuğada bir yakuza eşlik ediyor ve anne arayışında geçiyor film o süre zarfında yakuza at yarışlarını çok seviyor yollara düşmeden çocuğa at yarışlarında kupon yaptırıyor batıyor parasız şekilde gidiyorlar filmin bir bölümünde bir otelde kalıyorlar adam yüzerken boğulma tehlikeside atlatıyor, ilerleyen sürede yolda bir durakta beklerken sanırım durakta bekleyen başka bir adamın çantasından yakuza sandviç çalıyor küçük bir kısmını çocuğa veriyor al sen ye hepsi bukadar diye
    sonra da asıl büyük parçayı durağın arkasına geçip yiyecekken çalılıklara düşürüyor alayım derken kendiside yuvarlanıyor

ve sonra ilerleyen sürede çocuğun annesinin evini buluyorlar annesi başka bir adamla evli ve başka çocukları vardı sanırım evin bahçesinde görüyor sadece yanına gidemiyorlar yakuza sonra evin birinden çıkan harley tipli motoruyla gidicekken yakuza buna sataşıyor bi şekilde göl kıyısı bir yere gidiyorlar hep birlikte 1-2 kişi daha ekleniyor adamlar çocuğu eğlendirmeye çalışıyorlar şeklinde aklımda kaldı hatırlayan olurda söylerse çok mutlu olurum uzun süredir arıyorum filmi

Edit: ve birde sanırım her yakuza da olduğu gibi sırtında komple sırtını kaplayan bir dövme vardı ve adam aptal bir kişi rolündeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YetkinArpat -- 28 Ekim 2014; 1:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer239

arkadaşlar bi film vardı şimdi bi karı koca tatile gidiyorlardı bi ormanda kamp kurmuşlardı bide sahilde vardı orda sahilde ölmüş deniz ayısı görmüşlerdi galiba ama sonra o deniz ayısı bir gece sonra uyandıklarında yanlarına kadar gelmişti tuhaf bir filmdi ve film hakkında tek hatırlayabildiğim bu

Long Weekend (2008)

http://www.youtube.com/watch?v=wm9l3eTOyFw
  • quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

Arkadaşlar yıllar önce izlemiştim sanırım japon filmiydi ve adı Ju Ji Kiro gibi bir isimdi yada türevi birşeydi googlede okadar aradım ama google amca tamda ihtiyaç olduğu sırada "bunu mu demek istemiştiniz ?" diye sormadı ,filmden hatırladıklarıma gelirsek;

ufak bir çocuk annesini aramak için yola düşüyor ve çocuğada bir yakuza eşlik ediyor ve anne arayışında geçiyor film o süre zarfında yakuza at yarışlarını çok seviyor yollara düşmeden çocuğa at yarışlarında kupon yaptırıyor batıyor parasız şekilde gidiyorlar filmin bir bölümünde bir otelde kalıyorlar adam yüzerken boğulma tehlikeside atlatıyor, ilerleyen sürede yolda bir durakta beklerken sanırım durakta bekleyen başka bir adamın çantasından yakuza sandviç çalıyor küçük bir kısmını çocuğa veriyor al sen ye hepsi bukadar diye
    sonra da asıl büyük parçayı durağın arkasına geçip yiyecekken çalılıklara düşürüyor alayım derken kendiside yuvarlanıyor

ve sonra ilerleyen sürede çocuğun annesinin evini buluyorlar annesi başka bir adamla evli ve başka çocukları vardı sanırım evin bahçesinde görüyor sadece yanına gidemiyorlar yakuza sonra evin birinden çıkan harley tipli motoruyla gidicekken yakuza buna sataşıyor bi şekilde göl kıyısı bir yere gidiyorlar hep birlikte 1-2 kişi daha ekleniyor adamlar çocuğu eğlendirmeye çalışıyorlar şeklinde aklımda kaldı hatırlayan olurda söylerse çok mutlu olurum uzun süredir arıyorum filmi

Edit: ve birde sanırım her yakuza da olduğu gibi sırtında komple sırtını kaplayan bir dövme vardı ve adam aptal bir kişi rolündeydi

http://www.imdb.com/title/tt0199683/?ref_=tt_rec_tti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

Arkadaşlar yıllar önce izlemiştim sanırım japon filmiydi ve adı Ju Ji Kiro gibi bir isimdi yada türevi birşeydi googlede okadar aradım ama google amca tamda ihtiyaç olduğu sırada "bunu mu demek istemiştiniz ?" diye sormadı ,filmden hatırladıklarıma gelirsek;

http://www.imdb.com/title/tt0199683/?ref_=tt_rec_tti ?

hocam size nasıl teşekkür etsem azdır inanın o kadar çok aradım ki umudumu kesiyordum artık çok çok teşekkür ederim elinize yüreğinize sağlık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer239

arkadaşlar bi film vardı şimdi bi karı koca tatile gidiyorlardı bi ormanda kamp kurmuşlardı bide sahilde vardı orda sahilde ölmüş deniz ayısı görmüşlerdi galiba ama sonra o deniz ayısı bir gece sonra uyandıklarında yanlarına kadar gelmişti tuhaf bir filmdi ve film hakkında tek hatırlayabildiğim bu

Long Weekend (2008)

http://www.youtube.com/watch?v=wm9l3eTOyFw

teşekkürlerr
  • Merhaba arkadaşlar. Durumu şöyle anlatayım; bundan yaklaşık 1 sene önce can sıkıntısından kanalları dolaşırken d-smart'ın film kanallarından birinde bi filme rastlamıştım ama o an dikkatimi çekmemişti. Film şöyle; bir bayan gece orman içerisinde (muhtemelen) bir arazi aracıyla yol alıyorken telefonda biriyle heyecanlı heyecanlı birşeyler konuşuyorlar. Kamera devamlı yolu çekiyor, ne kadın ne de başka birşey gözükmüyor. Sadece toprak yol ve kenarındaki ağaçlar. Daha sonra ne zaman bu kanala geri gelsem olay yine aynı şekilde devam ediyordu, sahnede hiçbir değişiklik yok. Kadın gece orman araç içerisinde hala telefonla konuşarak ilerliyor ve kameranın açısında hiçbir değişiklik yok. Sonra televizyonu kapatıp bilgisayara geçmiştim. Ertesi gün o denk geldiğim filmin ne olduğunu merak edip aramaya çalıştım ama bir türlü bulamadım ve vazgeçtim daha sonra da aklımdan çıkmıştı zaten. Lanet olsun ki yaklaşık 10 dakika önce aklıma tekrar geldi o film ve donanımhaber'de kesinlikle bununla ilgili birşey vardır dedim. Artık tek umudum sizlersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteus

haftalardır bir film arıyorum bir türlü bulamadım en iyisi sormak artık:)
    sevgilisinden ayrılan bir adam kanada da hintli bir arkadaşının yanına gidiyor ve akşam bar bar gezerken bi striptizciyle kalıyor o gece kızın evi berbat halde dağınık falan adam evi toparlıyor kızın hayatını falan düzene sokmaya çalışıyordu.. anımsayan izleyen varsa teşekkür ederim şimdiden

up
  • merhaba arkadaşlar zamanını tam olarak bilmiyorum ama 10 yıl olmuştur sanırım tvde izlemiştim bir hırsız lık filmiydi bu bir resim sergisi müze gibi biryeri soyuyolardı sonra polisler falan kovalamaca filmin sonunda soygunculardan biri resmin birini koluna saklamış (dürülü bi şekilde) tarlaya girip uzaklaşıyordu hatırladıklarım bukadar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Bir film vardi cenaze evi ile ilgili korku komedi karisik bir sey di galiba tam hatirlayamiyorum
    2 cenaze evi rekabeti olacakti yada yeni acilan bir cenaze evi gibi bir film di
  • quote:

Orijinalden alıntı: free70

Bir film vardi cenaze evi ile ilgili korku komedi karisik bir sey di galiba tam hatirlayamiyorum

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 1 Kasım 2014; 16:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: free70

Bir film vardi cenaze evi ile ilgili korku komedi karisik bir sey di galiba tam hatirlayamiyorum

Just Buried

Tesekkur ederim hocam her zamanki gibi herkesi mutlu etmeye devam ediyorsun
    Hocam aradigim film bu değil.

Zannedersem filmde "John Goodman" veya "John Candy" vardi ya başrolde yada ikinci adam rolünde olacakti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free70 -- 1 Kasım 2014; 16:37:44 >
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.