Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim şöyle bi filimdi adamın biri kimyasal bişey içiyordu bir den kadına dönüyordu böyle bişeydi işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa8yavuz

4-5 sene önce cnbc-e de çıkmıştı. 2. Dünya savaşında geçiyordu. Bir çocuk vardı bomba atıldığında kulakları çınlıyodu ve etrafındakileri duyamıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Almanlar köylüleri kliselerde toplayıp yakıyorlardı. filmden tek hatırladığım bunlar.

film siyah beyaz mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetli

benim şöyle bi filimdi adamın biri kimyasal bişey içiyordu bir den kadına dönüyordu böyle bişeydi işte...

Dr. Jekyll and Ms. Hyde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacanga

quote:

Orijinalden alıntı: isa8yavuz

4-5 sene önce cnbc-e de çıkmıştı. 2. Dünya savaşında geçiyordu. Bir çocuk vardı bomba atıldığında kulakları çınlıyodu ve etrafındakileri duyamıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Almanlar köylüleri kliselerde toplayıp yakıyorlardı. filmden tek hatırladığım bunlar.

film siyah beyaz mıydı?

hayir renkliydi.
  • Vallaha buldum :)

Idi i smotri (1985)

Come and See..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

benim şöyle bi filimdi adamın biri kimyasal bişey içiyordu bir den kadına dönüyordu böyle bişeydi işte...

tşkkürler...
  • oha ne güzel konu resmen zeka geliştirci hatırlmaaya çalışıosn falan....beendm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

tşkkürler...

Rica ederim...
  • ya çok eskiden izlediğim bir film vardı adam sihirbaz karısını siyah bir kaplana çeviriyor ama onun karısı olduğunu bilmiyor daha sonra bir erkek çocukla arkadaş oluyor onu evlat ediniyor onun için tekrar gösteri yapıyor ve karısını eski haline döndürüyordu yada bunun gibi birşey hatırlayan var mı acaba?. bir de bi hırsızdı sanırım erkek çocuklardan oluşan bi grup tarafından bulunuyordu çocuklar öldü sanıyolar ağzına ayna tutuyolar nefes alıyormu diye bakmak için sonra adam uyanınca bu çocuklara kızlarla savaş yapmalarında taktikler gösteriyordu falan. yardım edin aradım her yeri ama bulamadım bunları. bileniniz varsa sölerse çok mutlu olurum=)
  • beyler cevapları yeni gördüm hepinize teşekkürler ayrıca bi film daha sorucam.

bir adam zaman makinası yapıyor adamın kütüphanesi vardı merdivenle cıkıyordu herhalde annesiyle yaşıyordu evde . bu zaman makinası yaptıktan sonra eski zamanlara ışınlandı o zmanda deprem ya da savaş vardı oda ordan hemen kaçtı bu seferde daha da geri ışınlandı dağlarda yaşayan böyle dağlara tutuan kabileler zamanına geldi sonra bayıldı mı ne bunun makinasını aldılar böyle bembeyaz yüzlü bir adamdı sonra o adam kabilenin kızını aşık olmuştu o kızında erkek küçük kardeşi vardı cok sevmişti o adamı.sonra beyaz yüzlü adam o kızı kaçırdı işte o da onu kurtamaya gidiyodu.

teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Problem

beyler cevapları yeni gördüm hepinize teşekkürler ayrıca bi film daha sorucam.

bir adam zaman makinası yapıyor adamın kütüphanesi vardı merdivenle cıkıyordu herhalde annesiyle yaşıyordu evde . bu zaman makinası yaptıktan sonra eski zamanlara ışınlandı o zmanda deprem ya da savaş vardı oda ordan hemen kaçtı bu seferde daha da geri ışınlandı dağlarda yaşayan böyle dağlara tutuan kabileler zamanına geldi sonra bayıldı mı ne bunun makinasını aldılar böyle bembeyaz yüzlü bir adamdı sonra o adam kabilenin kızını aşık olmuştu o kızında erkek küçük kardeşi vardı cok sevmişti o adamı.sonra beyaz yüzlü adam o kızı kaçırdı işte o da onu kurtamaya gidiyodu.

teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0268695/
  • quote:

Orijinalden alıntı: selen0632

ya çok eskiden izlediğim bir film vardı adam sihirbaz karısını siyah bir kaplana çeviriyor ama onun karısı olduğunu bilmiyor daha sonra bir erkek çocukla arkadaş oluyor onu evlat ediniyor onun için tekrar gösteri yapıyor ve karısını eski haline döndürüyordu yada bunun gibi birşey hatırlayan var mı acaba?. bir de bi hırsızdı sanırım erkek çocuklardan oluşan bi grup tarafından bulunuyordu çocuklar öldü sanıyolar ağzına ayna tutuyolar nefes alıyormu diye bakmak için sonra adam uyanınca bu çocuklara kızlarla savaş yapmalarında taktikler gösteriyordu falan. yardım edin aradım her yeri ama bulamadım bunları. bileniniz varsa sölerse çok mutlu olurum=)

Biliyorum bahsettiğin sihirbazlı filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

oha ne güzel konu resmen zeka geliştirci hatırlmaaya çalışıosn falan....beendm

Zeka geliştirici kısmı ilginç bir tespit olmuş
  • quote:

Filim değil film olacak
  • quote:

quote:

tnt de bizimkiler bir kapatıp açarken görmüştüm sahilde güneşleniyorlarmı öyle bir şey sanki dış sesten köpeği konuşturuyorlarmıydı tam hatırlıyamıyorum ama bir telefon kulubesi vardı film fluke değil ona baktım şimdiden teşşekürler

golden cinsi bir köpekti sanırım telefon kulubesini kesin hatırlıyorum...yok mu bilen

yok mu bilen?
  • quote:

ya çok eskiden izlediğim bir film vardı adam sihirbaz karısını siyah bir kaplana çeviriyor ama onun karısı olduğunu bilmiyor daha sonra bir erkek çocukla arkadaş oluyor onu evlat ediniyor onun için tekrar gösteri yapıyor ve karısını eski haline döndürüyordu yada bunun gibi birşey hatırlayan var mı acaba?. bir de bi hırsızdı sanırım erkek çocuklardan oluşan bi grup tarafından bulunuyordu çocuklar öldü sanıyolar ağzına ayna tutuyolar nefes alıyormu diye bakmak için sonra adam uyanınca bu çocuklara kızlarla savaş yapmalarında taktikler gösteriyordu falan. yardım edin aradım her yeri ama bulamadım bunları. bileniniz varsa sölerse çok mutlu olurum=)

Kanal D'de çıkardı ben çocukken Sihirli Ev olarak geçiyodu adı ama orijinal ismini bilmiyorum.
  • çocukken izlediğim bir film vardı.sadece bir çocuğun mektup pullarıyla seyahat edebildiğini hatırlıyorum.çok eskiden izlediğim için pek hatırlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

quote:

Kanal D'de çıkardı ben çocukken Sihirli Ev olarak geçiyodu adı ama orijinal ismini bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim buldum googledan sayende=) Spooky House muş orjinal adı çok sağol:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanchii

çocukken izlediğim bir film vardı.sadece bir çocuğun mektup pullarıyla seyahat edebildiğini hatırlıyorum.çok eskiden izlediğim için pek hatırlayamadım.

Tommy Tricker and the Stamp Traveller
    ve
    The Return of Tommy Tricker ?
  • Arkadaşlar bir zombi filmi vardı vcdden izlemiştim iki sahnesi var aklımda birincisi adam üstte borulara tutunup altta su var suya elektrik tutup zombileri haşlıyodu diğer sahne amerikan futboludu galiba oynarak zombileri deviridiyolar tüm arkadaşları birde filmin başında ilk oluşan zombi çıplak kadın doktoru öldürüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 11 Temmuz 2011; 0:22:24 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.