Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamil_035

quote:

Orijinalden alıntı: .jotunn

Herkese selamlar.

Eskiden televizyonda izlediğim bir filmi soracağım. Kaç yıl geçti tam hatırlamıyorum.

Küçük bir kız ile papağan vardı. Daha sonra bunlar bir şekilde ayrılıyorlardı. Papağan konuşabiliyor ve kızla tekrar buluşmak istiyor. Bir hırsızla tanışıyor hatta ortak bir iş bile yapıyorlardı. Papağan ağaçta durup ATM'leri izleyip milletin şifrelerine bakıyordu, adamda kartı arakladıktan sonra paraları çekiyorlardı. Hırsız, kızı bulmana yardım edeceğim diyordu. Papağan en sonda kızı buluyordu diye hatırlıyorum ama kız baya büyümüştü o zaman.

Cevap veren vermeyen herkese teşekkürler, iyi günler.

Bu olabilir mi? http://www.imdb.com/title/tt0125454/

Aynen hocam bu film. Teşekkür ederim.
  • Geçmişten dünyaya 2 tane eleman geliyodu.Sanırım biri zenciydi.Bi taşı arıyorlardı.Klozetten su içiyolardı sütyeni gözlük gibi kullanıyolardı.Bi kuşu mikrodalga fırında pişiriyolardı.Var mı hatırlayan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marqnued -- 11 Eylül 2014; 17:49:23 >
  • iyi günler 2010-2013 yılları arasında çıkmış bi film arıyorum film farklı mekanları ve zamanları birlikte anlatıyordu kafa bulandırıcı bi filmdi hatırlayabildiğim bu kadar yardımcı olur musunuz ?
  • Bu filmi uzun zamandır arıyorum.Hatırlayan olursa çok sevinicem.6-7 arkadaş planörle gezintiye çıkıyolardı.Sonra kocaman bi sis bulutunun içine giriyorlardı.Uçağın yakıtı damlıyodu aşağıya.Hatta pilot genç bi kızdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marqnued

Bu filmi uzun zamandır arıyorum.Hatırlayan olursa çok sevinicem.6-7 arkadaş planörle gezintiye çıkıyolardı.Sonra kocaman bi sis bulutunun içine giriyorlardı.Uçağın yakıtı damlıyodu aşağıya.Hatta pilot genç bi kızdı.

Hocam anlatığın film buna biraz benziyor ama bu acaba http://www.imdb.com/title/tt1407049/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musicman8

iyi günler 2010-2013 yılları arasında çıkmış bi film arıyorum film farklı mekanları ve zamanları birlikte anlatıyordu kafa bulandırıcı bi filmdi hatırlayabildiğim bu kadar yardımcı olur musunuz ?

Aklıma direk bu geldi bu olabilir mi acaba?
  • quote:

Geçmişten dünyaya 2 tane eleman geliyodu.Sanırım biri zenciydi.Bi taşı arıyorlardı.Klozetten su içiyolardı sütyeni gözlük gibi kullanıyolardı.Bi kuşu mikrodalga fırında pişiriyolardı.Var mı hatırlayan ?

Filmi hatırladım ancak ismini çıkaramıyorum. Geldikleri zamanda bir kadınla muhatap oluyorlardı sürekli. Yanlış hatırlamıyorsam kadın parti veriyordu veya partiye katılıyordu. Bunlarda o partiye geliyorlardı. Saçma sapan olaylar oluyordu. Bu konuya girmeyi hiç sevmiyorum 3 dakika okuyup 2 gün düşünüyorum.

Edit: Benim bahsettiğim film buydu bilmiyorum aynı filmden mi bahsediyoruz.
    http://www.imdb.com/title/tt0108500/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 12 Eylül 2014; 0:37:32 >
  • kız ölüyor, adam meleğin tekiyle anlaşma yapıyor,yeniden doğuyor tam anlaşma yaptığı saate kadar kızı bulup aşık olamazsa adam ölecek cehenneme gidecek.Tam hatırlamıyorum arkadaşlar çok eskiden izledim belki bazı kısımları farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Geçmişten dünyaya 2 tane eleman geliyodu.Sanırım biri zenciydi.Bi taşı arıyorlardı.Klozetten su içiyolardı sütyeni gözlük gibi kullanıyolardı.Bi kuşu mikrodalga fırında pişiriyolardı.Var mı hatırlayan ?

Filmi hatırladım ancak ismini çıkaramıyorum. Geldikleri zamanda bir kadınla muhatap oluyorlardı sürekli. Yanlış hatırlamıyorsam kadın parti veriyordu veya partiye katılıyordu. Bunlarda o partiye geliyorlardı. Saçma sapan olaylar oluyordu. Bu konuya girmeyi hiç sevmiyorum 3 dakika okuyup 2 gün düşünüyorum.

Maalesef bu değil :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Maalesef bu değil :/

Bunlarda taş arıyorlar ve yaklaşık 700 yıl önceden geliyorlar. Ayrıca şu sahne de var. Baya baya konu araklanmış desenize.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueLost

quote:

Bu filmi uzun zamandır arıyorum.Hatırlayan olursa çok sevinicem.6-7 arkadaş planörle gezintiye çıkıyolardı.Sonra kocaman bi sis bulutunun içine giriyorlardı.Uçağın yakıtı damlıyodu aşağıya.Hatta pilot genç bi kızdı.

Hocam anlatığın film buna biraz benziyor ama bu acaba http://www.imdb.com/title/tt1407049/

Evet dostum buydu Teşekkürler :)

• İyi geceler herkese bir film izlemiştim otobüste fakat adını unuttum yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşekkürler.
    Filmde kadına geçmişten telefon geliyordu kablosunu kestikten sonra da bu telefon çalabiliyordu. Geçmişten arayan kadın günümüzdeki kadının komşusunu öldürüyordu ve herkes sanki o adam hiç yaşamamış gibi davranıyordu. Fazla da bir şey hatırlayamıyorum bir kısmında uyumuştum

• filmseverlere merhaba, ismini çok aradığım ancak bulamadığım bi film var. 90'lı yıllarda izledim. klasik trt 3 filmlerinden, bilenler bilir genelde dram yüklü olurlardı. okuma yazma bilmeyen ve hayata inat öğrenmek istemeyen bir adamın hikayesi. adamın ismi jessie hallen mıydı neydi, hatta filmin adı da bu kişinin onuru diye geçiyordu ama telaffuz ve çeviri oluşundan dolayı bulamıyorum.
  • İki tane kız var bir kasabada yaşıyorlar.Bi oğlanın evine gidiyorlar.Biraz vakit geçiriyorlar.Sonra çocuğun babası amcası katil çıkıyo.Kızları kaçırıyolar.Kızlardan birini öldürüyolar.Diğerinide vuruyolar ama o kız yaralı halde gölden kaçıyo.Sonra çocukla ailesi -yanlarında bir kadında var- arabaları bozulduğu için bi eve sığınıyolar o ev kaçan kızın evi.Sonra gece kız geliyo yaralı halde.Kızın babası katillerin hepsini öldürüyo.4-5 ay önce d-smartta izlemiştim adı yazmıyodu.Bilen var mı ?
  • haftalardır bir film arıyorum bir türlü bulamadım en iyisi sormak artık:)
    sevgilisinden ayrılan bir adam kanada da hintli bir arkadaşının yanına gidiyor ve akşam bar bar gezerken bi striptizciyle kalıyor o gece kızın evi berbat halde dağınık falan adam evi toparlıyor kızın hayatını falan düzene sokmaya çalışıyordu.. anımsayan izleyen varsa teşekkür ederim şimdiden
  • arkadaşlar 90 larda izlemiştim bu filmi, bir grup asker bir üsse haber alınamadığı için gidiyordu sanırım oraya geldiklerinde herkesin dinazorların öldürdüğünü görüyorlardı filmin sonuna doğru içlerinden biri sanırım kepçe ile dinazoru büyük bir kapı kapıyı açıp itekleyerek boşluğa itiyordu hatırladığım bukadar.

2. filmide 90 larda izlemiştim yine askerler ormanda bir operasyona katılacaklar fakat ormanda küçük bir uzaylı var kadının birini örümcek ağı gibi bişeye bağlayıp matkapla kulaklarını deliyor diğerlerinide teker teker öldürüyodu filmin sonunda bir kişi kalıyor uzaylının onun yaşamasına izin verdiğini düşünüyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon_86

arkadaşlar 90 larda izlemiştim bu filmi, bir grup asker bir üsse haber alınamadığı için gidiyordu sanırım oraya geldiklerinde herkesin dinazorların öldürdüğünü görüyorlardı filmin sonuna doğru içlerinden biri sanırım kepçe ile dinazoru büyük bir kapı kapıyı açıp itekleyerek boşluğa itiyordu hatırladığım bukadar.

2. filmide 90 larda izlemiştim yine askerler ormanda bir operasyona katılacaklar fakat ormanda küçük bir uzaylı var kadının birini örümcek ağı gibi bişeye bağlayıp matkapla kulaklarını deliyor diğerlerinide teker teker öldürüyodu filmin sonunda bir kişi kalıyor uzaylının onun yaşamasına izin verdiğini düşünüyodu

2.film Xtro 3 gibi geldi
  • zUbE kullanıcısına yanıt
    evet hocam buydu çok teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaslar gecenlerde genclik filmi basligi altinda bir film izledim. Filmin adini hic ama hic hatirlamiyorum. Iki genc basroldeydi. Universiteye gitmelerine 1 sene kalmisti ve ikisi de hala bakirdi bir kiz icin icki almalari gerekiyordu ama 18 yasindan kucuklerdi. Iki gencin ickiyi almaya calisirkenki maceralari yanlis partilere gitmeleri vs.. filmin adini bilen varsa soylesin kafayi yiycem

• Kanal Türkte izlemiştim 2-3 yıl önce, Zar zor geçinen bir adam vardı ergen 2 tane çocuğu vardı, kız 16-17 ; oğlan 12-13 yaşlarındaydı kız esrar kullanıyordu sabah masada kahvaltı yapıyorlardı normal bir hayatlardı vardı sonra adam çalıştığı yerde soygun sırasında kafasından silahla vuruldu ve ölmedi daha sonra sabahları masada yaptıkları kahvaltıda adamın agrasifliği hissediliyordu keçileri kaçırmıştı, adam intikam almak istiyordu gidip dinleme cihazı tarzı şeyler almıştı kendisini vuran adamı arıyordu karısına söylememişti gizlice yapıyordu falan. Hatırladıklarım bu kadar
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.