Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ediyorum hocam... ama benım dedıgım fılm bu değil...benım dedıgım fılmde son sahnede psikolok doktor eskı yasadıgı butun seyleri beynınden sılıyor.. ve neler yasadıgını fınal sahnesınde anlıyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: murder_fts

Arkadaşlar bende bir film soracağım yalnız filmi izleyeli çok oldu 15 sene kadar :) filmde bir adam köpeğiyle birlikte bir yerden bir yere giderken başından geçenler anlatılıyordu. Örneğin bir yerde adamın biri maymunuyla para karşılığı köpekleri dövüştürüyor ve maymun her defasında köpekleri öldürüyordu bizim asıl kahramanda maymundan çekinmiş ve her nekadar etraftakiler senin köpeğin çok güçlüye benziyor desede köpeğini maymundan sakınıyordu ve köpek sahibi istemesede bir anda maymuna saldırıp öldürüyordu. Başka bir sahnede anımsadığım yine yollarda bizim ikili dolaşırken köpeğimiiz geyik mi ne öyle birşey çifteliyordu ve bizim köpek sağır oluyordu kafasına aldığı darbeden dolayı bunuda asıl kahramanımıza yanında bir arkadaşı söylüyordu senin köpeğin sağır olmuş diye. Filmi uzun yıllardır arıyorum umarım bilen bir arkadaş çıkar.

birisi cevaplasa şunu ne güzel olur
  • Merhaba arkadaşlar; tv'de bi film izlemiştim ama ne adını biliyorum nede oyuncularının adını, sadece tarif edebilirim. Filmi sanırım cnbce'de filan izlemiştim onu bile hatırlayamıyorum.
    Film biraz eski bir film gibiydi.
    Filmde felçli 35-40 yaşlarında bi adam vardı, onun güzel bi karısı vardı. Adam tekerlekli sandalyedeydi. Konuşamıyordu sanırım çünkü refkleksi yoktu. Bide beyaz saçlı ve orta yaşlı yada yaşlı gibi olan kötü adam vardı; bu kötü adam da o aileyle aynı evde yaşıyordu ve felçli adamın karısına göz koymuştu. Sonra aralarında yakınlaşma oldu, kadını banyodayken gördü filan... filmin hatırladığım konusu böyleydi ve sonra kadınla birlikte, denize doğru bakan sarp kayalıklı bi uçurum kenarından felçli adamı denize itmişti yani atmıştı bu kötü adam. Yani göz koyduğu kadının felçli kocasını uçurumdan denize atmıştı, tam emin değilim ama böyle hatırlıyorum. Dram mıydı yoksa dramla karışık erotik bir film miydi emin olamadım ama bu filmi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Biri bu filmi biliyor olmalı, yardım edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBAMA ONII CHAN

quote:

Bir film vardı, adam yıllarca kayıptı karısı ve çocuğu vardı yanlış hatırlamıyorsam böyle yaşadığı kasabaya geri dönüyordu bi süre sonra sonra eğlence falan düzenliyordu ama adamın haraketleri çok değişmişti karısı onun dönen adamın kocası olduğuna inanmıyordu daha sonra tarlalarla falan ilgileniyodu bişeyler ekiyodu zencilere iyi davranıyordu en sonunda sahte kimlikten veya birisini öldürmekten mahkemeye çıkıyodu söylentiler vardı birisini öldürdü diye sanırım filmin adının içinde sky de vardı tam çıkaramadım

quote:

Bir film vardı, adam yıllarca kayıptı karısı ve çocuğu vardı yanlış hatırlamıyorsam böyle yaşadığı kasabaya geri dönüyordu bi süre sonra sonra eğlence falan düzenliyordu ama adamın haraketleri çok değişmişti karısı onun dönen adamın kocası olduğuna inanmıyordu daha sonra tarlalarla falan ilgileniyodu bişeyler ekiyodu zencilere iyi davranıyordu en sonunda sahte kimlikten veya birisini öldürmekten mahkemeye çıkıyodu söylentiler vardı birisini öldürdü diye sanırım filmin adının içinde sky de vardı tam çıkaramadım

Alıntıları Göster
    Bir film vardı, adam yıllarca kayıptı karısı (SARIŞIN) ve çocuğu vardı yanlış hatırlamıyorsam böyle yaşadığı kasabaya geri dönüyordu herkes onun değiştiğini falan düşünüyodu eskisinden çok farklı davranıyodu bazılarıda başka birisi olduğunu iddaa ediyodu bi süre sonra sonra eğlence falan düzenliyordu ama adamın haraketleri çok değişmişti karısı onun dönen adamın kocası olduğuna inanmıyordu daha sonra tarlalarla falan ilgileniyodu bişeyler ekiyodu zencilere iyi davranıyordu en sonunda sahte kimlikten veya birisini öldürmekten mahkemeye çıkıyodu söylentiler vardı birisini öldürdü diye sanırım filmin adının içinde sky de vardı tam çıkaramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OBAMA ONII CHAN -- 25 Temmuz 2014; 3:56:03 >
  • seneler önce cnbc-e de izlemiştim..
    film bir nedenden dolayı çöl gibi ıssız biryerde mahsur kalan, yaşlı ve gençlerden oluşan, 10-15 kadar erkekli kadınlı bir grubu anlatıyordu. büyük ihtimalle kaldıkları yerde terk edilmiş bir baraka gibi bir yer bulmuş olabilirler. yiyecek kısıtlıydı ve erkekler arasında liderlik muhabbetleri dönüyordu. kadınlardan genç olanı, yemek için liderin kötü teklifini kabul ediyor ve filmin sonlarına doğru onun ölümüne sebeb oluyordu. en sonda da 4-5 kişi kurtuluyordu. film aşırı derecede yavaş, felsefik konuşmalar içeren bir film.
    yardımcı olana şimdiden teşekkürler.
  • Film şöyleydi 2 ya da bir tane çocuk var annesi babası ajan böyle sonra annesi babası ölüyor bu da intikam almaya çalışıyor ama böyle yeiştkin filmi değildi çocuk filmiydi.
  • Ggg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bi film vardı kız eskort adam garson adam son Euro cent parasına kadar kadının yanında olmak için herşeyini veriyo sonra adam beş parasızken yaşlı Bi kadın jigolo gibi yanına alıyo adamı ve kadın bu sefer beş parasız kalıyor adam yaşlı kadından aldıklarıyla kadını alıp kaçıyor filmin sonunda bu filmi hatırlayan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirpulgu

Arkadaşlar Bi film vardı kız eskort adam garson adam son Euro cent parasına kadar kadının yanında olmak için herşeyini veriyo sonra adam beş parasızken yaşlı Bi kadın jigolo gibi yanına alıyo adamı ve kadın bu sefer beş parasız kalıyor adam yaşlı kadından aldıklarıyla kadını alıp kaçıyor filmin sonunda bu filmi hatırlayan var mı acaba

http://m.youtube.com/?#/watch?v=IOrBmx-VwFg

• Arkadaşlar bende adını hatırlayamadığım bir filmi sorucaktım bu filme 1-2-3 sene önce flan cnbc-e de izlemiştim;

Kısa saçlı genç bir arkadaşımız var bu arkadaşımız birkaç aylık ömrü olduğunu öğreniyo sonra aşık olduğu ünlü fotomodel gibi bişey olan sevdiği sarışın kıza anlatıyo durumu sonra sahilde beraber bir gece geciriyolar sonra arkadaşımız ölüyo sonra beraber takıldığı arkadaşları onun sevdiği eşyaları cenazesine flan götürüyo en sonundada ölen arkadaşımız sanırım hayalinde babasıyla sahilde balık tutuyor..sanırım sahilde balık tutma filmin başındada vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bjk999 -- 26 Temmuz 2014; 6:52:31 >
  • Arkadaşlar 2000li yılların başında izlediğim bir film bu otelde geçiyor otelin manzarasında nükleer fabrika gibi dumanı tüten bir yer var repliklerden biri muuuutfak diye seslenmeleri,adam motosiklette giderken çişini falan yapıyor yerde bulduğu balıkları otel müşterilerine pişiriyor,çıplak salata istendiğinde çıplak halde gidip salata götüren elemanlar var değişik bir komedi filmi bu filmin ismini bilen ne olur yazsın aklıma gelmiyor haftalardır :D
  • mertipk M kullanıcısına yanıt
    BİRİ CEVAPLASIN LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertipk

BİRİ CEVAPLASIN LÜTFEN

http://www.imdb.com/title/tt0202381/?ref_=ttpl_pl_tt ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertipk

BİRİ CEVAPLASIN LÜTFEN
    Not: Aynı mesaj 2 defa gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sethlans -- 26 Temmuz 2014; 11:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mave-rick

Arkadaşlar bir film vardı müzede panikmi dehşetmi öyle hatırlıyorum ama aratarak bulamıyorum googlede bi türlü. Çok zaman oldu izliyeli, sanki bir gemi ile müzeye birşey getiriyorlardı, o gemide bi çeşit parazitmi ne geliyordu, sonra müzenin açılışımı ne vardı bu yaratık zaman içinde büyüyor açılış günü içerde insanlara saldırıyordu, kimse kaçamıyordu, swat timi çatıdan giriyordu onları daha inmeden havada yakalıyordu. En son ordaki başrol oyuncularından bir kadın bilgisayarda yaratığın dnasınıo araştırıyordu bilgisayarın ekranında HUMAN yazıyordu, yüzde yüz insan çıkıyordu, hatta ordaki bir polisin dnasıyla birebir eşleşiyordu. Yaratıkda gergedanla köpek arasında iri birşeydi. Neydi filmin adı?

Yokmu Bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjk999

Arkadaşlar bende adını hatırlayamadığım bir filmi sorucaktım bu filme 1-2-3 sene önce flan cnbc-e de izlemiştim;

Kısa saçlı genç bir arkadaşımız var bu arkadaşımız birkaç aylık ömrü olduğunu öğreniyo sonra aşık olduğu ünlü fotomodel gibi bişey olan sevdiği sarışın kıza anlatıyo durumu sonra sahilde beraber bir gece geciriyolar sonra arkadaşımız ölüyo sonra beraber takıldığı arkadaşları onun sevdiği eşyaları cenazesine flan götürüyo en sonundada ölen arkadaşımız sanırım hayalinde babasıyla sahilde balık tutuyor..sanırım sahilde balık tutma filmin başındada vardı.

Yokmu bilen

• quote:

quote:

Arkadaşlar bir film vardı müzede panikmi dehşetmi öyle hatırlıyorum ama aratarak bulamıyorum googlede bi türlü. Çok zaman oldu izliyeli, sanki bir gemi ile müzeye birşey getiriyorlardı, o gemide bi çeşit parazitmi ne geliyordu, sonra müzenin açılışımı ne vardı bu yaratık zaman içinde büyüyor açılış günü içerde insanlara saldırıyordu, kimse kaçamıyordu, swat timi çatıdan giriyordu onları daha inmeden havada yakalıyordu. En son ordaki başrol oyuncularından bir kadın bilgisayarda yaratığın dnasınıo araştırıyordu bilgisayarın ekranında HUMAN yazıyordu, yüzde yüz insan çıkıyordu, hatta ordaki bir polisin dnasıyla birebir eşleşiyordu. Yaratıkda gergedanla köpek arasında iri birşeydi. Neydi filmin adı?

Yokmu Bilen?

The Relic
  • arkadaşlar bugun arkadaşım bi film anlattı bana ama ismini bilmedi için belki buradan bilen çıkar umuduyla yazıyorum.

2 komşu varmış. kız ve erkek küçüklükten beri aynı yatakta yatıyorlarmış ama cinsel açıdan hiçbişey yok. herşeyi birlikte yapıyor geziyorlarmış tozuyorlar serserilik vs vs...
    bu böyle devam ediyormuş. lise son'a kadar... sonra sanırım yolları ayrılıyor.

2side evleniyor. çocukları oluyor. ama birbirlerine sürekli mektup yazıyorlar. ve ikisinin çocukluktan kalma bir oyuncagı varmış. her mektup yazan oyuncakla birlikte karşı tarafa gönderiyormuş.
    En sonunda ise buluşalim diyorlar aradan yıllar geçti... ve bulusuyorlar. sonra bi insaat'a girip , inşaatında (orayı tam anlamadım) sanırım beton dökülecek bir yerine giriyorlar. orada bu ikisi işi pişiyor.
    ve sonra (gündüz mü oluyor gece mi bilmiyorum) bunların üzerlerine beton dökülüyor. oyuncakta ellerinde kalıyor.

bu filmi duyan bilen varmıdır forumda varsa şimdiden teşekkürler.

Edit gerek kalmadı buldum
    Google amca saolsun. "üzerlerine" yazınca direk "üzerlerine beton dökülen film" çıkarttı karşıma

http://www.imdb.com/title/tt0364517/
    Cesaretin var mi aska? (2003)
    "Jeux d'enfants"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 27 Temmuz 2014; 3:57:08 >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Üstad harikasın teşekkür ederim bu filmdi.
  • Merhabalar.Astronot kıyafetli bi kız vardı film afişinde.Kızlı erkekli bir grup tam hatırlamıyorum ama galiba yerin altına kapanıyorlardı.Sonra insan nesli mi ne tükeniyordu.Astronot kıyafetli adamlar bu insanların girdikleri yerin etrafını karantinaya alıyorlardı.Bir kadının kızını kaçırıp onu deney için kullanmak istiyorlardı.En son bir astronotu yakalayıp kıyafetlerini çıkarıyorlardı.İçerdeki insanlar birbirlerini öldürmeye tecavüz etmeye çalışıyorlardı.En son bir kız astronot kıyafetini giyip tuvaletten dışarı kaçıyordu.Biraz kötü anlattım ama bulabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.