Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin bir sahnesini izledim sadece bir kadının önünden geçen bir trenin her peronunda yarı bir şeyler oluyordu birindi bir erkekle bir kadın dans ederken dierinde vs vs.. Hatırlayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CharismaBoy

quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Benim filmin konusu ise şu; Bir grup arkadaş yat ile denize açılıyorlardı. Hepsi de denize giriyorlar fakat tekneye çıkmak için gerkeli olan merdiveni ya da ipi denize sarkıtmayı unutuyorlardı. Film bundan sonra tekneye çıkma mücadelesi ile geçiyordu. Güzel sürükleyici bir filmdi. Diğer detayları yazmıyoum çünkü izlememiş olanlar olabilir. Filmi batırmayayım :)) Bir türlü hatırlayamadım ismini. Şimdiden teşekkürler.

Open Water (Açık Deniz) 1 veya 2 :)

2.si
  • @Mr.Tambourine Man ve @CharismaBoy çok teşekkür ederim. Allah razı olsun
  • beyler izleyeli cok olmustu.

7-8 erkek çocuklar vardı bunların mekanı vardı bu cocuklara yeni birisi katılmıştı gazete felan dağıtıyorlardı gruptan biri şişman dı böyle tek bacaklı yaylı zıplamalı şey vardı onda zıplıyodu sonra arkadaşı tam zıplamada rekor kıracakken onun dengesini bozmuştu sonra plan felan yapıyorlardı planda kazlar cocukları mı adamları mı gagalamıştı şimdi hatırladım evleri ağaç evdi herhalde.

2.film
    birde uzaydan köpek iniyodu konuşuyomu du içinden mi konuşuyodu sonra bu film bitiminde köpeği geri felan çağırdılar tam gidecekken mi komple dünyada kalmıştı cocukda cok sevinmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mishakal -- 21 Haziran 2011; 22:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Problem

beyler izleyeli cok olmustu.

7-8 erkek çocuklar vardı bunların mekanı vardı bu cocuklara yeni birisi katılmıştı gazete felan dağıtıyorlardı gruptan biri şişman dı böyle tek bacaklı yaylı zıplamalı şey vardı onda zıplıyodu sonra arkadaşı tam zıplamada rekor kıracakken onun dengesini bozmuştu sonra plan felan yapıyorlardı planda kazlar cocukları mı adamları mı gagalamıştı şimdi hatırladım evleri ağaç evdi herhalde.

2.film
    birde uzaydan köpek iniyodu konuşuyomu du içinden mi konuşuyodu sonra bu film bitiminde köpeği geri felan çağırdılar tam gidecekken mi komple dünyada kalmıştı cocukda cok sevinmişti

1. The Paper Brigade olmalı.
  • Beni yine ipleyen olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Problem

beyler izleyeli cok olmustu.

2.film

Yazın izlemiştim 2. filmi galiba

Good Boy!

http://www.imdb.com/title/tt0326900/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Haliax -- 22 Haziran 2011; 17:27:38 >
  • Arkadaslar Merhaba,

Bir iki yil once izledigim bir film vardi. Senaryosu klasik yerli-batili filmlerinden alintili. Amerika kitasina giden sayisi epeyce fazla bir grup Ispanyol@un basindan gecenler anlatiliyor. Bu ispanyol adamlardan bir tanesi bir kabile tarafindan esir alinir. Tam cezalandirilip oldurelecegi sirada kabilenin genc bir kizi tarafindan kurtarilir. Hatirlamayi kolaylastirmak icin belirteyim ispanyol asker bu sahnede yerlileri ikna etmek icin cebinden barut cikarip yakiyordu fakat barutu yaktigi icin yerliler daha fazla huylaniyorlardi. Neyse tahmin edilecegi uzere genc kiz adami kurtarir ve yine tahmin edilecegi uzerine adam kadina asik olur. Adam kisa bir surede kabile yasamini, savas tarzini, insanlar arasi iliskilerini benimser, ogrenir ve kadini en sonunda hamile birakir. Kadin esmer ve cekik gozludur. Oldukca masum bir yuzu vardir. Daha sonra zamani gelince adam kabileden ayrilir.
    Ordusu icinde iktidar kavgalari, kitlik, hastalik vb vardir ve kis ortasinda perisan haldedirler. Ustelik ordu icindeki atesli ve radikal bir grup yerlileri kolelestirme taraftaridirlar. Bu ve buna benzer seyler sanirim yeterli olmustur.

Bu filmin adini hatirlatacak bir ipucu bile beni memnun edecektir.
    Simdiden cok tesekkurler...
  • The New World olabilir mi?http://www.imdb.com/title/tt0402399/
  • Eski bir çocuk filmi vardı hatırlayan var mı ?
    4 ya da 5 tane çocuk vardı ikisi kardeşti
    küçük kardeşi gruplarına hiç almıyorlardı
    sonra komşusunu cinayet işlerken görüyorlardı bunu kanıtlamak için komşusunun evlerine girmeye çalışıyolarlardı hatta cesedi buzlukta zannediolardı
    komşusu da çocukları farkediodu
    tam da hatırlayamıyorum komşusu da farkında bu çocukların yakalamaya çalışıyordu hatta geceleri kazarken piyano sesi çıkartıyordu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Eski bir çocuk filmi vardı hatırlayan var mı ?
    sonra komşusunu cinayet işlerken görüyorlardı bunu kanıtlamak için komşusunun evlerine girmeye çalışıyolarlardı hatta cesedi buzlukta zannediolardı
    tam da hatırlayamıyorum komşusu da farkında bu çocukların yakalamaya çalışıyordu hatta geceleri kazarken piyano sesi çıkartıyordu sanırım

Clubhouse Detectives
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Clubhouse Detectives

dostum büyüksün teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Clubhouse Detectives

dostum büyüksün teşekkür ederim

Rica ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

The New World olabilir mi?http://www.imdb.com/title/tt0402399/

Selamlar Dostum,

Senin dedigin filmdir. Sadece iki cumlelik bir yazi ile bu dunyaya ne kadar hizmet yaptiginin farkinda misin. Sanirim degilsin. O halde ben sana soyleyeyim. Ve tesekkurun disinda elimden bir sey gelmiyor. Ellerine saglik.

Selamlar ve saygilar...
  • tnt de bizimkiler bir kapatıp açarken görmüştüm sahilde güneşleniyorlarmı öyle bir şey sanki dış sesten köpeği konuşturuyorlarmıydı tam hatırlıyamıyorum ama bir telefon kulubesi vardı film fluke değil ona baktım şimdiden teşşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahir2

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

The New World olabilir mi?http://www.imdb.com/title/tt0402399/

Selamlar Dostum,

Senin dedigin filmdir. Sadece iki cumlelik bir yazi ile bu dunyaya ne kadar hizmet yaptiginin farkinda misin. Sanirim degilsin. O halde ben sana soyleyeyim. Ve tesekkurun disinda elimden bir sey gelmiyor. Ellerine saglik.

Selamlar ve saygilar...

Eyvallah hocam teşekkür yeter de artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: lustral

quote:

Orijinalden alıntı: lustral

1990 larda izlediğim bir film. Hatırladığım tek sahne, bir adam bir barda oturuyor. Bu adam ezik bir adam herş işi ters gidiyor. Bunun sebebide çocukken beyzbol maçında bir atış kaçırıyor ve takımı final maçını kaybediyor. Bu adamın işleri o zamandan beri ters gidiyor. İşte adam barda otururken bir anda geçmişe gidiyor ve bu atışı gerçekleştiriyor. Daha sonra hayatı düzeliyor. Süper bir filmdi hatırası var. Beynimi çok zorladım çıkanlar bunlar. Başrol oyuncusuda tanınmıştı sanırım. Çok aradım bulamadım. Bulacak olana şimdiden şükranlarımı sunarım

• quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Benim filmin konusu ise şu; Bir grup arkadaş yat ile denize açılıyorlardı. Hepsi de denize giriyorlar fakat tekneye çıkmak için gerkeli olan merdiveni ya da ipi denize sarkıtmayı unutuyorlardı. Film bundan sonra tekneye çıkma mücadelesi ile geçiyordu. Güzel sürükleyici bir filmdi. Diğer detayları yazmıyoum çünkü izlememiş olanlar olabilir. Filmi batırmayayım :)) Bir türlü hatırlayamadım ismini. Şimdiden teşekkürler.

filmin ismi : Open Water 2: Adrift ( Açık Deniz 2 )
    sinemalar :http://www.sinemalar.com/film/9984/Acik-Deniz-2/

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: nafiz_33187

Arkadaşlar bir film var ama baya eski :) Belki hatırlayan olur :)
    Bir genç çocuk var 20 yaşlarında Bilgisayar üzerinden sanal bir ortam var ve bir gözlük gibi birşeyi takıp bilgisayardan o ortama giriyor kendi yarattığı karakteriyle orda sanal ortamda geziyor böyle bir filmdi tam hatırlamıyorum birde o sanal ortamda bir kızla tanışıyordu 2 de bir onla konuşuyorlardı sanal ortamda bir bar dı sanırım orda masada oturuyorlardı sonra başlarına bir bela geliyor :D felan işte:) herneyse hatırlayan olursa ve yazarsa süper olur çok teşekkürler şimdiden

bu olabilir mi?
    Storm Watch
    http://www.imdb.com/title/tt0311866/

evet bu film olabilir ama hiç bir yerde online izleme yada indirme linki bulamadım torrenttede çıkmıyor
  • 90 ların başında seyrettiğim bir filim vardı bilim kurgu tarzı yardımcı olabilirseniz sevinirim
    konusu: şehrin ortasında cafe gibi bir yer var her tarafı satılmış bu adam inatla satmıyo yerini hatta etrafda çalışan insaat işcileride gelip orta yemek yiyo. sahibi ihtiyar adam diretiyo neyse bigun dagıtıyolar dukkanını sonra gece uzaydan ufak robotlar ufolar gibi bişeyler geliyo kırılan dokulen herşeyi eskisi gibi yapıyolar cafenin calışanlarına yardım ediyolar hatta o robotlar hastalanıyo doguruyo boyle bi filimdi hatılayanlar varsa yardımıc olsun coktandır arıyorum filmi
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.