Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pacanga

95'96 seneleri gibi 5. sınafa gidiyorduk amcamın oğullarıyla gece star tvde bir sci-fi izlemiştik.Tam konusu hatırlamıyoruz ama filmin ismini gaybırt vermiştik çünkü gaybırt başroldeki sibernetik bir robottu. gibiydi tam olarak hayalmeyel hatırlıyorum ama starkid(1997) deki robota benziyordu kollarında vucuduyla birleşik çıkma bıçaklar vardı sanki,,adamları sırayla dövüyordu.hatırladıklarım bunlar help me

amcamın oğlundan yeni hatırlamalarla tekrar soruyim.diyor''en başında gaybırt televizyona
    bakıyodu derin derin nefes alıp veriyodu sırtını gösteriyodu kamera sırtından bişeyler
    çıkıyodu kanat gibi gaybırta ilk orda dönüşüyodu o sayneyi çok iyi hatırlıyorum
    bide iki adam dışında herkes yaratığa dönüşüyodu
    gibert diye bi hastalık varmış sırtla alakalı
    ordan alakalı olabilir film''söledikleri bunlar.. yardım help melp
  • quote:

Orijinalden alıntı: spk_ghost

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

ya arkadaşlar bu eski filmleri nasıl indiricez ya hiç bir yerde bulunmuyo, bulduklarımda torrent galiba, para istiyo, siz nasıl yapıyorsunuz?

filmin adını yılını yaz dvdrip ekle sonuna
    torrent programı kullanıyorsan torrent yaa emule kullanıyorsan e d 2 k yazabilirsin
    upload site(rapid,hot,mega) gibi linklerle de indirebilirsin ama eski filmler için çalışan link veren siteler bulman lazım
    burdaki dvdrip senin aramanı diğer film tanıtım sitelerinden yada benzer gereksiz sitelerden ayırmanı/filtrelemeni sağlayan bir kelime, aslında bi video sıkıştırma biçimi, bu benim tercihim, boyut olarak azlar izlenilcek kaddar da kaliteli

yani
    Deneme 2005 DVDRip torrent
    Deneme 2005 DVDRip e d 2 k (boşluk yok)

yok olmadı bi tane buluyor onuda indiremiyorum:((( "sally marshall is not alien" ne filmmiş arkadaş ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spk_ghost

quote:

ya arkadaşlar bu eski filmleri nasıl indiricez ya hiç bir yerde bulunmuyo, bulduklarımda torrent galiba, para istiyo, siz nasıl yapıyorsunuz?

filmin adını yılını yaz dvdrip ekle sonuna
    torrent programı kullanıyorsan torrent yaa emule kullanıyorsan e d 2 k yazabilirsin
    upload site(rapid,hot,mega) gibi linklerle de indirebilirsin ama eski filmler için çalışan link veren siteler bulman lazım
    burdaki dvdrip senin aramanı diğer film tanıtım sitelerinden yada benzer gereksiz sitelerden ayırmanı/filtrelemeni sağlayan bir kelime, aslında bi video sıkıştırma biçimi, bu benim tercihim, boyut olarak azlar izlenilcek kaddar da kaliteli

yani
    Deneme 2005 DVDRip torrent
    Deneme 2005 DVDRip e d 2 k (boşluk yok)

yok olmadı bi tane buluyor onuda indiremiyorum:((( "sally marshall is not alien" ne filmmiş arkadaş ya

Zaten filmi bulsan bu seferde altyazısını bulamazsın. Türkçesi bulman zaten imkansız gibi birşey. İngilizcen varsa youtube da var.
  • quote:

Zaten filmi bulsan bu seferde altyazısını bulamazsın. Türkçesi bulman zaten imkansız gibi birşey. İngilizcen varsa youtube da var.

aynen öyle yapıcam artık, teşekkür ettim ilgin için
  • arkadaşlar aşağıdaki resim hangi filme ait acaba ?

RESIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duhans

arkadaşlar aşağıdaki resim hangi filme ait acaba ?

RESIM

Böyle bir sahne Hostel 2'de vardı ama ortam farklıydı.
  • Bir tane aile vardı.Baba oğul anneden oluşuyordu.Annesiyle babası savaştan kaçmak için yerin dibinde bir sığınak içinde yaşıyorlardı.Oğulları da o sığınakta büyümüştü.Ama bir gün oğlanun sığınaktan çıkması gerekti ve sığınaktan çıktı fakat geri dönüş yolunu unuttu.Hatırladıklarım bu kadar.Bu filmin adı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Splinter95

Bir tane aile vardı.Baba oğul anneden oluşuyordu.Annesiyle babası savaştan kaçmak için yerin dibinde bir sığınak içinde yaşıyorlardı.Oğulları da o sığınakta büyümüştü.Ama bir gün oğlanun sığınaktan çıkması gerekti ve sığınaktan çıktı fakat geri dönüş yolunu unuttu.Hatırladıklarım bu kadar.Bu filmin adı nedir ?

Blast from the Past
    Brendan Fraser'ın en beğendiğim filmidir.

http://www.imdb.com/title/tt0124298/
  • Benimde aklımda olan ama adını bir türlü hatırlıyamadğım bir film var.
    yanlış hatırlamıyorsam 4-5 sene önce izledim.
    4-5 kız arkadaş bir defter buluyorlar ve bu deftere ne yazarlarsa onların yazdıkları şey gerçekleşiyor
    sonra hepsini hırs bürüyor,hepsi defteri almak için bir plan yapıyor.
    hatta bir sahnesinde deniz kıyısında elele tutuşup karanlıklar prensi gibi birşeyi çağırıyorlar yardım ve lanetten kurtulmak için , sonunda 2 katlı bir ev evde rahibe gibi giyinmiş 2 kız var bu kadar :)

adını hatırlıyamdım yardımcı olursanız sevinirim.
  • çoook sağol

• arkadaşlar merhaba bende bi film soracağım. 96-yada 97 senesinde izlemiştim film ilk başını hatırlıyorum soygun sahnesi vardı,benzinliği soycaktı adam, hapisten yeni çıkmıştı galiba ama tam emin değilim benzinlikte bir de araba çalıyordu içinde kızla birlikte araba kırmızıydı büyük bi ihtimal ferrari ve kız amerika başkanın kızı çıkıyodu.Bütün polisler peşine düşüyordu,filmin tamamı kovalamaca şeklinde kız bunu kaçırana aşık oluyodu falan sonunu hatırlamıyorum çok aradım ama bulamadım bilenler lütfen adını söylesinler çok büyük hayır duası alcaklar
    tgrt de izlemiştim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sline -- 9 Mayıs 2011; 21:16:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sline

arkadaşlar merhaba bende bi film soracağım. 96-yada 97 senesinde izlemiştim film ilk başını hatırlıyorum soygun sahnesi vardı,benzinliği soycaktı adam, hapisten yeni çıkmıştı galiba ama tam emin değilim benzinlikte bir de araba çalıyordu içinde kızla birlikte araba kırmızıydı büyük bi ihtimal ferrari ve kız amerika başkanın kızı çıkıyodu.Bütün polisler peşine düşüyordu,filmin tamamı kovalamaca şeklinde kız bunu kaçırana aşık oluyodu falan sonunu hatırlamıyorum çok aradım ama bulamadım bilenler lütfen adını söylesinler çok büyük hayır duası alcaklar

bu olabilir..

http://www.imdb.com/title/tt0102818/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

quote:

arkadaşlar merhaba bende bi film soracağım. 96-yada 97 senesinde izlemiştim film ilk başını hatırlıyorum soygun sahnesi vardı,benzinliği soycaktı adam, hapisten yeni çıkmıştı galiba ama tam emin değilim benzinlikte bir de araba çalıyordu içinde kızla birlikte araba kırmızıydı büyük bi ihtimal ferrari ve kız amerika başkanın kızı çıkıyodu.Bütün polisler peşine düşüyordu,filmin tamamı kovalamaca şeklinde kız bunu kaçırana aşık oluyodu falan sonunu hatırlamıyorum çok aradım ama bulamadım bilenler lütfen adını söylesinler çok büyük hayır duası alcaklar

bu olabilir..

http://www.imdb.com/title/tt0102818/

dostum baktım bu değil ama saol
  • quote:

bu filmi hatırlıyor gibiyim izlemiştim bende sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

quote:

bir de ekleme yapayım filmin kovalamaca sahneleri tamamen arabayla yaya falan kaçma yok kız arabanın çakmagı ile adamın boynunu yakıyordu, filmin sonunda benzin bitiyodu hatta hatırladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sline -- 9 Mayıs 2011; 21:52:35 >
  • quote:

quote:

quote:

bir de ekleme yapayım filmin kovalamaca sahneleri tamamen arabayla yaya falan kaçma yok kız arabanın çakmagı ile adamın boynunu yakıyordu, filmin sonunda benzin bitiyodu hatta hatırladığım kadarıyla

The Chase

http://www.imdb.com/title/tt0109402/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

quote:

quote:

The Chase

baba büyüksün çok çok çok saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: oO_JuStiN_Oo

İran filmi sanırım. Bir kız ve bir erkek, romantik bir sahne fakat belki sinemadaki sınırlamadan belki de yönetmenin seçiminden dolayı çift öpüşmüyor, onun yerine kızın atkısı erkeğin boynuna dolanıyor rüzgârla. Filmi izlemedim, hocamdan duydum fakat adını o da hatırlayamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son kez hatırlatma, bulunamazsa daha fazla meşgul etmeyeceğim :)

Edit: Filmi buldum belki merak eden vardır diye yazıyorum, Nobat e Asheghi (1990), Muhsin Mahmelbaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilky01 -- 11 Mayıs 2011; 19:51:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

quote:

quote:

The Chase

baba büyüksün çok çok çok saol

Rica ederim.
  • Başka bir arkadaşın aradığı film ama filmi bende hatırlıyorum ve adını bilmiyorum, ondan kopayalayıp buraya sorayım dedim

Selam arkadaşlar küçüklüğüm de izlediğim bir film geldi aklıma hayal mayal.Bir adam bir kasabaya yerleşiyordu ve o kasabada dolaşan esrarengiz bir siyah lincoln navigatör araç dolaşıyordu.Camlar full film camlı siyah bir navigatör.Sonra bu kasabaya yerleşen adam yaşamak istediği herşeyde burada yaşıyabiliyor.Bir kadın var.Yıllardır kız kardeşini arıyor bulamıyor.Bu kasabaya yerleşince kız kardeşini buluyor burada.Böyle tuaf bir kasaba.Daha sonra siyah navigatör kasabaya yerleşen adamı takip ediyor hep ve bir gün kapısını açıyor.Adam içeri girince kapılar kitleniyor ve gidiyor.İçeride hiç kimse göremiyor.Aracı kullanan kimse yok fakat araç gidiyor.Bir yerlere götürüyor vs vs hatırladıklarım bu kadar...

Bu filmin adını bilen ya da bulabilen arkadaşlarım olursa eğer çok çok teşekkür ederim sizlere.Biraz nostalji yapıcağım
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.