Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sıth

1. Film Değişik bir tür vardı uzaylı gibi ayakları ters koşuyolardı.Filmin sonunda bi çayırda koşuyodu özgürlüğe doğru bu canlı.3.Tür gibi bi ismi vardı.

2.Film Bi robot vardı diğerlerinden salaktı yapımı sırasında çöpe düşüyodu vs. 24 numaramı 5 numaramı öle bir ismi vardı bununda.

3.film yaratık karakuş diyince sinirleniyodu fln demir yiyince büyüyodu?

4.Bide gremlinler diye bir film vardı ama hiç bir yerde bulamıyorum,nasıl bulunur?

5.Film Kel beyaz tenli bi çocuk vardı,dışlanıyordu hep.Elektriği çekiyordu sanırım.

3. Galgameth

4. Gremlins 1-2

5. Powder

• Yıllardır adını hatırlayamadığım bi film var. Filmde para yerine insanlar kendi yaşamlarından zamanları kullanıyolar. Bişey alırken zamanlarını veriyolardı. Tek hatırladığım bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CharismaBoy

Canım sıkıldı bir anda aklıma geldi 5-6 sene önce televizyonda izledim bir evin duvarının içinde küçük insan gibi bişeyler yaşıyordu sonra ev sahibi sesler duyup yada görüp bunları öldürmesi için 2 kişi tutuyordu falan 2 kişi geliyordu evin duvarlarını falan kırıyordu arıyordu küçük şeylerde adamlardan kaçıyordu bilen varsa söylerse sevinirim.

The Borrowers
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTR

hatırlamaya çalıştığım filmler çoook eskiden izlediğim ve yalnızca birkaç sahnesini anlatabileceğim filmler. yardımcı olursanız sevinirim.

1- Filmde bir baba ve oğlu bir kasabaya taşınıyor. kasaba halkı tamamen vampir. çoıcuklar gece salıncakta sallanıyor ve geceleri gidiyorlar okula vs.....
    -------------------------------------------------------------------------------------
    2-filmde orta yaşlı bir kadın öldükten sonra dünyaya geri gönderiliyor. Amacı: aşk meşk konularında çok beceriksiz olan bir adama yardımcı olmak.... eski bir amerikan gençlik filmiydi...
    -------------------------------------------------------------------------------------
    3-Filmde küçük bir çocuğun bazı meziyetleri var deniz suyunun sıcaklığını yükselterek bir grup arkadaşına şaka yapıyor vs... bu dizi de olabilir...
    ------------------------------------------------------------------------------------
    4-Filmde adam şeytanla anlaşma yapıyor. Sabah uyandığında tipi falan değişiyor, zayıflamış görünüyor, kızlar ona hasta oluyor ama şişman haliyle onu seven kişinin kalbini kırıyor. film bir sahil kasabasında geçiyor... ama film yeni dönemde çekilen Bedazzled (Şaşkın) filmi değil. ona yakın birşey vs.........
    -----------------------------------------------------------------------------------
    5-Filmde zenci bir adam var ve süperkahraman oluyor. ancak yükseklik korkusu olduğu için 1 metre kadar mesafeden uçuyor

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. bu 5 ayrı filmin adını verebilirseniz çok sevinirim

hatırlatma yok mu tahminler
  • arkadaşlar ben bir filmi hatırlamaya çalışıyorum ama aklımda sadece bir sahnesi var. orta yaşlı sakallı bir adam, piyano eşliğinde "change my heart" diye şarkıya giriyodu bu sahne filmin başlangıç sahnesimi yoksa herhangi bir sahnesimi onu bile hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

arkadaşlar ben bir filmi hatırlamaya çalışıyorum ama aklımda sadece bir sahnesi var. orta yaşlı sakallı bir adam, piyano eşliğinde "change my heart" diye şarkıya giriyodu bu sahne filmin başlangıç sahnesimi yoksa herhangi bir sahnesimi onu bile hatırlamıyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0350258/

change my heart değil de unchain my heart olması lazım bir de şarkının
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeka

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

arkadaşlar ben bir filmi hatırlamaya çalışıyorum ama aklımda sadece bir sahnesi var. orta yaşlı sakallı bir adam, piyano eşliğinde "change my heart" diye şarkıya giriyodu bu sahne filmin başlangıç sahnesimi yoksa herhangi bir sahnesimi onu bile hatırlamıyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0350258/

change my heart değil de unchain my heart olması lazım bir de şarkının

ya aman neyse işte çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: at_avrat_silah

10 11 yıl önce izlediğim bi film; bi adam var babası mafya babası gibi bişey. bu adama tetikçilik yada adam öldürmeyi öğretsin diye başka bi adamın yanına yolluyor. Bu adamda gözünü kırpmadan herkesi öldürebilmesi için önce masum birini öldürmesi gerektiğini söylüyor. bi kadın seçiyo kendi halinde içine kapanık bi kadın. geceleri cenaze evinde çalışıyo ölülere makyaj falan yapıyor. Sonra bu katil adayı kadını takip ediyo vs derken kadın anlıyo peşinde birisi olduğunu savunma iç güdüsüyle adama tuzak kuruyo adam buna aşık oluyo derken kadın kendisi bi katil olup çıkıyo. filmin sonundada kadın bebek arabasıyla kiliseye giriyodu arabada silah falan vardı heralde rahibi öldürüp çıkıyodu rahatça dışardada kadını o titkçi öğretmen dam bekliyodu ikisi ortak olmuşlar vs. böyle bişeydi nolur bilen biri çıksın taktım bu filme:D

bulundumu arkadaş bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacanga

quote:

Orijinalden alıntı: at_avrat_silah

10 11 yıl önce izlediğim bi film; bi adam var babası mafya babası gibi bişey. bu adama tetikçilik yada adam öldürmeyi öğretsin diye başka bi adamın yanına yolluyor. Bu adamda gözünü kırpmadan herkesi öldürebilmesi için önce masum birini öldürmesi gerektiğini söylüyor. bi kadın seçiyo kendi halinde içine kapanık bi kadın. geceleri cenaze evinde çalışıyo ölülere makyaj falan yapıyor. Sonra bu katil adayı kadını takip ediyo vs derken kadın anlıyo peşinde birisi olduğunu savunma iç güdüsüyle adama tuzak kuruyo adam buna aşık oluyo derken kadın kendisi bi katil olup çıkıyo. filmin sonundada kadın bebek arabasıyla kiliseye giriyodu arabada silah falan vardı heralde rahibi öldürüp çıkıyodu rahatça dışardada kadını o titkçi öğretmen dam bekliyodu ikisi ortak olmuşlar vs. böyle bişeydi nolur bilen biri çıksın taktım bu filme:D

bulundumu arkadaş bende merak ettim

filmin adını bende bilmiyorum ama katil rolünü oynayan ben kingsleydi.
  • 2005 sonrası diye hatırladığım filmde bir kadın ve bir erkek zaman kapsülü mantığıyla bir kutuya konuluyor. Yiyecek içecek sağlanıyor. Program birkaç yıllık olması gerekirken felaketler oluyor ve bu 2 insan kutuda kalıyor. Yılllaaar yılar sonra insanlık televizyon yüzünden gerizekalılaşmış oluyor. Ve bunlar bir şekilde kutudan çıkıyorlar. Tabi herkes gerizekalı olduğu için erkek eleman ülkenin en zeki insanları arasında yer alıyor. Sonra başkan oluyordu sanırım. Bir de kötü adam vardı, bu adamında mısır tarlası gibi birşeyi vardı. Filmde ayrıca kuraklık sorunu vardı bizim zeki elaman tarlaya su getiriyordu falan. Hatırlayabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

2005 sonrası diye hatırladığım filmde bir kadın ve bir erkek zaman kapsülü mantığıyla bir kutuya konuluyor. Yiyecek içecek sağlanıyor. Program birkaç yıllık olması gerekirken felaketler oluyor ve bu 2 insan kutuda kalıyor. Yılllaaar yılar sonra insanlık televizyon yüzünden gerizekalılaşmış oluyor. Ve bunlar bir şekilde kutudan çıkıyorlar. Tabi herkes gerizekalı olduğu için erkek eleman ülkenin en zeki insanları arasında yer alıyor. Sonra başkan oluyordu sanırım. Bir de kötü adam vardı, bu adamında mısır tarlası gibi birşeyi vardı. Filmde ayrıca kuraklık sorunu vardı bizim zeki elaman tarlaya su getiriyordu falan. Hatırlayabildiniz mi?

Idiocracy ?

http://www.imdb.com/title/tt0387808/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

2005 sonrası diye hatırladığım filmde bir kadın ve bir erkek zaman kapsülü mantığıyla bir kutuya konuluyor. Yiyecek içecek sağlanıyor. Program birkaç yıllık olması gerekirken felaketler oluyor ve bu 2 insan kutuda kalıyor. Yılllaaar yılar sonra insanlık televizyon yüzünden gerizekalılaşmış oluyor. Ve bunlar bir şekilde kutudan çıkıyorlar. Tabi herkes gerizekalı olduğu için erkek eleman ülkenin en zeki insanları arasında yer alıyor. Sonra başkan oluyordu sanırım. Bir de kötü adam vardı, bu adamında mısır tarlası gibi birşeyi vardı. Filmde ayrıca kuraklık sorunu vardı bizim zeki elaman tarlaya su getiriyordu falan. Hatırlayabildiniz mi?

Idiocracy ?

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Ta kendisi. Çok teşekkürler eğlenceli bir filmdi.
  • arkadaşlar küçükken islediğim iki film var, tekrar izlemek istiyorum bunları fakat bir türlü bulamadım isimlerini
    belki isleyip de bu yazıyı okuyanlar bana yardımcı olabilir çok pis teşekkürü borç bilirim bende

birincisi
    bi matematikçi, babası banka borcu yüzünden intihar ediyor, bu çocukta kendini geliştirip bi prg yazıyor, bu prg bu borsadaki felan insan faktörünü hesaplayabiliyor, böylece krizleri önceden hesaplayip para kazandırabiliyor, o banka bu çoçuğu kapıyor, ilk başta inanmıyorlar, bi iki kez küçük paralarla çocuğun dediği gibi yatırım yapıolar, sonra çocuk dior 5 6 ay sonra en büyük kriz olcak die, bankadakilerde bankanın tüm parasını yatırıolar çocuğun dediği yönde, fakat çocuğun amacı bu zaten, bankadakiler çocuğun geçmişine çok sonrada ulaşıolar ama iş işten geçmiş oluyor, bankayı batırıp kayıplara karışıyor çocuk

ikincisi de
    gelecekte, böle hani jetgillerdeki gibi evler gökyüzünde gibi
    tanrılar var bunların mısırlılarınkiler deki maske ler gibi gerçekten kuş kafası var
    bu tanrılar ara sıra dünyaya gelip kızlarla birlikte oluyorlar
    bir tane dev köpek balığı var, fakat su tesisatı borularına sığabiliyor bu dev köpek balığı, bu yaratık tanrılara düşman
    animasyonumsu bi filmdi ama tamamı iil kız gerçekten insan dı yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sıth

1. Film Değişik bir tür vardı uzaylı gibi ayakları ters koşuyolardı.Filmin sonunda bi çayırda koşuyodu özgürlüğe doğru bu canlı.3.Tür gibi bi ismi vardı.

1. filmin adı aklıma gelmedi
    ama filmi biliyorum
    uzaylılar insan kılığında dünyaya geliyorlar
    dünyanın dört bi tarafına aletler yerleştirip dünyaya ısı dalgaları/karbondioksit vs bişiler yolluyorlar
    amaçları kendilerinin yaşamasına yetebilecek kadar sıcak yapmak

ayrıca bir tür aletleri war bi top
    bizim adamın evine atıyorlar ve bi karadelik oluşuyor odada ne var ne yok hepsini yutuyor sonra yok oluyor ev duruyor içi bomboş
    sonra bi uzaylı gelio orada çantasını kullanarak bu karadelik en son neler görmüş bilgisayarından isleyebiliyor

filmin en sonunda bizim adam bu uzaylıların üslerinden birinde bu toplardan en büyüğünü çalıştırıp ordaki herkesin yok olmasını sağlıyor

ve sanırım 2 bölümlük bi filmdi
  • 95'96 seneleri gibi 5. sınafa gidiyorduk amcamın oğullarıyla gece star tvde bir sci-fi izlemiştik.Tam konusu hatırlamıyoruz ama filmin ismini gaybırt vermiştik çünkü gaybırt başroldeki sibernetik bir robottu. gibiydi tam olarak hayalmeyel hatırlıyorum ama starkid(1997) deki robota benziyordu kollarında vucuduyla birleşik çıkma bıçaklar vardı sanki,,adamları sırayla dövüyordu.hatırladıklarım bunlar help me bulduk bulduk the guyver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacanga -- 12 Haziran 2012; 17:18:13 >
  • Bugün uzak doğu sinemasından ufak bir videoya denk geldimde belki izlemiş olanınız vardır diye sorayım dedim.Olay lisede geçiyor.Filmdeki eleman aynı sırayı paylaştığı kıza aşık oluyor.Kızda ona hiç ilgi göstermiyor.Eleman kızın yüzünden öğretmeninden dayak yiyor.Kız biraz kavgacı ve erkekler tuvaletinde sigara içiyor.Okul dışından erkek arkadaşı var.Sonra kızın erkek arkadaşı, elemanı okul çıkışında dövüyor.Film bu şekildedi adını bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.SaW

Eskiden tv de bir film görmüştüm. canlı bomba diye hatırlıyorum. a kişisi b kişisinin karnını yarıp içine bi kutu yerleştiriyodu. dikiş atıyodu. sonra o kutudan elektrik veriyordu. uzaktan takip ediyordu şantaj yapıyordu.b kişisi bi arabanın içinde söküyodu o kutuyu kesiyodu kendi karnını. sonra bunu yapan a kişisi b kişisinin yakın arkadaşı çıkıyodu. b kişisine iş yaptırtıyordu. yapmayınca elektrik veriyodu. sonra b kişisi a kişisini buluyodu bu sefer onun karnına koyuyodu hemde 2 tane. böyle bir film vardı. bunu hatırlayanlar adını yazsa dahi yeterli.

hala bulanınız yokmu arkadaşlar :S
  • yine 15 14 sene önce star tvde izlediğim bir film sadece giriş sahnesini hatırlıyorum spor bir araba iki genç vardı arabanın vites kolunun arkasında bir bölmeye yakıt diye yanacak şeyler atıyorlardı.bu kadar hatırlıyorum.
  • merhabalar bir film vardı çocukların ilk aşkını anlatıyordu. filmin sonunda çocuk arı tarafından sokulunca alerji yüzünden ölüyordu. hatta sevdiği kızın birşeyi kaybolmuştu ormanda o almak için ormana gitmişti ve orada arı sokunca ölmüştü.. Bu filmin adını hatırlayan var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: grey clouds

merhabalar bir film vardı çocukların ilk aşkını anlatıyordu. filmin sonunda çocuk arı tarafından sokulunca alerji yüzünden ölüyordu. hatta sevdiği kızın birşeyi kaybolmuştu ormanda o almak için ormana gitmişti ve orada arı sokunca ölmüştü.. Bu filmin adını hatırlayan var mı ??

Türkçe ismi Kız arkadaşım.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.