- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
9166 Cevap505180 Görüntüleme297 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4181 Mesaj
31 Mart 2011; 21:54:06 

Çok teşekkür ederim :) söyledim arkadaşa bakalım .p'D :))

...::::THERMALTAKE ARMOR+ CLUB::::...
Acer Ferrari ONE
SONY
♥ Xperia Z ♥

20 Mesaj
1 Nisan 2011; 1:14:06 

quote:

Fılmde 5 kişiyi 2 kız 3 erkek bi adam magara gibi bi yere hapsediyodu kuyudan giriliyodu bunlara sadece buyuk varillerle su veriyodu ve bunalr zaman gctıkce bırbırlerını öldürüp yemeye başlıyodu. En sonundada bi tane kız kurtuluyodu bilen vrsa yazsn ltfn :D

Bilen yokmu yaw valla kafayı yicemm

2021 Mesaj
1 Nisan 2011; 1:27:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Axmany

Bilen yokmu yaw valla kafayı yicemm

http://www.imdb.com/title/tt0242527/

Olabilir mi hocam?

Bu arada konuya bakıp tanımayanlar linke tıklamasın!

End of the Road Magazine

3100 Mesaj
1 Nisan 2011; 4:01:29 

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

0

Bu filmi bilen var mıdır

Güncel

20 Mesaj
1 Nisan 2011; 19:10:45 

quote:

http://www.imdb.com/title/tt0242527/

olabilir mi hocam?

Bu arada konuya bakıp tanımayanlar linke tıklamasın!

Yok usta buda değil ilgilendigin icin saolasın.

877 Mesaj
2 Nisan 2011; 15:53:51 

http://www.facebook.com...=1728917435545&comments

Vidyodaki filmin ismini bilen var mı acaba?

بسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

1850 Mesaj
2 Nisan 2011; 16:06:23 

quote:

Orijinalden alıntı: El-Harezmi

Ne kadar Müslümanların bu kadar masum olduğunu düşünmesemde güzel savunma yapıyor Müslüman Genç. Malesef adını bilmiyorum ama güzel bir sahneydi.

Ufuk Üniversitesi - Psikolojik Danışma ve Rehberlik 3

6412 Mesaj
2 Nisan 2011; 16:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: El-Harezmi

http://www.imdb.com/title/tt1185442/

çok izleyen bilir..

1 Mesaj
2 Nisan 2011; 23:23:25 

benim ismini hatırlayamadığım filmim şöyle:

sanırım bir sel sonucu heryer suyla kaplanıyor ve suyun ortasında kocaman bir ağaç var. üzerinde insanlar mahsur kalmış, 8 10 kişi sanırım. bunlar hayatta kalmaya çalışıyorlar.
bir sahnesinde de bir leopar sanırım bir kütük üzerinde sürüklenerek ağaca çıkıyordu.
sonra ne olduğunu hatırlayamıyorum. bilen var mı?

12 Mesaj
3 Nisan 2011; 14:11:16 

Herkese Selam Benim 2 tane film var sahnesim aklımda ama adını unuttum 1.si bir erkek gencin babaannesi var ve savunma sanatı ustası bu gence ögretiyor savunma sanatını ve bu genç dövüşmüyor sadece kendini koruyor.ve bir partiye davet ediyor bir kız partide 2 erkek buna beyzbol sopasıyla dövmeye çalışıyor ama genç 2 sinede vurmadan dövüyor.Hatta adam beyzbol sopasını kendi arabasına vuruyordu. bu böyle bir filmdi 2. si ise 1 tane general var veya başka bir rütbeli neyse bunun bir kızı vardı kıza iyi davranmıyordu ve 1 gün helikoptere binerken kızı ve general, generalin emri altındaki bir asker generale tekme atıyor ve kızı kaçırıyordu sonra ormana general asker gönderiyordu.filmlerden aklımda kalan sahneler bu kadar. şimdiden teşekkürler söylerseniz sevinir sagolun...

322 Mesaj
4 Nisan 2011; 17:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Güncel

Baraka.. http://www.imdb.com/title/tt0103767/ kanadalı belgesel yönetmeni ron frickle'nin
24 farklı ülkeden 70 mm.lik kamerayla çektiği fotoğraf karelerinin montajlanmasıyla oluşan belgesel-film..

nagano, japonya'dan kaplıca görüntüleri.. dakka 13:43'e bak..

bu da İstanbul galata mevlevihanesinden.. dakka 10:46'ya bak..

This is that awkward moment between your birth and your death

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Nisan 2011; 5:05:27 

Almancı türk lerle ilgili

Bi tane almancı türk var çok serseri bi çocuk alman çocuğa bir sürü eziyetler yapıyor

alman çocuk bıçak filan çekiyo buna sonrasında çok iyi arkadaş oluyolar

Film almancı türklerin serseri oldukları konusunu işliyor ama sonuçtada dostluk oluyor güzel bi mesaj veriyor

Seneler önce tv de yeni çıkan filmlerin fragmanlarını izlemiştim bu film o zaman yeni çıkmıştı o zamandan beri aklımda artık izlemem lazım

12 Mesaj
5 Nisan 2011; 13:57:11 

Herkese Selam Benim 2 tane film var sahnesim aklımda ama adını unuttum 1.si bir erkek gencin babaannesi var ve savunma sanatı ustası bu gence ögretiyor savunma sanatını ve bu genç dövüşmüyor sadece kendini koruyor.ve bir partiye davet ediyor bir kız partide 2 erkek buna beyzbol sopasıyla dövmeye çalışıyor ama genç 2 sinede vurmadan dövüyor.Hatta adam beyzbol sopasını kendi arabasına vuruyordu. bu böyle bir filmdi 2. si ise 1 tane general var veya başka bir rütbeli neyse bunun bir kızı vardı kıza iyi davranmıyordu ve 1 gün helikoptere binerken kızı ve general, generalin emri altındaki bir asker generale tekme atıyor ve kızı kaçırıyordu sonra ormana general asker gönderiyordu.filmlerden aklımda kalan sahneler bu kadar. şimdiden teşekkürler söylerseniz sevinir sagolun...
Bu FİLMLERİ MUTLAKA BULMAM LAZIM.SÖYLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM...

624 Mesaj
6 Nisan 2011; 11:20:04 

Bir kaç arkadaş ilk baş birini arıyorlar ve şaka yapıyorlar çocukken ve şaka yaptıkları adam gelip evdeki bütün ebebeynleri öldürüyor. Sonra bunlar büyüdükten sonra bir partiye katılıyorlar orada da yine bu oyunu oynuyorlar ve tekrar bir katil gelip bunları öldürüyor.
film 77 falan birşey ama.

525 Mesaj
6 Nisan 2011; 20:53:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

Bir kaç arkadaş ilk baş birini arıyorlar ve şaka yapıyorlar çocukken ve şaka yaptıkları adam gelip evdeki bütün ebebeynleri öldürüyor. Sonra bunlar büyüdükten sonra bir partiye katılıyorlar orada da yine bu oyunu oynuyorlar ve tekrar bir katil gelip bunları öldürüyor.
film 77 falan birşey ama.

http://www.imdb.com/title/tt0462160/

12 Mesaj
7 Nisan 2011; 13:17:12 

1407 Mesaj
7 Nisan 2011; 23:18:31 

http://www.vidivodo.com...p-nara-_-gitme#videoalt

Arkadaşlar bu videodaki filmin adı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgzTonY -- 7 Nisan 2011; 23:19:51 >

Samsung 40C530/Psn: OguzGuner
FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

www.ogzgunner.blogspot.com

322 Mesaj
8 Nisan 2011; 1:17:59 

film değil ki klipten almışlar görüntüleri.. parçayı söyleyen de ordaki adam zaten..

1407 Mesaj
8 Nisan 2011; 22:16:40 

@kahvecigo film gibi gelmsti de..

FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

36 Mesaj
10 Nisan 2011; 0:04:34 

herkese kolay gelsin 1 tane çizgi film 1 tanede film sorcaktım

tam emin değilim filmdende baya önce izlemiştim vardır heralde bi 10 yılı
filmin konusu yarım yamalak hatırlıyorum
Atları yakalıyolardı ehileştirilmemiş yabani atları yakalamaya çalısıyolardı 1 tane atı yakalayamıyolardı ama emin değilim hayal gücümde söletmiş olabilir beyaz bi at olabilir . hidalgo değil onu beletirteyim :D araştırdım ama bulamadım valla bulan olursa allah razı olsun

diğeri ise atv de yayınlanan bi çizgi filmdi lisede geçio olay eminim çoğu kişi izlemiştir
4 5 arkadaş var 1 tanesi şişko 1 tanesi zenci 1 tane kız 1 tanede sürekli şapka takan yaramaz çoçuk bunların basından geçen hikayeler işte okul müdürü bayan ve çok sert birisi idi bunuda sölerseniz çok iyi olur :D
aklımda kalan bir bölümde şapkalı elaman yaramazlık yapıo müdür buna okulun içine çizilmiş bi karenin içinde tutuyodu.

6412 Mesaj
10 Nisan 2011; 0:28:39 

quote:

Orijinalden alıntı: eren3131

herkese kolay gelsin 1 tane çizgi film 1 tanede film sorcaktım

tam emin değilim filmdende baya önce izlemiştim vardır heralde bi 10 yılı
filmin konusu yarım yamalak hatırlıyorum
Atları yakalıyolardı ehileştirilmemiş yabani atları yakalamaya çalısıyolardı 1 tane atı yakalayamıyolardı ama emin değilim hayal gücümde söletmiş olabilir beyaz bi at olabilir . hidalgo değil onu beletirteyim :D araştırdım ama bulamadım valla bulan olursa allah razı olsun

diğeri ise atv de yayınlanan bi çizgi filmdi lisede geçio olay eminim çoğu kişi izlemiştir
4 5 arkadaş var 1 tanesi şişko 1 tanesi zenci 1 tane kız 1 tanede sürekli şapka takan yaramaz çoçuk bunların basından geçen hikayeler işte okul müdürü bayan ve çok sert birisi idi bunuda sölerseniz çok iyi olur :D
aklımda kalan bir bölümde şapkalı elaman yaramazlık yapıo müdür buna okulun içine çizilmiş bi karenin içinde tutuyodu.

dediğin çizgi film recess..eskiden çok izlerdim.

0

çok izleyen bilir..

36 Mesaj
10 Nisan 2011; 12:58:53 

quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

dediğin çizgi film recess..eskiden çok izlerdim.

0

çok teşekkür ederim arkadaşım inş filmide bulursunuz ya :)

12 Mesaj
10 Nisan 2011; 12:59:14 

YA ABİ KİMSE DİKKATE ALMIYO BENİ AMA ÖNEMLİ LÜTFEN....

12 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:04:40 

CANE KARDEŞ BİLİOMUSUN BU FİLMLERİ

1407 Mesaj
12 Nisan 2011; 16:23:23 

Şu filmin adını unuttum.Kel bir adam vardı yanında da arkadaşı bunlar amatör kamerayla olan biteni çekiyordu.Film içinde yönetmendiler bir nevi.Sonunda adam ölüyordu filan..İsmi neydi bu filmin?

FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

322 Mesaj
12 Nisan 2011; 17:00:46 

quote:

Orijinalden alıntı: OgzTonY

Şu filmin adını unuttum.Kel bir adam vardı yanında da arkadaşı bunlar amatör kamerayla olan biteni çekiyordu.Film içinde yönetmendiler bir nevi.Sonunda adam ölüyordu filan..İsmi neydi bu filmin?

15 Minutes

1407 Mesaj
12 Nisan 2011; 17:10:52 

quote:

Orijinalden alıntı: kahvecigo

15 Minutes

Teşekkür ederim .

FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

824 Mesaj
12 Nisan 2011; 23:11:54 

Beyler bir film vardı baya eski bir film.Ben eskiden betamax video da izlemiştim.İsmini hatırlayamıyorum şimdi.Filmi anlatayım.Yaşlı bir adam çiçeklerine bakarken sularken elini bir solucan türü böcek ısırıyordu.Adamı hastaneye kaldırıyorlardı ama adam kalp krizinden ölüyordu.Daha sonra bu solucanı inceleme için hastanede tutuyorlardı.Üzerinde kimyasal bir sıvı dökülüyordu.Daha sonra hastanenin eski bodrum katlarında oldukca büyük bir yaratıga dönüşüyordu.Hatta unutmadan birde sivil polisimiz vardı filmde.Neydi bu filmin ismi?

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte

331 Mesaj
13 Nisan 2011; 19:12:51 

quote:

Orijinalden alıntı: pacanga

6 veyahut 7 sene önce show tvde izlemiştim başrolde genç bir kız vardı sahne ve tür olarak crow filminin andırıyordu fantastik ögeler çoktu sanırım ama benim tam anlamıyla net hikayesini hatırlıyamıyorum ama.kız en son sahne de bitkisel hayatta ki gördüğü travmadaymış filme o travmadaki hayallleri anlatıyordu.seyirciye vauu hepsi hayaliymiş kızın dedirttiren bir filmdi erkek mi vardı onu
aldatıyormuydu uyuşturucu varmıydı,bilmiyorum ama korku ögeleri kullanılıyordu dediğim gibi tam hikayesini hatırlayamıyorum yine üye arkadaşlardan umut etmekten başka şansım yok şimdiden emek veren herkese sonsuz teşekkürler

şimdi sen gidiyorsunya,diş fırçanla klozeti temizleyeceğim.

5895 Mesaj
13 Nisan 2011; 20:05:54 

forumda bir konuda görmüştüm, konusu hoşuam gitmişti ve ""aa bunu indireyim"" deyip unuttum. adını ya da konusunu hatırlayamıyorum

afişinin kırmızı ağırlık ve dikdörtgen şeklinde dönen bir oda olduğunu hatırlıyorum," cube " gibi bir şeydi sanki

düzeltme :
arayan buluyor efenim, Fermat's Room' muş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 13 Nisan 2011; 20:18:07 >

\|/ Suddenly... Life has new meaning \|/

824 Mesaj
13 Nisan 2011; 23:45:29 

quote:

Orijinalden alıntı: darkrhapsody

Beyler bir film vardı baya eski bir film.Ben eskiden betamax video da izlemiştim.İsmini hatırlayamıyorum şimdi.Filmi anlatayım.Yaşlı bir adam çiçeklerine bakarken sularken elini bir solucan türü böcek ısırıyordu.Adamı hastaneye kaldırıyorlardı ama adam kalp krizinden ölüyordu.Daha sonra bu solucanı inceleme için hastanede tutuyorlardı.Üzerinde kimyasal bir sıvı dökülüyordu.Daha sonra hastanenin eski bodrum katlarında oldukca büyük bir yaratıga dönüşüyordu.Hatta unutmadan birde sivil polisimiz vardı filmde.Birde filmin sonunda polis ve bir kadın elinde uzaktan kumandaya benzer bir aletle yaratığı öldürüyordu.Neydi bu filmin ismi?

Hadi ama bulun artık şu filmi İsteyene biraz daha bilgi verebilirim filmle ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrhapsody -- 14 Nisan 2011; 19:38:49 >

8 Mesaj
14 Nisan 2011; 9:02:32 

Arkadaşlar benim aradığım tam olarak film değil. Bi ara haberlere falan konu olmuştu. Şöyle ki:
İstanbul'un ilk animasyonu ya da buna benzer bişey yazıyodu başlarken. Gazete kağıtlarından asker şeklinde her hareketlerini ayrı ayrı kesmişler her sayfayı istanbul'un değişik yerlerine yapıştırıp resmini çekmişler. sonra da bunları arka arkaya film karesi şeklinde yapmışlar. iki tane bir birine gelen silahlı asker vardı karşılaştıklarında birbirlerine sarılıyorlardı.
İnternetten aradım ama nafile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shucru -- 14 Nisan 2011; 9:05:20 >

83 Mesaj
14 Nisan 2011; 21:35:53 

hatırlamaya çalıştığım filmler çoook eskiden izlediğim ve yalnızca birkaç sahnesini anlatabileceğim filmler. yardımcı olursanız sevinirim.

1- Filmde bir baba ve oğlu bir kasabaya taşınıyor. kasaba halkı tamamen vampir. çoıcuklar gece salıncakta sallanıyor ve geceleri gidiyorlar okula vs.....
-------------------------------------------------------------------------------------
2-filmde orta yaşlı bir kadın öldükten sonra dünyaya geri gönderiliyor. Amacı: aşk meşk konularında çok beceriksiz olan bir adama yardımcı olmak.... eski bir amerikan gençlik filmiydi...
-------------------------------------------------------------------------------------
3-Filmde küçük bir çocuğun bazı meziyetleri var deniz suyunun sıcaklığını yükselterek bir grup arkadaşına şaka yapıyor vs... bu dizi de olabilir...
------------------------------------------------------------------------------------
4-Filmde adam şeytanla anlaşma yapıyor. Sabah uyandığında tipi falan değişiyor, zayıflamış görünüyor, kızlar ona hasta oluyor ama şişman haliyle onu seven kişinin kalbini kırıyor. film bir sahil kasabasında geçiyor... ama film yeni dönemde çekilen Bedazzled (Şaşkın) filmi değil. ona yakın birşey vs.........
-----------------------------------------------------------------------------------
5-Filmde zenci bir adam var ve süperkahraman oluyor. ancak yükseklik korkusu olduğu için 1 metre kadar mesafeden uçuyor

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. bu 5 ayrı filmin adını verebilirseniz çok sevinirim

824 Mesaj
14 Nisan 2011; 23:22:31 

quote:

Orijinalden alıntı: VTR

hatırlamaya çalıştığım filmler çoook eskiden izlediğim ve yalnızca birkaç sahnesini anlatabileceğim filmler. yardımcı olursanız sevinirim.

1- Filmde bir baba ve oğlu bir kasabaya taşınıyor. kasaba halkı tamamen vampir. çoıcuklar gece salıncakta sallanıyor ve geceleri gidiyorlar okula vs.....
2-filmde orta yaşlı bir kadın öldükten sonra dünyaya geri gönderiliyor. Amacı: aşk meşk konularında çok beceriksiz olan bir adama yardımcı olmak.... eski bir amerikan gençlik filmiydi...
3-Filmde küçük bir çocuğun bazı meziyetleri var deniz suyunun sıcaklığını yükselterek bir grup arkadaşına şaka yapıyor vs... bu dizi de olabilir...
------------------------------------------------------------------------------------
4-Filmde adam şeytanla anlaşma yapıyor. Sabah uyandığında tipi falan değişiyor, zayıflamış görünüyor, kızlar ona hasta oluyor ama şişman haliyle onu seven kişinin kalbini kırıyor. film bir sahil kasabasında geçiyor... ama film yeni dönemde çekilen Bedazzled (Şaşkın) filmi değil. ona yakın birşey vs.........
-----------------------------------------------------------------------------------
5-Filmde zenci bir adam var ve süperkahraman oluyor. ancak yükseklik korkusu olduğu için 1 metre kadar mesafeden uçuyor

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. bu 5 ayrı filmin adını verebilirseniz çok sevinirim

Hocam 1 numaralı filmi bende hayal meyal hatırlıyorum.Kasabada herkes vampir özellikle çocuklar ama hiçbirşey yokmuş gibi davranıyorlardı.Okula filan gidiyorlardı öyle birşeyler vardı sanırım.Ama ismini bende bilmiyorum malesef.Zaten eskiden yani 90lı yıllarda tv de hep vampirli fimler vardı buna benzer.

291 Mesaj
15 Nisan 2011; 13:45:32 

Sanırım 91 92 senesi henüz 5-6 yaşlarındayım uzak doğuda çekilmiş 2 film hatırlıyorum o zamanki bende bıraktığı etkileri inanılmazdı ve televizyonda falan değil video kasette izliyorduk ne zaman amcamlara gitsem açması için ısrar ediyordum oda kıramayıp açıyor her seferinde hipnoz olmuş bir şekilde izliyordum.

Amcam ilk film için kemik kıran diyordu filmin adı o mu bilmiyorum tek hatırladığım sahneler bir yerde bu esas adamın arkadaşları var eğitim yapıyorlar şişman bir adam var çamaşır yıkayıp kurutmak için kung fu mu karate mi ne yapıyor diğer arkadaşlarıda orda başka hareketler yapıyor bir nevi karakterleri tanıtıyor falan. Filmin sonlarına doğru sanırım kötü adamlar bizim kemik kıranın tüm arkadaşlarını öldürüyordu bu şişman çamaşıra yumruk atan adamda dahil(dövüşerek) sonra kemik kıran intikam için adı üstünde hepsinin kemiklerini kırarak yeniyordu son sahne mağara gibi bir yerde geçiyordu, filmde hep dağ orman çayır çimen görmüştüm bu filmi bulacak varsa beni 6 yaşıma götürecek çok memun olurum.

2. Film ninjalarla ilgili amcam bu filmede beyaz ninja diyordu elbisesi yüzünden
Bu filmden hatırladığım sahneler ise bir yerde beyaz ninja tam teçhizat kötü adamların olduğu eve giriyordu ses yapmamak için koşacağı istikamete halı gibi birşey atıp seriyordu sonra üstünden ses çıkarmaadan hızlıca koşuyor adamlar içerde masaya oturmuş duymuyordu yokolmak için elinde 2 tane misket gibi bişey vardı onları sürekli gösteriyordu.(mor gibi bir rengi vardı)
Filmin bir yerinde şehir hayatından bir akşam kesiti vardı.
Filmin sonunda bizim beyaz ninja dövülüyordu ve maskesini düşürüyordu ve elbisesi yırtılıyordu sadece alt kalıyordu vücud falan çizilmiş yaralı gibiydi ve hareketsiz bir kata duruşu yaparken fonda derin rüzgar sesleri geliyordu çünkü düşmanı sürekli kayboluyordu bu sahne deniz kıyısı gibi bir yerde geciyordu tam hatırlamamakla beraber son sahnede dalgaların denize vurduğu sesli anlar vardı ve hep rüzgar deniz sesi geliyordu bizim adam kata çizmiş bir vaiyette düşmanını bekliyordu yeniyorduda herhalde.

Bulan kişiye şimdiden sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Başarmak deneyimle gelir, deneyim başarısız olmakla.
Eğer hatalıysan, sakın unutma ve bundan ders çıkar.

575 Mesaj
15 Nisan 2011; 14:03:34 

Filmin bir parçası aklımda sadece, ismini merak ediyorum. Bir ajanı hapse atıyorlardı, yere bilye gibi şeyler bırakıp bırakıp gidiyordu, bir şey yaptı ve bilyeler birleşip duvarı patlattı. Acaba hatırlayan var mı? Ajan filmi gibiydi :)

Hacettepe Üniversitesi

9 Mesaj
15 Nisan 2011; 19:52:54 

merhaba benim sormak istediğim filmde birtakım insanlar en şanslı kişiyi bulmaya çalışıyorlardı, birkaç kişinin gözlerinin bağlayıp otoyolda koşturma, yine gözleri bağlayıp sık ağaçlarla kaplı ormanda koşturma gibi yöntemlerle en şanslı kişiyi bulup onu kumardan para kazanmak için kullanıyorlardı. adını bilen var mı bu filmin acaba?

1850 Mesaj
15 Nisan 2011; 20:20:53 

quote:

4. film hakkında: Bir telefon vardı ve 666 arayınca şeytan geliyordu komedi filmi tarzıydı o mu?

Ufuk Üniversitesi - Psikolojik Danışma ve Rehberlik 3

331 Mesaj
15 Nisan 2011; 21:00:33 

quote:

2. film bu olabilirmi==http://www.imdb.com/title/tt0164108/

331 Mesaj
15 Nisan 2011; 21:12:46 

quote:

Orijinalden alıntı: OgzTonY

Nacho Libre -----jack black ----olabilir mi?

331 Mesaj
15 Nisan 2011; 21:26:27 

quote:

Orijinalden alıntı: h4y4t1

CANE KARDEŞ BİLİOMUSUN BU FİLMLERİ

ikinci film bu olabilirmi;;http://www.imdb.com/title/tt0194722/

824 Mesaj
15 Nisan 2011; 23:16:16 

quote:

Hadi ama bulun artık şu filmi İsteyene biraz daha bilgi verebilirim filmle ilgili.

?????

83 Mesaj
15 Nisan 2011; 23:34:25 

quote:

2. film bu olabilirmi==http://www.imdb.com/title/tt0164108/

yo yo bu değil daha daha eski bir filmdi daha bi gençlik filmiydi

8 Mesaj
16 Nisan 2011; 10:35:22 

quote:

Orijinalden alıntı: shucru

Arkadaşlar benim aradığım tam olarak film değil. Bi ara haberlere falan konu olmuştu. Şöyle ki:
İstanbul'un ilk animasyonu ya da buna benzer bişey yazıyodu başlarken. Gazete kağıtlarından asker şeklinde her hareketlerini ayrı ayrı kesmişler her sayfayı istanbul'un değişik yerlerine yapıştırıp resmini çekmişler. sonra da bunları arka arkaya film karesi şeklinde yapmışlar. iki tane bir birine gelen silahlı asker vardı karşılaştıklarında birbirlerine sarılıyorlardı.
İnternetten aradım ama nafile...

arkadaşlar bilen yok mu hiç.....

48 Mesaj
16 Nisan 2011; 11:19:55 

10-12 yıl önce 2 3 kere kanal d vermişti.hikâyesi hatırladığım kadarıyla , genç bir çocuğun yanında acayip bir canlı var.bunu halktan saklamaya çalışıyor,ama canlı çok kısa sürede inanılmaz derecede büyüme gösteriyor.bir dev haline geliyor.hatta bir sahnesinde çocuklar top oynarken bu canlı topu havaya dikiyor ve çok fazla yükseliyor...

bu kadarını hatırlayabildim...

824 Mesaj
16 Nisan 2011; 11:30:40 

quote:

Beyler bir film vardı baya eski bir film.Ben eskiden betamax video da izlemiştim.İsmini hatırlayamıyorum şimdi.Filmi anlatayım.Yaşlı bir adam çiçeklerine bakarken sularken elini bir solucan türü böcek ısırıyordu.Adamı hastaneye kaldırıyorlardı ama adam kalp krizinden ölüyordu.Daha sonra bu solucanı inceleme için hastanede tutuyorlardı.Üzerinde kimyasal bir sıvı dökülüyordu.Daha sonra hastanenin eski bodrum katlarında oldukca büyük bir yaratıga dönüşüyordu.Hatta unutmadan birde sivil polisimiz vardı filmde.Neydi bu filmin ismi?

331 Mesaj
16 Nisan 2011; 12:39:29 

quote:

bu olabilirmi?
http://www.youtube.com/...a4w2hJk&feature=related

824 Mesaj
16 Nisan 2011; 14:04:43 

quote:

bu olabilirmi?
http://www.youtube.com/...a4w2hJk&feature=related

malesef değil.Ama neyse ben buldum sonunda

http://www.imdb.com/title/tt0092677/

331 Mesaj
16 Nisan 2011; 22:02:10 

bir film vardı adamı buzdanmı mağaradanmı çıkarıyorlardı iki arkadaş bu adama medeniyet öretiyorlardı sonra bu onları solluyormuydu bölyle bir kaç film hatırlıyorum farketmez siz hepsini yazın cunku hepsinide inderecem

10 Mesaj
17 Nisan 2011; 1:40:20 

Eskiden tv de bir film görmüştüm. canlı bomba diye hatırlıyorum. a kişisi b kişisinin karnını yarıp içine bi kutu yerleştiriyodu. dikiş atıyodu. sonra o kutudan elektrik veriyordu. uzaktan takip ediyordu şantaj yapıyordu.b kişisi bi arabanın içinde söküyodu o kutuyu kesiyodu kendi karnını. sonra bunu yapan a kişisi b kişisinin yakın arkadaşı çıkıyodu. b kişisine iş yaptırtıyordu. yapmayınca elektrik veriyodu. sonra b kişisi a kişisini buluyodu bu sefer onun karnına koyuyodu hemde 2 tane. böyle bir film vardı. bunu hatırlayanlar adını yazsa dahi yeterli.

834 Mesaj
17 Nisan 2011; 20:32:23 

quote:

bir film vardı adamı buzdanmı mağaradanmı çıkarıyorlardı iki arkadaş bu adama medeniyet öretiyorlardı sonra bu onları solluyormuydu bölyle bir kaç film hatırlıyorum farketmez siz hepsini yazın cunku hepsinide inderecem

Bu olabilir mi?

http://www.imdb.com/title/tt0104187/

1343 Mesaj
18 Nisan 2011; 0:14:35 

filmi parça parça hatirliyorum umarım anlayabilirsiniz; uzun bir koridor ve koğuşlar var (hapisaneyi andırıyor) koğuşlarda kalan insanlar geceleri tüm kapıları sonuna kadar kitliyorlar çünkü etrafa inanılmaz soğuk veren bazı canlılar koridorlarda gezinmeye başlıyor kapı kolları felan hep buz tutuyor sabah olduğu zaman ise koğuşlarda kalanlar görev paylaşımı yapıyolar küçük çocuklara eğitim vs. yetişkinlerden bazıları ise bazı koğuşlar yani güvenli olmayan koşularda (zombi türü) bir tür virüsden etkilenmiş insanları geçip erzak vs.. toplamaya gidiyolar filmin bi yerinde küçük bi çocuk geliyor ve saklanan insanlar ona nasıl hayatta kaldığını felan soruyor filmin ilerleyen bölümlerinde yetişkinlerden biri bu aslında bi deney hepimiz kobayız diye gezinmeye başlıyor ve en sonunda kafayı yiyor(ki filmin en sonunda bu arkadaşın dediği doğru çıkıyor) ayrıca filmin sonunda kurtulan yok çoluk çocuk hepsi ölüyor bu filmi bilen duyan anımsayan varsa lütfen söylesin hayatımdaki en büyük soru işaretini gidermiş olursunuz şimdiden teşekkür ederim :)

+ek olarak filmin sonundan anladığım kadarıyla yani hatırladığım kadarıyla uzay zamanında geçen bir film çünkü film, biterken bi çeşit gezegenin (dünyada olabilir çünkü paramparça olmuş) üzerindeki çok büyük bir kapsülün içinde tüm olayların geçdiğini anladığımız bir sahneyle bitiyor

up

10 Mesaj
18 Nisan 2011; 1:13:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.SaW

Eskiden tv de bir film görmüştüm. canlı bomba diye hatırlıyorum. a kişisi b kişisinin karnını yarıp içine bi kutu yerleştiriyodu. dikiş atıyodu. sonra o kutudan elektrik veriyordu. uzaktan takip ediyordu şantaj yapıyordu.b kişisi bi arabanın içinde söküyodu o kutuyu kesiyodu kendi karnını. sonra bunu yapan a kişisi b kişisinin yakın arkadaşı çıkıyodu. b kişisine iş yaptırtıyordu. yapmayınca elektrik veriyodu. sonra b kişisi a kişisini buluyodu bu sefer onun karnına koyuyodu hemde 2 tane. böyle bir film vardı. bunu hatırlayanlar adını yazsa dahi yeterli.

hatırlatma...

1239 Mesaj
18 Nisan 2011; 23:50:21