Şimdi Ara

TTnet'i Kapatmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ben bugün itibariyle TTnet'i kapatıp Smile ADSL'e geçeceğim Ama TTneti' kapatabilmem için Telefonla Aramam yeterlimidir ? Yoksa Telefon hattının Sahibinin Telekoma kadar Gitmesimi gerekiyor arkadaşlar.yardımcı olursanız sevinirim,Teşekkürler

• hat sahibinin gitmesi gerekiyor ordan kapatma formu alacaksın doldurup varsa borcu onuda ödeyip görevli bölüme vereceksiniz ben 1 sene önce ttnet'i kapatmıştım gayet basit'di
  • Aynen, ben yaklaşık 20 gün önce kapattırdım. Form doldurup kalan borcunu ödeyip kapatıyorsun. Ama hat sahibi olmalı.
  • Smile a abone olurken kredi kartınızı vermeyin otomatik çekip duruyolar birçok şikayet mevcut forumlarda bu konuyla ilgili. Faturayı kendiniz elden ödeyin.
  • Anladım arkadaşlar teşekkürler Ama Telekomdan Bir form alıp Sahibine imzalatsam kendim götürüp versem olurmu acaba ? ,Elden yatırınca 6 aydı galiba indirim süresi ama olsun Otomatik kredi kartımdan çekeceklerine Elden yatırırım daha iyi bilgilendirmeler için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: lamerstyle33

Anladım arkadaşlar teşekkürler Ama Telekomdan Bir form alıp Sahibine imzalatsam kendim götürüp versem olurmu acaba ? ,Elden yatırınca 6 aydı galiba indirim süresi ama olsun Otomatik kredi kartımdan çekeceklerine Elden yatırırım daha iyi bilgilendirmeler için teşekkürler

formu imzalatıp ger, götürsen kabul ederler diye tahmın ediyorum.ben mesela başvuru formunu imzalattım sonra doldurup verdım hat sahıbının kımlığıde yanında olsun sorun olmaz sanırım
  • yalnız mahallenin bağlı olduğu türktelekoma gidin burda merkezden değil numaranızın bağlı olduğu telekoma gidin dediler ordan kapattılar.
  • Anladım arkadaşlar Bu haber iyi oldu hat sahıbı Annem zaten Telekoma gidemeyecek kadar Rahatsızdı En iyisi formu imzalatıp Kimliğiyle beraber Kendim götüreyim.Teşekkürler ilginiz için
  • hat sahibi yada noterden vekaleti olan kişinin bizzat telefon fatursının üzerinde hangi müdürlük yazıyo ise oraya başvurması gerekir.eğer herhangibir kampanya yok ise hattı kapattıracağınız güne kadar olan fatura ücreti talep edilecektir.kampanya var ise modem alınmışsa ücreti+ücretsiz bir kullanım yada indirim varsa ve süresi dolmamış ise ücretleri talep edilir.ttnette tüm kampanyalar 24 aylık sözleşmeyle verildiği için kapama durumunda sözleşmenin kalan süresinin 4440375 öğrenerek haraket etmek en mantıklısıdır
  • Smıle ile ttnet arasında ne fark var? yani değiştirmeye değermi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.