Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de o kadar süper gücüm olsa ben de süper kahraman olurum . Asıl kahramanlık , hiçbir süper gücü olmadan kahraman olabilmektir . Misal Batman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

galactus ve reed/susan richards'ın çocuğu 1-2 numaralar için kapışır.3 numara hulk olur.

edit:bir de dr. manhattan var.aslında 3. sırayı ona verebiliriz.

edit 2:ya aslında dr. manhattan 1 olsun,galactus ve richards'ların çocuğu 2.-3. için yarışsın,hulk'ı 4 yap

Alıntıları Göster
    Benim de o kadar süper gücüm olsa ben de süper kahraman olurum . Asıl kahramanlık , hiçbir süper gücü olmadan kahraman olabilmektir . Misal Batman
  • hancock
  • her süper kahraman kendi çöplüğünde öter
  • Galactus.. Insanin hayal gucunun cok otesinde muazzam bir kozmik guce sahip oldugundan bahsedilir ve tam olarak gucunun siniri bilinmez.. Hayatta kalabilmesi icin, gezegenlerin enerjilerinden faydalanarak onlari yokeder.. Heralds of galactus (galactus'un habercileri), gezegenlerde yasam olup olmadigini arastirirlar ve uygun gezegenleri Galactus icin hazirlarlar.. En cok bilineneleri, Silver Surfer, Terrax, Firelord, Destroyer, Nova...

NOT : Fantastic four : rise of the silver surfer filminde asagidaki resimdeki gibi Galactus`un dunyaya gelisi gorkemli bir sekilde gosterilmis olsada, filmde Galactus`u gostereceklerinden bahsetmislerdi.. ama filmde Galactus`u gorebilmek gercekten marifet istiyor.. asagidaki alevli resmi gorunce orjinal galactus karakterine benzetebiliyorsunuz.. Ayrica filmin sonunda, sanki silver surfer, galactus`a karsi savasmis ve zafer kazanmis gibi gosterilmis.. halbuki tam olarak oyle degildir.. Kisaca anlatmak gerekirse, silver surfer, dunyadaki yasam varliklarinin kurtarilmaya deger oldugunu kabul ederek galaktus`a karsi cikar. bunun sonucunda galactus bunu kabul edemez ve madem dunyayi bu kadar sevdin onlarla birlikte yasa der ve silver surfer`i dunyaya mahkum eder.. (Son paragraf film icin elestiri gibi oldu ama uzun suredir bu yaziyi yazmak istiyordum... )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_eb -- 11 Mayıs 2009; 13:51:14 >

• Beyler adı üzerinde çizgi kahramanlar çizeri kime çok güç verirse o güçlü oluyor çok anlamsız tartışmalar gerçek hayata dönün ülkemiz büyük badire atlatiyor onca şehit geliyor yarın burasi Suriye'ye dönecek haberiniz yok İşte o zaman batman Hulk Thor supermen gelsin kurtarın sizi
  • Sevimli hayalet casper
  • Ne saçma sapan tartışmalar dönmüş, biri hayatında dbz izlememis laf sokma derdinde diğer aklı evvel cr>manga gibi subjektifligin dibi bir önermede bulunmuş. Hayatında kaç manga okumuş anime izlemişse He güzelim he herkes senin zevkine göre birşeyler okuyacak zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 26 Aralık 2014; 1:40:10 >
  • Doğuştan olduğu için Superman...
  • Battal Gazi
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Konuya gel. DH çoluk çocuk kulübü .

Çizgi romanları çoluk çocuk işi sanan bir cahil daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

Orijinalden alıntı: Slade Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: abundantia

Thor'un kimliginin Jane Foster olduğu Marvel tarafından resmi olarak duyuruldu.

Marvel bitmiş

Ne kadar üstün zekalı bir tespit bu böyle. Harcanıyorsun buralarda sen bu zekayla.

/>

• Bana göre Süperman ama bu galactosu da ilk defa duydum
  • en güçlü süper kahraman ayda 600 tl ile geçinen emekli vatandaştır...
  • Sylar
  • Wolverin in kafayı kopardımı iyileşemez, ölüyor.

Süpermen in kripton zayıf noktası var.. (Gücü sınırsız)

Hulk u sakinleştirmek dışında durduran birşey görmedim..

Hulk & Wolverin devamını göstermediler çünkü Wolverin yenemez..

Galactus süper kahraman değil "süper kötüdür" Kankası Unicron ile takılır ona göre..

Komik ama Goku gezegenleri anında yok ediyor.. Zaten dbz de içine edilmişti, önüne gelen gezegen yok ediyor. Yanlışlıkla oldu falan... Yok canım..

Batman, spiderman gibi kahramanları yazmayın, onlar düşmanlarını çevikliğiyle, zekasıyla yeniyor.

Aslında Süpermen in eşiti Thor olurdu ama, son animasyonda Thor Hulk karşısında çok kötü dayak yedi ölüyordu hatta.. Tamam hulk çok güçlü ama Thor u ayak altına almaları saçmaydı..Yayınlandıktan sonra tüm thor hayranları, hulk hayranlarını bi güzel dövmüşler, bi nebze sinirleri azalmış.. Tıpkı Rambo hayranları ile Rocky hayranlarının kapışması gibi birşey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 12 Mayıs 2009; 1:52:30 >

•  En Güçlü Süperkahraman Hangisi
  • Kaptan Mağra adamının üstüne tanımam
  • ATOM KARINCA

• Yok yok.. Bunlar olamaz.

En güçlü süperkahraman ancak ve ancak denizkızı adam ve midye oğlan olabilir.

Sünger bob ve patrick ile aynı resifte yaşayıp bilmem kaç sezon hayatta kalmış olmak bu saydığınız galacticus, süperman vs. gibi fanilerin asla harcı olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skoylu -- 27 Mayıs 2011; 15:09:04 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.