Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmiyeti Galactus'un kendisinin hiçbir zaman tam olarak güçlü olmak için tüketmediğidir sadece kendine yetecek kadar tüketiyor ve tükettikleri için üzülüyor.

O kadar Feat söyledim Mephisto'yu kendi mekanında yenmesi,Tyrant'ı yenmesi (ki bu adam kendi eseri olsa bile çook güçlü),2 Celestial'ı deviriyor,Odin ile berabere kalıyor,In Betweener öylece durmasına rağmen öldürmeyi başaramıyor,Watcher kendisi için "hiç hayatımda böyle bir güç görmedim" diyor,Entity'ler arası dengeyi oluşturuyor,Evrenin kendisinden bile eski vb.

Şöyle bir şeyde var ben genel olarak her şeye bakarken siz sadece bir yere tek yazara bakıyorsunuz Galactus genel olarak o seviyenin üstünde.

Bir Galaksi'yi silmesi daha fazlasını yapamayacağı anlamına gelmiyor.Zaten orda "Mutlak Sıfırlayıcı" olarak geçiyor her şeyi sıfırlayan kesin bir sıfırlayıcı olarak Galaksidende fazlası o sadece yapabileceğine bir örnek (Sizin attığınız sayfada Mutlak Sıfırlayıcı deniyor.)

Galactus başka bir yerde o silah için "Evrenin büyük kısmını yok edebilir" diyor evrende 300.000.000.000 den fazla Galaksi bulunuyor.

• ReXXon kullanıcısına yanıt
    Sen de numaram vardı, bi mesaj atabilir misin? Telefon değiştirdim ben .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

Resmiyeti Galactus'un kendisinin hiçbir zaman tam olarak güçlü olmak için tüketmediğidir sadece kendine yetecek kadar tüketiyor ve tükettikleri için üzülüyor.

O kadar Feat söyledim Mephisto'yu kendi mekanında yenmesi,Tyrant'ı yenmesi (ki bu adam kendi eseri olsa bile çook güçlü),2 Celestial'ı deviriyor,Odin ile berabere kalıyor,In Betweener öylece durmasına rağmen öldürmeyi başaramıyor,Watcher kendisi için "hiç hayatımda böyle bir güç görmedim" diyor,Entity'ler arası dengeyi oluşturuyor,Evrenin kendisinden bile eski vb.

Şöyle bir şeyde var ben genel olarak her şeye bakarken siz sadece bir yere tek yazara bakıyorsunuz Galactus genel olarak o seviyenin üstünde.

Bir Galaksi'yi silmesi daha fazlasını yapamayacağı anlamına gelmiyor.Zaten orda "Mutlak Sıfırlayıcı" olarak geçiyor her şeyi sıfırlayan kesin bir sıfırlayıcı olarak Galaksidende fazlası o sadece yapabileceğine bir örnek (Sizin attığınız sayfada Mutlak Sıfırlayıcı deniyor.)

Galactus başka bir yerde o silah için "Evrenin büyük kısmını yok edebilir" diyor evrende 300.000.000.000 den fazla Galaksi bulunuyor.

İşte resmi olarak seviyesi o oluyor.
    FP hali hani, o ona dikkat edilerek hazırlanıyor.
    Aç hali için hazırlamalarının bir nedeni yok, sizde bu nedeni yanıtlayamıyorsunuz ama, farklı serilerde şunu şunu dediler o zaman kesin aç halini baz aldılar diye varsayım yapıyorsunuz.

Kozmik karakterler arasındaki GÜÇ VE ÖNEM sırasını hazırlarken neden aç halini baz alsınlar?
    Sayıda öyle bir şeyde denmiyor.

Mephisto yu yenmesi neyi kanıtlıyor?
    Tyrant ı ya da?
    In betweener ın yenmesi ama evrenin gerekliliği için öldürmemesinden galactus un daha güçlü olduğunu mu çıkarıyorsunuz? Ki baya baya kapıştıklarından aynı seviyede oldukları da açık.
    Aralarında uçurum kadar fark olsa Galactus yenilmez zaten.

Watcher ın dediği şey, ya da başka bir karakterin yaptığı edebiyattan o sayfada kesin aç sonucuna mı ulaşıyorsunuz?
    Bu edebiyat hemen her karakter için yapılıyor.
    Önemli olan sonuçta nasıl bir yerde olduğu.
    Yapılan edebiyat konum ve gücü belirlemiyor.

"Bir Galaksi'yi silmesi daha fazlasını yapamayacağı anlamına gelmiyor."

O sayfaya bakarak daha fazlasını yapabildiğini söylemek tamamen varsayım.
    Varsayımın da bir resmiyeti olmaz.
    Orada ne deniyorsa o dur.
    Daha fazlası gösteriliyorsa daha fazlasıdır.

"Galactus başka bir yerde o silah için "Evrenin büyük kısmını yok edebilir" diyor evrende 300.000.000.000 den fazla Galaksi bulunuyor."

Bakmak lazım.

Ya hu, Superman, Thor ve Silver Surfer da hemen hemen aynı seviyededir.
    Ama versus larda bazıları daha öne çıkar.

O listede aynı görevi görüyor.

Multiverse seviyesinden galaksi seviyesine kadar olan varlıklar için yapılmış bir sıra.
    Alltakilerin üsttekileri yenmesi mümkün değil.
    Aynı seviyedekiler birbirini yenebilirler lakin.

• Galactus'un kendini FP yapmak gibi bir derdi olmadığını ve hep kendine yetecek kadar yediğini biliyorsunuz zaten.Bu FP seviyesi değildir.

Ana evrende Lifebringer hariç FP olmadı.

Dediğim gibi sadece 1 yazarı ve 1 sayıyı dikkate alıyorsunuz ben daha genel bakıyorum.

In Betweeneri normalde yeniyordu zaten ki yine sadece kendine yetecek kadar tüketmesi burda rol oynuyor.

Dediğim gibi başka bir yerde Galactus UN için Evrenin büyük bir bölümünü yok eder diyor Nova'nın öyle demesi bu kapıyı kapamıyor sonuçta "kesinlikle en fazla bir galaksi yok eder" dememiş yapabileceği bir şeyden bahsetmiş.

Watcher,Yediği gezgenler için kötü olması,Evren için iyilik yapmak istemesi bunların hepsi bizzat Stan Lee'nin yazdığı çr de oluyor hani karakteri yaratan.

O featlar onun gücünün kanıtıdır ben böyle evrenin yapıtaşı olan bir karakterini Odin gibiler ile aynı klasmana sokamam.

Celestial olayına bir şey demediniz orda 2 Celestial'ı rahat aldı FP olayına birdaha girmeyeceğim zaten.

Aynı şekilde o sırada Stranger ile de eşit tutulmuş Stranger'in FP derdi olmamasına rağmen Silver Surfer vol 1 de Silver Surfer bile kafa tutuyor devirmeyi de başarmıştı bide Vol 1 de zayıf gösterildi bana göre Silver Surfer. yine bununla aynı klasmanda olması da tuhaf.

• Bana göre Odin ile Galactus karşılaştırılamaz. Galactus evrenin yapı taşlarından biri ve sürekli aç hali gösteriliyor. Sınırsız bir kozmik güce hükmediyor kendine yardımcılar yaratıyor. Odin güçlü bir karakter ama Galactus seviyesinde değil bana göre.
  • Bir diğer konu yazar yazar ne isterse o olur doğru fakat bundan önceki serilerde Galactus'un neler yaptığı bellidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

Galactus'un kendini FP yapmak gibi bir derdi olmadığını ve hep kendine yetecek kadar yediğini biliyorsunuz zaten.Bu FP seviyesi değildir.

Ana evrende Lifebringer hariç FP olmadı.

Dediğim gibi sadece 1 yazarı ve 1 sayıyı dikkate alıyorsunuz ben daha genel bakıyorum.

In Betweeneri normalde yeniyordu zaten ki yine sadece kendine yetecek kadar tüketmesi burda rol oynuyor.

Dediğim gibi başka bir yerde Galactus UN için Evrenin büyük bir bölümünü yok eder diyor Nova'nın öyle demesi bu kapıyı kapamıyor sonuçta "kesinlikle en fazla bir galaksi yok eder" dememiş yapabileceği bir şeyden bahsetmiş.

Watcher,Yediği gezgenler için kötü olması,Evren için iyilik yapmak istemesi bunların hepsi bizzat Stan Lee'nin yazdığı çr de oluyor hani karakteri yaratan.

O featlar onun gücünün kanıtıdır ben böyle evrenin yapıtaşı olan bir karakterini Odin gibiler ile aynı klasmana sokamam.

Celestial olayına bir şey demediniz orda 2 Celestial'ı rahat aldı FP olayına birdaha girmeyeceğim zaten.

Aynı şekilde o sırada Stranger ile de eşit tutulmuş Stranger'in FP derdi olmamasına rağmen Silver Surfer vol 1 de Silver Surfer bile kafa tutuyor devirmeyi de başarmıştı bide Vol 1 de zayıf gösterildi bana göre Silver Surfer. yine bununla aynı klasmanda olması da tuhaf.

Son kez kısaca değiniyorum, uzatacak bir yanı yok çünkü. Olay gayet açık.

Yazarların genel olarak kurguladıkları mantığa göre güç seviyeleri vardır her karakter için belirlenen.
    Bu seviyeler arasında da birbiriyle rekabet edilebilecek ve edilemeyecek diye iki kısım vardır.
    Bu seviyelere ise feat ve resmi bilgilerden ulaşılır.

Nedir feat, resmi bilgi; gezegeni yok etmiş bir karakter. Daha fazlasını da yapmamış. Yapabildiği söyleniyor ama daha ortada böyle bir başarısı yok gibi gibi. Bu feat tir.
    Resmi bilgi ise bizzat yazar tarafından herhangi bir savaş görmemize bile gerek duymadan karakter için verilen bilgidir.
    Feat okuyucunun ulaştığı resmi olmayan, yanlış veya doğru bir bilgiyken; yazarın verdiği direk olarak resmi bir bilgidir ki, en önemliside budur.

Rekabet edecek seviyedeki kişiler kimlerdire örnek olarak bu açıdan, gezegeni yok etmiş ve daha fazlasını yapamamış karakterleri ele alalım.
    Kimler var bunu yapan.
    Thor, Silver Surfer, Superman, Hulk...
    Hepsi bir tane gezegeni yok edecek güçte.
    Lakin Superman ışık hızında, kendi faz haline alabiliyor vs.
    Hulk gama rasyasyonu yayıyor.
    Superman in alabilme ihtimali yüksek.

Yani aynı güç seviyesindeler ama birbirlerine üstünlük kurabiliyorlar.

Rekabet edemeyecek kişileri ele alalım üstteki anlaşıldıysa.
    Bu tipler arasında uçurumlar kadar fark olduğu için böyle bir durum vardır.
    Yine Superman i alalım.
    Rakibi de Imperiex Prime olsun.
    Güç seviyesi o kadar fazla ki, az olanın alma ihtimali yoktur zaten.

Annual daki sayıya dönelim o halde.
    O sayı da üstten alta inerken rekabet edilemeyecek güçler gösterilirken, aynı sıradakilerın ise rekabet edebileceği gösterilmiştir.

Ki odin, galactus, in betweener arasındaki savaşlarda bunu kanıtlıyor.

Bu yüzden Annual da galactus ve odin in aynı seviyede olması da, tamamen aynı güce sahip olduklarını göstermez. Sadece aynı seviyede olduklarını gösterir.
    Nedir bu seviye, galaxy ya da multi-galaxy seviyesi.

Ayrıca 2 tane celestial yenmesi bir şeyi kanıtlamıyor Galactus un.
    Celestiallerden en güçlüsü One Above All dur, ki o da Galactus ile aynı seviyede gösteriliyor.
    Doğal olarak diğerleri çok daha güçsüz demek oluyor bu.

"Galactus'un kendini FP yapmak gibi bir derdi olmadığını ve hep kendine yetecek kadar yediğini biliyorsunuz zaten.Bu FP seviyesi değildir.

Ana evrende Lifebringer hariç FP olmadı. "

Galactus un istememesi ile, yazarın orada gösterdiğinin hiçbir alakası yok. Galactus istemeyebilir lakin orada galactus un asıl seviyesi gösteriliyor.
    Boşu boşuna gözümüze sokacak derecede güç ve önem sırası yazacak değiller.

Şimdi öncelikle Marvel tarihin de karakterleri incelerken düzgün inceleyin lütfen.
    Aynı evren adı altında 10-15 yılda bir karakterlerin güçlerini kafalarına göre değiştiriyorlar.
    Bu da bir devamlılık değildir.
    Bunları tam olarak incelemeden 40 yıl önceki sayıyı baz alarak konuşmayalım.
    LT bile ilk çıktığında bu kadar güçlü tasarlanmamıştır.
    Durum bu yani.
    Bir süreklilik yok tam olarak.
    All new all different bir reboot niteliği taşıdığından da karakterlerde oynama yapmaları MANTIKLI OLACAKTIR.

Marvel all new all different öncesi evreni için, 2000 in başlarını baz alabiliriz olayların akışındaki değişikleri en aza indirmek için.
    Ki yine 15 yıllık bir süreklilik demek oluyor bu.
    En azından şimdi reboot adı altında evrendeki bir takım şeyleri değiştirdiler.

Bu evrenin (2000 li yılları başlangıç aldığımız evrenin) kendi içinde devam eden tutarlılığından doğan süreklilikteki karakterlerin seviyeleri de Annual da gösterilmiş oluyor.
    Nova nın dediği ile de pekişiyor. (annual ile ilk günah arasındaki yıl farkına dikkat edersek, en baştan beri bahsettiğim, galactus için tasarlanmış güç seviyesi o zamanlarda buydu sözüm de doğru çıkıyor)

Bunlar direk olarak yazarlar tarafından söylendiği içinde, yapılan savaşlardan varılacak sonuçlardan çok daha önemli oluyor.
    Direk olarak official bir bilgi, bir bahanesi üretilemez bunların.
    Zaten galactus un ve diğer kozmik karakterlerin savaşları bazı bilinmezliklerle dolu oluyor.
    Odin in uykusu vardır, galactus açtır, thanos plan kurmuştur vs.
    Ortada net bir şey yokken de, ortaya atılan net bir sayı (hatta sayılar) yok sayılmaz.

Özet olarak, okuyucu olarak istediğinizi düşünebilirsiniz, resmiyette herhangi bir şeyi değiştiremeyeceğinize göre, all new öncesi dönem için galactus un seviyesini gösteren o sayı geçerlidir.

Devam ettirmeye gerek yok sanırım artık bu muhabbeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 14 Haziran 2016; 7:35:05 >

• Jean Grey'i unutuyo muyuz ya? Hani Phoenix Force a ev sahipliği yapan
  • Evet şu yazarlar hmm hani Ice Man'i Oblivion'a aldırtan yazarlar,Shazam'a Superman'e tek attıran yazarlar,Superman'e Emperor Joker'i yendiren,Spectre'yi Mxy'nin kölesi yapan yazarlar...

Aramızdaki tartışmanın tek sebebi benim sadece Annual'a göre değil diğer olaylara da bakmam ama sizin sadece Annual'ı dikkate almanız.

Galactus'un kendine yetecek kadar doyurduğunu ve yedikleri için üzüldüğünü Stan Lee'nin yazar olduğu bir çizgi romandan ulaşıyoruz.

Basit bir halde iken 2 Celestial yenmek gayet büyük bir şey.

Odin,In Betweener arasındaki savaşlardaki durum gene açlık seviyesi ile ilgili zaten o savaşta Elder'lerin de bir olayı var zaten Galactus'u öldüremiyorlar.(In Betweener'ın şu öldürmeyi denemesi ama yapamaması savaşlarından önce) orda zaten birden uyanıyor tok olmadığı belli ve yenilmedi In Betweener'a

Tamam Galactus'un zaten kendine yetecek kadar yediğini FP olmak için yemediğini sizde söylemişsiniz ama bu durumdayken bile Annual'dakinin üstünde olduğu gözüküyor.

10-15 Yıl olayı sonuçta ana evrende geçiyor sıfırlama olmuyor bu senin mantığınla da uyuşuyor RESMİYET sonuçta değilmi.

Galactus'un Ultimate N. için evrenin büyük kısmını yok edebilir şeklinde söylemi 2000 lerden sonra oluyor zaten.

Orda sizin attığınız fotoda Nova "Mutlak Sıfırlayıcı" diyor bu ne çağrıştırıyor ? üstelik orda GalaksiLER diyor tek bir Galaksiden bahsetmiyor buda Galactus'un Evrenin büyük kısmını yok edebilir demesine bir engel oluşturmuyor.

Sizin görüşünüze göre Superman Odin'i bile alır öyle Featları varki yazarlar tarafından yazılmış ama bazı şeyler mantıksızdır buda onlardan biri.

Galactus'un iki gezegeni rahatça yokettiği veya Mephisto'yu mekanında yendiği veya birsürü Güneş Sistemi (Galaksi'de olabilir baya önce gördüm emin değilim) eli ile hareket ettirdiği de var.

Galactus genel olarak o klasmanın üstünde bir karakter Stranger,Zeus'dan falan üstün bir karakter benim için Silver Surfer #5 ve #27 de Stranger ile Silver Surfer ve Skrull bile kapışıyor Galactus'un oluşturduğu bir varlık.

Stranger ikisinden de güçlü tabi.

Birde Vol 1 de Silver Surfer güçsüzdü normale göre zaten bence

• Olayı super kahramandan güçlü karaktere çevirmişler.
    Galactus vs super de kahraman değilki hatta kötü karakter olarak bile geçebilir.
    Super kahraman dediğin superman gibi kahramanlık yapan,ölümüne başkaları için savaşana denir.
    Bu sebeple bakarsak ben hem anası hem babası dolayısıyla kendiside doğuştan kahraman olan en güçlü evren yatratabilen mutant franklin diyorum.
    Hem baktımda hulk,thor gezegen yokeder vs denmiş,öyle bakarsak en güçlü super kahraman elinde ultmate nilüfer (evreni yokeden silah) olan reed richards'tır,sonuçta akılda bir güçtür ve adam aklını kullanarak evreni yokedebilecek seviyede buluşlar yapabiliyor(stark avcunu yalasın).
  • benim için canını ortaya koyan bir super gucu olmadan kahraman olmayı basarabilen karizması yeten Batman'dir.

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    ReXXon kullanıcısına yanıt
    Bana villain olduğuna dair bir örnek gösterebilir misiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Bana villain olduğuna dair bir örnek gösterebilir misiniz hocam?

Yanı hem kötü değil bunu kendisi kaç kere söyledi çizgi romanda

Hem de mutlak sifirlayiciyi Reed yapmadı sanırım Gözcü verdi ya da işte buldu bir yerden

• Hulk en güçlü 10 a bile giremez en güçlü"Süper Kahraman" Superman dir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • la olum yıl olmuş 2016 daha neyin tartışmasını yaşıyorsunuz? En güçlü süper kahraman tabiki POLAT ALEMDAR...

:) :) :) :) :)

Tamam vurmayın :) :)
  • The-One-Above-All dan daha güçlüleri vardır.

Undouptedly Firts
    Azathoth
    Azathoth(Demonbane)
    The Creator
    Kami Tenchi
    Divine Presence

Zamanında Toaa da bunlarla eşit güçteydi. Ama Beyonder'e yapılan Toaa yada yapıldı. Şuanda Toaa'ın gücü High Megaversal. Hatta Elder God Demonbane,Yog-Sothoth tan bile daha güçsüz. Bunların ise güçleri Megaverse'in ötesinde.

• Sonunda biraz gec oldu ama geldim artık sizinleyim oncelikle umarım hayla forumdasınızdır ben bir sıralama yaptım marvel ilk 10
    10 rune the King thor(destroyer armor+belt of stranght+wm modu+odinin mızrak+kendı kanı ile dovdugu baltası+asgardıan power)
    9 adult Franklin Richards
    8 chaos war hercul/chaos King mikoboshi
    7 the living tribunal
    6 protege
    5 birleşmiş celectials
    4 god doom
    3 thanos thotu/pre retcom moleculeman
    2 pre retcom beyonder
    1 toaa/the fulcrum/the brather
    Nasıl olmuş mueksigim varsa soyle
    Dc ilk 10
    10 thoıght robot superman
    9 anti monitor
    8 the endless
    7 wrath of god spectre
    6 wf mr.bilmeme(mobilden yazıyom usendım
    5 zautiel
    4 micheal
    3 lucifer
    2 great evil beast
    1 the presence/primal monitor/ealine balloc
    Sıralama hakkındaki gorusler nedir
    Birde
    Dr.syrange Vs Dr fake
    Hourman Vs superman
    Martian manhunter Vs supermab
    Martian manhunter Vs thor
    Martian manhunter Vs siler surer
    Silver surfer Vs superman
    Silver surfer Vs ghost rider
    ghost rider Vs superman
    Odin Vs serpent
    Odin Vs surtur
    Surtur Vs Odin + zeus
    Serpent Vs Odin + zeus
    Chaos war hercul Vs thought robot sp
    Fp zeus(all olimpos power +adaamantium armor+Victor sword) + Fp Odin(all asgardıan power +destroyer armor +mjonir)+chaos war hercul (adaamantium gurz +adaamantium armor) + rkt (destroyer armor + belt of stranght + wm modu + odinin mızrak + kendı kanı ile dovdugu baltası) Vs living tribunal yada prem Hunter doomsday
    Birde
    Fp zeus galaxy buster mi
    Normal zeus planet buster mi
    New 52 superman planet buster mi
    Simdiden tsk @SonictheHedgehog-MZ

• BeyondG kullanıcısına yanıt
    Bırakmadınız dimi forum u@BeyondG

• @SonictheHedgehog-MZ cok konustum biliyorum ama ben genede konıscam
    Marvel en guclu 10 super kahramanı
    10hercul(adaamantium gurz + adaamantium armor)
    9 skaar
    8Geta ray bill
    7 hulk
    6 Dr.strange
    5 sentry
    4 Black bolt
    3 thor
    2 ghost rider
    1 Silver surfer
    En guclu halleri ile ilk 10
    10 baldge armor ironman
    9 Fp geta ray bill
    8 full voice Black bolt
    7 full mistik energy Dr stranght
    6 war hulk
    5 void sentry
    4 zarathos ghost rider
    3 all cosmic energy Silver surfer
    2 rune the King thor
    1chaos war hercul
    Ne dusunuyorsunuz
    Umarım hayla forumdasınızdır
    Lütfen bana forumda olduğunuzu soyleyin @SonictheHedgehog-MZ

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz öncelikle

Listede eksikler var mı diye sormuşsunuz, var tabii. Bazı karakterler yazdığınız gibi eşit güçte değil en azından.
    Ve ben de reboot a rağmen hiçbir düzen oluşturulamaması gibi nedenlerden ötürü, karakterler düzgün bir sisteme oturtulana kadar ara verdim marvel ve dc ye.
    Maalesef çok düzensizler.
    Bu da, karakterler için bir sıralama yapmak isteyenleri zor durumda bırakıyor.

O yüzden sadece versus lardan emin olduklarıma cevap vermek istiyorum aklımda kalanlarla, kusura bakmazsınız umarım;

Hourman Vs superman --> Superman
    Martian manhunter Vs superman --> Superman
    Martian manhunter Vs thor ---> Thor
    Martian manhunter Vs siler surer --> Silver Surfer
    Silver surfer Vs superman --> Silver
    Silver surfer Vs ghost rider --> silver
    ghost rider Vs superman --> superman
    Odin Vs serpent --> odin
    Odin Vs surtur --> odin
    Surtur Vs Odin + zeus --> Odin ve zeus
    Serpent Vs Odin + zeus --> odin ve zeus
    Chaos war hercul Vs thought robot sp --> TR Superman

Fp zeus(all olimpos power +adaamantium armor+Victor sword) + Fp Odin(all asgardıan power +destroyer armor +mjonir)+chaos war hercul (adaamantium gurz +adaamantium armor) + rkt (destroyer armor + belt of stranght + wm modu + odinin mızrak + kendı kanı ile dovdugu baltası) Vs living tribunal yada prem Hunter doomsday ---> Doomsday kaybeder, LT alır

Birde
    Fp zeus galaxy buster mi, Normal zeus planet buster mi --> iki farklı zeus yok normal ve fp diye. Marvel dakinin ise galaxy buster olduğunu hatırlıyorum.

New 52 superman planet buster mi --> en son planet buster değildi, rebirth başlamadan önce tekrar o seviyeye çıktıysa bir fikrim yok.

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.