Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Hocam tabi belki bundan 1-2 yıl önceki sayıdır ama, Üçüncü Ordunun yükselişi falan vardı. Okumuştum. Sonra Hal Jordanı falan hapsettikleri bir Müslüman Yeşil Fenerin ayakta kaldığı seri vardı. Başka bir evrenden gelip Yüzükleri kullanmanın evreni yok ettiğini söyleyen biri vardı. Evrenin sonunda ki bir duvara gidiyorlardı. Parallax ion falan kendini feda ediyordu. Neden böyle oluyor bir de şuan son durum ne bilgin var mı ?

Üçüncü ordunun yükselişi ve bununla gelen serilerin amacı Geof Jhonsun son şahaeserinin merdivenleriydi yani GL THE END'in.Bu arad asenin ikinci ediğin olayda ise Kyle Ryner baş rolde.The end serisinden sonra GL bitti.O serinimn tek amacı Geof Jhonsun yarattığı herşeyi yok etmek adına yapılan haraketlerden biriydi.Bİliyorsun Geof Jhons yarattı bu duygu yaratıklarını normalde yoktu.Hatta GL diye bir seri bile yoktu.O adam buralara getirdi.Onuda yok ediyorlar.Dürüst olucam DC çok kalitesiz bir şirket.Çizgi romanlarıda öyle.Ben gerçeği göremedim ben hep bütün DC çizgi romanları Geof Jhonsun GL serileri kadar kalitelidir düşüncesindeydim ama gerçeği gördükçe anladımki beş para etmez.Çizgi roman dünyasında ağır felsefe,derinlik ve yüksek kalite aryorsan Vertigonun çizgi romanlarını okucaksın.Eğer çerezlik veya casual tip arıyorsan Marvel okucaksın.Dürüst olucam adamlarda herşey var.Adamların ultimate evrnei bile başlı başına marvelını taşıcak kadar iyi.Ya hele ultimatede bir event vardı x-men vs ultron vs avengers adamlar hayatımda gördüğüm en iyi eventlardan birini yan evrende yapmışlardı okurken şok olmuştum.Hele şu Marvel Now ile başlayan infinty ve new avengers resmen doruk noktasında şuan.hatta çok rahat söyleye bilirim bu yılın en büyük çr olayı Thanos vs Black Bolt dövüşüdür.DC sırf Batman ve Supesin popileritesi kendi evrenlerinde etkilenmesin diye GLyi bitirdi ve kendiside bitti benim için.Gitsinler Batman Superman serileri çıkarıp çıkarıp dursunlar artık.

@Mr. Jingles
    Daha önce dmeiştimya hani saygı duydum yansıtmalarından diye.İşte sebebi JLyi güç oalrak çok iyi yatsımalarından dolayıydı.Gerçektete JL marvel ekibni çok kolay yenerdi zaten.New avengerstata öyle oldu.Ama Dr. Strange gezegenleri yok edebilecek bir güç kullandı.Doğrusu Dr. Strang sınırsız potansiyelde bir karakter.Yani o marvelın gerçek joker kartı.

Ya yeminle yazik ya. Gl gibi bit seri bitirilir mi hic. Bence en iyi seriler Glden cikiyor. Ee simdi onlarda bitince ne okucaz. Hal Jordani da mi oldurecekler veya Hal jordan artik olmayacak mi goz onunde?

Hal Jordanı arka plana attılar.JLye Jhon Stuvart geldi,GL serisinede baş role Kyle Ryner geldi.

• Ya siz bu kadar bilgiye nerden ulasiyosunuz banada yardımcı olurmusunzuz
  • kaangenckol K kullanıcısına yanıt
    Çizgi roman okuyarak, ya çizgi roman satin aliyoruz alamayacağımız çizgi romanlari "dijital" olarak karşılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Çizgi roman okuyarak, ya çizgi roman satin aliyoruz alamayacağımız çizgi romanlari "dijital" olarak karşılıyoruz.
    jean grey vs hulk ne olur phoneix olmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desirr

Jean Grey zihni kontrol edebiliyor Gerci phoenix gucu olmadan hangi buster level da bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_-_-

quote:

Jean Grey zihni kontrol edebiliyor Gerci phoenix gucu olmadan hangi buster level da bilemiyorum

Alıntıları Göster
    Jean Grey'de zihin kontrol gücü var acaba Batman'in zihnini kontrol edebilir mi? Adamın zihin kontrolüne karşı bile zihninde başka bi kimlik oluşturmuş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Jean Grey'de zihin kontrol gücü var acaba Batman'in zihnini kontrol edebilir mi? Adamın zihin kontrolüne karşı bile zihninde başka bi kimlik oluşturmuş galiba.

Zur En Arrh Batman

Batman zihninin okunmasına karşı bir önlem almıştır. Sonuçta MM gibi usta bir telepat ile aynı evrende

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Supes da çok zihin kontrolüne karşı oldukça dayanıklı diye biliyorum. Ama Jean karşısında ne olur bilemem.

Sahi ya MM vs Jean Grey?
  • quote:

Phoneix olmadan bizim Hulk, Jean'i ...
  • quote:

Supes da çok zihin kontrolüne karşı oldukça dayanıklı diye biliyorum. Ama Jean karşısında ne olur bilemem.

Sahi ya MM vs Jean Grey?

Okuduğum kadarıyla Martian Manhunter, Xavier'dan daha güçlü ama Jean karşısında durum ne olur bilmiyorum
  • Bence Xavier en guclusudur ama bilinmez. Tabi birde Cerebro ya baglaninca yeteri kadar odaklanirsa herkesi oldurebiliyor. Cerebro guclerinin hem kapasitesini hem de gucunu arttiriyor sanirim. Bence Batmani yenebilir zihnen. Yani 2 kisilikli olsa bile surekli git gel nereye kadar dayanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C93BC3667

Bence Xavier en guclusudur ama bilinmez. Tabi birde Cerebro ya baglaninca yeteri kadar odaklanirsa herkesi oldurebiliyor. Cerebro guclerinin hem kapasitesini hem de gucunu arttiriyor sanirim. Bence Batmani yenebilir zihnen. Yani 2 kisilikli olsa bile surekli git gel nereye kadar dayanabilir.
    zihin kontrolüne karşı dayanıklı deniyor ama daha önce onslaught falan kontrol etmedimi bunu?
    duruma göre değişiyor galiba
     En Güçlü Süperkahraman Hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desirr -- 9 Kasım 2014; 22:58:50 >

• quote:

zihin kontrolüne karşı dayanıklı deniyor ama daha önce onslaught falan kontrol etmedimi bunu?
    duruma göre değişiyor galiba

Alıntıları Göster
    Gece başladı, ölümlüler...

Karanlık çökünce, kendinizle baş başa kalacaksınız, eninde sonunda...
    Belki yatağa girdiğinizde, belki sevişirken şişko sapkın bir herifle.
    Ya da masumane gülüşü ile gezen gündüzleri, kaçmak için kendinden, herşeyi yapabilecek olana, her türlü yalana sığınacak bir kadına sarılırken...

Gülmek gizlemiyor ruhları benden...

Belki yıllar geçtikçe çirkinliği suratına iyice yansıyan bir başka kadına denk gelirim...
    Melek yüzü ile gezen ve alacağını aldıktan sonra yarı yolda defolup giden bir başka elf kılıklı tüysüze belki de...

Kadınını aşağılayan birine denk gelirim belki bu gece, mavi gözler gizleyemez benden soğuğunda, eritirim o buzları...

Ya da kızını döven bir babaya denk gelirim belki.
    Cenazelere meraklı...

Fark etmez.

Gecede bekleyen biri var bayan, bayım.
    Yanarak gezen sokaklarda, görmezsiniz siz.
    İki dünyada gezen, dağlayacak olan ruhunuzu, gözlerinize basacak olan mührü.

Gece çöktüğünde, ruhumu al melek.
    Al ve dönüştür beni.

Rüyalarda kabus olurum ben, sabah kendinden kaçabilmen gerek, nasıl makyaj yapasın, ya da traş olasın...

Yaklaş iyice o aynaya, bak gözlerine, masumiyet var mı o gözlerde?
    Hala bakabiliyor musun o saflıkla?
    Sana doğumda bahşedilmiş olan...

Hayır mı?
    Dağlandı öyleyse, basıldı mühür.

Hatırlamam ben gün doğduğunda...

Yanıyor musun alevler içinde uyandığında, alevler sarmış özünü.
    Suyla sönmeyen hararet.

Öç alındı, ruh mesajını verdi öyleyse...

Gözlerine baktım, olmayan gözlerde gördüğün sensin, sizsiniz ve yaptıklarınız.

Ruh verdi mesajını.

Gidene kadar huzurla yaşayacağını da kim söyledi?
    Cehennem içinde artık.
    Vaden dolana kadar, burada da yan.
    Hepinizin içinde gezen, intikam meleği.

Kefaretini ödeyeceksin...

Ve gece biter, uyandım...

Hehe, günaydın insanlık...

• urazs U kullanıcısına yanıt
    Hos geldiniz Donusunuz bu sefer siirle oldu
  • urazs U kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz hocam. :) Ne bu efkar böyle? En demlisinden bi koyun abimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Hos geldiniz Donusunuz bu sefer siirle oldu

İnfernal flame ile yanan Hayalet Sürücü'nün şiiri ile döneyim dedim...
  • quote:

Hoşbulduk sevgili kardeşim, sağolasın, çay da demliymiş cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urazs

quote:

Hocam ikinci film için heyecan olmalı sende de. İlk defa Batman ile Superman aynı sinemada yer alacak.

• quote:

quote:

quote:

Hocam ikinci film için heyecan olmalı sende de. İlk defa Batman ile Superman aynı sinemada yer alacak.

Olmaz mı!

O görüntüleri izleyen var mı burada, zar zor çekilmiş olanları hani, sızdırılanları.

Bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim ama...

Ben şimdiden Ben Affleck sanki, töbe töbee yaa, günaha girecez gece gece, eee, Christian Bale'i unuttum lan!

Çok sert bir Batman geliyor arkadaşlar, çok sert ve tavizsiz...

Avengers kıçını yesin afedersiniz. ( bu sert oldu. bi gazla yazmışım Avengers 2 de gayet iyi tabi de Batman vs Superman olayı epik ötesi bi olay beyazperde de, Ultron falan, ne bileyim... )

Eğer izleyen varsa anlar dediğimi...

ÇR sinema tarihinin en manyak olayına gidiyoruz resmen lan!

Aynen Frank Miller'ın hikayesinde ki gibi çekmişler sahneyi.

Kafayı yicem ya!

Aaaaaaah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urazs -- 24 Kasım 2014; 6:10:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olmaz mı!

O görüntüleri izleyen var mı burada, zar zor çekilmiş olanları hani, sızdırılanları.

Bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim ama...

Ben şimdiden Ben Affleck sanki, töbe töbee yaa, günaha girecez gece gece, eee, Christian Bale'i unuttum lan!

Çok sert bir Batman geliyor arkadaşlar, çok sert ve tavizsiz...

Avengers kıçını yesin afedersiniz.

Eğer izleyen varsa anlar dediğimi...

ÇR sinema tarihinin en manyak olayına gidiyoruz resmen lan!

Aynen Frank Miller'ın hikayesinde ki gibi çekmişler sahneyi.

Kafayı yicem ya!

Aaaaaaah.

DC marvel filmlerine bakip ertelemedi mi bu filmi?

Avengers 2 ve 3 dehset verici olacak Fakat Dawn of justice den cogu fan memnun kalmayacak gibi gozukuyor

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.