Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     En Güçlü Süperkahraman Hangisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Godblast saldırısı mı o?

Değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey Sorcam Şimdi Süperman Başka bir Gezegenden Geldi ve En Güçlü Süperkahraman Sayılıyor Eğer Biz Bunu dünyada yorumlasak yani dünya doğumlu olarak Ozaman kim diye biliriz Dr Manhattan Dışında Ben Bişey Diyemiyom Hepsi bir Birini Tongaya düşürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren-33

Bişey Sorcam Şimdi Süperman Başka bir Gezegenden Geldi ve En Güçlü Süperkahraman Sayılıyor Eğer Biz Bunu dünyada yorumlasak yani dünya doğumlu olarak Ozaman kim diye biliriz Dr Manhattan Dışında Ben Bişey Diyemiyom Hepsi bir Birini Tongaya düşürüyor

sentry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 5 Ağustos 2014; 12:23:07 >

• Hal Jordan varken? Aşmış gitmiş bir Wally West varken? Sentry'i aşar bu arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hal Jordan varken? Aşmış gitmiş bir Wally West varken? Sentry'i aşar bu arkadaşlar.

Hal jordanın voidi alabilecegini düşünmüyorum. Bir de arkadaş dünyadan demiş wally gücünü direk evrenden alıyor.

• abi yok artık rüyanızdan kategori uydurmayın yahu superman dünya doğumlu değilmiş de yok daha neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzakar

abi yok artık rüyanızdan kategori uydurmayın yahu superman dünya doğumlu değilmiş de yok daha neler

+1 saçma yani dünya doğumlu uzay doğumlu falan

• quote:

Orijinalden alıntı: The Evil Dead

quote:

Hal Jordan varken? Aşmış gitmiş bir Wally West varken? Sentry'i aşar bu arkadaşlar.

Hal jordanın voidi alabilecegini düşünmüyorum. Bir de arkadaş dünyadan demiş wally gücünü direk evrenden alıyor.

Hal'ın iradesi ile Sentry'nin iradesi arasında uçurum var. Void bile olsa zor yani o iş. Hal'ın kafayı yediği durumları var yani, Parallax falan olursa Sentry kaçacak delik arasın yani. Flash gücünü evrenden alıyor ama neticede insan. Dünyalı bir karakter. Gücünü nereden aldığının bir önemi yok o yüzden. Sadece Marvel için konuşacaksak Sentry ama genel olarak konuşacaksak Flash ve Hal Jordan ilk ikiye oynar bence dünyalı olarak sayacaksak.

• quote:

abi yok artık rüyanızdan kategori uydurmayın yahu superman dünya doğumlu değilmiş de yok daha neler

Kategori Uydurduğumuz Felan Yok Hocam, Siz Tanrısal güçleri olanları nasıl ayırıyorsunuz Bende Sıradan Bi Şekilde diyorum ki Dünyada Doğmuş Olarak Hangisi acaba Ben Burada bi kategori göremiyor hattta Sıradan Farzetki Cahilim Soru soruyorum Kim diye bak diyer arkadaşlar ne güzel yorumlamışlar. Polemik Olmasını hiç istemem ama buradan Prim yapmaya çalışmayın lütfen Takip ettiğim insanlardansınız saygınlıgınızı yitirmeyin Saygılar...

•  En Güçlü Süperkahraman Hangisi

Superman
  •  En Güçlü Süperkahraman Hangisi

En güçlüsü hangisi, bulmak çok zor. Mjolnirden etkilenmeyen Juggernaut, Venom' un darbelerinden etkileniyor.

Neyse, ben Batman diyorum o halde. Batman herzaman kazanır nasıl olsa.

• quote:

quote:

Kategori Uydurduğumuz Felan Yok Hocam, Siz Tanrısal güçleri olanları nasıl ayırıyorsunuz Bende Sıradan Bi Şekilde diyorum ki Dünyada Doğmuş Olarak Hangisi acaba Ben Burada bi kategori göremiyor hattta Sıradan Farzetki Cahilim Soru soruyorum Kim diye bak diyer arkadaşlar ne güzel yorumlamışlar. Polemik Olmasını hiç istemem ama buradan Prim yapmaya çalışmayın lütfen Takip ettiğim insanlardansınız saygınlıgınızı yitirmeyin Saygılar...

hocam burada prim yapılcak bir konu göremiyorum ben hatta burada konu göremiyorum demişsiniz ki dünya doğumlular ama siz şimdi çizgiroman şirketlerinin süper kahraman dediği karakterlere tutup da bu dünyada doğmadı baas git buradan derseniz olmaz. Öyle bir değerlendirme yaparsak zaten süper kahraman kalmaz ortalıkta. Ben değerlendirmemi yaparken süper kahraman lafını bir kere bile kullanmayıp özellikle çizgiromanın en güçlü 10 KARAKTERİni sıraladığımı belirttim. Konu icabı en güçlü süperkahraman hangisi sorusunun cevabını arıyorsak bunu listeden superman'i, thor'u çıkararak bulamayız. Siz cahil değilsiniz bu konuda tam tersine hatta yeterli düzeyde de bilginiz var ama özellikle filmleriyle gündeme gelen süperkahramanlar hakkında bilgi almak için bu konuya giren ve bu muhabbete yabancı olan sizin tabirinizle cahil bir kardeşimiz bakıp en güçlü süper kahraman flash mış dediği zaman mı bu konu amacına ulaşıcak ? Biraz uzun oldu ama hem polemiğin önüne geçmek hem de beni yanlış anlamanızı önlemek için yazdım bu kadar

• hamzakar kullanıcısına yanıt

Dr Manhattan mı Galactus mu
  • quote:

Dr. manhattan hem orjini olarak hem de özelliği sebebiyle galactus tan geri de kalıyor söylemek lazım . Ama galactus da çok rahat bir şekilde harcayamaz bence fakat sonuç galactus alır Şimdi ben bir konu atayım ortaya

GOD Amazo vs Galactus

• Super man vs thanos?

• quote:

quote:

Dr. manhattan hem orjini olarak hem de özelliği sebebiyle galactus tan geri de kalıyor söylemek lazım . Ama galactus da çok rahat bir şekilde harcayamaz bence fakat sonuç galactus alır Şimdi ben bir konu atayım ortaya

GOD Amazo vs Galactus

Galactus tanri moruk.

• hamzakar kullanıcısına yanıt
    Amazo kimin düşmanıydı güçleri neydi bunun?

• quote:

Amazo kimin düşmanıydı güçleri neydi bunun?

hocam DC'nin komple düşmanıydı bu eleman ilk çizilmeye başladığında. Aslında dr. ivo tarafından yapılan organik bir robottu ama nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı bu yaratık gördüğü herşeyin özelliğini kopyalayabilme özelliğine sahip oldu. Son serisinde parmağını şıklatarak gezegenleri süreklilikten silebilmeye başladı yazarlarda aynen thanos'a yaptıkları gibi buna da tamam artık bu mülayyim oldu bu herşeyi gördü efendi oldu dediler elemanı bir nevi multiverse danışmanına çevirdiler gücü tahmin edilemez gibi birşey gördüğü herşeyin gücünü kopyalayabiliyor bence galactus'u tokatlar ama

• e hala kesin bir karara varamadık mı ?
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.