Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Ercan Yılın_

quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Her ne kadar "saçma" bir süper kahraman olsa da tanrı olduğu için Thor.

hocam alınma ama dost acı söyler bence sen süper kahramanlar konusunda çok cahilsin çünkü hulk vs thorda hulk thoru öldürdü thor bu durumda nasıl en güçlü süper kahraman olsun adam tanrı diye herkes pohpohluyor tanrı ama tanrılarda yenilir thoru yenecek marvelden ve dc den 20 tane adam yazabilirim.

1-hulk
    2-superman
    3-wolverine
    4-dr. manhattan
    5-dark phoenix
    6-doomsday
    7-galactus
    8-silver surfer
    9-ghost rider
    10-iron man
    11-kum adam
    12-su adam
    13-flash
    14-abomination
    15-spawn
    16-thanos
    17-odin
    18-goku
    19-gogeta
    20-presence

Iron Man yazmasaydın biraz daha ciddiye alınabilirdin

•  En Güçlü Süperkahraman Hangisi

TABİKİ DE GÜÇLÜ ŞİRİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankom54

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mesajımı kim sildi allahsızlar o kadar emek verip yazmıştım bütün hulku küçümseyenlere kapak yapmıştım yenilmeye katlanamadınız sildiniz değil mi? en güçlü süper kahraman hulk.konuyu tartışanlarla dalga geçenler sizin o sıkıcı insanı depresyona bile sürükleyen futbol muhabbetlerinizden daha zevkli emin olun.gerçek hayatta bile süper kahramanlar var çoğu dalga geçtiğiniz küçümsediğiniz süper kahramanlar gerçek hayatta rahatlıkla olabilir.süper kahramanlarla dalga geçerek çocuk durumuna asıl siz düşüyorsunuz.alın konuyu tartışanlar sizede hulkun süper kahramanları patakladığı resimleri ve videoları koyuyorum.
     En Güçlü Süperkahraman Hangisi

http://www.youtube.com/watch?v=vSvMvhXz8Ug

http://www.youtube.com/watch?v=3AM0CRrasAI

http://www.youtube.com/watch?v=BbizTBYs-rQ
    http://www.youtube.com/watch?v=CDBNB2hk5t0&feature=fvwrel

http://www.youtube.com/watch?v=D9djJsdacMc
    http://www.youtube.com/watch?v=McF3hnNn8dU&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=oAaEOwlx6ZQ

http://www.youtube.com/watch?v=O617ZHcazwA

Birkere herkesi futbol muhabbeti yapiyor diye genelleme ben seviyorum demdim o muhabbetlerde bana gire sacmadir qam yinede bu muhabbetlerden bin kat dahaiyidir cunku gercektir herkesi bir sanma ve kotunun kotusunu tartisirken baska konulara laf atma.Senin gibilerle ugrasacak degilim senin gibi kahramanlarin gerçek oldugunu sanan bebelere laf analatacak kadar aklimi kacirmadim max yasin 14 tur zaten kesin.Birde soer kahraman gercik diyor yahu felsefik bir metaformolsa anlarimda herkes ne kasttettignivbiliyor burada sen ben osmanli torunuyum diyen degil misin zaten sana iyi forumlar.

ne alaka bazı süper kahramanlar gerçek hayatta olabilir örnek bile verebilirim.

captain america
    iron man
    batman
    daredevil
    elektra
    hulk
    kedi kız
    vs vs

Tamam super kahramanlar icimizde hatta hak arkanda var birtane yemege gelmis.

ne diyorsun bee.

Arkanda diyorum hey allahim sen omlara inanmaya devam et sonrada aglama ogrenince gercek olamdiklarini bu nadil bir zekanin urunudur arkadas gercekmis.

Kedi kadın öldükten sonra çizgiromanda kediler bunu uyandırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama olabilir tabi ercana göre

Selenayi assagi itttirince ortagi wayne holdingin kediler uyandiriyordu vizgi romanda evet gordugunuz gibi bende superkahramanlarimarastiririm merakliyim ama tartismam gercek olmayan birsey iicn ikisi ayri seyler Ercanin dedigi gibi olmaz boyle sacmalik mi olur super kahraman gercekmis.

Neye guldun inananlara asil ben gulerim kucuk yasta arkadasim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

quote:

Orijinalden alıntı: bankom54

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mesajımı kim sildi allahsızlar o kadar emek verip yazmıştım bütün hulku küçümseyenlere kapak yapmıştım yenilmeye katlanamadınız sildiniz değil mi? en güçlü süper kahraman hulk.konuyu tartışanlarla dalga geçenler sizin o sıkıcı insanı depresyona bile sürükleyen futbol muhabbetlerinizden daha zevkli emin olun.gerçek hayatta bile süper kahramanlar var çoğu dalga geçtiğiniz küçümsediğiniz süper kahramanlar gerçek hayatta rahatlıkla olabilir.süper kahramanlarla dalga geçerek çocuk durumuna asıl siz düşüyorsunuz.alın konuyu tartışanlar sizede hulkun süper kahramanları patakladığı resimleri ve videoları koyuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=vSvMvhXz8Ug

http://www.youtube.com/watch?v=3AM0CRrasAI

http://www.youtube.com/watch?v=BbizTBYs-rQ
    http://www.youtube.com/watch?v=CDBNB2hk5t0&feature=fvwrel

http://www.youtube.com/watch?v=D9djJsdacMc
    http://www.youtube.com/watch?v=McF3hnNn8dU&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=oAaEOwlx6ZQ

http://www.youtube.com/watch?v=O617ZHcazwA

Birkere herkesi futbol muhabbeti yapiyor diye genelleme ben seviyorum demdim o muhabbetlerde bana gire sacmadir qam yinede bu muhabbetlerden bin kat dahaiyidir cunku gercektir herkesi bir sanma ve kotunun kotusunu tartisirken baska konulara laf atma.Senin gibilerle ugrasacak degilim senin gibi kahramanlarin gerçek oldugunu sanan bebelere laf analatacak kadar aklimi kacirmadim max yasin 14 tur zaten kesin.Birde soer kahraman gercik diyor yahu felsefik bir metaformolsa anlarimda herkes ne kasttettignivbiliyor burada sen ben osmanli torunuyum diyen degil misin zaten sana iyi forumlar.

ne alaka bazı süper kahramanlar gerçek hayatta olabilir örnek bile verebilirim.

captain america
    iron man
    batman
    daredevil
    elektra
    hulk
    kedi kız
    vs vs

Tamam super kahramanlar icimizde hatta hak arkanda var birtane yemege gelmis.

ne diyorsun bee.

Arkanda diyorum hey allahim sen omlara inanmaya devam et sonrada aglama ogrenince gercek olamdiklarini bu nadil bir zekanin urunudur arkadas gercekmis.

Kedi kadın öldükten sonra çizgiromanda kediler bunu uyandırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama olabilir tabi ercana göre

Selenayi assagi itttirince ortagi wayne holdingin kediler uyandiriyordu vizgi romanda evet gordugunuz gibi bende superkahramanlarimarastiririm merakliyim ama tartismam gercek olmayan birsey iicn ikisi ayri seyler Ercanin dedigi gibi olmaz boyle sacmalik mi olur super kahraman gercekmis.

Bu ne ya.

Boyle coccuklatin tartistigi superkahramanlaro gercek sanan bir konuda taktiginiza bak asi
    size fizgi roman okumak super kahramanlari bilen birsuru yetiskin isi vardir cizgi romanlar ebay gibi sitelerden yeri gelince binlerce dolara gidebilitor ama gercek olmayan birseyi tartismak cocuk isidir bunu ayiramayan siz zaten kesin cocuksubpnuz ki mesajimdada gercek mi zannettigimi zannettiniz anlattigimi ne tipler var yshu.

• Cizgi romani okumayla gercek olmayan hirseyi tartismayi bir tutn cahillerle isim olmaz super kahramanlari tartismak cocuk isidir gercek bile degil dedim cunku cocuklarmonari merkesi yaptigi icin sikilmadan butun gun tartisir sikilmadan ama cisgi roman omumak toplamak koleksiyonlari bile vardir hobidir ikisi ayri seylerdir ben burada bende omurum karsi degilim demek icin belirttim yani bilgisiz degilim bu konuda ama herseyin bir siniri dengesi vardir onu demeye calistim ama cwhiller ne anllattigimi bilmeden atlamis beni yukaridaki bebeleer ve kendinizle karistirmayij cunku cevap yaxamayacak kadar acizlerle tartismam size .Once neyi savundugumu ogreninde gelin.O bebeyle siz gelmeden tartisan bendim simdi yuzunuz varsa v ne yaotginizi biliyorsaniz bu mesaji alintilarsiniz.Birde bilmeden bu ne yaa demis mesajdna belli kac yasinda olup burada bilmeden attigin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 29 Temmuz 2012; 13:55:42 >

• Batman tabikide o zekayla o thor denen cakma tanriyi bile dagitir :D simdi fanboylar gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en güçlü kahraman elbette ki everyman dir
  • quote:

Cizgi romani okumayla gercek olmayan hirseyi tartismayi bir tutn cahillerle isim olmaz super kahramanlari tartismak cocuk isidir gercek bile degil dedim cunku cocuklarmonari merkesi yaptigi icin sikilmadan butun gun tartisir sikilmadan ama cisgi roman omumak toplamak koleksiyonlari bile vardir hobidir ikisi ayri seylerdir ben burada bende omurum karsi degilim demek icin belirttim yani bilgisiz degilim bu konuda ama herseyin bir siniri dengesi vardir onu demeye calistim ama cwhiller ne anllattigimi bilmeden atlamis beni yukaridaki bebeleer ve kendinizle karistirmayij cunku cevap yaxamayacak kadar acizlerle tartismam size .Once neyi savundugumu ogreninde gelin.O bebeyle siz gelmeden tartisan bendim simdi yuzunuz varsa v ne yaotginizi biliyorsaniz bu mesaji alintilarsiniz.Birde bilmeden bu ne yaa demis mesajdna belli kac yasinda olup burada bilmeden attigin.

Evet ben 8 yaşımdayım hadi canım git başka yerde post kas

• quote:

Orijinalden alıntı: Pisistratos

quote:

Cizgi romani okumayla gercek olmayan hirseyi tartismayi bir tutn cahillerle isim olmaz super kahramanlari tartismak cocuk isidir gercek bile degil dedim cunku cocuklarmonari merkesi yaptigi icin sikilmadan butun gun tartisir sikilmadan ama cisgi roman omumak toplamak koleksiyonlari bile vardir hobidir ikisi ayri seylerdir ben burada bende omurum karsi degilim demek icin belirttim yani bilgisiz degilim bu konuda ama herseyin bir siniri dengesi vardir onu demeye calistim ama cwhiller ne anllattigimi bilmeden atlamis beni yukaridaki bebeleer ve kendinizle karistirmayij cunku cevap yaxamayacak kadar acizlerle tartismam size .Once neyi savundugumu ogreninde gelin.O bebeyle siz gelmeden tartisan bendim simdi yuzunuz varsa v ne yaotginizi biliyorsaniz bu mesaji alintilarsiniz.Birde bilmeden bu ne yaa demis mesajdna belli kac yasinda olup burada bilmeden attigin.

Kac yasinda oldugun umurumda degil istedigim yere yazarim duzugn yaz karsindakine karsi yeter post kasma amacimda yok iyi forumlar senin muhabbetin degildi yukaridaki hala buradayim evet sanane sana birsey yazarsam konus ustunevazife degilse karisma.

• quote:

quote:

quote:

Kac yasinda oldugun umurumda degil istedigim yere yazarim duzugn yaz karsindakine karsi yeter post kasma amacimda yok iyi forumlar senin muhabbetin degildi yukaridaki hala buradayim evet sanane sana birsey yazarsam konus ustunevazife degilse karisma.

yahu sen kendini ne sanıyorsun?Buraya gelip küçük çocuklar süperkahramanları karşılaştırıyor deyip duruyorsun.Sen bu cümleyi kullanıyorsan bu konuya yorum yapan herkesi aşalıyorsun anlamına gelir.Eğer ki beğenemiyorsan çık konudan birdaha girme.Anlatabildim mi?

bu arada önce doğru düzgün yazmasını öğren iyi mi?Kendi yazdıklarından bir şey anlıyorsundur umarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

yahu sen kendini ne sanıyorsun?Buraya gelip küçük çocuklar süperkahramanları karşılaştırıyor deyip duruyorsun.Sen bu cümleyi kullanıyorsan bu konuya yorum yapan herkesi aşalıyorsun anlamına gelir.Eğer ki beğenemiyorsan çık konudan birdaha girme.Anlatabildim mi?

bu arada önce doğru düzgün yazmasını öğren iyi mi?Kendi yazdıklarından bir şey anlıyorsundur umarım

Kendinimi ne sandigim seni ilgilendirmez.Bana ne kim ne tartisiyorsa bana gore sacma bundanda sana ne?Bu konuya yorum yapanlarin buyuk kismi bence cok kucuk yastalar,cunku cocuklar merkezi yapar kahramanlari oturur uzun saatler tartisir dedim.Assagalama olarak algila algilama umurumda degil.Benim fikrim budur.Sen beni alintilamazsan birdaha girmem ki girip girmeyecegimi sana sorcak degilim.Buradaki sacma tartismalara gulerim o yuzden yine girerim buna sen karisamazsin.Ayrica tabletten yazdigim icin oyle cikmasi normal bilmeden sallamamayi ve ukalalaik yapmamayi ogren once laf yetistirecegine.Sende merak etme ne yazdigimi anlayan anliyor sen anlamiyorsan benim problemim degil.Sunuda ekleyeyim son mesajim tabletten degildi ama genelde tabletten yazdigim icin duzgun imla olmaz.Yukarida hizli yazdigimdan dikkat etmedim ki ister anla ister anlama umurumda degil dedigim gibi anlayan anliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 31 Temmuz 2012; 2:51:43 >

• quote:

Kendinimi ne sandigim seni ilgilendirmez.Bana ne kim ne tartisiyorsa bana gore sacma bundanda sana ne?Bu konuya yorum yapanlarin buyuk kismi bence cok kucuk yastalar,cunku cocuklar merkezi yapar kahramanlari oturur uzun saatler tartisir dedim.Assagalama olarak algila algilama umurumda degil.Benim fikrim budur.Sen beni alintilamazsan birdaha girmem ki girip girmeyecegimi sana sorcak degilim.Buradaki sacma tartismalara gulerim o yuzden yine girerim buna sen karisamazsin.Ayrica tabletten yazdigim icin oyle cikmasi normal bilmeden sallamamayi ve ukalalaik yapmamayi ogren once laf yetistirecegine.Sende merak etme ne yazdigimi anlayan anliyor sen anlamiyorsan benim problemim degil.Sunuda ekleyeyim son mesajim tabletten degildi ama genelde tabletten yazdigim icin duzgun imla olmaz.Yukarida hizli yazdigimdan dikkat etmedim ki ister anla ister anlama umurumda degil dedigim gibi anlayan anliyor.

tamam kral sensin hadi girme birdaha bu konuya.Ben kabul ediyorum 8 yaşındayım yazmayı yeni öğrendim hadi canım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kutsal Adam -- 31 Temmuz 2012; 6:43:17 >

• quote:

quote:

tamam kral sensin hadi girme birdaha bu konuya.Ben kabul ediyorum 8 yaşındayım yazmayı yeni öğrendim hadi canım

Sana soracak degilim girip girmeyecegimi girecegim sanane?

• quote:

quote:

quote:

konuya gireceksen adam gibi tavrını takın o zaman buradakiler küçük yaşta çocuk bebe vs demeye hakkın yok.hakaret'e girer senin bu dediklerin anlatabildim mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

konuya gireceksen adam gibi tavrını takın o zaman buradakiler küçük yaşta çocuk bebe vs demeye hakkın yok.hakaret'e girer senin bu dediklerin anlatabildim mi?

Ben fikri i belirttim sen uzattigin icin konusmaya devam ettim yoksa surekli bunu vurgulamam ki hakaret degil kendi fikrimi belirttim dedigimm gibi sen uzatmasaydin bu is uzamazdi zaten hem konuyua istedigim gibi girerim hakaret ettigimi dusunmuyorum coglunluk dedim sana soracak degilim bu mesajida alintilamazn cevap yazmamBen hakaret ettiysem sen ettigin icindir yukaridaki mesajlarinda ettigin icin bende krsilik verdim konuya gelirsek bence cogu kucuk yasta bu benim fikrimdir hakrat degil ne yazacagimi sana soracak degilim.Sen adam gibi uzatmazsan bende uzatmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 31 Temmuz 2012; 13:44:46 >

• Batman diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

iori yagami

Hulk

2 yıl önce yazmışım iori'de kararlıyım
  • Deadpool ama tam olarak süper kahramandan sayılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

Selam;
    Ben bu foruma daha yeni kayıt oldum oldum ve konuyla ilgili görüşümü belirtmek istedim.

En güçlü Çizgi film Karakteri bana göre şu sıralamada(Böyle yazdım çünkü Galactus ve Apocalypse süper kahraman değil):

1. Sonic ve Shadow (En üst formundayken Sınırsız güç, Chaos hükmü, Sonradan özel güç kazanmış kişileri ilk formuna çevirebilme, yaralanmama, ölümsüzlük, savaşırken hiç bir zaman yorulmama vb [Özelliklerine bakabilirsiniz]) [Ayrıca Sonic kendi formuna göre güçlü ama Chaos güçlerine göre güçsüz formunda, tek başına ve hiç zorlanmadan Chaos tanrısını yenmiştir.]
    2. Galactus(Sınırsız güç, ama ölmüş birisi)
    3. Dr. Manhattan (Sınırsız güce sahip kişileri yok edemiyor bir de bir film karakteri o yüzden emin değilim çizgi filmi varsa söyleyin izleyeyim)
    4. Apocalypse (Sınırsız büyüme. Ben X-man 'in 2 bölümde İngilizce olarak izledim ve sınırsız büyümesi var mı yok mu emin değilim. Kulaktan duyma bilgiler:))
    5. Hulk (Sinirlendikçe güçlenme, yaralanmama vb)
    6. Thor (Yarı tanrı ve şimşeklere hükmediyo çekici sayesinde. Ne kadar ölümsüz densede çoğu sahnelerde Hulk'un onu öldürdüğünü biliyoruz.)
    7. Silver Surfer(Filmde kaykaydan düşünce gücü gitse de öyle bir şey çizgi filmde yok)
    8. Superman(Kriptonit zayıf noktası ve gücünün bir sınırı var.)
    9. Wolverin (İskelet sistemi hiç bir şekilde kırılmayan adamantium'dan)

Şimdilik aklıma gelen bunlar ve Aklıma gelmişken Thor babası Odin Tam tanrı değil (Tövbe haşa) baktığım bir kaynakta Onlar İskandiv tarihine göre kıyamette bütün tanrıların öleceği söylenmiş. O yüzden Odin'in yok ol demesiyle evren yok olmaz oda Thor dan biraz güçlüdür(Sonuçta babası:) ).

Bir de çizgi filmde olan şeylerle filmde olan şeyler bir değil o yüzden ben genelde çizgi filme bakarım.

dostum hulku niye 5. sıraya koydun? hulk sonsuz güce sahip olan ve hiçbirşeyden etkilenmeyecek kadar dayanıklı olan bir süper kahramandır.etkilense bile yaraları kendiliğinden kapanır tıpkı wolverine gibi bu yüzden hulku 1. sıraya koy ayrıca 6. 7. 8. 9. sıralardakileri koymuşsunda niye ghost riderı koymamışsın? ghost rider thoru silver surferı supermani ve wolverineyi kefalet bakışıyla öldürebilecek güce sahiptir.güçlerini şeytanla yaptığı anlaşma sonucu kazanmıştır yani güçlerini dinsel güçlerden alır hulk hariç marveldeki karakterlerin neredeyse hepsini yenebilir kaldı ki galactusu kefalet bakışıyla yere devirmişliği ve öldürmüşlüğü vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

Selam;
    Ben bu foruma daha yeni kayıt oldum oldum ve konuyla ilgili görüşümü belirtmek istedim.

En güçlü Çizgi film Karakteri bana göre şu sıralamada(Böyle yazdım çünkü Galactus ve Apocalypse süper kahraman değil):

1. Sonic ve Shadow (En üst formundayken Sınırsız güç, Chaos hükmü, Sonradan özel güç kazanmış kişileri ilk formuna çevirebilme, yaralanmama, ölümsüzlük, savaşırken hiç bir zaman yorulmama vb [Özelliklerine bakabilirsiniz]) [Ayrıca Sonic kendi formuna göre güçlü ama Chaos güçlerine göre güçsüz formunda, tek başına ve hiç zorlanmadan Chaos tanrısını yenmiştir.]
    2. Galactus(Sınırsız güç, ama ölmüş birisi)
    3. Dr. Manhattan (Sınırsız güce sahip kişileri yok edemiyor bir de bir film karakteri o yüzden emin değilim çizgi filmi varsa söyleyin izleyeyim)
    4. Apocalypse (Sınırsız büyüme. Ben X-man 'in 2 bölümde İngilizce olarak izledim ve sınırsız büyümesi var mı yok mu emin değilim. Kulaktan duyma bilgiler:))
    5. Hulk (Sinirlendikçe güçlenme, yaralanmama vb)
    6. Thor (Yarı tanrı ve şimşeklere hükmediyo çekici sayesinde. Ne kadar ölümsüz densede çoğu sahnelerde Hulk'un onu öldürdüğünü biliyoruz.)
    7. Silver Surfer(Filmde kaykaydan düşünce gücü gitse de öyle bir şey çizgi filmde yok)
    8. Superman(Kriptonit zayıf noktası ve gücünün bir sınırı var.)
    9. Wolverin (İskelet sistemi hiç bir şekilde kırılmayan adamantium'dan)

Şimdilik aklıma gelen bunlar ve Aklıma gelmişken Thor babası Odin Tam tanrı değil (Tövbe haşa) baktığım bir kaynakta Onlar İskandiv tarihine göre kıyamette bütün tanrıların öleceği söylenmiş. O yüzden Odin'in yok ol demesiyle evren yok olmaz oda Thor dan biraz güçlüdür(Sonuçta babası:) ).

Bir de çizgi filmde olan şeylerle filmde olan şeyler bir değil o yüzden ben genelde çizgi filme bakarım.

Sen Fantastik edebiyattaki değilmisin ? Sen Yazdığımız o kadar listeyi hiç okumadın mı ? Siz Kendinizimi kandırıyorsunuz yahu ,

2 . Sıradaki Galactus'u Öldüren , dünyanın en güçlü mutantlarından olan Franklin Richards Bu Saçma listede neden yok ? Dr. Manhattan'ın Sınırsız güce sahip olan kişileri öldüremediğini nerden çıkardın ? Dc de böyle bir şey falan mı gördün sen ? Apocalypse Sınırsız büyüyebiliyor evet . Ama istediği zaman değil . Ve ayrıca Apocalypse'yi Blackbolt bile sadece ağzını kıpırdatmasıyla öldürüyor . Hatta Apocalypse ' nin o andaki yüz ifadesini hiçbir şeye değişmem . Sonic ve Shadow'un sonradan özel güç kazanmış kişileri ilk formuna çevirme gibi bir özellikleri yok ayrıca , Sadece zamanda geri gidebiliyorlar sanırım . Bunuda senden duydum zaten . Red hulk bile hulk'u öldürüyor . çizgi romanlara bir baksan ...
    Superman hulk'u harcar bu arada . Biraz animasyonlara , Çizgi Romanlara göz atsaydın bunu görürdün . Kaç tane çizgi romanda Hulk'u Öldürmekten beter ediyor .
    Ve demişsinki Odin Thor dan biraz güçlüdür ? ? ? Saçmalık .. Odin Kınındaki kılıcı çıkartıp uzun bir süre boyunca geri takmazsa Kainat yok oluyor . Odin Benim bile Top 10 listemde . Ve Wolverin değil Wolverine , Ayrıca Wolverine'nin Adamantium iskeletinden daha sağlam olan Captain America'nın Libranyum , Adamantium alaşımından kalkanını Thanos Sadece tek bir yumruğuyla Param parça ediyor .

Sana bir türlü öğrenemediğin doğru top 5 listesini yazayım .

1 - One Above all ( Marvelde Evrenin yaratıcısı )
    2 - Presence ( Dcdeki Evrenin yaratıcısı )
    3 - Angel Spawn ( Kainatı yok edip , yaratmış birisi , Marvel evreninde One above all'dan sonraki en güçlü karakter olarak kabul edilir . )
    4 - Living Tribunal ( Evrende tanrıdan sonra en güçlü karakterdir . Angel Spawn gibi .. o kadar güçlüdür ki Evrendeki bütün gerçekliği silebilir . )
    5 - Abstract Entities ( Evrende yaşıyan en bilgili varlık , Aslında evrenin kendisi . Gerçekliği , Zamanı ve Geleceği değiştirebiliyor , Fiziksel güçten etkilenmez . )
    6 - Odin ( İskandinav mitinde , en güçlü tanrı . Kılıcı kınına sokmaz ise Bütün kainat yok olur . Bu kılıcı Sadece o kullanabiliyor . Ve bu gücüyle gezegen bile yok edebiliyor , Nerde görmüştüm hatırlamıyorum )
    7 - Thanos ( Sonsuzluk Eldivenlerini Kullanabilen tek kişi , Bu eldivenleri takmadan önce bile , Tek bir yumruğuyla Kaptan Amerikanın Kalkanını kırdı )
    8 - Imperiex ( Maddeyi enerjiye çevirebilen , Kozmik gücün resmen tanrısı sayılabilecek bir karakter . Zamanın başlangıcından beri vardı sanırım )
    9 - Tyrant ( Sınırsız kozmik güç , Kozmik gücü Abzorbe etme , Neredeyse Ölümsüz , Pisişik güçler )
    10 - Dr . Manhattan ( Fiziksel güçten etkilenmeyen , Zamanı geriye alabilen , Geleceği ve geçmişi görebilen , Kendinden 100 tane kopyalabilen ve aynı zamanda istediği kadar büyüyebilen , Ve istediği her hangi bir maddeyi Atomlarına ayıra bilme .. Psişik güçlerden etkilenmez , Cünkü bir beyni yok )

Eh işte bu kadar bilmem anlatabiliyormuyum

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.