Şimdi Ara

Elmacık kemiği üzerindeki tüyler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
50.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elmacık kemiğimin üstünde tüyler var ve yakından bakınca gayet belirgin şekilde gözüküyor. Bu ince tüyleri almak için makine felan yok mu? Bu tüyleri incelmesini, seyrelmesini ve ya tamamen yok olmasını sağlamam gerek. Lazer epilasyon dışında tüm önerilerinizi bekliyorum. Birde unutmadan yaşım 16.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 14 Mayıs 2009; 11:45:18 >

• Ben yaktırıyorum çok fazla yok ama yakından bakınca belli oluyor. Aynı işlemi kulaklar içinde yaptırıyorum rahat 1 ay boyunca çıkmıyor.. Yaktır sende ;)
  •  Elmacık kemiği üzerindeki tüyler.

Elmacık kemiği üzerindeki tüyler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: STuSS

Ben yaktırıyorum çok fazla yok ama yakından bakınca belli oluyor. Aynı işlemi kulaklar içinde yaptırıyorum rahat 1 ay boyunca çıkmıyor.. Yaktır sende ;)

Önemli olan geç çıkması felan değil, benim için önemli olan azaltmak bu tüyleri.
  • Yukarı.
  • ağda yaptır...yada iple aldır...
  • bnmde burnumun ucunda çıkıyorr
  • Ben iple alıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: heman_

bnmde burnumun ucunda çıkıyorr

Oda var aslında ya.
  • ağda yaparsanız ince tüyler kalın siyah renkli kıl ismini alır.
  • Böyle bir konu vardı hatta başlığı bile aynıydı .
  • Yukarı.
  • epilasyon ama lazerli olmayan istenmeyen tüylere bitkisel çözüm sloganıyla üretilen bi krem vardı onu dene
  • Cımbızla al en pratiği evde dışarı cıkmadan 2dk
  • lazer epilasyon niye istemiyorsun onu merak ettim? Kesin çözüm olmuyor mu öle?

iple veya epilasyon aletiyle alınca daha gür çıkmıyor mu?

yaktırınca başka yerler de yanmıyor mu? mesela sakalların üst kısmı kirpikler ? yaktırınca hiz iz kalmıyor mu? kime yaktırıyorsunuz?
  • sir ağda yaptır, yeşil olanından

21 yaşındayız sakal zor çıkıyor, adamların 16 yaşında elmacık kemiğinde çtüy çıkıyor
  • Bizim salı pazarında tüyleri temizlemek için pratik bir alet satıyorlardı! Bu hafta bakacaktım unuttum. Bir dahaki hafta bakayım. Resim koyarım
  • walla aynı konuyu bende açtıydım aynı kelimeler bıktım bende çözüm arıyorum çok uzun ve siyah olmaya başladı bide çok sık var
  • Orayı , cımbız mımbız , iple falan temizledikten sonra karınca yumurtası yağını sürüyorsun . Kıllar seyrekleşmeye ve hiç çıkmamaya başlar . Ben 6 ay önce keşfetmiştim . Kaşın ortasına kullananlar da var . Çok yönlü yani :)
  • bioder serumu dene
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.