Şimdi Ara

Sharp yeni hazırladığı Aquos TV raflarını satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya merkezli elektronik devlerinden Sharp, Aquos serisi televizyonları için iki yeni raf hazırladı. Firmanın AN-AR510 ve AN-AR410 kod adlarını taşıyan yeni raflar ile özellikle ev-eğlence sistemlerinin hedeflendiği belirtiliyor. Tasarımlarıyla dikkat çeken ve kolayca yer değiştirebilmek için tekerlekli ayaklarla desteklenen yeni raflar, 3.1 kanal çevresel ses desteği sunduğu, ayrıca 485W çıkış gücü sağlayabilen ve 3x HDMI konnektörüyle 2 adet dijital girişe sahip özel bir amplifikatörle geliyor.

Hızlı ve etkin kullanım için uzaktan kumanda ile desteklenen yeni televizyon rafları, DVD ve Blu-Ray diskler ile kitap veya dergiler için değerlendirilebilecek çok amaçlı bölmelere de sahip. Yeni rafların öodeline göre sırasıyla 42" - 52" (AN-AR510) ve 37" - 42" (AN-AR410) boyutlarındaki LCD televizyonlarla kullanılabildiği belirtiliyor. Yeni rafların 10 Haziran'dan itibaren ilk olarak Japonya'da yine modeline göre sırasıyla 1000$ ve 900$'lık fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

• Değişik olmuş ama pahalı olmuş...
  • Japonlar bedava satışa sunsa, Enplus 4 bin lira fiyat çeker Türkiye'de.
  • bende girdim 1 saattir tv lere bakıyorum nasıl diye sora anladım raf olduğunu.sharp tv işini bıraktı marangozluğamı soyundu
  • DonanımHaber yakında yatakodası takımları da tanıtacak galiba...
  • @groll
    bence marangozluğu da becerememiş:)
  • o kadar paraya lcd alırım.
  • Adamlar televizyonda son noktayı aştıkları için artık dolap yapıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Adamlar televizyonda son noktayı aştıkları için artık dolap yapıyorlar

Kesinlikle + Biliyomusun abi Şu üniteye baksana Başlıktaki Devasa bişey ev ortamında çok ii gider İlgi çekemk ve dekorasyon için daha iyisi yok diyilicek kadar şaheser duruyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.