- x
SATILIK 350 YTL ye BENZİNLİ MODEL ARABA
9 Cevap18609 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

635 Mesaj
Referanslar: 12

Katılım Zamanı:
2 Ocak 2008;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
29 Mayıs 2009; 17:18:12 

Arkadaşlar ürünü alalı yaklasık 3 yada 3 bucuk sene gibi bir zaman oldu ve yaklasık 1/5 litre yakıt tüketildi.Araç arıza yaptıgından dolayı 3 sene gibi bir zaman hic kullanılmadı.
Edit:ARACIN TAMİRİ YAPILDI KOMPLE TEMİZLİK BAKIMI YAPILDI.80 YTL PARAYA MAAL OLDU ŞUANKİ İSTEDİĞİM FİYATA YANSITILMICAKTIR.ARAÇ ŞUAN SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR HİCBİR KUSURU SORUNU YOK.FİYAT DEĞİŞMEDİ AYNI FİYATA SATILIKTIR..
Dişli sıyırdıgından dolayı araç gitmiyor (sebebide ilk kullanmaya başladıgım zamanlarda aşırı gaza yüklenmemden kaynaklandı)ses var görüntü var gidiş yok,onun harıcınde bütün fonksiyonları sorunsuz calısıyor ve 3 yada 3 bucuk senedir işlerimden dolayı gidip yaptırma yada ilgilenme gibi bir zamanım olmadı bi hevesle aldım dişli sıyırıncada kaldırdım terasa,hatta doğruyu söylemek gerekirse aklımda bile değildi terasta pc parçalarına bakarken gördüm ve kullanmadıgım ıcın bu sekılde alan olursa değerlendirim dedim.ama o kadar büyütülcek birşey değil servisi aradım ve durumu anlattım max 30 yada 35 euro gibi bi masrafı var onun haricinde sorunsuz bi şekilde çalışmaktadır.model ismi GS dir.
4X4 ve 2 otomatık viteslidir.Araçta kendi orjinal 12 lik motoru bulunmaktadır.Bu tür hoby lere ilgisi olan arkadaşlar zaten gerekli araştırmaları yapmışlardır.Bütün fonksiyonları sorunsuz calışmaktadır.
Bu model araba için istediğim fiyat 350ytl.pazarlık payı vardır.ürün sadece ist içi elden deneyerek teslim edilicektir.
http://www.promodelhobb...0V0jRHvhCXO9AjbyEcuXw==
şuanda sıfır alıyo olsanız aksesuarları extraları dahil en az 700 ytl gibi bir fiyat tutar.bilmeyen arkadaşlar http://www.promodelhobb...5VRZB85YCJym80Tygw6Jg== bu verdiğim linktekini örnek gösterıceklerdır kesın fakat o ürünle alakası yok görüntü aynı olabilir ama malzeme ve kalite farkı var neyse bilen biliyor bilmeyene ne söylesek bos olcak onun için gereksiz yorum yaparak ilanımı kirletmeyin aksi halde gereklı kısılere şikayet ediliceklerdir.Ürünün yanında extra olarak 2 adet 1 i pilli 1i şarjlı buji ısıtıcısı 8 adet şarj olabılır pil 1 adet şarj makinası 1 adet araba ıcın sarjlı akü (ister 4 adet pille ister akü ile) ürünün genel temizliği ve bakımı için takım seti bunları suandada verebilirler belkı ama tam bilmiyorum yarım bidon %16 nitrolu yakıt + yakıt doldurma tankı .vs..vs..vs..kumandası.resimlerde gördüğünüz bütün herşey dahil anlıcanız.Sormak istediğiniz bütün soruları pm den yada burdan gereksiz yazılarınız haricinde sorabilirsiniz.
Unutmadan yazımda her türlü güncel PC parçaları ile takas mümkündür. ve secereli ALMAN kurdu ile takas mümkündür.
0

0

0

local://upfiles/507745/09C8FA219CE841A2B7E81121ACEAA7EF.jpg

local://upfiles/507745/5AB78D324CAA4DCBAF5001D05BA4931A.jpg

local://upfiles/507745/AA87A0674A1E44A5B75432C00881C276.jpg
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener87 -- 20 Mayıs 2009; 20:39:55 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • 03.08.2014 TARİHLİ LG G3 GOLD 16 GB FİYAT
  • TR GALAXY S5 BEYAZ 16 GB 1.550 TL
  • BUGÜNLÜK FİYAT DÜŞTÜ.SATILIK TR GARANTİLİ HTC ONE X 860 TL
  • SATILIK TR GARANTİLİ HTC ONE X 950 TL
  • ACİİİİİLLLLL Satılık HTC ONE X 1190 TL DÜŞTÜ GARANTİLİ FULL KUTULU FATURALI 6 AYLIK

• Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

635 Mesaj

Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    9 Mayıs 2009; 17:18:44 

.

0

0

0

Ekteki dosya (3)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

635 Mesaj

Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil

9 Mayıs 2009; 17:21:01 

.

0

0

Ekteki dosya (2)

14 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    4 Mart 2003;
    Durum:
    Forumda değil
    25 Mayıs 2009; 21:08:36 

parası olan alsın arkdaş, geçen sahilde oynaştırıyolardı 2 tane, deli sarıyo yaw, çıkardıkları ses bile süper, lastiklerden arada duman filan, deli aletler ya

197 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    8 Eylül 2008;
    Durum:
    Forumda değil

28 Mayıs 2009; 19:32:04 

pm attım

635 Mesaj

Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil

28 Mayıs 2009; 20:21:29 

cevapladım

2660 Mesaj
    Referanslar: 97

Katılım Zamanı:
    30 Nisan 2008;
    Durum:
    Forumda değil

29 Mayıs 2009; 19:26:59 

benzinli mi bu ya

OEM BİLGİSAYAR

Örnek Mah.Okul Yolu Cad.No:38 Dükkan:2
    Esenyurt /İSTANBUL
    Tel:0531 470 47 89

635 Mesaj

Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil

1 Haziran 2009; 3:35:47 

quote:

Orjinalden alıntı: arda1811

benzinli mi bu ya

evvet

780 Mesaj
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı:
    28 Eylül 2008;
    Durum:
    Forumda değil

9 Ekim 2009; 23:18:49 

dostum aracınla ilgili birde video çeksen ilanın çok daha canlı olacaktır,dikkat çekecektir..amatör olarak çok meraklıyım bende model rc araçlara fakat öğrencilik belası alırım oynayamam amacından çıkar,bozulsa anlamam tamirinden vs. ama ileride inş : )
    hayırlı satışlar fiyat emsallerine göre uygun..

Önermediklerim:ok1907 (detaylar pm den ) orochi (detaylar pm den)

İncelediğiniz ilanımda resim yok ise pm atmanız halinde eklemesini ve size gönderimini yapabilirim.

Her Hakkım Saklıdır®�
    |l|lllll|lll||ll||lll
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³

eski nick:*/.99seriousx2

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Kasım 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    5 Kasım 2010; 12:03:38 

merhaba ben alıcı olarak talibim satmadıysan

msn eyup_25@hotmail.com beni ekle konuşalım en son ne olur nerede gelip göre bilirim makineyi konuşuruz

şimdiden iyi satışlar

Sayfa:   [1]
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516