Şimdi Ara

Sony E3 09'da Tanıtacağı Oyunları Açıkladı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Los Angeles'da düzenlenen E3 fuarı bu sene geçen yılları göre daha hareketli geçecekmiş gibi gözüküyor. Özellikle Sony cephesinden önem arzeden birçok yapımı fuarda görme şansına erişeceğiz.

Sony, E3 09'da göstereceği oyunların listesinide yayınladı. Bu listede hiç şüphe yok ki God of War 3, Heavy Rain ve Uncharted 2: Among Thieves öne çıkan oyunlar olacak.

Fat Princess
    God Of War 3
    Heavy Rain
    Infamous
    MAG
    Ratchet And Clank: Future A Crack In Time
    Uncharted 2: Among Thieves
    White Knight Chronicles
    Motor Storm Arctic Edge
    Socom: U.S. Navy Seals Fireteam Bravo 3

• cık cık cık.gif

daha önce verildi . hem de bölümcanavarı sitesinde
  • Şu Mag a da bi klavye-mouse desteği olsada tadından yenmese keşke. Analog kolla fps berbat oluyor. Nokta atışlar , tek mermi ile kafadan vurmalar aynı anda 2-3 kişiyi indirmeler falan. Oyun firmalarının bu desteği koymamalarından ne gibi bi çıkarı olabilir bilmiyorum ama PS3 te iyi bir grafikte counter havasında klavye-mouse ile oynanabilen bir fps oyununa ihtiyaç var. Hatta neden direk counter-strike yapılmıyo oda ilginç.
  • haber icin tesekürler uncharted 2 4 gözle bekliyorum
  • GT5 yine yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

GT5 yine yok...

Yalan oldu gibi GT5, 2010 E3 e kismet artik...
  • Bu gran turismo ya bide ekstra bir mod ile 1 e 1 tokyo şehrini yapıp trafikte kullansak ne güzel olur veya daha çok kabiliyet gerektircek dar şehir içi pistler hazırlasalar. Yapımı neredeyse 7-8 yıl süren bu oyun için full sürümde sürpriz bir şeyler olması lazım ne diye bu kadar uzun sürüyo anlamdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

Şu Mag a da bi klavye-mouse desteği olsada tadından yenmese keşke. Analog kolla fps berbat oluyor. (Olmuyor) Nokta atışlar , tek mermi ile kafadan vurmalar aynı anda 2-3 kişiyi indirmeler falan. (Hepsi çok rahat yapılıyor.) Oyun firmalarının bu desteği koymamalarından ne gibi bi çıkarı olabilir bilmiyorum ama PS3 te iyi bir grafikte counter havasında klavye-mouse ile oynanabilen bir fps oyununa ihtiyaç var. Hatta neden direk counter-strike yapılmıyo oda ilginç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

Şu Mag a da bi klavye-mouse desteği olsada tadından yenmese keşke. Analog kolla fps berbat oluyor. (Olmuyor) Nokta atışlar , tek mermi ile kafadan vurmalar aynı anda 2-3 kişiyi indirmeler falan. (Hepsi çok rahat yapılıyor.) Oyun firmalarının bu desteği koymamalarından ne gibi bi çıkarı olabilir bilmiyorum ama PS3 te iyi bir grafikte counter havasında klavye-mouse ile oynanabilen bir fps oyununa ihtiyaç var. Hatta neden direk counter-strike yapılmıyo oda ilginç.

Kendi zevkim dostum sana göre olmuyo olabilir bana göre berbat oluyor.Ayrıca klavye-mouse performansına erişebilmek imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 8 Mayıs 2009; 12:36:16 >

• God Of War 3

Bu iki oyunu deliler gibi bekliyorum.
  • God Of War 3
  • god of war 3
    last rebellıon
  • GT5 yok süpriz yaparlar belki perde açılır ışıklar söner tadaaa..
  • GT 5 konusunda ne olur bilemem ama GT Mobile/Portable a diyelim artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

cık cık cık.gif

daha önce verildi . hem de bölümcanavarı sitesinde

bolumsonucanavari sitesinden yansıtılıyor zaten bu haber
  • GOW 3 ve MAG ı bekliyorum... Çok merak etmiyorum ama Heavy Rain grafikleri çok övüldü onu da merak ediom biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

God Of War 3

Bu iki oyunu deliler gibi bekliyorum.

ikisi yeterde artar
  • quote:

Orjinalden alıntı: zack06

god of war 3
    last rebellıon

ve de White Knight Chronicles onu unuttun be abim
  • Valla Haklısın Beyaz Şövalye Günlükleri ni nasıl unutabilirim
    Tabi birde
    FFXI
    Vandal Hearts: Flames of Judgment (PSN)
    Shining Force Cross
    Valkyrie Profile 3

bunları beklıyorum tabıkıde
    dıgerlerının dısında
    Forever RPG Love
  • sadece god of war 3 der ve çıkar giderim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.