( USB ÜZERİNDEN CEPTEN BEDAVA İNTERNET )
99 Cevap52390 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

635 Mesaj
7 Mayıs 2009; 23:59:29 

Evet arkadaşlar Forumlarda İlk Kez ''anlatım-rehber'' DH'de ;)
Bluetooth'dan ayrı olarak artık Usb'den de bedava internete girmemiz mümkün
.Bildiğimiz gibi günümüzde, operatör gprs kullanım ücretleri cep yakıyor, üstelik çekim kalitesi ve hızları da çok iyi sayılmaz.
Bluetooth dan bedava internet kullanımını duymuşsunuzdur, ya usb'den bedava interneti duydunuz mu?

Cevap -hayır ise; bu forumu takip etmenizi öneririm.

Bu işlem ne işe yarar? Evde veya başka bir yerde bazen internete çok ihtiyacımız olur ama diğer Pc'(-ler)de de bir başkasının işi vardır. Ya da bir ortama gittik arkadaşımızın bi işi var fakatbiz de ücretsiz olarak interneti kullanmak istiyoruz. İşte bu gibi durumlarda aşağıda okuyacağınız bilgiler sizin işinizi görebilir.

Nasıl mı?

Cevap; internet kafeye giderken veya birbaşka ortamdayken orada bulunan Pc'nin internetinden yanımızda taşıdığımız usb kablo aparatıyla cepten internete girebiliriz.
Bluetooth'u olmayan insanlar için zaten katkı sağlayacaktır. Üstelik bu işlev ücretsiz ve birkaç dakikalık bir işlemler sonucunda kullanabiliriz. Hiçbir kurulum yazılım programına da ihtiyacımız yok!!!

Bu işlem için gerekenler:

1) SonyEricsson cep telefonu ve USB kablo bağlantı aparatınız olmalıdır.
2) İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar ve Usb port girişi gerekmektedir.

Yapacağınız bağlantı ayarları; SonyEricsson K660i de denenmiştir, diğer sonyericsson modellerinde de, büyük bir ihtimalle benzer şekilde ayarlar uygulandığında başarılı sonuç alırız ;)

*Bu bağlantı ayarlarını yapmak öğrendikten sonra, sadece 1 dakika sürmektedir. Ayrıca tüm ayarlar yapıldıktan sonra, takıp anında kullanabiliyoruz.

TELEFONDA YAPACAĞIMIZ AYARLAR:

Yukarıdaki resimde gördüğünüz xxx.xxx.xxx.0 benzeri ayarlar sembolik olarak xyz şeklinde yazılmıştır, yani size uygun ayarların hangi sayı-rakam lardan oluştuğunu öğrenmek için aşağıdaki ayarları takip edin.

1)Menü/ayarlar/bağlantı/usb/usb ağı türü => ''Bilgisayar üzerinden internet'' seçeriz...

2)Menü/ayarlar/bağlantı/usb/usb data hesapları => ''internet'' seçeriz yada yeni hesap oluşturup aşağıdaki işlemleri gözden geçiririz...

bu seçtiğimiz ''internet'' hesabını ''düzenle'' diyip içeriğini şöyle ayarlamalısınız =>
APN:
KULLANICI ADI:
PAROLA:
GİRİŞ İSTEĞİ:KAPALI
IP ADRESİ:
DNS ADRESİ:
KİMLİK DOĞRULAMA: YOK,PAP,CHAP
DATA SIKIŞTIRMASI: KAPALI
BAŞLIK SIKIŞTIRMA: KAPALI
PROXY AYARLARI: KAPALI,BİRDEN FAZLA

-------------------------------------------------

3)Menü/ayarlar/bağlantı/akış seçenekleri =>kullanılan hesap=> USB ETHERNET =>
IP ADRESİ:

ALT AĞ MASKESİ:255.255.255.0

(BURADAKİ SİZE UYUMLU ADRES İÇİN BAĞLANMAK İSTEDİĞİNİZ PCNİN ALT AĞ MASKESİNİ BULUN. BUNUN İÇİN BİLGİSAYARDAN:BAŞLAT=>DENETİM MASASI=>Ağ Bağlantıları=>yerel ağ bağlantısı=>(çift tıklayın özellikleri seçin)=>internet iletişim kuralları=>gördüğünüz ''alt ağ maskesi''ni telefona yazın...)

GATEWAY:

DNS ADRESİ: 192.168.1.1

(BURADAKİ SİZE UYUMLU ADRES İÇİN BAĞLANMAK İSTEDİĞİNİZ PCNİN YEĞLENEN DNS ADRESİNİ BULUN. BUNUN İÇİN:BAŞLAT=>DENETİM MASASI=>Ağ Bağlantıları=>yerel ağ bağlantısı=>(çift tıklayın özellikleri seçin)=>internet iletişim kuralları=>gördüğünüz ''yeğlenen dns adres''ini telefona yazın...)

PROXY AYARLARI: KAPALI,BİRDEN FAZLA

4)Menü/ayarlar/bağlantı/akış seçenekleri =>yerel bağl. izin ver= AÇIK

5)Menü/ayarlar/bağlantı/İnternet ayarları/ =>kullanılan hesap => İnternet

6)Menü/ayarlar/bağlantı/internet ayarları/ => yerel bağl. izin ver => AÇIK
------------------------------------------------
YUKARIDA SEÇİP YAPTIĞIMIZ CEP TELEFONU AYARLARINI KAYDEDEREK DİĞER ADIMLARA GEÇELİM !!!
------------------------------------------------

BİLGİSAYARDA YAPACAĞIMIZ AYARLAR:

1)TELEFONUZU PC İLE USB KABLO ARACILIĞIYLA ''TELEFON MODU''NDA BAĞLAYIN,

TELEFONUN BAĞLANTI NOKTASINDAKİ(yerel bağlantı 2) ıp adresi, alt ağ maskesi, dns gibi manuel ayarları boş bırakın,SONRA ;

BAŞLAT=>DENETİM MASASI=>Ağ Bağlantıları=>yerel ağ bağlantısı=>(SAĞ tıklayın özellikleri seçin)=>ÜST TARAFTAN ''GELİŞMİŞ'' SEÇİN =>diğer ağ kullanıcıları, bu bilgisayarın
Internet bağlantısı yoluyla bağlansın
(işaretleyin, sonra TAMAM diyip pencereyi kapatın)

Güvenlik Duvarı'nın bağlantıyı engellememesi için de, güvenlik duvarınızdan ''yerel bağlatı noktası 2''ye izin verin/ ya da kapatın.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kısaca özetlersek: telefonda ''internet'' adlı bir hesap oluşturduk içindeki ayarları boş bıraktık, sonra telefondaki tüm yerel bağlantı seçeneklerini açık hale getirdik, sonra usb ile telefon modunda pc'ye bağladık, pcnin yerel ağ bağlantısını paylaşıma açık hale getirdik, varsa GÜVENLİK DUVARI V.B programları kapattık/ayarladık, tüm işlem bu kadar basit

BU İŞLEMLE BEDAVA İNTERNET'TE; BEDAVA MSN'E, HEM WAP SİTELERİNE HEM DE WEP SİTELERİNE GİREBİLİR, SÖRF EDEBİLİRSİNİZ. ÜSTELİK ''EDGE''DEN DE ÇOK DAHA HIZLI. ÇÜNKÜ; KESİNTİSİZ ADSL'NİN İNTERNET HIZINI KULLANMIŞ OLUYORUZ.

ARKADAŞLAR SORULARINIZI & YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 9 Mayıs 2009; 16:50:02 >

6357 Mesaj
9 Mayıs 2009; 13:32:06 

Benim W950i'de USB Network diye bir seçenek yok...

4816 Mesaj
9 Mayıs 2009; 14:51:43 

Harika bir anlatım ve rehber, deneyeceğim. Teşekkürler.

635 Mesaj
9 Mayıs 2009; 16:44:40 

quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

Benim W950i'de USB Network diye bir seçenek yok...

O zaman telefondaki tüm gördüğün yerel ağ seçeneklerini ''Açık'' hale getir. Ayrıca akış seçenekleri adlı menü varsa oradan da ''USB ethernet'' hesabını seç, öyle bir dene ve Sonucu bildir...

580 Mesaj
9 Mayıs 2009; 19:22:59 

İnternet İletişim Kurallarında ALT AĞ MASKESİ: vs. bunların hepsi boş, hiçbirinde birşey yazmıyor nasıl yapacam?

Birde az önce Ağ Bağlantılarıma bir şey geldi,
Yerel Ağ Bağlantısı 4 adında
Bağlandı
Sony Ericsson Device 117 USB Ethernet Emulation (NDIS 5)

yazıyor.. oldumu şimdi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirk -- 9 Mayıs 2009; 19:24:36 >

635 Mesaj
9 Mayıs 2009; 22:37:56 

quote:

Orjinalden alıntı: emirk

İnternet İletişim Kurallarında ALT AĞ MASKESİ: vs. bunların hepsi boş, hiçbirinde birşey yazmıyor nasıl yapacam?

Bağlandı

yeni gelen yeel bağlantıyının içeriğini otomatik olması için boş bırak..
diğerlerini zaten sen ayarlıyacaksın, konuyu adım adım oku uygular KONUDA YAZILAN ( IP: ) <=GİBİ BOŞ BIRAKILAN YERLERİ de boş bırak ;)
yani;
telefondaki hesaplar & bilgisayarın orjinal yerel bağlantısı, değiştirilecek... telefonu bağlayınca ortaya çıkan YENİ yerel bağlantı noktasının (ıp,dns ...v.s) ayarları değiştirilmeyecek..

5343 Mesaj
10 Mayıs 2009; 1:25:23 

saol çokk telşekkürler...yemin ederimki yaptım k660i mde

şükür..10 dk mı aldı

hayatımda bir telefondan girdiğim en hızlı yol.Hiç bu kadar hızlı internet kullanmamıştım.3G yi solladık sanırım

ama USB yle biraz zor kullanılıyor ama ücretsiz tüm sitelere ve wap sitelerine girebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se(dd)at -- 10 Mayıs 2009; 1:27:57 >

7725 Mesaj
10 Mayıs 2009; 6:34:44 

Bilgi için teşekkürler güzel uygulama
Ancak PC nin olduğu yerde küçük telefon ekranına kim tahammül edebilir ki..
PC yi kim kullanıyorsa kalk işim var derim kaldırırım :)

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

477 Mesaj
10 Mayıs 2009; 10:29:16 

Paylaşım için teşekkürler.... Yanlız pek kullanışlı olmayabilir kablo ile bağlanmak kabloyla bağlanacağına 30 cm yanındaki pc dende bağlanabilirsin

Son Barikat Beşiktaş

580 Mesaj
10 Mayıs 2009; 12:27:35 

quote:

Orjinalden alıntı: the spooks

quote:

Bağlandı

yeni gelen yeel bağlantıyının içeriğini otomatik olması için boş bırak..
diğerlerini zaten sen ayarlıyacaksın, konuyu adım adım oku uygular KONUDA YAZILAN ( IP: ) <=GİBİ BOŞ BIRAKILAN YERLERİ de boş bırak ;)
yani;
telefondaki hesaplar & bilgisayarın orjinal yerel bağlantısı, değiştirilecek... telefonu bağlayınca ortaya çıkan YENİ yerel bağlantı noktasının (ıp,dns ...v.s) ayarları değiştirilmeyecek..

tamam da boş bırakmıştım zaten bu yerel ağ bağlantısı 4 çıktı ya bende altındada
sony ercisson Device 117 USB Ethernet Emulation (NDIS 5)

yazıyor yani olmuş mu bu girebilirmiyim rahatça?

baştan yaptım tekrar şimdi girmeye çalışıyorumda bir yere iletişim hatası. Tekrar deneyin veya destek için operatörünüze başvurun. diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirk -- 10 Mayıs 2009; 12:41:37 >

635 Mesaj
10 Mayıs 2009; 16:31:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ResiqMe

Paylaşım için teşekkürler.... Yanlız pek kullanışlı olmayabilir kablo ile bağlanmak kabloyla bağlanacağına 30 cm yanındaki pc dende bağlanabilirsin

Bu işlemi zaten hali hazırda boş olan bilgisayar olunca kullanmayız.Örn yandaki pc'de, kardeşimiz var onu rahatsız etmeden hemen msn'mizi açabilir merakımız igderip kapatabiliriz(aynı anda 2 kişi aynı klavyeyle msnde konuşamaz...) , hem de kimseyi rahatsız etmeden, yoksa boş pc varken kullanmayız...
Haa! herkes'te laptop vardır ayrı, o zaman gerek yok bu işleme
bende de birkaç pc var ama örn:misafir olarak bir yere gidiyorum orada 1 pc var ve oradaki kuzenimin işi var onu rahatsız etmeden 1dk ayarlarımı yapıp telefonla internete girebilirim.Msn'ime bakıp çıkabilirim..
-------------------------------------------------------------
tamam da boş bırakmıştım zaten bu yerel ağ bağlantısı 4 çıktı ya bende altındada
sony ercisson Device 117 USB Ethernet Emulation (NDIS 5)

yazıyor yani olmuş mu bu girebilirmiyim rahatça?

baştan yaptım tekrar şimdi girmeye çalışıyorumda bir yere iletişim hatası. Tekrar deneyin veya destek için operatörünüze başvurun. diyor
-------------------------------------------------------------
@emirk diğer adımları uyguladın mı? örneğin BİLGİSAYARIN EYREL BAĞLANTI NOKTASINI paylaşıma açık hale getirdin mi?

toplamda 3 ilgili kısım var

1)PC YEREL BAĞLANTI(AYARLARI
DEĞİŞTİRİLMEZ, PAYLAŞIMA AÇIK HALE GETİEMEDEN EVEL TELEFON MODUNDA TELEFONU TAKARIZ, SONRA PAYLAŞIMA AÇIK HALE GETİRİRİZ...)

2)TELEFONU TAKINCA PCDE ÇIKDAN YEREL BAĞLANTI NOKTSI ( OTOMATİK OLMASI İÇİN AYARLARI BOŞ BIRAKIRIZ..1. İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA IP'Sİ KENDİLİĞİNDEN AYARLANIR)

3)TELEFONDAN YAPACAĞIMIZ AYARLAMALAR(KONUDA BELİRTİLDİ.)

5723 Mesaj
10 Mayıs 2009; 19:03:34 

benim w200i de usb menüsü sadece kablo takılıyken aktif oluyor takıp girdiğimde telefon modu ve dosya trans modu açık oluyor :((

67 Mesaj
10 Mayıs 2009; 22:25:24 

bu konuyu açan the spooks dostumuza teşekkür ederim

arkadasım bnde k810i war ama denedim bağlanamadım
k810i'de bağlanma yönteminde bana yardımcı olabilir msn ??

Allons-y...

2823 Mesaj
10 Mayıs 2009; 22:27:25 

anlayamadığım nokta şu sony ericsson un en üst seri telefonu x1 p990 w950 p910 ve p800 üm var herneyse şimdi pc varken neden pc yanında cepten internete girilir :) fantezi midir bu

2009 Opel Insignia Turbo Cosmo 180 Hp Navigation+Sunroof+Leather
2010 Ford Focus Titanium TDCI 109 Ps
2010 Ford Fiesta Trend TDCI 68 PS
1995 Opel Calibra Turbo 4x4 C20let Getrag 297 HP Dyno (chip+filtre+turbo+katalizör iptali...)

5723 Mesaj
10 Mayıs 2009; 23:06:55 

se. nin kendi sitesinden dosya indirmek için telden girmek gerekiyor bu ve bunun gibi işler için gerekli olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 10 Mayıs 2009; 23:07:22 >

2823 Mesaj
11 Mayıs 2009; 20:23:20 

hmm aslında mantıklı

2009 Opel Insignia Turbo Cosmo 180 Hp Navigation+Sunroof+Leather
2010 Ford Focus Titanium TDCI 109 Ps
2010 Ford Fiesta Trend TDCI 68 PS
1995 Opel Calibra Turbo 4x4 C20let Getrag 297 HP Dyno (chip+filtre+turbo+katalizör iptali...)

5343 Mesaj
11 Mayıs 2009; 21:04:02 

burdanda bilgisayardan girebilirsiniz sonyericsson wap sayfasına

http://wap.sonyericsson.com/fun/mxhtml/location_selector/regions?cc=GLOBAL&dn=C510&lc=en

örneğin:uygulama yüklemek için jad ı not defteriyle açıp linkini bulup adres çubğuna yazarsanız yükleme yaparsınız.

temalar içinde aynı şey...

bu wap emulatorler:

http://tagtag.com/site/info/emulator
http://mtld.mobi/emulator.php

1599 Mesaj
14 Mayıs 2009; 22:32:27 

Çok güzel anlatılmış.. Eve gittiğiimde denemek isterim..

Ya Rasulallah, ashab-ı kehfin köpeğinin, ashab-ı kehfin arasında cennete girdiği gibi ben de senin ashabın arasında cennete giriversem ne olur?
O cennete gitsin, ben cehenneme gideyim bu reva mıdır?
O ashab-ı kehfin köpeği, ben ise senin ashabının köpeğiyim.

Eyzan=Yine

2756 Mesaj
15 Mayıs 2009; 2:02:34 

eline sağlık ,,, henüz deneyemedim...

Commandos Fan Klup

383 Mesaj
16 Mayıs 2009; 16:35:40 

Kardeş Teşekkürler. Sorunsuz çalışıyor (K850i)

Artık Bir XPERIA Z1 Kullanıcısı

157 Mesaj
16 Mayıs 2009; 22:16:08 

k790 da dediğin özeliik yok

10 Mesaj
19 Mayıs 2009; 1:56:56 

bu şimdi ücretsiz yani kontör gitmiyo...
denicez artık kntör 0ra dayanınca :D

Z
A
F
E
R

5343 Mesaj
19 Mayıs 2009; 14:54:45 

quote:

Orjinalden alıntı: victory1257

bu şimdi ücretsiz yani kontör gitmiyo...
denicez artık kntör 0ra dayanınca :D

karışık gibi görülsede çok basit bi anlatım

zaten operatör ayarları olmayınca internete bağlanamaz.bu internet ayarılayla kontör gitmez.
İnternete bağlanınca telefondan üst icnlarda internet e bağlandı(dünya iconu) çıkmıyor.

Kontör yada dakika gitmesi imkansız.

15 Mesaj
23 Mayıs 2009; 19:52:25 

ohaa yaptımmm :D:D
w910i de giriyorum suan :D

6 Mesaj
27 Mayıs 2009; 11:16:00 

emeğine sağlık,daha denemedim ama mutlaka denicem..:)

150 Mesaj
29 Mayıs 2009; 20:25:20 

ben yapıyorum yerel bağlantı çıkıyor ama 10 kez hatta 100 kez denedim bir türlü çalışmadı
model g705

53 Mesaj
29 Mayıs 2009; 20:56:33 

quote:

Orjinalden alıntı: ResiqMe

http://img34.imageshack.us/img34/4870/adszsly.jpg

1414 Mesaj
27 Haziran 2009; 23:33:59 

w910i ile intente cafede yaptim emegine saglik kardesim. ..

2058 Mesaj
28 Haziran 2009; 3:36:58 

K850i'de yerel ağ bağlantısı sınırlı diyor nasıl gidericem bu sorunu acaba?

942 Mesaj
28 Haziran 2009; 16:29:09 

bendede olmuyor lütfen birisi şunu daha detaylı anlatabilirmi

▓ 4.0.4 Ics ▓ 1GB RAM ▓ 1.2 GHz Dual Core A9 ▓ TI OMAP 4460 ▓ PowerVR SGX540 Gpu ▓ 16GB ▓ NFC ▓ 1080P hd Kayıt ▓ 1280x720 Samoled Hd ▓

1414 Mesaj
29 Haziran 2009; 23:10:39 

kardes bendede bi oldu bi olmadi biraz bilgisayardaki ayarlari kurcala bağlan felan de tanila de:=)))) birde guzel tanit telefonu bilgisayara ..

942 Mesaj
29 Haziran 2009; 23:23:49 

bilgisayara komple format attım yeniden yaptım bu sefer oldu

▓ 4.0.4 Ics ▓ 1GB RAM ▓ 1.2 GHz Dual Core A9 ▓ TI OMAP 4460 ▓ PowerVR SGX540 Gpu ▓ 16GB ▓ NFC ▓ 1080P hd Kayıt ▓ 1280x720 Samoled Hd ▓

173 Mesaj
3 Temmuz 2009; 20:31:44 

s500 de usb baglanti türü diye bir seçenek yok.
usb nin içinde 2 tane mod var.
biri usb internet diğeride usb bağlantisi.
usb bağlantisina girildiği zaman telefon modu dosya seçenekleri gibi 3 tane menü çıkıyor.

44 Mesaj
18 Temmuz 2009; 5:19:50 

p1i ile girip deneyen var mı?
bunda bilgisayar üzerinden internet gibi bir seçenek yok :S

İmza yok, sorun yok ..

73 Mesaj
28 Temmuz 2009; 15:49:34 

fring adlı program sony telefonlarda çalışır mı bilmiyorum ama çalışıyorsa bu usb ile ücretsiz internet çok işe yarayabilir.bu sistem sayesinde fring adlı programdan msn yada skype hesabınızı açıp bilgisayardan bilgisayara yaptığınız sesli görüşmeyi mikrofon veya benzeri aparatlara ihtiyaç duymadan cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.Hem Böylece msn veya skype daki arkadaşlarınızla sesli görüşme yaparken cep Telefonuyla Konuşuyormuş hissi alırsınız . Tabi ilk mesajda belirtilen bedava usb ile cepten internete bağlanabiliyorsanız bu progam tavsiye edilir. Eğer bunun dışında GprS veya benzeri bir tarife ile bu programa bağlanırsanız çok FAZLA kontörünüz gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power_net -- 28 Temmuz 2009; 16:26:44 >

51 Mesaj
29 Temmuz 2009; 19:22:47 

internete giren pc nin yanında bu ne işe yarayacak

6724 Mesaj
30 Temmuz 2009; 8:09:19 

quote:

Orijinalden alıntı: feliz

internete giren pc nin yanında bu ne işe yarayacak
+1000

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

1813 Mesaj
31 Temmuz 2009; 20:50:54 

k550i de olur mu?

4.1.2 Jelly Bean 1.6 Ghz

1813 Mesaj
31 Temmuz 2009; 21:04:58 

benim telde o dediğin menü yok

4.1.2 Jelly Bean 1.6 Ghz

1949 Mesaj
2 Ağustos 2009; 15:26:59 

w810i de deneyen varmı

؟؟∂üηуα çσк в€явαт ƒαкαт gяαƒιкℓ€яι мüк€мм€ℓ؟؟

1813 Mesaj
3 Ağustos 2009; 15:48:59 

up

edit sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >istanbullu-karateci< -- 3 Ağustos 2009; 15:49:09 >

4.1.2 Jelly Bean 1.6 Ghz

505 Mesaj
4 Ağustos 2009; 17:54:55 

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bilgi için teşekkürler güzel uygulama
Ancak PC nin olduğu yerde küçük telefon ekranına kim tahammül edebilir ki..
PC yi kim kullanıyorsa kalk işim var derim kaldırırım :)

Flickr
Instagram
Tumblr
Grooveshark

87 Mesaj
15 Ağustos 2009; 15:40:43 

Ya arkadaşlar dediklerinin hepsini yaptım. Herşey normal gidiyo. Diğer apkullanıcılarına izin ver dedikten sonra pc min interneti göçüyo. Seçenei kaldırısam düzeliyo. Nerede hata yaptım anlamıyoum

w890i m var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cici_adam -- 17 Ağustos 2009; 0:43:30 >

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

234 Mesaj
16 Ağustos 2009; 13:43:10 

saol teşekkürler yaptım oldu ...

ama telefonun driverini yanımızda taşımamız gerekicek dime ?

450 Mesaj
16 Ağustos 2009; 22:23:01 

w810i de oluyormu acaba?

2693 Mesaj
13 Eylül 2009; 23:58:27 

Telefonde Mevcut Olması Gereken Seçenekler Olmadığı İçin Olamaz. Ancak Patch Falan Çıkması Lazım Oda Zor.

300 Mesaj
27 Kasım 2009; 14:32:15 

Bende usb ethernet seçeneği çıkmıyo acaba nasıl ayarlayabilirim?

10693 Mesaj
30 Kasım 2009; 1:12:01 

arkadaslar yapamayanlariniz varsa hala imzamdaki konuya bakın derim. bluetooth lada baglanabilirsiniz. yalniz a2 platformundaki telefonlarda olmuyor. k810 ve oncesindeki tüm tellerde sorunsuz calisiyor.

353. Dönem / Kasım 2013 / Kısa Dönem Yedek Subay

Eğitim Birliği: 2. KOR. 102. TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
Esas Birliği: 2. KOR. 102. TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

1657 Mesaj
30 Kasım 2009; 9:47:24 

w810i de yok öyle bi secenek arkadaslar bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

18 Mesaj
18 Ocak 2010; 23:05:55 

Ya herşey tmmda akış seçeneklerinde interneti seçtikten sonra alt ağ maskesi - dns- gate way fln gelmiyo hiç bi yerde alt ağ maskesi ayarlanmıyo telefonda yardımmm çok ihtiyacım varr

635 Mesaj
19 Ocak 2010; 13:15:36 

Telefonunu deneyemediğim için bir şey söylemek güç. daha farklı kombinasyonlar da denemeni öneririm.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Şubat 2010; 23:09:57 

Arkadaşlar bunu c510 da yapan varmı resimlerdeki gibi menü ykda

2390 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:37:14 

deneyen var mı ?
Hız nasıl ?

→ Apple iPhone™ 5S [32GB][GOLD]
→ Apple MacBook™ Pro ←
beats by dr dre studio

| 13.3'' | intel i5 2.3 Ghz | 8GB 1333 Mhz DDR3 | intel HD 3000 | 320GB HDD | Mac OS X Lion 10.7.2 |

425 Mesaj
21 Mayıs 2010; 12:52:48 

ya ben bu ayarları c510 da yapıp kullanmıştım ama tele yazılım attıktan sonra daha tutturamadım ayarları. akış seçeneklerinde yeni profil oluşturduğumuzda ordaki dns adresine 255.255.255.0 mi yazıcaz yoksa 192.168.x.x böylemi yazıcaz?????

425 Mesaj
21 Mayıs 2010; 22:02:10 

sonunda yaptım.artık c510 danda girebiliyorum

950 Mesaj
21 Mayıs 2010; 22:23:03 

Anladığım kadarıyla, cep telefonuna özgü web ve wap sitelerine ADSL aracılığıyla cep telefonu üzerinden ulaşmak için bu yöntemi kullanıyorsunuz.

Bunun yerine Firefox ile "User Agent Switcher" (internet tarayıcınızı, bağlandığınız siteye istediğiniz cihaz gibi göstermeye yarar, örneğin bu eklenti ile gerekli ayarları yaparak karşı sitenin sizin iPhone'dan yada istedeğiniz herhangi başka bir model telefon ya