Şimdi Ara

Terminator Salvation çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Terminator Salvation azönce appulous sitesine girdim baktım çıkmış bende bastım dowlanda gelmesini bekliyorum şu an
    videolarda harika gösteriyordu oyunu tps tarzında

• ya oyunu şimdi yükledimde oyuna girer girmez menüye atıyo
    2.2.1 kullanıyorum sebebi nedir biliyormusunuz arkadaşlar
  • bende appulous ta indirdim 2.2 de sorunsuz calısıyor sb settting varsa safe moda alıp dene
  • o dediğin ne dostum biraz açıklayabilirmisin
  • oyun baya iyi olmuş resmen 3rd person shooter. cover almasına kadar yapmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MUSTAFABEY_01

o dediğin ne dostum biraz açıklayabilirmisin

Appulous internetten ipa indirilen bir site...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

quote:

Orjinalden alıntı: MUSTAFABEY_01

o dediğin ne dostum biraz açıklayabilirmisin

Appulous internetten ipa indirilen bir site...

Arkadaş SBSettings i sormuş galiba @MUSTAFABEY_01 alet jb li değilse kafana takma boşver...
  • Arkadaşlar ben bu oyunu itunes a atıyorum itunes da oyun görünüyor fakat sycn ettiğimde oyun iphone a geçmiyor.Varmı böyle bir sorun yaşayan ?
  • iTunes Linki;

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=314843997&mt=8

Oyundan görüntüler;

Oyun nasıl acaba ? JBli arkadaşlar yorum yapabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 10 Mayıs 2009; 11:39:50 >

• Yukarıdaki resimlerde grafikleri çok kötüye benziyor...
  • Ben bitirdim bunu eh işte fazla denilecek laf yok optimize ise kötü ve 10 dakikalık oyunda 155463565 bug var oyun cinnet sebebi
    Not:6/10
  • fps baya düşük oyunda
  • Oyun çok da güzel değil. Siper al, robotları gebert, siper değiştir, yine robotları gebert...
  • Yinede TPS oyunların iPhone'da oynanabildiğinin kanıtı olan ilk oyun kanımca. Diğer oyunlarda bir çok problem vardı Terminator Salvation bir nevi bu tabuları yıkan bir oyun olmuş.
  • yükleyip deniycem en kısa zamanda
  • boş birgünüm vardı yükledim aralıklarla oynadım aynı gün bitti zevklimiydi eh işte sürekli robot öldürüp durdum zorluyacak bi bölüm çıkmadı ki finalda zorlar dedim oda olmadı bitti işte bukadar ama grafikler çokta kötü deil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.