- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Cep telefondan silinen rehberi kurtarma
4 Cevap10280 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2783 Mesaj
7 Mayıs 2009; 13:40:30 

Merhabalar;

Bir Nokia N85 cep telefonunun telefon hafızasındaki rehber silindi. Çok önemli telefonlar mevcuttu fakat internette araştırmama rağmen sadece simkarttan rehber ve mesaj kurtarmayı bulabildim. Bana telefondan kurtaracak bir yazılım gerekiyor. Bildiğiniz varsa söyler misiniz ?

5524 Mesaj
7 Mayıs 2009; 14:09:35 

telefon hafızası dediğin flash kart ise ... recover programları işini görecektir

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

2783 Mesaj
7 Mayıs 2009; 14:14:40 

quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

telefon hafızası dediğin flash kart ise ... recover programları işini görecektir

Hayır değil :( Telefonun kendi hafızası. Flashdisk şeklinde de görmüyor onu bilgisayar. Anca Nokia PC Suitte'ten. Onuda recovery programlarıyla taratamıyorum.

3 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:21:14 

Valla bende aynı Gafleti yaptım yedek almdan fabrika ayarlarını çaktım ve şimdi deli dana gibi noları nasıl geri alabilirim diye aranıyorum ama malesef bir bilgiye ulaşamadım arakadaşım bulursam muhakkak paylaşıcam..saygılar..

4 Mesaj
2 Kasım 2009; 20:41:07 

Blackblue arkadaşım şu sım karttan no ları nasıl kurtardığını bir açıklayabilirmisin ? Ben de samsung d900 var sım ve tel hafızasındaki no lar uçtu telden umudumu kestim de sım karttakilerini kurtarabilsem....

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Cep telefondan silinen rehberi kurtarma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313