Şimdi Ara

Çanakkale Jandarma nasıl bir yer..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşim Çanakkale de Jandarma olarak askerlik vazifesine başlıyacak.. Orada askerlik yapan yada bilgisi olan varsa paylaşabilir mi..
    birde kardeşimin önlisans elektrik mezunu olması orda bi avantaj olurmu... tşk e..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 8 Mayıs 2009; 10:41:08 >

• Çanakkale 116. Janderma Er eğitim Alay Komutanlığı

burdan bahsediyorsan eğer eğitim için her gün gittiğimiz tepenin adı "İtdurmaz Tepesi" idi...

yanlış anlaşılmasın sakın

bugün gel deseler giderim tekrar (koşa_koşa.gif)

ama kolay bir yer değildir
  • Kardeşim önlisans mezunu. Çavuş mu yapıyorlar.

Birde sizce nelere dikkat etmeli. Bu yer hakkında bilmemiz gereken şeyler var mı..

Teşekkürler..
  • güzel bir yerdir çanakkale 116. alay .. 10 sene oldu ..yaklaşık ...gerçi çanakkale il jandarmada yapmıştım usta birliğimi ... şimdi eminin çok ii bir yer olmuştur ki çünki 10 sene öncede iyiydi ... bu yer için bilinmesi gereken özel bişi yok ...sadece saygılı olsun kardeşin gerisi kendiliğinden gelir .. merak etme güzel yer ..hayırlısıyla gider ve gelir .. benimde kardeşim askerde .. şafak 90 diyor .. herkes için hayırlısı kazasız belasız gitsin gelsin her türk evladı ...
  • Eğitim alanı olan İtdurmaz'da ağaçlar rüzgardan yere 45 derece açıyla büyümüştür, kışın ..kun donar, yazın kulakların soyulur
    sabah içtimalarında o tepeden hayatının en güzel güneş doğuşlarını seyretmen olasıdır.. Oradayken şafağım gelse de şu nizamiyeden
    bi çıksam diye düşünürsün her gün, yıllar sonra yolun düşerse Çanakkaleye, itdurmazı bir kerecik daha görmek istersin, seni nizamiyeden
    içeri almazlar üzülürsün.. Öyle bi yerdir işte 116
  • İtdurmaz'dan da manzara çok fenadır ama, boğaz ayağının altında, Çanakkale ayağının altında...

Valla çok isterdim o taraflara düşmeyi, ömrüm askeriyelerde geçti tüm o yörede
  • arkadaşlar kardeşimin önlisans elektrik mezunu olması orda bi avantaj olurmu... tşk e..
  • olmaz olurmu .. ben çanakkale il jandarmada elektrikçiyim dedim ve elimde ne diploma ne de başka bir belgem vardı .. il jandarma alay komutanlıgının alay elektrikçisi olmuştum .. meslek seçiminde işe yarar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.