7.JANDARMA KOMANDO ER EĞİTİM ALAYI YENİ FOÇA/İZMİR 89/2
6 Cevap19079 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5 Mesaj
6 Mayıs 2009; 21:20:01 

selam arkadaşlar. başlıktanda anlaşılacağı gibi yeni foça'da 89/2 tertip olarak askere gitmek durumundayım..şöyle bir durum var ki , yeni foça'nın komando er eğitim alayı olduğunu biliyorum.ancak askerlik şubesindeki liste de ''jandarma komando'' değilde, '' jandarma karakol eri '' olarak gideceğim yazıyor. bu durum da ''jandarma komando'' ile ''jandarma karakol eri'' arasındaki farkı anlatabilir misiniz? meslek yüksek okulu mezunu olmamdan dolayı bu fark olmuş olabilir mi ya da vs vs?.. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın..ayrıca yeni foça 'da askerlik yapacak arkadaşlar da varsa yazsıın tanışalım..

hangimsin sen benim..

1100 Mesaj
8 Mayıs 2009; 13:07:18 

Bende Foça da yapacam hocam ama komando olarak geçiyo benimki..

2012 Vw Polo 1.4 Comfortline Siyah
2011 Ford Connect 1.8 GLX Fırtına Gri

3 Mesaj
10 Mayıs 2009; 11:37:45 

3 kişimiyiz İzmir Foçaya gidecek :)

İZMİR FOÇA 7.JANDARMA KOMANDO

2 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:12:58 

arkadaşlar korkutmak gibi olmasın gerçekten diyorum ben yeni geldim daha allah yardımcınız olsun ayvayı yediniz hele 8.bölüğe düşerseniz komple avayı yediniz bi çavuşunuz olacak veysel adlı o size çok çektirecek haberiniz olsun

2 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:17:04 

insanı çileden çıkarıyorlar ama hiç bir şey yapamıyorsun tek yapabildiğin şey sabretmek dayanmak başka çaren yok hele bu havada çok çekersiniz biz bitirdik şükürler olsun darısı sizin başınza bi nasihat refize olmayın komando olun time girin en iyisi o 89/1 kral tertip

1 Mesaj
20 Mayıs 2009; 13:26:12 

SELAM OLSUN HERKESE İZMİR YENİ FOÇAYA DÜŞEN 89/2 TERTİPLERİMİZ VARSA BENİ EKLEYİN TANIŞALIM AYIN 27 SİNDE TESLİM OLUCAM burak101msn.com@hotmail.com

burak

1 Mesaj
22 Mayıs 2009; 4:27:46 

ARKADAŞLAR ßENDE 89/2 TERTİP OLARAK GİDİYORUM ADIM SOYADIM ONURALP ÖZYALÇIN 89/2 TERTİP OLARAK İZMİR YENİ FOÇA JANDARMA KOMANDA 7. ßÖLÜĞE GİDEN ARKADAŞLAR EKLESİN onur_alp_ozyalcin@hotmail.com

...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » 7.JANDARMA KOMANDO ER EĞİTİM ALAYI YENİ FOÇA/İZMİR 89/2
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297