Şimdi Ara

Samsung İ7500 : Samsung'un Android İşletim Sistemli Yeni Canavarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.199
Cevap
4
Favori
193.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung’un uzun zamandır sır gibi sakladığı Android mobil işletim sistemli cep telefonu Samsung i750’nin özellikleri ve fotoğrafları bugün internet ortamına düştü.

Akıllı cep telefonlarının vazgeçilmez işletim sistemi olmayı başaran Google’nin Android mobil işletim sistemi yüklü olan yeni akıllı cep telefonunu tanıtan Samsung yeni cihazı ile büyük bir çıkış bekliyor.

* Android 15 (Cupcake)
    * Dört bant GSM / GPRS / EDGE bağlantısı
    * Tri-band UMTS / HSPA bağlantısı (900 / 1700 / 2100 MHz) –
    * HVGA (480 x 320) çözünürlüğünde 32 inç AMOLED ekran
    * GPS
    * Wi-Fi
    * Bluetooth
    * Led flaş desteği ile 5 Megapiksel kamera
    * 3.5mm kulaklık jakı
    * 528 MHz Qualcomm MSM7200A CPU
    * 8GB dâhili bellek
    * MicroSD kart desteği

Henüz çıkış tarihi belli olmayan cihazın fiyatının 300€ ( Yaklaşık 629 Türk Lirası ) olması bekleniyor.

Samsung İ7500 : Samsung'un Android İşletim Sistemli Yeni Canavarı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu konuyu canlandıralım biraz.bence yeni modellerin en bombası bu cihaz.ne n97 ne i8910.bu özelliklerle bu cihaz nasıl 300 euro olacak onu da anlamış değilim.inşallah öyle olur da çıkınca hemen alabiliriz.
  • Yaa bu Android'li cihazları illa dandik tasarımlar ile sunmak zorunda mi firmalar?
    Google'in böyle bir şartı mı var acaba?
  • söylendiği gibi fiyatta tr de satışa çıkarsa çokkkk satar bu alet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Yaa bu Android'li cihazları illa dandik tasarımlar ile sunmak zorunda mi firmalar?

tasarımı benim hoşuma gitti bu fiyattan da çıkars direk alırım.ama bu cihazı daha çok fazla bekleriz gibi geliyor bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Yaa bu Android'li cihazları illa dandik tasarımlar ile sunmak zorunda mi firmalar?

Evet bende dikkat ettim. Sürekli Androidli cihazları takip ediyorum. Şimdiye kadar tasarımı hoşuma giden bir tane denk gelmedi

Kendimden şüphe eder oldum, çok mu mükemmelliyetçiyim diye

• telefonları tanıtıyorlar yurtdışında çıkarıyorlar çok sonra buraya geliyor.sonra da niye nokia bu kadar çok satılıyor diyorlar.millet sizin çıkarcağınız telefonumu beklicek.
  • Android işletim sistemli telefonlar şu anda çok tutuluyor.Hatta androidli PC lerde çıkmak üzere.Türkiyeye ilk getiren firma işi götürür zaten google çok sağlam destek veriyor.Yakında hakettiği yeri bulur
  • Android' li cihazlar yaygınlaşsa iyi olacak.
    Fiyat olarak 300 Euro lafı geçmiş. Keşke bu fiyata falan çıksa ama sanmıyorum. Türkiye' ye gelene kadar o fiyatın iki katını bulur.
  • bu telefon multi touch yapılabilecek mi ek bir programla falan..
  • Evet yazılımla multitouch eklemek mümkün ama hukuksal problem var çözülünce multitouch olacak zaten.
    Şu anda android işletim sistemli bazı cihazlara yazılımla multitouch özelliği eklenmiş youtube de videoları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayhanKaan -- 23 Ağustos 2009; 2:18:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nanaka9

Maalesef şimdilik öyle bir şey yok.Ama teknoloji bu yarın ne olur bilinmez

hocam hani htc t-mobile g1 de yapabiliyodun program falan yükleyerek, inşallah bundada olur.
  • Telefonun ekranı iphone gibi capacitive eğer donanım olarak bir eksiği yoksa yazılımla multitouch yapmak mümkündür.
  • bu androidin ne artısı var.wm den üstün müdür?ne ayak
  • quote:

Orjinalden alıntı: cssbaycelebi

bu androidin ne artısı var.wm den üstün müdür?ne ayak

gelişmeye müsait esnek bir yapısı varmış ve sistemi kasmıyormuş
  • arkadaşlar daha ne kadar beklememiz gerekiyor bu cihazı bilen var mı?android cihazların fiyatlarını merak ediyorum.yeni tlf alcm ama androidleri görmeden almak istemiyorum.beklemek en iyisi galiba şuan.
  • Yau anlamadım gitti android olsa ne olacaaak winmobile olsa ne olacak
    saf gençliğim cebindeki 3 5 kuruşu yine bu kurtlara kaptıracak ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ejderfa

Yau anlamadım gitti android olsa ne olacaaak winmobile olsa ne olacak
    saf gençliğim cebindeki 3 5 kuruşu yine bu kurtlara kaptıracak ...

bu da bi görüş tabi.saygı duymak lazım.
  • Samsung'un merakla beklenen Android cep telefonu birkaç ufak değişiklikle birlikte kapıda.

Samsung'un i7500 olarak anılan ilk Android cep telefonu yüksek bir ihtimalle isim değişikliğine uğrayacak ve öncelikle Fransa'da piyasaya sürülecek.

Bouygues Telecom ismindeki Fransız operatör kendi yaptığı açıklamaya göre Samsung i7500'ü temmuz başından itibaren Samsung Galaxy ismi altında satışa sunacak.

Samsung i7500 ve Samsung Galaxy, Android işletim sistemiyle beraber gelmesinin yanında UMTS, HSDPA (Phase III), 3,2 inç dokunmatik ekran ve 5 Megapiksel kamera ile beraber geliyor.

Samsung'un ilk Android cep telefonunun Türkiye'de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği henüz belli değil.

alıntı
  • detylı inceleme

Samsung i7500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 12 Haziran 2009; 18:34:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.