- x
Siğil nasıl geçer??
79 Cevap49671 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3118 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:32:21 

soru açık Siğil nasıl geçer??
edit: kendi kopmucak kadar büyük ve geniş bir alanda öyle çokta büyük değil ancak kopmucak kadar büyük başparmagımda
---
bu doktorların verdigi bi sıvı ilaç var asit gibi bişi sanırım deriye sürüyorsunuz biraz bekleyince hafif beyazlaşıyor teriyi öldürüyor kurutuyor ve siğil gidiyor ancak bunu kullanıp geçtikten siğile dair en ufak iz kalmadıktan sonra bile yeniden aynı yerde çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egomanyak. -- 5 Mayıs 2009; 22:40:29 >

1298 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:33:01 

Ameliyat ile.

COMINGSOON

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Mayıs 2009; 22:33:32 

Zamanla bir kremle veya ameliyatla. Kremin adını fiyatını felan bilmiyorum yıllar önce annem kullanıyordu.

3162 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:34:56 

Nerende olduğuna bağlı,genital bölge ise farklı,elinde kolunda bacağında ise farklı?

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem

149 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:35:22 

bizim köye gidip bitane iğde dalı kırman lazım sonrada o dalı ilerideki dereye atman lazım hep öyle yaparlar ve yapanlarda geçtiğini söler

imza mimza yohh
DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

519 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:35:59 

krem ilac vs ismi vermeyin arkadaşlar belki size iyi gelen bi ilaç bi başkasına zarar verecek o yüzden doktoro gitmelisin yada bitkisel tedaviii yada ameliyat yada kendin kopar çok mu büyük bi sihil ?

https://plus.google.com/photos/101219836452195764918/albums

LV-GUCCI-PRADA-HERMES-BURBERRY ayakkabı ve aksesuarlar için lütfen albumumuze goz atınız!!!

3162 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:37:22 

quote:

Orjinalden alıntı: asdef

bizim köye gidip bitane iğde dalı kırman lazım sonrada o dalı ilerideki dereye atman lazım hep öyle yaparlar ve yapanlarda geçtiğini söler

Boş boş konuşma,adamda kondilom varsa ne olacak.Sen söyle kardeşim nerende siğil?

Genitalmi,önemli olan o?

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem

3866 Mesaj
5 Mayıs 2009; 22:37:58 

Hocaya gidip okutman lazım. Bende inanmazdım böyle şeylere ama çok yakın 3-5 arkadaşım denedi ve sonuç olumlu. Tabi önce Tıbbı dene...
(Bu arada sakın kendin koparma!)

Uzaklaştırılmış
5 Mayıs 2009; 22:56:05 

Arkadaşım 1 ay önceye kadar benimde diz kapagımda vardı
Cildiye bölümünme gidiyorsun doktor siğil olan bölgeye dondurucu sprey sıkıyor o gün yanıyor ama gece uyandıgında bakıyorsun düşmüş gitmiş.
Umarım yardımcı olmuşumdur
Edit:İmla Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitrojen. -- 5 Mayıs 2009; 22:56:18 >

92 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:00:25 

bulunduğunuz yerde var mı bilmiyorum ama siğil bandı en etkili çözümdür bana göre.. benim bileklerimde çıkmıştı.. siğil bandını birkaç gün taktım.. kendiliğinden düştü.. iz falan da kalmadı

..

338 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:03:28 

Bi ağaç var. Onun duası da var. İnce bir dal kopar, o dua yı bi imam dala okusun. sonra dalı sür üstüne. Dal bildiğin kuru dal ama hangi ağaç tı unuttum. Suyu iyi geliyordur dyecekler için söyledim bunu. Sonra o dalı sakla bi yerde .Evden atma. 1 ay sonra flaan atıyorsun o dalı. Siğil geçiyor. Kardeşimin elleri tamamen siğil doluydu. Şuan 1 tane bile yok. Böyle yaptıktan sonra geçti.

591 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:04:18 

quote:

Orjinalden alıntı: canozgur

Hocaya gidip okutman lazım. Bende inanmazdım böyle şeylere ama çok yakın 3-5 arkadaşım denedi ve sonuç olumlu. Tabi önce Tıbbı dene...
(Bu arada sakın kendin koparma!)

Valla ben de inanmazdım ama bir arkadaşımın da bu şekilde geçti .

7101 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:05:53 

Dostum zamanında başparmağımda çıkmıştı, kuruyan bir ilaç vermişti doktor. Kapağında oje gibi sürme fırçası vardı iç kısmında.
Siğilin üstüne sürekli süre süre eritti. Kokusu tiner gibi birşeydi. İlacı sürekli kullanmanı öneririm, tamamen geçtikten sonra deri eski halini alıyor.

3743 Mesaj
5 Mayıs 2009; 23:09:43 

onu okuyolar fln bi duası wwardı evde de yapabilirsin kendin =)

Bütün hosterlar için premium olarak benim hesabımı kullanarak indirmek için tıklayın

486 Mesaj
20 Ağustos 2009; 15:53:46 

ya bilen biri varsa duasını yazsın biz kendimiz okuyalım.siğillerden kurtulmam lazım.pm atın kardeşlerim

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
1998 TOYOTA COROLLA AE101 1.6 114 HP

5325 Mesaj
20 Ağustos 2009; 15:58:37 

çok küçükken bende de vardı. biz dondurmuştuk sonra kuruyup dökülmüştü

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1542 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:01:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Dostum zamanında başparmağımda çıkmıştı, kuruyan bir ilaç vermişti doktor. Kapağında oje gibi sürme fırçası vardı iç kısmında.
Siğilin üstüne sürekli süre süre eritti. Kokusu tiner gibi birşeydi. İlacı sürekli kullanmanı öneririm, tamamen geçtikten sonra deri eski halini alıyor.

Bende de o var şuan. Sürekli sürüyorum ama bir gelişme yok. Siğil ayağımın altında, ortalama kaç günde geçer?

Bu arada dua bu sanırım.

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powermove -- 20 Ağustos 2009; 16:02:03 >

AMD Phenom II 965 BE 3.4@4.080ghz o.c. / Xigmatek Red Scorpion CPU Cooler / 256 bit Gigabyte GTX 460 1gb@900-1800-4200 o.c. / MSI 870a-G54 Mainboard / Kingston 2*2gb 1600mhz DDR3 RAM / WD Caviar BLack 64mb SATA III 1 TB HDD (X2)/ Viewsonic VX2433WM 24" Monitör / Logitech x540 5.1 / Dark Knight Kasa / High Power 600w PSU / Microsoft Ergonomic 4000 klavye / CM Storm Sentinel Advance Mouse / CM Storm CS-X Battle Mouse Pad / Seagate Free Agent Desk 1,5 TB HDD / Airties 5450 + 2410 / Creative Fatal1ty Gaming Headset / Sony Ericsson W900i

SEAT Cordoba TDI 2003 Stella Sedefli Siyah

3118 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:03:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Bende de o var şuan. Sürekli sürüyorum ama bir gelişme yok. Siğil ayağımın altında, ortalama kaç günde geçer?

bende onu kullandım baya 2-3 kere ama geçti geçti çıktı tekrar şuan parmagımda nasır bandı var maddesine baktım aynı asit ama nasır bandında %40 oranında var bakalım bu geçircekmi

1965 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:13:34 

quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

soru açık Siğil nasıl geçer??
edit: kendi kopmucak kadar büyük ve geniş bir alanda öyle çokta büyük değil ancak kopmucak kadar büyük başparmagımda
---
bu doktorların verdigi bi sıvı ilaç var asit gibi bişi sanırım deriye sürüyorsunuz biraz bekleyince hafif beyazlaşıyor teriyi öldürüyor kurutuyor ve siğil gidiyor ancak bunu kullanıp geçtikten siğile dair en ufak iz kalmadıktan sonra bile yeniden aynı yerde çıkıyor

Benim elimde de vardı. İncir ağacının yaprağını koparttığınızda süt gibi beyaz bir sıvı akar. Onu siğilin üzerine sür ve yıkama!! O orada kalsın. Yapış yapış oluyor orası, dokunma olsun öyle yapış yapış. O yapışkanlık gittiğinde bir daha sür. Benim elimdekine ben sadece bir kere sürdüm ve 2-3 gün içinde geçti ve en az 4 yıl oldu. Daha önce defalarca koparmama rağmen sürekli geri çıktı. 4 yıldır rahatım çıkmadı bir daha.

Digital Ocean SSD VPS Disk Yazma ve Hız Testleri - saat bazında ücretlendirilen ucuz VPS

36 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:15:35 

benim genital bölgemde var nsıl geçer 3 tne ufacık parça halınde.

1619 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:17:26 

Arkadaşımın elinde çıkmıştı.Dayısı doktordu bi akşam evde alıvermiş iki üç de dikiş atmıştı.Akşam arkadaşın elinde siğil vardı saba bi baktım dikiş var.

Kuş gibi uçmaksa özgür olmak , biz ruhumuzu kuş yapar yine uçarız....
İstikbal Göklerdedir Göklerdeki Hava Aracı Senin Elinde....

771 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:17:56 

Ben de o oje gibi şeyi kullanıyorum yaklaşık 5-6 gündür.Şu anda iyi gibi tekrar çıkarsa diğer yazılanları denerim

Uzaklaştırılmış
20 Ağustos 2009; 16:18:46 

el başparmağıma yakın bir yerde çıkmıştı doktor bi damla verdi onu kullandım küçüldü biraz sonra ağzımla kopardım hiç iz felan yok

2709 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:18:59 

Benim bir akrabamda yıllar önce siğil çıktı. Cildiyeciye gitti ve çok acılı bir tedavi süreci geçirdi (yakma vb.)

1 sene sonra bende oldu.. Etiler'de ara sokaklarda oturan çok yaşlı bir nineye gittik. Kadına ayağımı uzattım (siğil ayağımdaydı). Kadın okudu ve birşeyler bağladı çıkardı falan... Sonra birşeyleri toprağa gömmüş.
Ertesi gün uyandığımda siğilden eser kalmamıştı.. Bu olay 3-4 sene önce oldu. Şimdi yine siğil çıktı ama kadını bulamadık. Öldüyse Allah Rahmet Eylesin... Ölmediyse Allah uzun ömürler versin.

I'm a Mac.

Uzaklaştırılmış
20 Ağustos 2009; 16:22:11 

inanmayan olabilir ama 6-7 yıl önce ellerimde siğiller doluydu..hiç birşekilde geçmiyordu..teyzemin komşusu vardı yaşlı kadın gözleri kördü...kadın tendürtüyot sürrdü ve dua etti yemn ederim 3-4 gün sonra geçti.

4629 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:41:55 

dua falan demişler öldüm gülmekten

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

Uzaklaştırılmış
20 Ağustos 2009; 16:44:07 

Merhabalar . Benimde elimde serce parmagimin tirnak alani kadar vardi avucumda . Doktor bir asit verdi onu ustune surdum . Surdukten sonra tirnak makasiyla kendi derini kesmeyecek sekilde onu kes . eger bunu hergun yaparsan maks. 3 haftada gecer. Iyı forumlar

765 Mesaj
20 Ağustos 2009; 16:46:10 

okut, üflet.

Eski kullanıcı adı: Fırtınam...
kendimi aradım kitapların, insanların içinde..

Uzaklaştırılmış
20 Ağustos 2009; 18:01:39 

quote:

Orijinalden alıntı: TheM

inanmayan olabilir ama 6-7 yıl önce ellerimde siğiller doluydu..hiç birşekilde geçmiyordu..teyzemin komşusu vardı yaşlı kadın gözleri kördü...kadın tendürtüyot sürrdü ve dua etti yemn ederim 3-4 gün sonra geçti.

bende falcı,büyücülere inanmam tabiki ama bu duayı okudu kadın ve geçti...

Sana yalan borcumuz yok

861 Mesaj
20 Ağustos 2009; 18:06:25 

3-4 kişiye okuttum geçmedi..Sonra başka birine okuttum geçti..her önüne gelene okutunca geçmiyor yani ..Herhangi bir hastanenin cildiiye böümüne gidersen azot gazıyla dondurabilirler...Azot gazı tedavisinde 15 gün içinde yok oluyor..olduğu yerde biraz iz kalıyor o iz de 1 sene gibi bir süre sonra kayboluyor

1904 Mesaj
20 Ağustos 2009; 18:33:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

3-4 kişiye okuttum geçmedi..Sonra başka birine okuttum geçti..her önüne gelene okutunca geçmiyor yani ..Herhangi bir hastanenin cildiiye böümüne gidersen azot gazıyla dondurabilirler...Azot gazı tedavisinde 15 gün içinde yok oluyor..olduğu yerde biraz iz kalıyor o iz de 1 sene gibi bir süre sonra kayboluyor

kurbağanın attığı siğil ise okuma ie yaramıyor

583 Mesaj
20 Ağustos 2009; 18:40:22 

benm kulağımda bitane var büyük gibi . Verrutol kullanıyorum bakalım geçicek mi

807 Mesaj
20 Ağustos 2009; 18:42:37 

Benim de elimde çıktı. Heralde 3-4 ay sonraydı, tamamen geçti.

[ Hakikat Kitabevi ]

[ Dinimiz İslam ]

564 Mesaj
20 Ağustos 2009; 19:00:01 

incir ağacı sütü geçiriyor arkadaşım bilgine herkeste işe yarar mı bilmem ama dene benim geçirdi

DH 2007
Peugeot 508
| Uludağ Elektronik Mühendisliği |

1124 Mesaj
20 Ağustos 2009; 19:03:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

evet dua bu. ben 2-3 sene boşu boşuna siğilli ellerle gezdim. 2-3 kere okuttum geçti.

2892 Mesaj
20 Ağustos 2009; 19:07:13 

Yavaş yavaş geçer o. Küçülücek yavaş yavaş. Doktorun verdiği ilacı kullan.

1250 Mesaj
20 Ağustos 2009; 19:11:55 

Benim elimde de çıktı. Babaannem kalemle çizip okudu. Çok kısa sürede geçti.

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

0 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:36:15 

benmde elimde var valla hiç uğraşmıyom kendiliğinden geçiyor

1900 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:40:52 

ulan bizdemi okutsak biraz kucuk ama

503 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:42:17 

Benimde parmağımda var.

Annem" Okuyunca geçer duası var onun " dedi.

Flickr
Instagram
Tumblr
Grooveshark

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2009; 21:44:02 

[font="segoe print"]Parmağımda vardı, kalemle yardım kanattım kendisi düştü.

69 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:44:11 

Bende de vardı artmaya başlayınca ısırdım kopardım, oluk oluk kan aktı ama şimdi tamamen geçti.

673 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:47:03 

quote:

Orijinalden alıntı: virtue61

incir ağacı sütü geçiriyor arkadaşım bilgine herkeste işe yarar mı bilmem ama dene benim geçirdi

evet arkadaş doğru söyemiş önce incir dalını sürteceksin(sütü geççek oraya)sonra incir ağacının koparılmış dalınının

ucunu yakıp siğile bascaksın zaten hissetmessin yandığını 1 haftada bilemedin 2 haftada geçiyor

ayrıca uyduruk bir öneride değildir araştırırsanız gogıl amcada görürsünüz

352 Mesaj
29 Ekim 2009; 21:50:20 

bendede çok fazla vardı bu siğillerden iki elimde toplam 10 tane fln doktorun verdiği ilaç tamamen sıvı değildi jel gibi fln dı kuruyuncada uhu gibi oluyordu o ilacı sürekli kullandım bazen süzdüğüm ilaç uhu gibi olduğu için düşüyordu bende tekrar sürüyordum. ilacı kullanırken deriye taşırmamaya çalış eğer tşacağını biliyorson ilk önce siğilin kenarlarına vazelin sür sonra ilacı sür. Tamamen siğilin kalmadığını düşünsen bile doktora danış yoksa yeniden çıkabilir aynı yerden.

4563 Mesaj

[13 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

29 Ekim 2009; 22:07:36 

Okuma üfleme ossurma falan inanan var mı hala ya

Stresten uzak dur. Benim de baş parmağımda vardı. Stresli bi dönemdeydik ailecek. Sıkıntılarımızı atlattığımızda kendi kendine yok oldu siğil. Düşmedi ama nasıl olduysa yok oldu.

2213 Mesaj
29 Ekim 2009; 22:11:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

dua falan demişler öldüm gülmekten

Sen gülmeye devam et kardeşim varsa elinde sigil anlarsın derdimizi.

2318 Mesaj
29 Ekim 2009; 22:29:00 

bana ilaç verdiler.. hiçbir işe yaramadı oje gibi birşeydi öyle sürülüyordu.. birgün eve doktor girdi :DDD o bana nemli tutman yeterli dedi.. bende yarabandını yapıştırdım.. hep nemli tuttum krem sürdüm kapattım.. 2 hafta sonra hepsi geçti..

3329 Mesaj
29 Ekim 2009; 22:33:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Valla ben de inanmazdım ama bir arkadaşımın da bu şekilde geçti .

Benim parmağımda çok büyük bir siil var.Kardeşime okumuştuk geçmişti bende okudum ama bekliyorum şimdi daha da yırttım üzerindeki deriyi olmadı bir doktora gideceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

558 Mesaj
26 Nisan 2010; 13:32:32 

arkadaşlar koparın moparın demişsiniz saçmalamayın öyle her siğil sivilce kopartılmaz.aksine darbelerden koruyun siğil virütik bi hastalıktır vücut dfirencine bağlı olarak azalır veya artar.oje gibi olan ilacın adı verrutol ama doktoıra danışılmadan kullanılmamalı çünkü içeriğinde asit var.ayrıca -180 derecede azot püskürtülerek te bi tedavisi var ancak ilk olarak bu yolla denemeyi uygun gördü beneim doktorum.dayanabilecek kadar sıcak suda siğilli bölgeyi iyice yıkadıktab sonra siğilin etrafına vazelin sürüp üzerine taşmıcak şekilde verrutol sürüyoruz.sabah akşam bu tekrar etçek bende yeni başladım.kopardığım için daha da büyüyünce doktora gittim bu yöntemi önerdi.acil şifalar dilerim

brainwavz kullanıcısı

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2010; 13:37:45 

bir parça pamuk al. idrarıını yaparken azıcıkta pamuğa sür sonra siğile pamukla değdir. 10 dakka bekle sonra yıka. bi süre sonra geçiyo.

294 Mesaj
26 Nisan 2010; 13:38:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Okuma üfleme ossurma falan inanan var mı hala ya

Stresten uzak dur. Benim de baş parmağımda vardı. Stresli bi dönemdeydik ailecek. Sıkıntılarımızı atlattığımızda kendi kendine yok oldu siğil. Düşmedi ama nasıl olduysa yok oldu.

dalga geçenlere bakıyorum da hep hayatları sorunlu kimseler...Allah size benzetmesin

1754 Mesaj
26 Nisan 2010; 13:45:48 

Kesinlikle Verrutol Derine değdirme yeter.

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2010; 13:46:21 

Yumurtanın sarısıyla beyazını ayır.Belki bi gün lazım olur.

2613 Mesaj
26 Nisan 2010; 13:51:02 

[font="Trebuchet MS"]Bişey diyeceğim güleceksiniz ama yinede konuyu açan arkadaşa yardımım olur belki..

Arkadaşında parmağında vardı.. Birisi demişti hocaya okutun geçer falan diye bizde yukardaki bazı şahıslar gibi '' güldük '' sonra gidelim dedik..

Adam okudu ve 1,5 ay sonra siğil kayboldu ve bidaha çıkmadı. Gülüp geçenler olacaktır denemesi bedava git dene..

Ayrıca yukarda dua yazmışlar fakat o dua'yı siz okumuyorsunuz.. Hoca okuyacak o zaman oluyor arkadaşda öyle olmuştu ve şimdi hiçbir sorun yok yıllar geçti ve parmağında hiçbirşekilde siğil çıkmadı..
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LsR -- 26 Nisan 2010; 13:51:34 >

3118 Mesaj
26 Nisan 2010; 18:02:23 

quote:

Orijinalden alıntı: LsR

[font="Trebuchet MS"]Bişey diyeceğim güleceksiniz ama yinede konuyu açan arkadaşa yardımım olur belki..

Arkadaşında parmağında vardı.. Birisi demişti hocaya okutun geçer falan diye bizde yukardaki bazı şahıslar gibi '' güldük '' sonra gidelim dedik..

Adam okudu ve 1,5 ay sonra siğil kayboldu ve bidaha çıkmadı. Gülüp geçenler olacaktır denemesi bedava git dene..

Ayrıca yukarda dua yazmışlar fakat o dua'yı siz okumuyorsunuz.. Hoca okuyacak o zaman oluyor arkadaşda öyle olmuştu ve şimdi hiçbir sorun yok yıllar geçti ve parmağında hiçbirşekilde siğil çıkmadı..
[/font]

Başparmağımdaki siğille yaşamayı öğrendim artık o kadar belli olmuyor da zaten, dua olaylarına falan inanmam piskolojik olduğu için o olaylar denemiyorum, ablamında küçükken siğili varmış doktor mavi mürekkep döküp oraya bu ilaç geçircek demiş ve geçmiş aynı olay

558 Mesaj
27 Nisan 2010; 12:41:20 

Doktorun bana dediğinden yola çıkarak söylüyorum vücut direncine bağlı olarak bu siğiller kaybolur gene çıkar azalır artar çünkü virüslerin işidir.Okuttum 1 ay sonra geçti.e geçebilir sen bikere tedavi olduğuna inanıp piskolojik olarak rahatlattın kendini farkında olmadan ayrıca 1 2 ay gibi sürelerden bahsediyoruz bu süre zarfında vücutta kimbilir ne gibi değişiklikler oldu bu durumu hacıya hocaya bağlamamalıyız tedaviyi.Muhakkak Allah muhtaç kuluna yardım eder boşverin hocayı doktorada gidin boşuna okumuyolar yıllarca

brainwavz kullanıcısı

315 Mesaj
13 Haziran 2010; 21:18:52 

Benim de sol ayak baş parmağımın atında var. 2 ay önce çıktı ve iki aydır doktora gidiyorum spreyle yakıyor 20 gün aralıkla, bakalım yavaş yavaş geçiyor gibi ne belalı şeymiş, üstüne basamıyorsun inletiyor resmen. Neyseki azalıyor yoksa kötü bir şey. Allah herkese şifa versin.

4629 Mesaj
13 Haziran 2010; 21:23:05 

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

Sen gülmeye devam et kardeşim varsa elinde sigil anlarsın derdimizi.

elimde çıktı kardeş doktora gittim ilaç verdi halloldu

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

Uzaklaştırılmış
13 Haziran 2010; 21:23:46 

siğilmi?tam adamıyımdır.1 yıl uğraştım ve artık ız bıle yok
doktora gittim benı dermatolog a yonlendırdı orada siğilini yakıyorlar.ben 2 kere yaktırdım. artık geçti.sonra krem vermışti onu kuullandım ıkı yaktırma arası bide oje gibi bi asit tatam geçti
not:yaktırma deyince aklına kokrunç bişey gelmesin bi gaz var onu sıkıyorlar adına da yakma diyorlar

921 Mesaj
13 Haziran 2010; 21:26:08 

Bende de vardı.Beni hocaya gönderdiler kadın siğilin üzerine margarin ve tuz sürdü ve bir şekilde geçti.(Dua filan da okudu) Tabi ben buna pek inanmadım ve siğilin şartlandırılmış beynin kendi kendine vücudumu onardığını düşünüyorum.Yani psikolojik gibi

BJK ŞEREF BEY STADI
Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Siğil nasıl geçer??
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön