Şimdi Ara

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
49.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 22:50:05 >

• Keşke yıkanmadan önce sorsaydın...
  • sular o delikden içeri girer ve damarları tıkar. bundan dolayı vakalar ölümle sonuçlanır.
    bir an önce doktora git. bir belgeselde izlemiştim,adam aşıdan sonra banyo yapıyor ilk başta birşey olmuyor ama gece su beyine gittiği için ölüyor. .
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 22:50:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArFa_

quote:

Orjinalden alıntı: .iLK.

sular o delikden içeri girer ve damarları tıkar. bundan dolayı vakalar ölümle sonuçlanır.
    bir an önce doktora git. bir belgeselde izlemiştim,adam aşıdan sonra banyo yapıyor ilk başta birşey olmuyor ama gece su beyine gittiği için ölüyor. .

Su nasıl damarları tıkasın yahu ?

Ama korktum cidden, şu anda uydurdun bunu dimi lütfen evet de

evet onu bende izlemiştim çok üzülmüştüm adam çok genç yaşta öldü be

• quote:

quote:

sular o delikden içeri girer ve damarları tıkar. bundan dolayı vakalar ölümle sonuçlanır.

Dostum su 2 H bir O dan olusur, bunlar tanecik olarak çok küçüktür. tek tek göremeyeceğin kadar küçüktür. bu nedenle o delikten içeriye girmesi zor değildir.
    Ateşin felan çıktı mı? ondan haber ver. bir an önce doktora git

• Yahu o belgeselde adamın ailesinin durumuda vardı,karısı diyordu,"bir anda nefes alamadığını gördüm ama ilk yardım bilemediğim için hiçbirşey yapamadım" falan demişti, en çok onlara üzülmüştüm,ee işte bilinçsiz davranmanın sonu...
  • quote:

quote:

quote:

Dostum su 2 H bir O dan olusur, bunlar tanecik olarak çok küçüktür. tek tek göremeyeceğin kadar küçüktür. bu nedenle o delikten içeriye girmesi zor değildir.
    Ateşin felan çıktı mı? ondan haber ver. bir an önce doktora git

Evet .ilk. doğru diyor.Zaten nadir görülen bir durum bu, büyük ihtimalle bir şey olmaz ama keşke duş almasaydın.Git doktora görün bir şey kaybetmezsin, en azından ders olmuştur sana bir daha yapmazsın.Geçmiş olsun.

• Abicim okuldan gelene kadar o adam ordaki delik kapanmıştır bile.Pamukla tampon yapmıştır.
  • Enfeksiyon kapabilebilirsin

not: Vücudumuzun 4/3 ü sudan oluşur... beyinde bu oran daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 22:50:29 >
  • quote:

@.iLk.

hafif ateşim var ama bikaç gündür vardı.

İşte tam üstüne bastın. bekleme doktora git.
  • Sana Yapma Diyorlar Banyo Yapıyorsun kafanı yıka gez 2 gün ne olcak dayanamadınmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 22:50:43 >
  • korkma arkadaşlar şaka yapıyorlar birşeycik olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 5 Mayıs 2009; 23:21:02 >
  • benim anlamadığım o delikden su girme olayı.
  • bugün arka arkaya 3 tane aşı oldum hiç banyo yapma filan demediler ben ilk defa senden duyuyorum
  • Bizim köyde bir muhtar vardı. Dağ gibi sapasağlam adamdı. Buna tetanoz aşısı yaptılar, muhtar 10 dakika sonra duş aldı. Bütün damarları üstüste bindi.2 güne kalmadı öldü gitti dağ gibi adam.

• Ben yaptım banyo bir şey olmadı bana? Hafif şişmanım ondan mıdır? yağlar
  • yahu amma sallamışsınız diyecem ama bu konuda kesin bi bilgim yok.ama kendi bilgilerimle bi açıklama yapmaya çalışayım.

eğer aşıyı dirseğin yukarsından dik olarak iğne ucu ufak olan enjektörle yaptılarsa subkutandır ve deri altına verilen aşıdır. insülin vs de bu yolla verilir. eğer bundan dolayı ölüm gerçekleşseydi,hergün yüzlerce insan ölürdü.

eğer aşıyı damardan verdilerse,ki zannetmiyorum,hiç aşının damardan verildiğine şahit olmadım,yine hergün yüzlerce insan ölürdü. tek bir hastanede bile günde yaklaşık olarak 500 insandan kan alınıyorki ülke çapında bu sayı ciddi rakamlara ulaşır.içlerinde banyo yapan illaki bir sürü insan vardır. ki en geç 5 dk içerisinde damarın delik olan kısmı pıhtılaşır,kısa sürede de tamir eder,eğer hemofili değilseniz.

bana nedense saçmalık gibi geliyor. çok korkuyorsan gidersin doktora,kendini rahatlatan cevabı alırsın.ya da en doğru cevabı desem daha iyi olur sanırım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.